Jak zostać opiekunem zwierząt i opiekować się zwierzętami w domu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zostać opiekunem zwierząt i opiekować się zwierzętami w domu

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Jako miłośnik zwierząt możesz zarabiać na robieniu tego, co kochasz, na wiele sposobów. Zabawa, przytulanie i opieka nad zwierzętami to dla wielu wymarzona praca. Aby urzeczywistnić to marzenie, ważne jest, aby zrozumieć, jak rozpocząć działalność związaną z opieką nad zwierzętami, która może odnieść sukces.

Ludzie często zapominają o potrzebie opiekunów zwierząt domowych, zwłaszcza w ruchliwych porach roku, takich jak lato i wakacje pod koniec roku.

Możesz rozważyć zostanie opiekunem zwierząt domowych i otworzyć własny dom dla zwierząt domowych na pokład lub zostać w domu zwierzęcia przez niezbędny czas. Niezależnie od tego, którą drogę wybierzesz, ważne jest, aby wiedzieć, jak rozpocząć działalność związaną z opieką nad zwierzętami na właściwej stopie, aby odnieść sukces teraz iw przyszłości.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Kim jest Pet Sitter?

Opiekunka do zwierząt jest podobna do opiekunki do dzieci. Kiedy właściciele zwierząt potrzebują kogoś, kto zabawi i zaopiekuje się ich futrzanymi dziećmi przez jakiś czas lub gdy są poza domem na wakacjach, opiekun zwierząt jest często osobą do tej pracy.

Bycie opiekunem zwierząt wymaga znacznie więcej niż tylko zabawy ze zwierzęciem. Istnieją wymagania dotyczące opieki, takie jak określone diety, procedury ćwiczeń i leki. Również zrozumienie, co denerwuje zwierzę lub jaki ma temperament, pomoże ci się przygotować.

Opiekunów zwierząt można znaleźć prawie wszędzie, zwłaszcza na stronach takich jak Care.com. Chociaż Care.com jest zwykle znany ze znajdowania opiekunek do dzieci lub niań dla dzieci, istnieje również sekcja witryny poświęcona znajdowaniu opiekunów do zwierząt. Care.com łączy wiele rodzin z odpowiednimi opiekunami od ponad 14 lat i uzyskał ocenę A+ od Better Business Bureau.

Powiązany: Jak rozpocząć usługę opieki dziennej z domu

Czy Pet Sitter wymaga licencji?

W większości przypadków nie będziesz musiał posiadać licencji, aby zostać opiekunem zwierząt domowych. Jednak zawsze najlepiej jest skontaktować się z lokalnym organem licencyjnym lub agencją rządową, aby upewnić się, że nie ma wymagań dotyczących uzyskania licencji lub innego rodzaju zezwolenia. Opiekun zwierząt, który oferuje zakwaterowanie w swoim domu, może wymagać licencji.

Ponadto rozważ uzyskanie licencji biznesowej, aby dodatkowo ustalić zasadność swojej firmy zajmującej się opieką nad zwierzętami. Może to pomóc, jeśli chodzi o sezon podatkowy, a także może sprawić, że będziesz bardziej przychylny dla przyszłych klientów.

Inne wymagania i kwalifikacje opiekuna zwierząt domowych

Wielu właścicieli zwierząt domowych uważa je za część rodziny i serca. To powiedziawszy, właściciele zwierząt domowych będą chcieli mieć pewność, że zatrudnią kogoś do oglądania ich ukochanych zwierząt.

🔥 Zalecana:  Jak naprawić błąd „Spróbuj ponownie później” na Instagramie w 2023 r

Aby być wysoko wykwalifikowanym opiekunem zwierząt, musisz być kimś, kto jest niezawodny, godny zaufania i opiekuńczy. Jeśli jesteś w stanie uzyskać kwalifikacje, takie jak opieka nad zwierzętami, udzielanie pierwszej pomocy zwierzętom lub szkolenie w zakresie zachowania zwierząt, poprawi to Twoje usługi, gdy rozpoczniesz działalność związaną z opieką nad zwierzętami.

