Jak zostać grafikiem z domu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zostać grafikiem z domu

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Kiedy o tym pomyślisz, nasze dni są wypełnione tak dużą stymulacją wizualną z ekranu telewizora, reklam na naszych telefonach, a nawet billboardów, obok których przejeżdżamy. Być może zastanawiałeś się, kto stworzył te obrazy; odpowiedzią byłby grafik. Jeśli interesujesz się tą dziedziną, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zostać grafikiem z domu.

Projektowanie graficzne to nie tylko połączenie fajnych zdjęć z odrobiną koloru i zakończenie. To sztuka, co oznacza, że ​​jest to proces tworzenia projektów. Istnieje wiele zmiennych, które pozwalają tworzyć te doniosłe obrazy, a kreatywność jest również zabawna.

Ktoś z utalentowanym mózgiem może zrobić satysfakcjonującą karierę, zostając grafikiem. Jest jednak kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przed wskoczeniem do niego. Skorzystaj z tego przewodnika, aby rozpocząć karierę grafika w domu.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Co to jest grafik?

Projektanci graficzni używają obrazów i słów do tworzenia reklam, czasopism, okładek książek, różnych obrazów do celów marketingowych i wielu innych. Nie ma ograniczeń co do tego, co graficy mogą stworzyć. Twoim obowiązkiem jako projektanta jest tworzenie projektów zgodnych z kolorami, przekazem i ogólnym charakterem marki klienta.

Piękno zostania grafikiem z domu polega na tym, że możesz ustawić swoje godziny, które określają kwotę, którą zarabiasz. Jeśli zaczniesz pracować w niepełnym wymiarze godzin online tylko po to, aby sprawdzić, szybko przekonasz się, że może to stać się pracą na pełny etat. Zawsze istnieje potrzeba tworzenia grafiki teraz iw przyszłości.

Czy projektowanie graficzne wymaga certyfikacji?

Często projektanci są zatrudniani do projektu w oparciu o różne kwalifikacje. Niektóre firmy wymagają od projektanta dyplomu z projektowania graficznego, podczas gdy inne firmy mogą nie wymagać żadnego rodzaju certyfikacji. Będzie to zależało od życzeń klientów.

Doświadczenie może przebić certyfikację, więc nie zniechęcaj się podczas ubiegania się o stanowisko lub kontaktowania się z potencjalnymi klientami, jeśli masz doświadczenie i umiejętności, aby pokazać, dlaczego najlepiej pasujesz, ale nie masz odpowiednich certyfikatów.

Powiązany: Jak zostać wizażystką

Inne wymagania i kwalifikacje w zakresie projektowania graficznego

Dbałość o szczegóły i umiejętność skutecznego komunikowania się z klientami to kluczowe kwalifikacje w nauce zawodu grafika. Jedynym sposobem na ukończenie projektu w sposób satysfakcjonujący klienta jest zadawanie właściwych pytań, słuchanie opinii i odpowiednie zastosowanie tych informacji w projekcie.

🔥 Zalecana:  Jak kupić Axie Infinity (AXS) w Kanadzie 2023

Na przykład, jeśli klient podziela preferencje dotyczące ciepłych, uspokajających kolorów, nie chciałbyś tworzyć grafiki z kolorami karmazynowymi i neonowożółtymi. Twoja dbałość o ogólny wizerunek marki klienta sprawi, że będą do Ciebie wracać.

Niektóre firmy będą wymagać tytułu licencjata w dziedzinie projektowania graficznego, aby zajmować rzeczywiste stanowisko projektanta. Istnieją inne dobrowolne certyfikaty, które możesz uzyskać, aby przekroczyć kwalifikacje podczas ubiegania się o stanowisko. Jeśli masz połączenie doświadczenia, umiejętności i wykształcenia, możesz być bardziej wykwalifikowany niż myślisz.

Wynagrodzenie lub oczekiwania płacowe w zakresie projektowania graficznego

Projektanci graficzni mogą uzyskać wygodne wynagrodzenie w zależności od ich udokumentowanego doświadczenia, wiedzy i umiejętności. Według US Bureau of Labor Statistics średnia pensja grafika w USA wynosi około 53 000 USD rocznie. Są jednak graficy, którzy tworzą sześć cyfr. Nie jest niemożliwe zarobienie pieniędzy, których pragniesz, zajmując się projektowaniem graficznym.

