Jak zobaczyć ostatnich obserwujących na Instagramie 2023 (przewodnik roboczy)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zobaczyć ostatnich obserwujących na Instagramie 2023 (przewodnik roboczy)

Instagram pozwala zobaczyć twoich ostatnich obserwujących z sekcji powiadomień w aplikacji, ale co, jeśli chcesz zobaczyć czyjeś ostatnich obserwatorów na Instagramie?

Lista obserwujących jest bardzo skomplikowana, zmienia się dla każdego konta i napisaliśmy, jak ustalana jest lista obserwujących na Instagramie.

Z tego powodu możesz się zastanawiać, czy można zobaczyć ostatnich obserwujących na czyimś koncie.

W tym artykule dowiesz się jak zobaczyć niedawni obserwujący kogoś na Instagramie. Poznasz różne metody, których możesz użyć.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak odzyskać usunięte wiadomości z Instagrama

Czy mogę zobaczyć, kto ostatnio obserwuje kogoś na Instagramie? [Follow]

Tak, możesz zobaczyć, kto ostatnio obserwuje kogoś na Instagramie. Jeśli chcesz zobaczyć ostatnich obserwujących na Instagramie, musisz użyć narzędzia innej firmy.

Wynika to z faktu, że Instagram nie pozwala innym użytkownikom zobaczyć najnowszych obserwujących na innym koncie.

Wcześniej użytkownicy mogli to robić, ale teraz to tylko algorytm określa, co ma Ci pokazać.

Nie będziesz mógł korzystać z Instagrama, aby zobaczyć ostatnich obserwujących kogoś, ale możesz użyć narzędzia innej firmy, takiego jak Snoopreport, aby zobaczyć tych obserwujących.

Ale musisz wiedzieć, że to nie jest darmowe, jeśli nie dokonasz płatności za subskrypcję, nie będziesz mógł zobaczyć listy. To takie proste.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego Instagram mówi „Nie znaleziono użytkownika” dla konta? (ZOBACZ powody)

Czy mogę zobaczyć, kogo ostatnio obserwuje mój znajomy na Instagramie? [Following]

Tak, możesz zobaczyć, kogo ktoś ostatnio obserwował na Instagramie. Jeśli chcesz zobaczyć osobę, którą ostatnio obserwował Twój znajomy, możesz użyć narzędzia innej firmy.

Nie będziesz mógł korzystać z aplikacji Instagram, aby zobaczyć konto, które ostatnio obserwowali. Instagram porządkuje listę, korzystając z różnych czynników.

Możesz zobaczyć tylko konto obserwowane przez znajomych za pomocą narzędzia innej firmy o nazwie Snoopreport.

🔥 Zalecana:  Diesel i HAPE wypuszczają wspólną kolekcję NFT

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zobaczyć, kto zapisał Twoje posty na Instagramie

Jak zobaczyć swoich ostatnich obserwujących na Instagramie

Możesz łatwo zobaczyć swoich ostatnich obserwujących z sekcji Powiadomienia w aplikacji.

Gdy ktoś Cię obserwuje, Instagram otrzyma powiadomienie, że ten {użytkownik} musi Cię obserwować.

Jeśli jest ich więcej niż jeden, zobaczysz listę ostatnich obserwujących Twoje konto na Instagramie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego moje konto na Instagramie zostało usunięte bez powodu? (Co robić)

Jak zobaczyć czyichś ostatnich obserwujących na Instagramie

Jeśli szukasz sposobu, aby zobaczyć, kto ostatnio obserwuje kogoś na Instagramie, nie możesz tego zrobić z poziomu aplikacjito nie jest możliwe.

Instagram nie wyświetla listy obserwujących w większości obserwujących, więc najnowsi obserwujący mogą nie być pierwsi na liście.

Ale jest kilka sposobów, dzięki którym możesz zobaczyć listę ostatnich obserwujących, ale nie w aplikacji Instagram.

Będziesz używać a aplikacja innej firmy aby zobaczyć listę ostatnich obserwujących czyjeś konto.

Zobacz ostatnich obserwujących kogoś na Instagramie za pomocą Snoopreport

Najlepszą opcją, aby zobaczyć ostatnich obserwujących Instagram twojego przyjaciela, jest użycie narzędzia Snoopreport.

z narzędzie Snoopreport, będziesz mógł go użyć, aby zobaczyć ostatnich obserwujących i obserwujących na dowolnym koncie.

Pokaże Ci ostatnie konto, które obserwuje użytkownika, lub konto, które obserwuje ta osoba. Możesz także zobaczyć ich ostatnie posty, najbardziej lubiane posty itp.

Aby użyć Snoopreport, musisz zapisać się na miesięczną opłatę 4,99 USD, tylko wtedy będziesz mógł zobaczyć ich ostatnich obserwujących i listę obserwowanych.

