Jak zostać projektantem wnętrz bez dyplomu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zostać projektantem wnętrz bez dyplomu

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Dowiedz się, jak zostać projektantem wnętrz bez dyplomu, aby móc projektować przestrzenie, które zachwycają tłumy (i zarabiać na swoim talencie).

Nic nie sprawia, że ​​dom wydaje się bardziej domowy niż wnętrze zaprojektowane w komfortowy, przestronny sposób. Dotyczy to uczynienia biurowca bardziej zachęcającym lub restauracji zaprojektowanych z myślą o funkcjonalności. Tym zajmuje się projektant wnętrz.

Prawdopodobnie widziałeś szum wokół przerzucania domów, majsterkowania w domach i wszystkich celebrytów, którzy pojawili się za pośrednictwem kanału HGTV. Ekscytujące jest wymyślanie nowych planów dla Twojej obecnej przestrzeni lub wejście do zupełnie nowej przestrzeni z pustym płótnem gotowym do dotknięcia.

Jeśli zastanawiałeś się nad pracą w branży projektowania wnętrz, może to być idealny moment, aby ją wypróbować. Możesz rozważyć takie opcje, jak zostać projektantem wnętrz bez doświadczenia i rozpocząć karierę od zera. Zbuduj swoją nową karierę własnymi rękami.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Kim jest projektant wnętrz?

Często zadawane pytanie brzmi: „Czym zajmują się projektanci wnętrz?” Projektant wnętrz to osoba, której zadaniem jest wypełnienie wnętrza domu lub budynku unikalnym projektem. Jednak wymaga to czegoś więcej niż tylko wrzucenia krzeseł i zdjęć.

Projektowanie przestrzeni jest sztuką polegającą na stosowaniu pomiarów zgodnie z życzeniem klienta. Obejmuje to również wybranie palety kolorów i motywu, których chce klient. Chodzi o obecność w przestrzeni i stworzenie arcydzieła, które naprawdę ożywi tę przestrzeń.

Powiązany: Najlepsze programy krótkich certyfikatów, które dobrze się opłacają

Czy projektant wnętrz potrzebuje licencji?

W większości stanów licencja nie jest wymagana, aby zostać projektantem wnętrz. Istnieją jednak stany, które stanowią wyjątek od tej reguły i wymagają rejestracji, zanim zostaniesz nienadzorowanym projektantem wnętrz. Zawsze sprawdzaj w lokalnych urzędach licencyjnych, aby upewnić się, że przestrzegasz przepisów obowiązujących w danym stanie.

Inne wymagania i kwalifikacje projektanta wnętrz

Projektowanie wnętrz wymaga cierpliwości, umiejętności słuchania i wcielania pomysłów w życie. Umiejętności organizacyjne mają ogromne znaczenie, ponieważ chcesz być profesjonalny na każdym etapie procesu z klientem. Będziesz także potrzebować pewnego rodzaju umiejętności szkicowania, aby narysować plany oraz umiejętności radzenia sobie z konstruktywną krytyką lub informacją zwrotną.

🔥 Zalecana:  Jak i gdzie kupić monetę Shiba Inu w Kanadzie (2023)

Wreszcie, będziesz chciał wiedzieć o najnowszych trendach w projektowaniu lub przynajmniej wiedzieć, jak je badać. Twoi klienci będą chcieli poznać Twoją opinię na temat trendów, więc musisz być na bieżąco.

Wynagrodzenie projektanta wnętrz lub oczekiwania płacowe

Według Rzeczywiścieśrednia krajowa roczna pensja podstawowa projektantów wnętrz w USA wynosi 60 980 USD. Dla projektantów, którzy mają mniej niż rok doświadczenia, pensja wynosi nieco ponad 51 000 USD. Dla projektantów z 10-letnim lub dłuższym doświadczeniem pensja wynosi prawie 80 000 USD.

Powiązany: Jak zostać Microbladerem

Jak zostać projektantem wnętrz w 5 prostych krokach

Zapoznaj się z poniższymi krokami, aby zostać projektantem wnętrz bez dyplomu. Czas i cierpliwość będą twoimi przyjaciółmi, gdy wykonasz każdy krok.

