Jak zobaczyć niewysłane wiadomości w Messengerze 2023 (krok po kroku)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zobaczyć niewysłane wiadomości w Messengerze 2023 (krok po kroku)

Jeśli otrzymujesz wiele ostatnio usuniętych wiadomości w aplikacji Messenger, możesz chcieć wiedzieć, jakiego rodzaju wiadomości wysłała dana osoba.

Aby zobaczyć niewysłane wiadomości w Messengerze, musisz użyć historii powiadomień telefonu lub aplikacji innej firmy.

Jeśli więc szukasz sposobu, w jaki możesz zobaczyć niewysłane wiadomości w Messengerze, możesz to zrobić tylko na swoim urządzeniu z Androidem.

iPhone nie umożliwia przeglądania niewysłanych wiadomości w programie Messenger z historią powiadomień ani w aplikacjach innych firm.

Aplikacje innych firm to świetny sposób na przeglądanie niewysłanych wiadomości w Messengerze, ale powiadomienia push aplikacji muszą być włączone. Bez powiadomienia nie możesz zobaczyć niewysłanych wiadomości.

W tym przewodniku dowiesz się jak zobaczyć niewysłane wiadomości w Messengerze na Androida z aplikacją innej firmy lub bez niej.

Czy widzisz niewysłaną wiadomość na Messengerze?

Tak, możesz zobaczyć niewysłane wiadomości w Messengerze, ale tylko jeśli skonfigurujesz to wcześniej, jeśli nie, nie będziesz mógł zobaczyć wiadomości.

Nie ma sposobu, aby zobaczyć niewysłane wiadomości w aplikacji Messenger, to nie działa w ten sposób, podobnie jak znikające wiadomości w WhatsApp.

Jeśli aplikacja do przesyłania wiadomości nie pozwala wyświetlać niewysłanych wiadomości, jak to widzisz?

Istnieją różne sposoby wyświetlenia wiadomości, jeśli używasz Androida. Historia powiadomień pozwoli Ci zobaczyć usunięte wiadomości na Messengerze.

Aplikacja innej firmy, taka jak Notisave, umożliwia przeglądanie niewysłanych wiadomości w popularnej aplikacji do przesyłania wiadomości.

Jak zobaczyć niewysłane wiadomości w Messengerze

Istnieją różne metody przeglądania niewysłanych wiadomości w Messengerze na Androida, wszystko, co musisz zrobić, to zezwolić na szybkie wysyłanie powiadomień dla aplikacji.

Jeśli nie ma powiadomienia, nie będziesz mógł zobaczyć niewysłanych wiadomości.

Więc jeśli ktoś wysłał Ci wiadomość i tam ją nie wysłał, wiadomość będzie nadal dostępna w Twojej historii powiadomień, jeśli jest włączona, i stamtąd będziesz mógł zobaczyć wiadomość.

Zobacz Niewysłane wiadomości w Messengerze bez aplikacji

Jeśli chcesz mieć możliwość przeglądania niewysłanych wiadomości bez aplikacji, musisz włączyć historię powiadomień w ustawieniach telefonu.

🔥 Zalecana:  Sprzedaż NFT osiągnęła najniższy poziom od 12 miesięcy, spadając poniżej 1 miliarda dolarów

Jest to dostępne tylko na Androidzie, jeśli działa powiadomienie Messengera, będziesz mógł zobaczyć niewysłane wiadomości.

Gdy otrzymasz wiadomość, pozostanie ona w historii powiadomień i będziesz mógł ją zobaczyć, nawet jeśli wiadomość zostanie usunięta. Aby korzystać z historii powiadomień na swoim urządzeniu.

Krok 1: Przejdź do ustawień Androida

Aby korzystać z historii powiadomień na swoim urządzeniu, przejdź do ustawień telefonu z systemem Android i dotknij opcji Aplikacje i powiadomienia lub Powiadomienia.

Krok 2: Stuknij w Powiadomienia

Stuknij w Powiadomienia lub Ustawienia zaawansowane. Każdy Android ma inne ustawienia ze względu na producenta.

Krok 3: Stuknij w Historię powiadomień

Stuknij w Historia powiadomień.

Na następnej stronie dotknij Użyj historii powiadomień lub historii powiadomień.

Ponieważ po prostu włączyłeś historię powiadomień, możesz teraz zobaczyć niewysłane wiadomości z Messengera, jeśli powiadomienie zostało wysłane.

Powinieneś wiedzieć, że nie będziesz mógł zobaczyć żadnych wcześniej usuniętych wiadomości, ponieważ po prostu ją włączysz, zobaczysz tylko przyszłe niewysłane wiadomości.

Aby zobaczyć niewysłane wiadomości w Messengerze, wykonaj ten sam krok powyżej i przejdź do historii powiadomień w Ustawieniach, przewiń w dół i znajdź Messengera, kliknij strzałkę rozwijaną, a zobaczysz historię powiadomień w Messengerze.

Jeśli nie włączyłeś Powiadomień w Messengerze, naciśnij i przytrzymaj aplikację Messenger, dotknij małej ikony Informacje o aplikacji, dotknij Powiadomienia i włącz wszystkie powiadomienia Messenger.

Jeśli ta historia powiadomień nie jest dostępna na Twoim urządzeniu, możesz użyć aplikacji innej firmy.

Zobacz Niewysłane wiadomości w komunikatorze z aplikacjami innych firm

Aplikacje innych firm pomagają rejestrować i zapisywać każde powiadomienie w telefonie, aby ich nie przegapić. Ale są dostępne tylko na Androida.

Notisave, FilterBox i Notification History Log to aplikacje, które pozwalają zobaczyć niewysłane wiadomości w Messengerze.

Jeśli nie masz ustawień historii powiadomień na swoim urządzeniu z Androidem, możesz użyć aplikacji innej firmy, aby zobaczyć niewysłane wiadomości Messengera.

Aby używać aplikacji Notisave do wyświetlania powiadomień z aplikacji, musisz pobrać aplikację ze sklepu Google Play.

Aplikacja Notisave umożliwia zapisywanie statusu WhatsApp i zapisywanie powiadomień dla innych aplikacji do przesyłania wiadomości, nie tylko samego komunikatora.

🔥 Zalecana:  9 Łatwa poprawka dla „Aktualizuj ustawienia Apple ID” na iPhonie i iPadzie

Dzięki aplikacji możesz także czytać usunięte wiadomości WhatsApp. Oto jak korzystać z aplikacji Notisave, aby zobaczyć niewysłane wiadomości w Messengerze.

Krok 1: Pobierz Notisave

Pobierz i zainstaluj Aplikacja Notisave ze sklepu Google Play.

Krok 2: Zezwól na dostęp

Otwórz aplikację Notisave, a następnie Zezwól na dostęp do powiadomień, włączając „Notisave”. Zezwól Notisave na dostęp do Twoich zdjęć, multimediów i plików.

Krok 3: Zapisz powiadomienia

Stuknij w trzy kropki, a następnie kliknij Ustawienia. Stuknij w Zapisz powiadomienia. Włącz Messengera.

Po skonfigurowaniu aplikacji będziesz mógł zobaczyć niewysłane wiadomości z Messengera w aplikacji. Wiadomość zostanie zapisana w Notisave.

Upewnij się, że powiadomienia dla Messengera są włączone, w przeciwnym razie nie zobaczysz żadnych powiadomień Messengera w aplikacji.

Wniosek

Dzięki temu przewodnikowi będziesz mógł zobaczyć niewysłane wiadomości w Messengerze za pomocą aplikacji innych firm lub historii powiadomień Androida.

Cóż, w przypadku iPhone’a te aplikacje nie są dostępne w Apple App Store, dlatego nie będziesz mógł zobaczyć niewysłanych wiadomości na urządzeniach Apple.

Jeśli masz nowszą wersję Androida, będziesz mógł użyć ustawień historii powiadomień w innych aplikacjach, aby wyświetlić niewysłane wiadomości z innych aplikacji do przesyłania wiadomości, a także zobaczyć niewysłane wiadomości w Messengerze.

Zanim zobaczysz niewysłane wiadomości, upewnij się, że możesz otrzymywać powiadomienia push dla aplikacji Messenger.

Możesz go włączyć w Ustawieniach Androida, otwórz aplikację Ustawienia, dotknij Powiadomienia lub Aplikacje i powiadomienia, dotknij Wszystkie aplikacje, znajdź Messengera, kliknij Powiadomienie i włącz Włącz.

Często Zadawane Pytania

Czy są jakieś sposoby, aby zobaczyć niewysłane wiadomości w Messengerze?

Istnieją różne sposoby przeglądania niewysłanych wiadomości w Messengerze, możesz użyć aplikacji innych firm, takich jak Notisave, Filter box i dziennik historii powiadomień. Możesz też skorzystać z wbudowanej historii powiadomień systemu Android, która umożliwia przeglądanie poprzednich powiadomień push z ostatnich 24 godzin.

Czy są jakieś aplikacje innych firm do przeglądania niewysłanych wiadomości w Messengerze?

Niewiele aplikacji innych firm umożliwia przeglądanie niewysłanych wiadomości w Messengerze. Ale te aplikacje nie są dostępne na iPhone’a i tylko Android może z tego korzystać. Więc jeśli używasz telefonu z Androidem, masz wiele sposobów, aby zobaczyć niewysłane wiadomości.

🔥 Zalecana:  Jak uzyskać bardziej ukierunkowany ruch w witrynie: przewodnik dla początkujących

Co się stanie, gdy cofniesz wysłanie wiadomości w Messengerze?

Gdy ktoś cofnie wysłanie wiadomości na Messengerze, zobaczysz komunikat, że nie wysłałeś tej wiadomości. To idzie tak. „(Imię) nie wysłało tej wiadomości”, nie będziesz mógł zobaczyć tej wiadomości. Ale dzięki naszemu przewodnikowi powyżej możesz użyć aplikacji innej firmy lub historii powiadomień, aby zobaczyć niewysłane wiadomości.

Czy unsend działa po 10 minutach w Messengerze?

Tak, funkcja cofnięcia wysłania w Messengerze działa po cofnięciu wiadomości po 10 minutach. Możesz użyć tej funkcji 10 minut po wysłaniu wiadomości, funkcja działa za każdym razem, gdy zdecydujesz się cofnąć wysłanie wiadomości.

Czy aplikacje są kompatybilne z telefonami z Androidem i iOS?

Nie, obecnie nie jest dostępna żadna aplikacja zarówno na Androida, jak i na iOS. Aplikacje innych firm, które umożliwiają przeglądanie niewysłanych wiadomości w Messengerze, są dostępne tylko na Androida i nie mają aplikacji dla użytkowników iOS. Jeśli naprawdę chcesz zobaczyć te niewysłane wiadomości, będziesz musiał kupić tanie urządzenie z Androidem.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie