Jak zobaczyć swoich subskrybentów na YouTube

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zobaczyć swoich subskrybentów na YouTube

TL;DR, przejdź do YT Studio, wybierz kartę Ostatni subskrybenci i kliknij Zobacz wszystko. Jeśli to nie zadziałało, wykonaj poniższe czynności, aby uzyskać dostęp do swojej liczby subskrypcji w YouTube.

Zobacz subskrybentów YouTube na komputerze

 1. Otwórz YT w przeglądarce.
 2. Kliknij swoje zdjęcie profilowe.
 3. Wybierz „YouTube Studio” w sekcji „Zakupy i członkostwo”.
 4. Po prawej stronie zobaczysz kartę „Ostatni subskrybenci”.
 5. Kliknij „Zobacz wszystko”, aby otworzyć nową kartę.
 6. Kliknij listę rozwijaną dat w prawym górnym rogu.
 7. Wybierz „Cały czas”, aby zobaczyć wszystkich subskrybentów YT.

🔥 Zalecana:  ”Common

Zobacz subskrybentów YouTube na swoim telefonie

Nie możesz zobaczyć liczby subskrybentów w swojej aplikacji na Androida lub iOS. Ale oto obejście.

 1. Otwórz preferowaną przeglądarkę w telefonie.
 2. Przejdź do witryny youtube.com. (Musi być otwarty w zakładce przeglądarki).
 3. Wybierz trzy kropki w prawym górnym rogu, jeśli używasz Chrome i „Opcji” w Safari.
 4. Wybierz opcję „Witryna na komputer”.
 5. Teraz przejdź do Studio ze swojego kanału.
 6. Wybierz kartę Ostatnich subskrybentów w Pulpicie nawigacyjnym.
 7. Wybierz „Zobacz wszystko”, aby przejrzeć wszystkie swoje subskrypcje.

Uwaga: YT nie oferuje żadnych opcji sprawdzania statystyk kanału na smartfonie. Nie jest to więc oficjalna metoda. Należy pamiętać, że korzystanie z Witryny na komputer w przeglądarce mobilnej może nie być płynne.

Co zrobić, jeśli nie widzisz karty ostatnich subskrybentów?

Kanały z 0 subskrybentami NIE zobaczą karty ostatnich subskrybentów na swoim pulpicie nawigacyjnym Studio. Dlatego nie możesz uzyskać dostępu do tej sekcji.

Jeśli masz pewność, że w ciągu ostatnich 28 dni udało Ci się zdobyć prawdziwe subskrypcje, ale karta jest nadal niewidoczna, rozważ rozwiązanie problemu. Na Twoim koncie może występować błąd lub wewnętrzny problem — chociaż zdarza się to dość rzadko.


Inne sposoby, aby zobaczyć subskrybentów YouTube

Korzystanie z ostatniej karty podrzędnej nie jest jedynym sposobem przeglądania kont, które śledzą Twoje treści. Studio ma kilka innych funkcji, które pozwalają ci sprawdzić swoje statystyki.

# 1. Bezpośrednio z Twojego kanału.

Otwórz swój kanał w aplikacji YouTube lub w przeglądarce internetowej. Następnie kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu i wybierz „Twój kanał”. Otworzy się nowa karta, na której możesz zobaczyć liczbę subskrybentów pod swoją nazwą użytkownika i obok swojego zdjęcia.

#2. YouTube Analytics w Studio.

Jeśli chcesz sprawdzić szczegóły swoich statystyk podrzędnych, przejdź do YouTube Studio i przejdź do sekcji „Analityka” na lewym pasku bocznym. Na karcie „Przegląd” kliknij opcję „Subskrybenci”. Teraz kliknij menu rozwijane w prawym górnym rogu i wybierz „Cały czas”. Dostarczy Ci to informacji o subskrybentach Twojego kanału.

Wskazówka: jeśli szukasz informacji demograficznych, kliknij „ZOBACZ WIĘCEJ”.

#3. Licznik pulpitu nawigacyjnego.

Najprostszym sposobem, aby zobaczyć swoje subskrypcje, jest przejście do Studio i wybranie Panelu na lewym pasku bocznym. Zobaczysz kartę z napisem „Obecni subskrybenci”. Pokazuje, ilu użytkowników śledzi Twoje treści w tej chwili.

#4. Licznik na żywo.

Iść do Youtube Studia > Analityka. Tutaj zobaczysz po prawej stronie kartę z napisem „W czasie rzeczywistym”. Sekcja „Subskrybenci” na tej karcie pokazuje, ile nowych subskrypcji zyskujesz w tej chwili. Możesz wybrać opcję ZOBACZ LICZBĘ NA ŻYWO i umieścić menu rozwijane daty w opcji Czas życia, aby przejrzeć każdą dotychczas zdobytą subskrypcję.


3 powody, dla których nie możesz zobaczyć subskrybentów YouTube

YouTuberzy dbają o każdą zdobytą subskrypcję, ponieważ wymaga to dużego wysiłku. Ale czasami widzą kilka brakujących kont ze swojego kanału bez wyraźnego powodu. Zakładając, że masz pewność, że konta nie anulowały Cię celowo, oto powody, dla których brakuje ich w Twojej liczbie subskrybentów.

1- Subskrypcje użytkownika są prywatne.

Jeśli użytkownicy upublicznili swoje subskrypcje, możesz zobaczyć ich imię i nazwisko oraz PFP w statystykach kanału. Jednak YT daje widzom opcję zachowania prywatności tych informacji. Jeśli korzystają z tej funkcji, nie zobaczysz ich profilu na karcie ostatnich subskrybentów.

2- Konto jest spamerem.

YT stale monitoruje platformę, aby chronić ją przed spamem i zapewnić bezpieczeństwo. Dlatego użytkownicy uznani za spamerów mogą zostać usunięci lub zawieszeni. Gdy to się stanie, wszystkie ich subskrypcje również zostaną usunięte. Tak więc, jeśli konto spamerskie było jednym z Twoich subskrybentów, nie zobaczysz ich nazwy na karcie ostatnich subskrybentów, gdy tylko zostaną zbanowani.

3- Użytkownik przypadkowo wypisał się z subskrypcji.

Według zespołu pomocy YouTube: „Niektórzy widzowie [unsubscribe] przypadkowo z kanałów”. Tak więc brakujące subskrypcje mogą być spowodowane niechcianymi działaniami podjętymi przez samych użytkowników. YT dodał wyskakujące okienko z potwierdzeniem, aby upewnić się, że takie wypadki nie zdarzają się zbyt często.


Jak ukryć liczbę subskrybentów YT, aby nikt ich nie widział

Jako YouTuber możesz chcieć zachować prywatność liczby subskrybentów, aby Twoi widzowie mogli skupić się na treści. Na szczęście jest to dostępna opcja. Oto jak go używać:

 1. Otwórz YouTube w przeglądarce i zaloguj się do swojego profilu/kanału.
 2. Kliknij swoje zdjęcie w prawym górnym rogu.
 3. Wybierz „Studio YouTube”.
 4. Przejdź do Ustawień na lewym pasku bocznym i wybierz „Kanał”.
 5. Wybierz „Ustawienia zaawansowane” z górnego paska nawigacyjnego.
 6. Odznacz liczbę subskrybentów.

Wskazówka: zwykle dobrym pomysłem jest ukrywanie liczby subskrybentów, dopóki nie osiągniesz kamienia milowego 1000 subskrybentów. Pamiętaj jednak, aby później upublicznić to, aby nowi fani mogli zaufać Twoim treściom i wiarygodności kanału.

Możesz też ukryć swoje subskrypcje

Jako twórca treści możesz też chcieć korzystać z treści innych YouTuberów. Jednak Twoi fani nie muszą wiedzieć, co oglądasz i kim są Twoi ulubieni twórcy. Dlatego YT daje Ci możliwość zachowania prywatności Twoich subskrypcji. Oto jak go aktywować:

 1. Otwórz YouTube w przeglądarce.
 2. Kliknij swój profil i wybierz Ustawienia w sekcji „Lokalizacja”.
 3. Przejdź do sekcji Prywatność na lewym pasku bocznym.
 4. Przełącz opcję „Zachowaj wszystkie moje subskrypcje jako prywatne”.

Uwaga: ta opcja jest domyślnie włączona i nie musisz nic robić, jeśli wcześniej nie upubliczniłeś jej.

Dlaczego Twoja liczba subskrypcji nie zmienia się, gdy ludzie subskrybują Twój kanał?

YouTube przestaje wyświetlać poszczególne subskrypcje na Twoim kanale, gdy osiągniesz 1000 subskrybentów. Zaktualizuje liczby tylko za każdym razem, gdy zdobędziesz co najmniej 100 nowych subskrybentów. Gdy przekroczysz 100 000, musisz zdobyć 1000 nowych subskrybentów, aby YouTube mógł zaktualizować liczbę subskrybentów.

Jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, aby osiągnąć 1 000 000 kamieni milowych, Twoja liczba subskrybentów będzie aktualizowana za każdym razem, gdy zdobędziesz 10 000 nowych fanów. Tymczasem, jeśli potrzebujesz Wyświetlenia w YouTube możesz sprawdzić wspomniany link.

Kluczowe notatki i dania na wynos

 • Najłatwiejszym sposobem sprawdzenia liczby subskrybentów YouTube jest sprawdzenie jej na pulpicie nawigacyjnym Studio.
 • Możesz zobaczyć, ile subskrybentów otrzymujesz na żywo, przechodząc do Studio > Analytics > Czas rzeczywisty > ZOBACZ LICZBĘ NA ŻYWO.
 • Aby uzyskać dostęp do informacji demograficznych o swoich subskrybentach, przejdź do Studio > Analytics > Subskrybenci > ZOBACZ WIĘCEJ.
 • Na karcie ostatnich subskrybentów możesz zobaczyć tylko użytkowników z subskrypcją publiczną.
 • YouTube może usunąć niektóre Twoje subskrypcje, jeśli są kontami spamującymi. W takim przypadku możesz zobaczyć je w Analytics jako „Konta zamknięte”.

Masz jakieś pytania w temacie? Zostaw nam komentarz, abyśmy mogli szybko udzielić odpowiedzi na poziomie eksperta.

Table of Contents