Jak zostać trenerem życia i zarabiać pieniądze wspierając innych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zostać trenerem życia i zarabiać pieniądze wspierając innych

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Nastąpiła ostatnio zmiana w sile roboczej, ponieważ wielu pracowników odwraca się od świata korporacji, aby prowadzić życie jako trener. Biznes coachingu życiowego nie jest jednak nowy i odnotował ostatnio wzrost w branży. Ktoś, kto chce dokonać tej zmiany, aby uzyskać więcej swobody w swoim życiu, może rozważyć, jak rozpocząć biznes coachingowy.

Bycie trenerem nie tylko daje ci wolność od pracy w typowej pracy od 9 do 17, ale ma również wiele innych nagród i korzyści. Znajdź swój obszar pasji i wiedzy i rozpocznij plany coachingowe, w jaki sposób możesz zarabiać, aby pomagać innym w transformacji. Pomyśl, ile żyć możesz zmienić, oferując swoje usługi coachingowe.

Life coachowie mogą prowadzić coaching w prawie każdym temacie, ale kluczem jest znalezienie dziedziny, w której się znasz. Nie ma jednego trenera, który pasowałby do wszystkich. Każdy trener ma unikalną perspektywę, strategię i osobisty kontakt. Nie powstrzymuj się przed nauką, jak zostać coachem.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Kim jest trener życia?

Life coach to ktoś, kto może pomóc klientowi osiągnąć oczekiwane przez niego rezultaty. Mogą to być wyniki pieniężne lub pewnego rodzaju transformacja. Zadaniem coacha jest praca ze swoimi klientami, aby doprowadzić ich tam, gdzie chcą, za pomocą różnych metod, takich jak sesje coachingowe na żywo, coaching 1:1, coaching grupowy, kursy z przewodnikiem i wiele innych.

Twoim zadaniem jako trenera życia jest nawiązanie kontaktu z klientem, aby zrozumieć, gdzie jest obecnie i gdzie chce być w ciągu najbliższych kilku miesięcy do roku. Ustalasz plan z klientem i pracujesz razem, aby doprowadzić klienta do tego celu końcowego. Podczas gdy większość pracy spoczywa na tobie, aby trenować swojego klienta, twój klient musi również poświęcić czas i poświęcić się temu planowi, aby odnieść sukces.

Coach prowadzi klientów w różnych dziedzinach, takich jak finanse, duchowość, rodzicielstwo, biznes, gotowanie i wiele innych dziedzin.

Powiązany: Najlepsze oferty pracy dla matek pozostających w domu

Czy trener potrzebuje licencji?

Branża coachingowa nie jest branżą regulowaną, co oznacza, że ​​możesz zostać trenerem życia bez certyfikacji lub licencji. Prawdę mówiąc, możesz przestać robić to, co robisz dzisiaj, zdecydować „Chcę zostać trenerem życia”, a następnie wyjść i to zrobić. Naprawdę możesz zostać trenerem życia z dnia na dzień.

Chociaż nie ma przepisów dotyczących coachingu, dostępne są zasoby, aby zostać certyfikowanym trenerem życia. Kursy te są pomocne w zrozumieniu, jak najlepiej służyć klientom i zapewniają dodatkową wiarygodność. Nie są one jednak wymagane.

🔥 Zalecana:  14 najlepszych ofert pracy, takich jak Amazon Flex (przewodnik 2023!)

Inne wymagania i kwalifikacje trenera

Life coach wymaga czasu, poświęcenia i pasji. Bycie trenerem oznacza, że ​​jesteś rzetelny, zorientowany na szczegóły i uczciwy. Nie możesz doprowadzić klientów do pożądanych rezultatów, okłamując ich w sprawie ich postępów lub nie pojawiając się na sesjach, za które zapłacili. Nie będziesz też dobrym trenerem, jeśli nie będziesz praktykował tego, co głosisz.

Aby właściciel firmy zajmującej się coachingiem życia mógł stworzyć profesjonalny wizerunek i poprawić dostęp do klientów, zaleca się utworzenie oddzielnej linii telefonicznej – pomoże to w obsłudze klienta, skróci czas reakcji i pomoże oddzielić pracę od życia domowego. Warto zainwestować, zapewniając rozwój biznesu i sukces.

Jako osobista sugestia, Mint Mobile ma przystępne plany i doskonałą obsługę. Mają szybki i łatwy proces konfiguracji online, który zajmuje tylko około piętnastu minut i umożliwia dostosowanie liczby linii i danych, które najlepiej pasują do biznesu coachingu życiowego.

Wynagrodzenie trenera lub oczekiwania płacowe

W branży coachingowej istnieje szeroki zakres oczekiwań płacowych. Dzieje się tak dlatego, że każdy trener może pobierać opłaty, jakie chce. Ponadto każdy rynek coachingu różni się znacznie pod względem wynagrodzenia.

The Amerykańskie Biuro Statystyki Pracy nie gromadzi danych konkretnie na temat trenerów życia, ale kategoryzuje ich z profesjonalistami, którzy pracują w obszarach doradców rehabilitacyjnych, doradców edukacyjnych, doradców, szkolnych i zawodowych oraz pracowników opieki osobistej i usług. Pola te obejmują roczne pensje od 34 000 USD do 96 000 USD.

Trudno powiedzieć, ile możesz zarobić jako trener z ograniczonymi danymi, ale spróbuj ustalić stawkę, która mieści się gdzieś pomiędzy skrajnościami.

Powiązany: Jak zostać księgowym z domu

Jak zostać trenerem życia i zarabiać na wspieraniu innych

Kroki opisane w tym przewodniku pokażą Ci, jak zostać trenerem życia za darmo, ale od Ciebie zależy, czy zrozumiesz, co trzeba zrobić, aby utrzymać firmę z determinacją i stałym przepływem klientów.

1. Zrób biznesplan

Zanim cokolwiek zrobisz, bez względu na to, jaki rodzaj działalności otworzysz, zawsze zaczynaj od biznesplanu. Obejmuje to ustalenie celów dotyczących tego, ile dochodu musisz przynosić każdego miesiąca, płacenie wszelkich opłat za usługi, z których będziesz korzystać w celu usprawnienia swojej działalności, oraz wiedza, ile pieniędzy musisz odłożyć na podatki, jeśli jesteś samozatrudniony.

Ponadto mądrze jest otworzyć osobne konto bankowe dla swojej firmy, aby nie mieszać wydatków osobistych i służbowych. Jeśli otworzysz konto firmowe, będziesz musiał złożyć wniosek o bezpłatny numer EIN w urzędzie skarbowym.

Powiązany: Jak zostać certyfikowanym konsultantem ds. snu

2. Określ swoją pasję

Jest to kluczowy krok w nauce, jak rozpocząć biznes coachingowy. Musisz pasjonować się tematem, z którego trenujesz, i musisz mieć to pragnienie każdego dnia. Będzie to korzystne dla Twoich klientów i zapewni im oczekiwane wyniki. Bez tej pasji możesz szybko się wypalić i stracić energię, klientów i dochody.

Ta pasja jest również znana jako Twoja nisza lub rynek. Jeśli Twoją pasją jest pomaganie innym w uwolnieniu się od długów, mów o tym i przyciągaj klientów, którzy szukają Twojego rozwiązania. Możesz pasjonować się pomaganiem innym w zakładaniu własnej firmy z domu, a to może być podróż pieniężna, w którą zabierzesz ich na kilka miesięcy do roku.

Niezależnie od tego, czym się pasjonujesz, upewnij się, że jest to wystarczająco silne, aby utrzymać Cię przy życiu nawet w trudnych czasach prowadzenia biznesu coachingowego.

🔥 Zalecana:  Jak radzić sobie z uzależnieniem od kryptowalut

3. Współpracuj z Mentorem

Jeśli wcześniej nie założyłeś firmy, nie mówiąc już o firmie coachingowej, rozważ znalezienie kogoś, kto pomoże ci poznać tajniki rozpoczęcia usługi. Może to być przyjaciel, a może trener, którego wynajmujesz dla siebie. Nie jest łatwo zostać trenerem, jeśli nie wiesz, od czego zacząć.

Ucz się od innych i bierz pod uwagę ich lekcje, aby nie popełniać tych samych błędów, które oni popełnili. Twój mentor może mieć kilka sekretów, którymi mógłby się podzielić, aby odnieść sukces szybciej, niż myślisz.

Powiązany: Zarabiaj, aby być słuchaczem

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

4. Oferuj usługi

Zacznij od razu oferować swoje usługi jako trener, gdy znajdziesz swoją pasję. Na początku mogą to być zniżki lub nawet bezpłatne sesje, gdy zmoczysz stopy w branży.

Ponadto, jeśli szkolisz klientów za pośrednictwem programu lub kursu, rozważ przeprowadzenie co najmniej jednej rundy beta, aby uzyskać informacje zwrotne na żywo na temat swoich usług, zanim przyjmiesz więcej klientów.

Możesz nawet zostać trenerem życia online i spotykać się wirtualnie ze swoimi klientami. To otwiera zupełnie nowy zasięg, którego nie miałbyś jako lokalny trener.

Powiązany: Najlepsze pomysły na usługi biznesowe

5. Zbieraj referencje

Bez względu na to, ilu masz klientów, czy to jednego, czy dwudziestu, zbieraj od każdego z nich referencje na temat świadczonych usług. Poproś klienta, aby opowiedział, gdzie był, zanim zaczął z tobą pracować, i gdzie jest teraz. Celem referencji jest pokazanie transformacji, przez którą przeprowadzasz klientów i że jesteś godnym zaufania coachem, który udowodnił, że pomaga innym.

6. Ustaw swoje ceny i pakiety

Określ koszt, jaki inni zapłacą za korzystanie z Twoich usług coachingowych. Jest to często najtrudniejsza część uczenia się, jak rozpocząć biznes coachingowy. Nie pozwól jednak, aby pokrzyżowało Ci to plany biznesowe.

Jeśli pracujesz z klientami 1:1, zastanów się, ile godzin tygodniowo będziesz mieć do dyspozycji i ilu klientów możesz przyjąć w tym czasie. Następnie określ swoją wartość i trzymaj się jej. Jeśli jesteś nowy w coachingu, może to być wyzwanie. Jako minimum zacznij od tego, ile potrzebujesz, aby utrzymać swój styl życia i podnieść ceny, gdy zyskasz przyczepność w terenie.

Coaching grupowy może być bardziej opłacalny, ale ma też swoje wyzwania. Możesz trenować kilka osób podczas godzinnej sesji z coachingiem grupowym i zarabiać więcej pieniędzy. Jednak ci klienci w grupie nie będą mieli takich samych sukcesów i wyzwań. Twoim obowiązkiem jest być ich bardziej świadomym, aby nie zgubili się w otoczeniu grupy.

Powiązany: Jak założyć firmę konsultingową

Pytania, które zadają nowi trenerzy

Spróbowanie czegoś nowego może być przerażające, zwłaszcza jeśli chodzi o zmianę kariery. Rozważ te pytania, które nowi trenerzy zadają wcześniej.

Czy trenerzy życia zarabiają pieniądze?

Krótko mówiąc, tak. Trenerzy życia zarabiają pieniądze. Jednak ich wynagrodzenie jest ustalane na podstawie ich własnych stawek za ich usługi, więc trudno jest wiedzieć, ile pieniędzy zarobisz jako trener. Obserwuj autokarów na swoim rynku, aby poznać średnie stawki i oferowane przez nich usługi. Dostosuj własne stawki, aby były porównywalne.

🔥 Zalecana:  Jak naprawdę zmieniła się Twoja osobista sytuacja finansowa po 2020 roku?

Czy jest zapotrzebowanie na life coachów?

Zależy to od rynku, do którego próbujesz dotrzeć. Jeśli jesteś trenerem na rynku, na którym dostępne są już inne rozwiązania, możesz nie odnieść wielkiego sukcesu jako trener. Jeśli jednak Twoje usługi zapewniają wyjątkowe wyniki lub jeśli trenujesz na bardzo skoncentrowanym rynku, może się okazać, że popyt na Twoje usługi jest większy.

Powiązany: Kursy certyfikacyjne online w zakresie coachingu snu

Czy coaching to dobra kariera?

Kariera trenerska to taka, która pozwala ci elastycznie dysponować swoim czasem, oferuje możliwość ustalenia własnego wynagrodzenia i spełnia cię na głębszym poziomie poprzez transformacje klientów. Tak, to dobra kariera. To także bardzo satysfakcjonująca kariera.

Jak life coachowie zdobywają klientów?

To zależy od twojego rynku i możesz dowiedzieć się, jak przyciągnąć idealnego klienta poprzez mentora. Jednak wielu trenerów pozyskuje klientów za pośrednictwem serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram i LinkedIn. Przyciąganie klientów polega na dotarciu do właściwych ludzi, tak aby wiedzieli, że masz im coś do zaoferowania.

Czy coaching życia jest legalną karierą?

Jest to z całą pewnością legalna kariera. Jest wiele rzeczy, w których ludzie potrzebują pomocy w życiu, próbując osiągnąć swoje osobiste cele, a trener może ich do tego doprowadzić. Trenerzy życia istnieją od dziesięcioleci, a wielu trenerów stało się bardzo popularnych i odnoszących sukcesy finansowe. To Ty decydujesz o swoim sukcesie jako coacha.

Powiązany: Jak zostać sędzią piłkarskim

Kto powinien założyć firmę coachingową?

Nowy trener biznesu powinien być kimś, kto jest gotów włożyć pracę w rozpoczęcie działalności, znaleźć klientów i zapewnić wartość tym, którym służy. Jeśli szukasz sposobu na zarabianie pieniędzy nie robiąc nic, ta praca nie jest dla Ciebie.

Jako coach inwestujesz mentalnie i emocjonalnie w swoich klientów. Stajesz się ich mentorem i/lub przyjacielem, co jest prawdziwym zaszczytem. Musisz jednak wiedzieć, gdzie postawić granicę, aby nie zacząć wykonywać więcej pracy za mniejsze pieniądze. Łącz się z innymi za pośrednictwem różnych platform mediów społecznościowych, współpracuj z innymi profesjonalistami na swoim rynku i bądź autentyczny.

Aby mieć największe szanse na rozpoczęcie odnoszącego sukcesy biznesu coachingowego, musisz chcieć zainwestować w siebie i dowiedzieć się jak najwięcej o branży. W przeciwnym razie, kto będzie chciał inwestować w twoje usługi, jeśli nie chcesz inwestować w siebie? Bycie trenerem to okazja, która zdarza się raz w życiu; nie przegap swojego powołania!

Powiązany: Praca, która płaci 40 $ za godzinę bez dyplomu lub doświadczenia