Krok 1: Otwórz Snoopreport

Przejdź do strony snoopreport i kliknij Rozpocznij, aby zarejestrować konto. Uzupełnij dane i zaakceptuj regulamin.

Krok 2: Dodaj konto

Po pomyślnej rejestracji na pulpicie nawigacyjnym Snoopreport stuknij opcję Dodaj konto u góry, a następnie stuknij Kup subskrypcję, wybierz plan i dokonaj płatności

Krok 3: Zobacz ostatnich obserwujących

Stuknij w przycisk Dodaj konto i wpisz nazwę użytkownika, aby zobaczyć jego aktywność na koncie. Narzędzie poda Ci ich tygodniowy raport dla konta.

🔥 Zalecana:  GPT-4 przewyższa wszystkie istniejące duże modele językowe

Możesz śledzić do 100 kont na Instagramie. Możesz zobaczyć przykładowy raport ze strony Snoopreport.

PRZECZYTAJ TEŻ: Instagram nie działa? 12 sposobów rozwiązania problemu

Zobacz czyichś ostatnich obserwujących na Instagramie za pomocą KidsGuardsPro

Jeśli masz dziecko, które jest na Instagramie i chcesz zobaczyć ostatniego użytkownika, który je obserwował, lub ostatnie konto, które obserwowało.

Możesz użyć KidGuard Pro. Aplikacja pozwala śledzić aktywność dziecka w Internecie. Będziesz mógł monitorować dziecko ze swojego urządzenia.

Ale wcześniej musisz zainstalować aplikację KidGuard Pro na telefonie swojego dziecka, aby móc śledzić, w jaki sposób korzysta z urządzenia i aplikacji społecznościowej, takiej jak Instagram. Możesz zobaczyć wersję demonstracyjną aplikacji Tutaj.

Możesz zobaczyć konto, które Twoje dziecko ostatnio obserwowało na Instagramie, co mu się podobało i jego ostatnich obserwatorów.

Musisz subskrybować, aby korzystać z aplikacji nawet do śledzenia swoich dzieci. Jeśli chcesz zobaczyć wersję demonstracyjną, możesz ją wyświetlić na ich stronie

Nie będziesz mógł używać tej aplikacji na osobie dorosłej, zostaniesz złapany w ciągu kilku godzin, nawet dzieci w dzisiejszych czasach zwykle znajdują tego typu aplikacje na swoich urządzeniach.

Wniosek

Nikogo nie obchodzi, kogo ostatnio obserwowałeś lub kto obserwuje ciebie, z wyjątkiem tego, że masz problemy z przyjaciółmi, byłymi, oszukiwaniem i całym tym zamieszaniem związanym z relacjami i zaufaniem.

Możesz szybko zobaczyć, które konto ostatnio Cię obserwowało na Instagramie, ale szukanie listy ostatnich obserwujących na innym koncie jest niemożliwe w aplikacji.

Instagram nie organizuje listy w ten sposób i nie dostaniesz tego, czego szukasz, jeśli czekasz, aż Instagram przywróci tę funkcję.

Możesz użyć aplikacji innej firmy, aby zobaczyć, kto ostatnio obserwuje kogoś na Instagramie. Umożliwiają to dwie aplikacje; KidsGuardsPro i Snoopreport. Używaj KidsGuardsPro tylko dla dzieci.

Wszystko, co musisz zrobić, to skopiować nazwę użytkownika danej osoby, a będziesz mógł stwierdzić, które konto ostatnio obserwowałeś lub które ostatnio obserwowałeś.

🔥 Zalecana:  Jak zainstalować rozszerzenia Google Chrome

Powinieneś wiedzieć, że te aplikacje nie są darmowe i będziesz musiał za nie zapłacić, jeśli chcesz zobaczyć ostatnich obserwujących kogoś na Instagramie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak usunąć wiadomości z Instagrama

Często Zadawane Pytania

Czy możesz zobaczyć ostatnich obserwujących na Instagramie?

Tak, możesz zobaczyć swoich ostatnich obserwujących na Instagramie na swoim koncie, przechodząc do sekcji Powiadomienia. Zobaczysz wszystkich ostatnich obserwujących, a jeśli jest ich więcej niż jeden, zobaczysz innych, możesz dotknąć innych i zobaczyć resztę listy.

Czy mogę zobaczyć czyichś ostatnich obserwujących na Instagramie?

Tak, na Instagramie możesz zobaczyć ostatnich obserwujących kogoś, ale nie możesz tego zrobić w aplikacji Instagram. Jeśli chcesz zobaczyć czyjeś ostatnio obserwujących na Instagramie, musisz użyć aplikacji innej firmy, aby zobaczyć listę.

Czy Instagram pokazuje obserwujących w kolejności?

Nie, Instagram nie pokazuje listy obserwujących w innych, są to różne czynniki, które określają kolejność listy obserwujących na koncie. Napisaliśmy, jak Instagram uporządkował listę obserwujących.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie