Jak zostać opiekunką do domu i zarabiać na relaks

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zostać opiekunką do domu i zarabiać na relaks

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Jeśli szukasz pracy, która nie wymaga dużego wysiłku z twojej strony, nauczenie się, jak zostać opiekunką domową, może być pracą, której szukasz, aby zmienić swoje dochody. Na niektórych obszarach opiekunki do domu są bardzo poszukiwane, zwłaszcza latem i podczas wakacji.

Pomyśl o najbardziej popularnych okresach w ciągu roku, kiedy ludzie są na wakacjach. To są czasy, kiedy opiekunka do domu jest bardzo poszukiwana. Ludzie szukają opiekunek również wtedy, gdy wyjeżdżają w podróż służbową. Byłyby to idealne okazje, aby wskoczyć do biznesu i zacząć zarabiać, robiąc coś łatwego i bezstresowego.

Rozpoczęcie pracy jako opiekunka do domu nie jest zbyt trudne. Jeśli masz pasję do rozpoczęcia tego nowego przedsięwzięcia i nie boisz się zaprezentować się jako usługodawca, może to być świetna okazja, aby spróbować czegoś nowego. Zobacz, czego potrzeba, aby zostać opiekunką domową i zastanów się, czy jest to dla Ciebie odpowiednie.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Co to jest opiekunka domowa?

Opiekunka domowa to osoba, która opiekuje się domem podczas dłuższej nieobecności właścicieli. Jesteś w pracy, gdy właściciele domów są nieobecni, utrzymując ich dom w bezpiecznym miejscu. Może to oznaczać, że jesteś obecny raz lub dwa razy dziennie, aby zameldować się w domu.

W zależności od tego, jak daleko od ciebie mieszkają klienci, możesz być opiekunką domową, która tymczasowo otrzymuje wynagrodzenie za mieszkanie w ich domu przez cały czas ich nieobecności. To naprawdę zależy od klienta, czego od ciebie zażąda.

Zadaniem opiekuna domu jest upewnienie się, że dom wygląda na zajęty, aby odstraszyć potencjalnych rabusiów w okolicy. Możesz również otrzymać zadanie przyjmowania paczek w domu i odbierania poczty klienta. Konkretne obowiązki mogą się różnić w zależności od domu, w zależności od życzeń właściciela domu.

🔥 Zalecana:  Jak zarobić 5 000 blogów miesięcznie (prawdziwe przykłady)

Jako opiekunka do domu, twoja praca zazwyczaj nie jest bardzo stresująca i możesz dosłownie poczuć się jak na wakacjach.

Czy opiekunka domowa wymaga licencji?

Ogólnie rzecz biorąc, opiekunka domowa nie wymaga licencji. Jeśli jednocześnie zajmujesz się domem i zwierzętami domowymi, możesz rozważyć uzyskanie certyfikatu pierwszej pomocy/resuscytacji dla zwierząt domowych, aby zwiększyć swoją wartość dla klientów. Ale w większości przypadków nie jest wymagana żadna aktualna licencja, aby zostać opiekunem domu.

Jeśli zamierzasz założyć firmę oferującą usługi opieki nad domem, możesz rozważyć uzyskanie zezwolenia na prowadzenie działalności. Pomoże Ci to uzyskać firmowe konto bankowe, które jest niezbędne do oddzielenia wydatków i dochodów biznesowych od konta osobistego. To nie jest wymagane; to jest sugestia.

Powiązany: Najlepsze programy krótkich certyfikatów, które dobrze się opłacają

Inne wymagania i kwalifikacje opiekunki domowej

Opiekunka domowa powinna być osobą godną zaufania, godną zaufania i odpowiedzialną. Właściciel domu nie chce się martwić, że podczas jego nieobecności będziesz urządzać przyjęcia w jego domu. Nie chcą też kwestionować, czy rzeczywiście zamierzasz się pojawić i wykonać pracę, za którą ci płacą. Okazuj szacunek i staraj się zapewnić swoim klientom najlepszą obsługę.

Wynagrodzenie Opiekunki Domowej lub Oczekiwania Płacowe

Według ZipRecruiter średnia krajowa roczna pensja opiekunki domowej wynosi 70 166 USD. Istnieją doniesienia o opiekunach domowych zarabiających od 12 500 USD rocznie do 360 000 USD rocznie. Wynagrodzenie będzie się różnić w zależności od obszaru, w którym służysz, i doświadczenia, jakie masz jako opiekunka do domu.

Sprawdź, jakie opłaty pobierają inni opiekunowie w obszarze, który będziesz obsługiwać, aby móc ustalić własne stawki w porównywalnym zakresie.

Powiązany: Miejsca zatrudniane w wieku 15 lat

Jak zostać opiekunką w 5 prostych krokach

Pierwszym krokiem jest podjęcie decyzji, że to nowe przedsięwzięcie jest tym, czym chcesz się zajmować. Stamtąd wykonaj poniższe czynności, aby rozpocząć.

1. Sporządź krótki biznesplan i harmonogram

Pierwszym krokiem w każdym nowym przedsięwzięciu biznesowym jest sporządzenie biznesplanu. Zadaj sobie pytanie, ile chcesz zarabiać, ile masz czasu, ile chcesz pobierać, a następnie rozważ wszelkie wydatki biznesowe, które możesz ponieść.

Wydatki biznesowe mogą obejmować przebiegi związane z benzyną, aby dostać się do domów klientów, zużycie pojazdu oraz wszelkie inne opłaty, które mogą zostać naliczone z tytułu podatków dochodowych, ubezpieczenia lub kont bankowych.

Powiązany: Jak założyć witrynę biznesową

2. Rozważ sprawdzenie przeszłości kryminalnej

Wielu klientów doceni posiadanie w domu kogoś, kto ma przejrzystą przeszłość. Jest to dodatkowy poziom bezpieczeństwa, aby upewnić się, że osoba, którą zatrudniają, aby weszła do ich domu podczas ich nieobecności, jest godna zaufania i nie próbuje ich okraść.

🔥 Zalecana:  Co będzie rosło w 2023 roku?

To także spokój, że jako opiekunka domowa nie masz kłopotów z prawem i nie szukasz szybkiej kryjówki przed policją w domu klienta.

3. Zarejestruj się w witrynach internetowych domów

Zacznij od szukania pracy w domu online na rzeczywistych stronach internetowych. Możesz stworzyć swój własny profil, połączyć się z osobami szukającymi Twoich usług i zacząć generować doświadczenie wcześniej niż później.

Rozpocznij bezpłatny profil za pomocą Care.com. Podaj swoje dane, podziel się swoją osobowością i niezawodnością oraz zachęć właścicieli domów do skontaktowania się z Tobą w celu uzyskania pomocy.

Pamiętaj o wybranych witrynach i sprawdź wcześniej ich recenzje. Pomoże Ci to zrozumieć, które witryny zapewnią Ci lepsze wyniki i szybciej znaleźć klientów.

Powiązany: legalne oferty pracy związane z oklejaniem samochodów

4. Reklamuj się w mediach społecznościowych

Skorzystaj z mediów społecznościowych, aby reklamować swój nowy biznes. Poinformuj o tym rodzinę i znajomych, dołącz do społeczności Facebooka w sąsiedztwie i zamieszczaj reklamy swoich usług. Media społecznościowe stały się miejscem marketingu produktów i usług, więc korzystaj z tego.

5. Poproś o referencje

Najlepszym sposobem na rozpowszechnianie dobrych wieści o Tobie wśród potencjalnych nowych klientów są referencje. Poproś swoich poprzednich lub obecnych klientów o referencje, które możesz opublikować w swoich mediach społecznościowych, na stronie internetowej, Care.com profilu lub w dowolnym innym miejscu, które może zyskać rozgłos dla Twojej nowej firmy.

Pytania, które zadają nowe opiekunki

Zrozum jeszcze lepiej, czego potrzeba, aby zostać opiekunem domu. Poniżej znajdują się pytania, które zadają nowi opiekunowie, które mogą dać ci głębsze zrozumienie biznesu.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

Czy dom mieszkalny jest dochodem podlegającym opodatkowaniu?

Jako opiekunka do domu, byłabyś odpowiedzialna za własne podatki. Zostałbyś uznany za pracownika kontraktowego, więc podejmujesz pracę tylko na podstawie projektu lub umowy. Nawet jeśli podejmujesz pracę płatną tylko gotówką, nadal jesteś uważany za samozatrudnionego i musisz zgłaszać własne dochody.

Powiązany: Jak zostać opiekunką do dzieci

Czy opiekunki do domu potrzebują ubezpieczenia?

Warto wykupić ubezpieczenie OC i/lub OC zawodowe. To dodatkowa ochrona dla Ciebie. Będziesz w domu z rzeczami innych ludzi. Jeśli zdarzy się wypadek, najlepiej, abyś był objęty ubezpieczeniem.

Czy siedzenie w domu to dobry pomysł?

To, czy zostanie opiekunem domowym jest dobrym pomysłem, zależy wyłącznie od Ciebie i Twojej sytuacji. Jeśli siedzenie w domu brzmi jak coś, co jest dla ciebie interesujące, spróbuj. To dobry pomysł, jeśli masz ochotę na coś nowego i chcesz zwiększyć swoje dochody. Nie masz nic do stracenia, jeśli spróbujesz.

🔥 Zalecana:  Jak naprawić „Nie znaleziono użytkownika” podczas logowania do Instagrama (rozwiązany)

Powiązany: Najlepsze aplikacje dla kierowców dostawczych

Jaki rodzaj pracy to siedzenie w domu?

Siedzenie w domu może zacząć się jako dodatkowe zajęcie, a nie praca na pełny etat. Możesz spodziewać się sporadycznych prac domowych. Jeśli jednak szybko zdobędziesz doświadczenie i uzyskasz pozytywne recenzje, możesz zwiększyć swoje szanse na zdobycie większej liczby domowych koncertów.

Jaka jest najłatwiejsza praca?

Opiekunki domowe należą do najłatwiejszych zawodów do wykonania. Istnieje kilka wymagań, aby skutecznie wykonywać swoją pracę i zadowolić klientów. Twoim zadaniem jest przede wszystkim dbanie o bezpieczeństwo domu. O ile opieka nad zwierzętami domowymi nie jest również zaangażowana, opieka nad domem to praca, która naprawdę nie wymaga od ciebie wiele.

Powiązany: Jak rozpocząć domową opiekę dzienną

Kto powinien zostać opiekunką domową?

Opiekunem domowym może zostać każdy. Nie ma wymaganych poświadczeń ani licencji, które musisz uzyskać, aby uniemożliwić ci zostanie opiekunem domowym. Najlepszym sposobem na odniesienie sukcesu jest poszukiwanie klientów na stronach takich jak Care.com i zareklamuj swoją nową firmę.

Możesz zostać opiekunką domową z dnia na dzień, jeśli naprawdę chcesz wejść do biznesu. Jednak nakręcenie biznesu i uzyskanie rekomendacji może zająć trochę czasu. Nie poddawaj się przy pierwszych oznakach czkawki.

Wkrocz w nową przygodę, nawiązuj nowe kontakty i doświadczaj różnych stylów życia, siedząc w domu dla innych. Opiekun domowy może robić więcej niż tylko kilka dni relaksu w domu. Wykorzystaj go jak najlepiej, nadrabiając zaległości w czytaniu, oglądając lokalne drużyny sportowe, spotykając potencjalnych klientów w sąsiedztwie lub zabierając ze sobą trochę pracy. Jest to łatwa praca, która może być zmianą, której szukasz w swoim życiu.

Powiązany: Jak zarabiać na czytaniu