Jak zostać przewoźnikiem dla Amazon i dostarczać z Flex – Amazon Carrier Facility

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zostać przewoźnikiem dla Amazon i dostarczać z Flex – Amazon Carrier Facility

Fajnym pobocznym zgiełkiem, takim jak program partnerski Amazon, jest program przewoźnika Amazon, a wielu przyjaciół, którzy czytają naszego bloga, skontaktowało się, aby dowiedzieć się, jak zostać przewoźnikiem Amazon, stąd ten artykuł. Oprócz rozmowy o tym, jak zostać przewoźnikiem dla Amazon, będziemy rozmawiać o usłudze Amazon Carrier Facility i jej wpływie na współpracę z Amazon jako przewoźnika, jako DSP lub Flex Partner.

Jak zostać przewoźnikiem dla Amazon i dostarczać z Amazon Flex

Jeśli chcesz dołączyć do Amazon Flex i zostać operatorem Amazon, jest kilka informacji, które musisz przekazać firmie. Obejmują one:

  • Prawo jazdy potwierdzające, że masz ukończone 21 lat
  • Numer ubezpieczenia społecznego
  • Konto bankowe do bezpośrednich wpłat
  • Smartfon z systemem Android lub iOS
  • Ubezpieczenie samochodu
  • Pojazd, którym można przewozić paczki (sedany, ciężarówki z nadstawkami itp.)

Jeśli spełniasz wszystkie powyższe wymagania, jesteś w połowie drogi do przyłączenia się do programu Amazon Flex i zostania przewoźnikiem dla Amazon. Kolejnym krokiem w procesie rejestracji jest przejście do Amazon Flex Page i wypełnienie formularza.

Na stronie rejestracji musisz to zrobić potwierdź, że masz co najmniej 21 lat i posiadasz ważne prawo jazdy >> ty też wybierz typ posiadanego smartfonaAndroid lub iPhone i pobierz aplikację Amazon Flex których używają przewoźnicy >> akceptują umowa partnera dostawy i Regulamin Amazona >> po pobraniu i otwarciu aplikacji będziesz musiał to zrobić zaloguj się na swoje konto Amazon ponownie >> Wybierz swój region I zgodzić się na warunki zostanie wyświetlony komunikat >> będziesz musiał wprowadzić pewne dane osobowe, takie jak podstawowe informacje, informacje o pojeździe, informacje o ubezpieczeniu, informacje bankowe i informacje podatkowe >> obejrzyj filmy wyjaśniające czym jest program Amazon Flex/przewoźnik >> sprawdź, czy twoje prawo jazdy jest legalne >> zgoda na sprawdzenie przeszłości przez Amazon.

🔥 Zalecana:  20 pomysłów na jedzenie na kaca dla wegetarian: ponieważ rośliny też mogą być pocieszające

Przeczytaj także: Czy widzisz, kto zrealizował kartę podarunkową Amazon?

Jak dołączyć do partnerów Amazon Delivery Service

W porównaniu z programem Amazon Flex, program Amazon Delivery Service Partner skupia się na osobach, które chcą rozpocząć i zarządzać usługą przewoźnika oraz są chętne do zrealizowania ostatniej mili dostaw dla Amazon. Ten program jest mniej podobny do programu typu freelancing, takiego jak Amazon Flex, a bardziej do bycia partnerem biznesowym z Amazon. Podczas szczytowych sezonów zakupowych, takich jak Czarne Piątki, Cybernetyczne Poniedziałki i Amazon Prime Days, Amazon korzysta z usług kierowców Flex i ich Partnerów Usług Dostawczych ze wszystkich części kraju, aby dostarczyć ostatnią milę.

Aby dołączyć do programu Amazon Delivery Service Partner, odwiedź stronę Strona logistyki Amazon, aby się zarejestrować >> wtedy będziesz zakończyć proces aplikacji online >> też będziesz musiał przejść badanie przesiewowe >> będziesz otrzymanie zaproszenia do przyszłego programu DSP >> w zależności od Twojej dostępności i lokalizacji, Amazon prześle Ci arkusz stawek i ofertę >> będziesz musiał ukończ 2-tygodniowe szkolenie, jeśli zaakceptujesz ofertę >> będziesz musiał założyć firmę, w tym zbudować zespół >> odtąd po prostu musisz prowadź swój biznes we współpracy z Amazon.

Jeśli z powodzeniem dołączysz do programu Amazon Delivery Service Partner, Amazon będzie oferować Ci ekskluzywne oferty na samochody dostawcze marki Amazon, otrzymasz także ubezpieczenie tych urządzeń przenośnych oraz kilka innych usług, informacji i technologii, które pomogą szybciej i bezproblemowo uruchomisz swoją firmę.

Po przystąpieniu do programu będziesz musiał zatrudnić własny zestaw kierowców i będziesz musiał zarządzać od 20 do 40 furgonetek dziennie, a zapotrzebowanie na dostawy może spadać lub rosnąć w zależności od pory roku i zapotrzebowanie na dostawy z Amazon.

Przeczytaj także: Najlepsze monitory do wideokonferencji Amazon

🔥 Zalecana:  Obsługa modeli uczenia maszynowego w języku Python z łatwością — w kierunku sztucznej inteligencji

Czym jest usługa Amazon Carrier Facility?

Niezależnie od tego, czy dołączasz do programu Amazon Flex, czy do programu partnerskiego usługi dostawy Amazon, obiekt przewoźnika Amazon to miejsce, w którym w wielu przypadkach będziesz pracować.

Czym więc jest usługa przewoźnika Amazon?

Placówka przewoźnika Amazon to duży magazyn, w którym Amazon przechowuje paczki zamówione przez osoby mieszkające w określonej strefie geograficznej. Jeśli jesteś partnerem Amazon Flex lub rozpocząłeś swoją działalność w ramach programu partnerskiego Amazon Delivery Service, większość dostaw, które będziesz realizować, będzie paczkami odbieranymi w placówce przewoźnika Amazon.

Obiekty przewoźników Amazon są rozproszone po całych Stanach Zjednoczonych i innych krajach, w których Amazon jest obecny, i zasadniczo znacznie ułatwiają dostawę ostatniej mili dla Amazon Flex i członków programu DSP.

Ile zarabiają kierowcy Amazon Prime?

Płaca minimalna dla kierowców Amazon Prime wynosi 18 USD za godzinę, średnia płaca, jaką zarabiają kierowcy Amazon Prime, wynosi 31 USD za godzinę, podczas gdy najwyższe zarobki, które zarabiają kierowcy Amazon, to 82 USD za godzinę.