1. Weź udział w internetowym kursie projektowania wnętrz

Będziesz chciał zacząć od prawej stopy, jeśli chodzi o naukę o zostaniu projektantem wnętrz. Chociaż może się wydawać, że łatwo jest rozpocząć karierę projektanta wnętrz z dnia na dzień, naprawdę warto najpierw poznać rolę i oczekiwania.

Możesz zostać projektantem wnętrz online, biorąc udział w kursie Masterclass. Postępuj zgodnie z wielokrotnie nagradzana projektantka, Kelly Wearstler, uczy technik, których potrzebujesz do projektowania przestrzeni z myślą o pięknie, kreatywności i inspiracji.

Kurs będzie poświęcony poszukiwaniu inspiracji projektowych, eksperymentowaniu z kolorem i materiałem, odkrywaniu tekstur i nie tylko. Kelly Wearstler miała wpływ na designerskie hotele. Jej doświadczenie i nauczanie pomogą Ci projektować z pewnością siebie.

2. Współpracuj z doświadczonym projektantem

Najlepszym sposobem na zdobycie doświadczenia w projektowaniu wnętrz jest praca z kimś, kto ma doświadczenie. Pozwól, aby ich osobiste lekcje poprowadziły Cię, gdy będziesz uczyć się od kogoś, kto wykonał zadania, zrealizował projekty i z powodzeniem zajmuje pozycję w branży. Pomyśl o tym jak o stażu lub praktyce; będziesz pracować i uczyć się jednocześnie.

Powiązany: Jak zostać zarządcą nieruchomości

3. Zbuduj swoją sieć

Nawiązuj kontakty z ludźmi w Twojej okolicy, którzy mogą być dla Ciebie zasobem, gdy wychodzisz sam. Weź pod uwagę producentów, wykonawców, agentów nieruchomości i inne rodzaje firm zajmujących się majsterkowaniem. Będziesz potrzebować wszystkich połączeń, które możesz uzyskać, gdy zaczniesz realizować własne projekty.

Ponadto osoby, z którymi się kontaktujesz, mogą pomóc w kierowaniu klientów do Ciebie. Nie zapomnij często dziękować im smakołykiem lub prezentem podczas wakacji lub na koniec projektu, aby dać im znać, że doceniasz ich rekomendację. Możesz nawet skierować nowych klientów z powrotem do swojej sieci kontaktów, aby móc budować obopólnie korzystne relacje.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę
🔥 Zalecana:  Jak sprzedawać używane opony w 2023 roku: 8 najlepszych miejsc na szybką gotówkę

4. Sprzedawaj swoje usługi

Aby zdobyć klientów, musisz sprzedawać swoje usługi, aby ludzie mogli Cię znaleźć. Rozważ utworzenie kont w mediach społecznościowych, aby reklamować rodzaj wykonywanej pracy i dzielić się wskazówkami. Przygotuj broszury do rozdania lokalnym firmom. Oferuj bezpłatne konsultacje, aby ludzie mogli się z Tobą spotkać i nawiązać z Tobą kontakt. Może to zachęcić ich do zarezerwowania projektu z tobą.

Instagram i Pinterest to platformy wizualne, na których ludzie szukają inspiracji do projektowania wnętrz. Udowodnij swoją wiedzę, rozwijając konta, które pokazują Twój talent. Rób zdjęcia swoich prac i pomóż zainspirować innych do pójścia w Twoje ślady. Z czasem ludzie zwrócą się do Ciebie o konsultacje i praktyczną pomoc.

Nie zapomnij wysłać kilka razy w roku upominków dla klientów z dołączoną wizytówką. Rozważ także działania marketingowe na lokalnych targach i imprezach, na których możesz rozdawać swoje wizytówki.

Powiązany: Jak zarabiać na polubieniu zdjęć na Instagramie

5. Poproś o referencje

Najlepszym komplementem, jaki może otrzymać projektant wnętrz, jest pozytywna recenzja. Poproś klientów o publikowanie recenzji na Twoich stronach w mediach społecznościowych, abyś mógł zebrać strumień referencji. Referencje są społecznym dowodem na to, że Twoje usługi są warte inwestycji.

Jeśli masz wystarczającą liczbę pozytywnych recenzji, oznacza to, że inni mieli pozytywne doświadczenia ze współpracy z Tobą. Jest to ta sama koncepcja, co przy zakupie nowego produktu przez Internet. Najpierw sprawdź recenzje, aby rozważyć, czy warto go kupić.

Pytania, które zadają nowi projektanci wnętrz

Przyjrzyj się jeszcze dokładniej, co trzeba zrobić, aby zostać projektantem wnętrz bez dyplomu. Zobacz, o co proszą nowi projektanci i upewnij się, że masz pełne pojęcie o tym, co ta nowa kariera będzie dla Ciebie oznaczać.

Czy jako projektant wnętrz mogę wykonać 6 figurek?

Szybka odpowiedź brzmi: tak. Zdecydowanie możesz zrobić sześć cyfr jako projektant wnętrz. Jednak niekoniecznie stanie się to jako nowy projektant. Dochód ten prawdopodobnie nastąpi po latach doświadczenia w branży.

Nawet wtedy niektórzy doświadczeni projektanci nie osiągają sześciu cyfr. Będziesz musiał określić, ile godzin chcesz pracować i ilu klientów chcesz przyjąć, aby osiągnąć swój cel dochodowy.

Czy projektowanie wnętrz to dobry zawód?

Jest to subiektywne dla każdej osoby. Będziesz musiał zadać sobie pytanie, co oznacza dla Ciebie dobra kariera: czy jest to wolność czasowa, możliwość bycia swoim własnym szefem, stabilność dochodów itp.? Gdy już odpowiesz na tego typu pytania, możesz określić, czy projektowanie wnętrz jest dla Ciebie dobrą karierą.

🔥 Zalecana:  60 wspaniałych prezentów dla dzieci poniżej 10 USD na Boże Narodzenie (święta 2022)

Czy bycie projektantem wnętrz jest trudne?

Ta odpowiedź będzie się różnić w zależności od tego, co uznasz za trudne. Jasne, bycie projektantem wnętrz wymaga pracy. To nie jest coś, co możesz robić podczas snu. Będziesz także musiał tolerować klientów i ich wkład, co czasami może być trudne. Ale ta kariera może być tego warta, jeśli chcesz uczyć się na każdym wyzwaniu, jakie możesz napotkać.

Czy projektanci wnętrz są szczęśliwi?

Według Career Explorer, projektanci wnętrz plasują się wśród 30% najlepszych karier pod względem szczęścia. Ponad 60% projektantów wnętrz jest zadowolonych ze swojego wynagrodzenia, uważa, że ​​ich środowisko pracy jest przyjemne i ma cel.

Czy każdy może zostać projektantem wnętrz?

Zawód architekta wnętrz nie jest dla każdego. Gdyby ktoś chciał zostać projektantem wnętrz bez dyplomu, dotarcie tam byłoby drogą, ale nie jest to niemożliwe. Zdecydowanie możesz to zrobić, jeśli wykonasz kroki wymienione w tym poście.

Kto powinien zostać projektantem wnętrz?

Projektant wnętrz to ktoś, kto widzi nieszablonowo i wyobraża sobie możliwości w przestrzeniach, o których nikt inny nie myśli. Projektant uważnie wsłuchuje się w życzenia swoich klientów i spełnia ich oczekiwania. Każdy, kto chce wykorzystać swoją kreatywność w nowy sposób i pracować z innymi, może potencjalnie zostać projektantem wnętrz bez dyplomu.

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą kariery, zobacz, jak zostać internetowym projektantem wnętrz, aby dostosować swój styl życia do nowej pracy. Najlepiej zacząć od projektów osobistych, dopóki nie poczujesz się komfortowo projektując przestrzenie. Istnieje jednak możliwość wykonania wirtualnego projektowania.

Projektowanie wnętrz to popularna i satysfakcjonująca kariera. Życie jest zbyt krótkie, by zadowolić się pracą, której się nie lubi. Zostań projektantem wnętrz i żyj życiem, które przynosi Ci radość.

Powiązany: Jak zostać grafikiem komputerowym