Będziesz także musiał być kimś, kto ma cierpliwość, ponieważ niektóre zwierzęta wymagają więcej uwagi i energii niż inne. Ubezpieczenie jest również dobrym pomysłem na wszelkie zdarzenia, które mogą wystąpić, ale nie jest wymagane.

Wynagrodzenie opiekuna lub oczekiwania płacowe

Według Szklane drzwiśrednia krajowa roczna pensja opiekunów zwierząt wynosi ponad 27 000 USD. Pamiętaj, że ta pensja będzie się różnić w zależności od obszaru, w którym mieszkasz i liczby zwierząt, którymi się opiekujesz. Płaca podstawowa waha się od 12 USD za godzinę do 25 USD za godzinę w różnych stanach. Rodzaj oferowanej usługi będzie również określał, ile otrzymasz zapłatę.

Powiązany: Jak zostać psim groomerem

5 kroków do założenia firmy zajmującej się opieką nad zwierzętami

Rozpoczęcie czegokolwiek może być na początku przytłaczające. Aby upewnić się, że dajesz z siebie wszystko, rozważ te kroki, aby dowiedzieć się, jak założyć firmę zajmującą się opieką nad zwierzętami.

1. Zrób biznesplan

Pierwszym krokiem w tworzeniu każdego biznesu, bez względu na to, czym jest, jest rozpoczęcie od biznesplanu. Weź pod uwagę wszystkie swoje wydatki, takie jak uzyskanie ubezpieczenia i certyfikatów, aby wiedzieć, ile pieniędzy wydaje się z góry. Następnie zaplanuj swój budżet i rozważ harmonogram, który chcesz mieć, gdy otwierasz się na klientów.

Ponadto najlepszą praktyką jest otwarcie konta bankowego dla swojej firmy, aby oddzielić wydatki osobiste i służbowe.

Powiązany: Jak zarabiać na czytaniu

2. Reklamuj

Spraw, aby otwarcie Twojej nowej firmy zajmującej się opieką nad zwierzętami było znane światu, abyś mógł zacząć przyjmować nowych klientów. Możesz to zrobić, umieszczając ogłoszenie w gazecie, wyświetlając znaki na trawniku dla właścicieli spacerujących z psami, publikując posty na swoich stronach w mediach społecznościowych i dołączając do stron grup na Facebooku w sąsiedztwie.

Niektórzy właściciele wahają się przed zabraniem zwierzęcia do schroniska i pragną specjalnej, indywidualnej opieki nad swoim pupilem. Często odwiedzają media społecznościowe i publikują posty, prosząc innych o ich doświadczenia i rekomendacje dotyczące opiekunki do zwierząt. Możesz rzucić kapelusz w krąg rozważań, odpowiadając bezpośrednio na ich post.

Nigdy nie przegap okazji do promowania swojej firmy. Strzały, które przegapiamy w życiu, to te, których nie wykonujemy. Jest ktoś, kto potrzebuje twoich usług, musisz go tylko znaleźć.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

3. Oferuj usługi

Naprawdę zastanów się, jakie usługi chcesz oferować jako opiekunka do zwierząt. Może się okazać, że wolisz opiekować się określonym rodzajem zwierzęcia niż innym. Jeśli boisz się określonego rodzaju lub rasy zwierząt, mądrze jest reklamować, kto skorzysta z twoich usług, aby nie dać się złapać na zwierzę, z którym nie czujesz się komfortowo.

Ponadto, jeśli nie czujesz się swobodnie, podając leki, wspomnij w swoich usługach, że nie przyjmujesz klientów z potrzebami medycznymi. Może to wyeliminować starsze zwierzęta domowe lub zwierzęta z chorobami współistniejącymi.

🔥 Zalecana:  Czy Sweatcoin jest legalny czy oszustwo? Moja szczera recenzja

Aby przynieść więcej pieniędzy, możesz oferować usługi inne niż opieka nad zwierzętami. Możesz nawet początkowo oferować usługi wyprowadzania psów, aby zwiększyć swoje przychody i bazę klientów na przyszłe potrzeby w zakresie opieki nad zwierzętami.