Większość firm, z którymi współpracują projektanci, płaci za godzinę lub za projekt. Istnieją również opcje miesięcznego wynagrodzenia, jeśli klient często potrzebuje twoich usług. Jako początkujący projektant możesz spodziewać się zarobków około 15 USD za godzinę. Wskaźnik ten może szybko wzrosnąć wraz ze wzrostem zdobytego doświadczenia i szybszym wykonaniem pracy.

Powiązany: Jak założyć firmę zajmującą się edycją zdjęć

Jak zostać grafikiem

Podejmij odpowiednie kroki, aby zostać grafikiem i zapewnić sobie najlepszy start w nowej karierze.

1. Znajdź swój rynek

Zaistnienie w określonej niszy lub na określonym rynku może przyspieszyć przyciąganie odpowiednich klientów. Może się wydawać, że graficy mogą pracować dla każdego. Jednak mądrze jest zdecydować, na jakim rynku chcesz pracować i zbudować swój autorytet.

Różne rynki będą miały różne potrzeby, ale klienci z tych samych kategorii rynkowych będą mieli podobne cele. Jeśli pracujesz na jednym konkretnym rynku, możesz wyczuć, czego ci klienci zazwyczaj szukają w swoich grafikach, dzięki czemu możesz lepiej ich zrozumieć. Im większe masz doświadczenie na rynku, tym bardziej klienci będą ufać, że wiesz, co robisz i zatrudnią cię ze względu na twoją wiedzę w tej dziedzinie.

Powiązany: Jak promować swoją firmę

2. Ćwicz swoje umiejętności

Użyj narzędzia takiego jak Płótno
ćwiczyć swoje umiejętności projektowe. Canva oferuje mnóstwo szablonów projektów i opcji, z którymi możesz się bawić i tworzyć przyciągającą wzrok grafikę na każdą okazję.

Zdecyduj, na jakim rynku chcesz pracować, i poćwicz z szablonami projektów, które Canva oferuje dla tego rynku. Zwróć uwagę na pary czcionek, schematy kolorów i różne narzędzia, których możesz użyć.

3. Zapoznaj się z narzędziami do projektowania graficznego

Narzędzia do projektowania graficznego pomogą Ci stać się bardziej wszechstronnym projektantem dla klientów. Zapoznaj się z różnymi dostępnymi programami.

 • Płótno
  – platforma do projektowania graficznego, która może służyć do tworzenia okładek książek, postów w mediach społecznościowych, materiałów marketingowych i wielu innych. Oferuje bezpłatny lub płatny plan. W zależności od grafiki, którą będziesz tworzyć, może to określić, czy potrzebujesz płatnego planu, czy nie.
 • Adobe Creative Cloud – bardzo znane oprogramowanie do projektowania używane na całym świecie, Adobe Creative Cloud jest najlepszym oprogramowaniem do projektowania. Jest to płatna platforma oferująca wiele praktycznych funkcji do odkrywania i tworzenia.
 • Crello – oprogramowanie, które najlepiej nadaje się do tworzenia animowanych grafik dla profesjonalnie wyglądających projektów.
🔥 Zalecana:  Sztuczna inteligencja w produkcji filmowej: dokąd to zmierza?

Powiązany: Jak zostać menedżerem mediów społecznościowych

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

4. Utwórz swoje portfolio

Nie ma lepszego sposobu na zdobycie pracy projektowej niż utworzenie portfolio biznesowego, które będzie ją wspierać. Klienci chcą zobaczyć, że wiesz, jak tworzyć atrakcyjną wizualnie grafikę, która przyciągnie ich pożądaną uwagę. Wykorzystanie wcześniejszych projektów jako przykładów, aby pokazać tym klientom, co możesz zrobić, to najlepszy sposób na wypromowanie swojego imienia.

Zacznij od oferowania bezpłatnych usług rodzinie i przyjaciołom. Wykorzystaj to doświadczenie, aby zdobyć referencje i opinie na temat tworzonych przez siebie projektów. Ponadto możesz oferować swoje usługi innym osobom po bardzo obniżonej cenie, aby uzyskać jeszcze większą ekspozycję.

5. Ustaw własne stawki

Najlepszą częścią uczenia się, jak zostać grafikiem, jest to, że możesz ustalać własne stawki. Chociaż na początku stawki mogą być na niższym poziomie, masz możliwość podwyższenia, kiedy tylko chcesz w swojej karierze. Im więcej zdobywasz doświadczenia i im szybciej możesz ukończyć projekty, tym więcej możesz pobierać.

6. Zastosuj lub wyślij zimne oferty

Znajdź klientów na wybranym przez siebie rynku i zacznij kontaktować się z nimi, aby zapytać, czy potrzebują grafika. Jest to uważane za zimne narzuty. Opisz, dlaczego świetnie do siebie pasujesz, i daj im przykład tego, co stworzyłbyś dla nich w oparciu o ich potrzeby.

Możesz także znaleźć oferty pracy opublikowane w Internecie, poszukujące specjalnie grafików i aplikować o nie. Ta metoda łączy Cię z pozostałymi kandydatami, więc pamiętaj, aby dołączyć do wniosku coś, co odróżnia Cię od innych.

Powiązany: Jak zarabiać na robieniu zdjęć telefonem

Pytania, które zadają nowi graficy

Jeśli naprawdę chcesz zostać grafikiem, zapoznaj się z kilkoma często zadawanymi pytaniami, które zadają nowi projektanci, aby sprawdzić, czy jest to odpowiednia praca dla Ciebie.

Czy projektowanie graficzne to dobry zawód?

Każdy ma własne zdanie na temat tego, czym jest dobra kariera, a czym nie. Ktoś, kto chce zostać projektantem, może uznać, że jest to dobra kariera. Nie ma ograniczeń co do tego, co możesz stworzyć i jak bardzo możesz ewoluować jako projektant po każdym doświadczeniu.

Powiązany: Fajna praca, która nie wymaga dyplomu

Czy trudno zostać grafikiem?

Jeśli masz chęć i zapał do projektowania graficznego oraz podstawy wiedzy, jak zacząć, to nie, to nie jest trudne. Prawdziwa odpowiedź leży w tobie; czy jesteś gotów poświęcić pracę, aby ta kariera zakończyła się sukcesem? Odpowiedź na to pytanie zrobi różnicę. Tak jak wszystko inne w życiu, do którego dążymy, musimy to robić z pasją i planem, aby uzyskać pożądany rezultat.

🔥 Zalecana:  Ponad 10 najlepszych ofert pracy, takich jak DoorDash (wysoko płatne koncerty w 2023 r.!)

Jak dostać się do projektowania graficznego bez doświadczenia?

Zacznij od bezpłatnego oferowania swoich usług firmom w Twojej okolicy, zgłaszaj się na ochotnika do projektowania dla organizacji charytatywnych i daj się poznać w Internecie. Wykorzystaj zdobyte doświadczenie, aby zaprezentować się online potencjalnym klientom. Teraz nie czas na nieśmiałość; wyeksponuj w jak największym stopniu wykonaną pracę.

Powiązany: Jak zostać Microbladerem

Czy mogę samodzielnie nauczyć się projektowania graficznego?

Z pewnością możesz nauczyć się projektowania graficznego na własną rękę. Jednak nie jest to coś, czego można się nauczyć z dnia na dzień. Istnieją różne programy, których można używać do ćwiczeń, śledzić kanały YouTube innych projektantów, aby się od nich uczyć, a także korzystać z samouczków, takich jak te oferowane przez Płótno
Szkoła projektowania. Każdego dnia wyznacz sobie czas na naukę i doskonalenie swoich umiejętności.

Czy projektowanie graficzne to wymierający zawód?

Projektowanie graficzne to nie umierająca kariera. W rzeczywistości Amerykańskie Biuro Statystyki Pracy przewiduje, że graficy będą musieli stawić czoła konkurencji w przyszłości. We wszystkich firmach, które rozwijają się dzięki grafice, aby zwiększyć sprzedaż i przychody, projektanci będą nadal poszukiwani.

Powiązany: Najlepsza praca w domu Praca dla mam

Kto powinien zostać grafikiem?

Praca lub firma zajmująca się projektowaniem graficznym nie jest dla kogoś, kto szuka łatwej kariery. Ta kariera wymaga ciężkiej pracy i poświęcenia. Jest to szybka branża, która wymaga również dbałości o szczegóły. Jeśli jesteś gotowy na to zadanie i pragniesz pracy, która daje ci swobodę twórczą, to jest dla ciebie.

Poświęć trochę czasu na zaaklimatyzowanie się na rynku, na którym zdecydujesz się pracować, zapoznaj się z narzędziami oferowanymi przez programy takie jak Płótno
, i pozwól sobie odkrywać swoją kreatywność. Nie powstrzymuj się.

Aby zostać grafikiem z domu, trzeba mieć cierpliwość. Zacznij od robienia tego jako dodatkowego zajęcia, aby poczuć się komfortowo, a następnie zastąp swoją codzienną pracę projektowaniem graficznym w pełnym wymiarze godzin. Zdziwisz się, co możesz zrobić, jeśli się do tego przyłożysz.