Jak zostać degustatorem kawy i zarabiać na piciu kawy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zostać degustatorem kawy i zarabiać na piciu kawy

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Filiżanka dobrej kawy zawsze nadaje właściwy ton mojemu dniu. To ciepło, smak i zastrzyk energii sprawiają, że zaczynam dobrze. Jako mama moja kawa musi być mocniejsza niż energia moich dzieci.

Za każdym razem, gdy widzę nowy smak kawy na sprzedaż lub kawiarnię warzącą własne ziarna, nie mogę przepuścić okazji, by spróbować czegoś nowego. W głębi serca jestem prawdziwym smakoszem kawy i może trochę snobem kawowym.

Najlepsze w byciu degustatorem kawy jest to, że mogę zarabiać na piciu kawy. To moja ulubiona część dnia, więc dlaczego nie dostać za to zapłaty?

Dzięki temu przewodnikowi dowiesz się, jak zostać degustatorem kawy i zarabiać pieniądze, robiąc to, co kochasz. Kawa nie kończy się tylko na ziarnach. Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się o różnych produktach kawowych, które są tam.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Jak zarabiać na testowaniu kawy w domu

Naprawdę możesz zarabiać na piciu kawy za pomocą tych ośmiu najlepszych metod. Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, jak łatwo można zarobić na piciu kawy.

1. Zostań blogerem recenzji kawy

Założenie własnego bloga oznacza, że ​​masz kontrolę nad treściami, które chcesz publikować na swojej stronie. Oznacza to, że możesz założyć niszową witrynę z recenzjami kawy i zarabiać na blogu o wszystkich smakach kawy i innych dostępnych produktach kawowych.

Blogowanie jest wykorzystywane jako internetowa platforma informacji. Blogerzy dzielą się swoimi doświadczeniami. W swoich recenzjach kawy możesz napisać o swoim zaangażowaniu w różne marki kawowe, sklepy i inne firmy z branży.

Możesz zarabiać dzięki marketingowi afiliacyjnemu na zakupach dokonanych dzięki Twoim recenzjom. Oto, w jaki sposób możesz założyć bloga już dziś i zacząć zarabiać na piciu kawy.

2. Zdobądź pracę degustatora kawy

Istnieją firmy, które płacą członkom za recenzowanie produktów, w tym kawy, ekspresów do kawy, kubków podróżnych i innych. Firmy takie jak Badania Szyszki I Placówka opinii oferować możliwości testowania produktów.

🔥 Zalecana:  Przegląd wdrożenia — w stronę sztucznej inteligencji

Nie ma gwarancji, że praca degustatora kawy będzie dostępna. Możesz jednak zarejestrować się w firmach zajmujących się recenzowaniem produktów, aby obserwować odpowiednie możliwości.

Testowanie i recenzowanie produktów, których już potrzebujesz lub z których korzystasz, to jeden z najstarszych hacków na darmowe pieniądze w książce. Jeśli po prostu czujesz się oportunistą i chcesz zarobić kilka dolarów za wypicie codziennej filiżanki joe, prawdopodobnie najlepszą opcją będzie praca degustatora kawy w domu.

Powiązany: Zarabiaj na testowaniu wina

3. Zostań Influencerem Kawy na Instagramie

Zbuduj obserwujących na Instagramie i zostań influencerem kawowym. Jest to podobne do blogowania, ale bez konieczności utrzymywania własnej strony internetowej. Jeśli udostępniasz już swoje ulubione marki kawy na Instagramie (ale jeszcze nie otrzymujesz za to zapłaty), to jest to świetny sposób, aby zacząć zarabiać prawie nic nie robiąc.

Udostępniaj zdjęcia, na których odwiedzasz nowe kawiarnie, robisz kawę, kupujesz kawę itp. Napisz szczegółowe opisy tych zdjęć i pamiętaj, aby oznaczyć firmy, o których mowa w poście, aby wygenerować więcej wyświetleń.

Ponadto musisz uzyskać sponsoring marki. Instagram nie pozwala na umieszczanie linków do podmiotów stowarzyszonych w Twoich postach.

4. Uruchom kanał YouTube dla miłośników kawy

Spraw, by Twoje recenzje kawy były jeszcze bardziej ekscytujące, robiąc je przed kamerą. Udostępnij filmy, które tworzysz z tych recenzji na swoim Kanał Youtube. Zarabiaj na swoich recenzjach za pomocą reklam, linków partnerskich lub płatnego sponsorowania.

Powiązany: Jak zarabiać na oglądaniu reklam

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

Jak znaleźć pracę testera kawy w pobliżu

Kawa i dojazdy do pracy często idą w parze, więc dlaczego nie rozszerzyć kawy na codzienną pracę. Dzięki tym karierom kawowym możesz zarabiać na testowaniu kawy przez cały dzień.

5. Zostań wędrownym sprzedawcą kawy

Nawiązuj kontakty i współpracuj z różnymi markami kawy. Spotkaj się z różnymi firmami, aby sprzedawać im kawę luzem. Oferuj degustacje kawy w miejscach takich jak hotele, biura korporacji, a nawet małe biura firm w Twojej okolicy. Zarabiaj prowizję za każdą zamkniętą sprzedaż.

6. Zostań Baristą

Sprawdź w lokalnych kawiarniach, czy nie potrzebują baristy. Możesz zarabiać na piciu kawy i serwowaniu jej klientom. Jako barista możesz zapytać swojego pracodawcę, czy możesz mieszać i testować nowe smaki przed dodaniem ich do menu.

Powiązany: Jak zarabiać na czytaniu książek na głos

7. Zostań fotografem jedzenia i kawy

Tysiące firm sprzedaje kawę i dodatki, ale jedną z największych trudności, z jakimi borykają się małe marki, jest udostępnianie spójnych, przyciągających wzrok zdjęć swoich ofert. Możesz zarabiać na robieniu zdjęć lokalnym kawiarniom lub prosić internetowe marki kawowe o przesyłanie kawy do sfotografowania z domu.

🔥 Zalecana:  Jak sprawdzić, czy ktoś jest aktywny na TikTok

8. Wymyśl nowe smaki kawy

Jako koneser kawy możesz poświęcić cały czas na wymyślanie nowych smaków. Możesz zostać pracownikiem dużej firmy kawowej lub pracować samodzielnie i konsultować się z lokalnymi kawiarniami, aby pomóc im w tworzeniu pysznych smaków.

Powiązany: Zapłać za sen

10 programów partnerskich z kawą, do których możesz dołączyć za darmo

Dzięki marketingowi afiliacyjnemu otrzymujesz zapłatę za każdy zakup dokonany za pośrednictwem specjalnego linku. Istnieją nieskończone programy partnerskie dla wszystkiego, co związane z kawą. Oto kilka programów, które pomogą Ci zarabiać na piciu kawy od razu.

 • Amazonka. Miejsce, w którym można znaleźć prawie wszystko, Amazon ma program partnerski obejmujący tysiące produktów, takich jak marki kawy, ekspresy do kawy, kubki itp. Zarabiaj prowizję na całej platformie, gdy klient kliknie Twój link i złoży zamówienie w ciągu 24 godzin godziny.
 • Kawa Amora. Amora Coffee, firma zajmująca się świeżo paloną kawą, oferuje 10 USD za każde polecenie. Możesz również otrzymać darmową torebkę kawy za 1 USD za przesyłkę.
 • DolarDrzewo. Kawę można sprzedawać w prawie każdym sklepie, a DollarTree znajduje się na tej liście. Jeśli znajdziesz nieoszlifowany diament marki kawy, podziel się nim! Możesz zarobić do 7% prowizji dzięki programowi partnerskiemu.
 • kawa koa. Koa Coffee to firma z siedzibą na Hawajach oferująca 10-20% prowizji od całej sprzedaży dokonanej w ramach programu partnerskiego.
 • Kawa Humblemakera. Humblemaker Coffee Co. z siedzibą w Kalifornii produkuje kawę ziarnistą i napoje kawowe. Jej program partnerski oferuje 8% prowizji od zakupów.
 • Taystowa kawa. Subskrypcyjny serwis kawowy, Tayst Coffee, produkuje w 100% nadające się do kompostowania kapsułki Keurig. Jego program partnerski oferuje prowizję w wysokości 10 USD za każdy zakup.
 • Hawajska firma kawowa. Wiodący dostawca kawy na Hawajach, Hawaii Coffee Company, posiada program partnerski oferujący 10-20% prowizji od całej sprzedaży.
 • Klub kawowy Lady Falcon. Lady Falcon Coffee Club, firma z siedzibą w San Francisco sprzedająca kawę speciality, oferuje możliwość zarobienia do 10% prowizji z możliwością wzrostu w oparciu o wyniki.
 • Smakosz. Gourmesso produkuje kapsułki i kapsułki z kawą, które można stosować w ekspresach Nespresso i Keurig. Jego program partnerski zapewnia 20% prowizji od sprzedaży.
 • Peeling kawowy. Peeling kawowy wykorzystuje organiczne ziarna kawy w produktach do skóry, aby pomóc w suchej skórze, trądziku i łuszczycy. Partnerzy tych produktów zarabiają 5% prowizji.

Oprócz kawy Amazon i Amora możesz znaleźć pozostałe programy partnerskie (i wiele innych) na UdostępnijASprzedaż. Dołączenie jest bezpłatne, a po zatwierdzeniu możesz od razu zacząć polecać swoje ulubione marki i produkty kawowe.

Testowanie smaku kawy i porady dotyczące marketingu afiliacyjnego

Marketing afiliacyjny może być niesamowitym sposobem zarabiania pieniędzy na uzależnieniu od kawy. Możesz łatwo zostać marketingowcem stowarzyszonym w niszy kawowej, postępując zgodnie z tymi kluczowymi wskazówkami.

🔥 Zalecana:  Raport o dochodach z blogów 2022 — Zarabianie 272 712 USD na blogowaniu

Bądź szczery

Jeśli chodzi o kawę, nie można jej podrobić. Twoi obserwatorzy poznają twoje preferencje i gust, więc pamiętaj, aby przetestować wszystko, zanim go polecisz. Zła rekomendacja na filiżankę kawy jest gorsza niż rezygnacja z możliwości zarobienia kilku dolarów prowizji.

Porównaj podobne produkty

Kiedy znajdziesz dobrą rzecz, ludzie zawsze szukają porównywalnych opcji. Na przykład luksusowy ekspres do kawy może być zbyt drogi dla większości Twoich obserwujących. Możesz pomóc im znaleźć tańsze alternatywy i zarobić prowizję za polecanie sprzedaży.

Ankieta wśród odbiorców

Wiedza o tym, czego szukają Twoi odbiorcy, może prowadzić do nowych pomysłów na tematy. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, co ludzie będą kupować, jest ich zapytać! Jeśli masz zwolenników, zapytaj ich, jakie rodzaje produktów kawowych chcieliby, abyś zrecenzował.

Robić dużo zdjęć

Nie możesz poczuć zapachu kawy przez Internet, ale możesz przyciągnąć klientów, pokazując niesamowite efekty wizualne kawy, którą smakujesz. Ustaw jasny kącik i rób zdjęcia każdego rodzaju kawy, którą kupujesz, aby podzielić się nimi ze swoimi obserwatorami, zanim sobie na to pozwolisz.

Powiązany: 25+ najlepszych ofert pracy dla mam w domu

Nie musisz zadowalać się tylko jednym sposobem zarabiania pieniędzy na piciu kawy

Istnieje więcej niż jeden sposób zarabiania na testowaniu kawy. Nie musisz płacić tylko za picie kawy. Jest to jednak dość popularny sposób zarabiania pieniędzy w branży kawowej.

Od pracy degustatora kawy po otrzymywanie wynagrodzenia za testowanie kawy, a nawet odrobinę pielęgnacji skóry dodanej do mieszanki, kawa dodaje życiu wielu korzyści. Podejmuj własne decyzje dotyczące różnych produktów kawowych i zarabiaj na sprzedaży generowanej dzięki tym recenzjom produktów.

Załóż własnego bloga, zwiększ liczbę obserwujących na Instagramie, załóż kanał na YouTube lub połącz wiele sposobów zarabiania na piciu kawy. Nie ma ograniczeń co do tego, ile degustatorzy kawy mogą zrobić. Z czasem możesz nawet zbudować kawę testującą dochody w pełnym wymiarze godzin.

Powiązany: Jak zostać testerem odzieży