Powiązany: Najlepsze pomysły na usługi biznesowe

4. Poproś o referencje

Najlepszym prezentem, jaki każdy może Ci dać, jest rekomendacja lub naprawdę miła recenzja. Gdy już wykonasz dla kogoś występ z opieką nad zwierzakiem, nie bój się poprosić go o świadectwo swoich usług. Im więcej świadectw możesz zdobyć, tym więcej innych będzie prawdopodobnie z tobą współpracować.

W zeznaniach powinno być coś więcej niż tylko „świetna robota”. Aby uzyskać pełne korzyści z tego, co prawdziwe świadectwo może zrobić dla ciebie i twojej firmy zajmującej się opieką nad zwierzętami, poproś klienta, aby określił, co zrobiłeś dobrze i jak jego zwierzę było traktowane podczas twojego czasu z nim. Opublikuj te świadectwa na swojej stronie w mediach społecznościowych, na stronie biznesowej, a nawet na własnej stronie internetowej.

Zastrzeżenie: najlepiej jest nawiązać kontakt z klientem, zanim poprosisz o zbyt szczegółową recenzję.

Fajna rzecz w partnerstwie Care.com dla twoich usług opieki nad zwierzętami jest miejsce, w którym klienci mogą zostawić recenzję twoich usług bezpośrednio na twojej stronie profilu. W ten sposób potencjalni klienci korzystający już z platformy mogą od razu zobaczyć, jak świetny jesteś w swoim biznesie.

Powiązany: Jak zarabiać pieniądze jako 13-latek

5. Ustaw swoje stawki

Jako nowy opiekun zwierząt Twoje stawki mogą zacząć się obniżać, dopóki nie zdobędziesz większego doświadczenia. Rozważ zbadanie innych opiekunów zwierząt domowych w Twojej okolicy, aby określić dobry zasięg i określić, ile ludzie są skłonni zapłacić. Dodatkowo pamiętaj, że z każdym zadowolonym klientem możesz podnieść swoje stawki.

Twoje stawki powinny być ustalane na podstawie poziomu opieki, którą zapewniasz. Zastanów się, w jaki sposób możesz udoskonalić usługi, które zapewniasz każdemu zwierzęciu, aby właściciel wiedział, jakie wyjątkowe wrażenia będą miały, i możesz pobierać więcej za jeszcze większe zaangażowanie w opiekę nad ukochaną osobą.

Weź pod uwagę również koszty podróży i czas, który będziesz spędzać na opiece nad zwierzakiem.

Powiązany: Najlepsze oferty pracy dla matek pozostających w domu

Pytania, które zadają nowi opiekunowie zwierząt

Nowi opiekunowie zwierząt domowych mają pytania dotyczące rozpoczęcia tej działalności. Zapoznaj się z niektórymi popularnymi pytaniami i uzyskaj dodatkowe informacje z korzyścią dla swojej firmy.

Czy potrzebujesz ubezpieczenia, aby być opiekunem zwierząt?

Chociaż nie jest to wymagane, dobrym pomysłem jest posiadanie ubezpieczenia, jeśli rozpoczynasz działalność związaną z opieką nad zwierzętami. Oznacza to, że jesteś chroniony finansowo w razie wypadku. Nie możesz zaplanować wszystkich zmiennych na świecie; ubezpieczenie to jedna z tych rzeczy, które warto mieć na wszelki wypadek.

Powiązany: Praca, w której czujesz się jak na wakacjach

Jaka jest dobra nazwa dla firmy zajmującej się opieką nad zwierzętami domowymi?

Wymyślenie chwytliwej nazwy firmy może być zabawne, zwłaszcza w przypadku firmy zajmującej się opieką nad zwierzętami. Pobaw się kilkoma popularnymi słowami związanymi ze zwierzętami domowymi lub włącz typ zwierzaka, którym będziesz się zajmować. Kiedy wszystko inne zawiedzie, pomyśl o czynnościach, które wykonujesz ze swoimi zwierzętami lub o tym, jak reagują, gdy są szczęśliwe.

Przykładowe słowa to: mruczenie, podskakiwanie, aportowanie, odwaga, hau, szczeniak, kotek, miłośnicy zwierząt domowych, zwierzak, futrzane dzieci, futrzane dziecko, czworonożne, machanie itp.

🔥 Zalecana:  Jak uniknąć opłat celnych z USA do Kanady

Powiązany: 100 pomysłów na nazwy blogów kulinarnych

Jaki jest najbardziej dochodowy biznes dla zwierząt domowych?

Istnieje kilka usług, które możesz świadczyć jako opiekun zwierząt domowych, które mogą sprawić, że Twoja firma będzie jeszcze bardziej dochodowa. Włącz usługi, takie jak przycinanie pazurów, pielęgnacja, wyprowadzanie psów, wytwarzanie organicznych smakołyków dla zwierząt, szkolenie zwierząt i inne. Są to bardzo poszukiwane usługi, więc jeśli możesz już zrobić coś takiego podczas opieki nad zwierzakiem, Twoje stawki mogą być jeszcze wyższe.

Jak petsitterzy zdobywają klientów?

Care.com to świetne miejsce dla opiekunów zwierząt domowych, aby zdobyć klientów. Możesz opublikować swój profil na platformie, a osoby już odwiedzające witrynę Cię zobaczą. Ponadto możesz publikować posty na swoich kontach w mediach społecznościowych i prosić znajomych i rodzinę o udostępnianie Twojej firmy innym.

Petsitterzy często pozyskują klientów na podstawie ustnych informacji. Im więcej możesz zrobić, aby reklamować się i świadczyć usługi na najwyższym poziomie, tym więcej klientów możesz przyciągnąć.

Powiązany: Jak zarabiać na jeździe konnej

Czy warto być petsitterem?

Każda praca jest warta podjęcia, jeśli sprawia ci przyjemność i daje poczucie spełnienia. Jako opiekun zwierząt będziesz bardziej nagradzany machaniem ogonem i lizaniem po twarzy. Jeśli jest to coś, co sprawia ci radość, warto być opiekunem zwierząt domowych.

Bycie opiekunem może być również dobre dla twojego zdrowia. Wyprowadzanie psów na spacer to również dobre ćwiczenie dla Ciebie. Wiadomo, że głaskanie kotów zmniejsza poziom lęku. Kiedy stworzenie jest tak szczęśliwe, że cię widzi, twoje serce czuje się dobrze. To jest tego warte.

Powiązany: Jak zarabiać na ćwiczeniach

Kto powinien założyć firmę zajmującą się opieką nad zwierzętami?

Posiadanie firmy nie jest dla osób o słabym sercu. Jeśli jesteś osobą oddaną, chętną do ciężkiej pracy i zainteresowaną zmianą na lepsze dla rodzin w Twojej okolicy, nauczenie się, jak założyć firmę zajmującą się opieką nad zwierzętami, może być właściwym rozwiązaniem.

Jedynymi ograniczeniami w biznesie zajmującym się opieką nad zwierzętami są ograniczenia, które nakładasz na siebie. Przyjmuj tylu klientów, ilu chcesz, zarabiaj żądaną pensję i miej szczęśliwą pracę jako opiekun zwierząt. Możesz mieć szczęście i zdobyć stanowisko niani dla zwierząt domowych, gdzie podróżujesz z rodzinami, aby opiekować się psem w różnych miastach, stanach i krajach.

Jeśli włożysz w to pracę i zobowiążesz się do tego, aby to przedsięwzięcie biznesowe zakończyło się sukcesem, będzie to tego warte. Pamiętaj, że potrzeba czasu, aby coś ruszyło. Bądź cierpliwy, miej plan i świętuj każdy sukces – duży lub mały – po drodze.

Powiązany: Najlepsze aplikacje dla kierowców dostawczych