Jak zobaczyć, kto śledzi twoje konto na Instagramie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zobaczyć, kto śledzi twoje konto na Instagramie

Kim jest stalker na Instagramie?

Ktoś, kto wkrada się na profile innych osób na Instagramie bez wiedzy właściciela konta. Jednym ze sposobów, aby zobaczyć posty i historie ludzi bez ich zauważenia, jest śledzenie Insta.

Złe jest to, że ktoś może zobaczyć twoje konto i chcieć cię skrzywdzić. Jakie jest rozwiązanie? Jak dowiedzieć się, kto oglądał Twój profil? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy zewnętrznej aplikacji prześladowczej na Instagramie.

Jak znaleźć stalkerów na swoim koncie na Instagramie?

Czy możesz znaleźć prześladowców, jeśli zmienisz konto na konto firmowe lub konto producenta treści?

Nie, na takich kontach możesz zobaczyć tylko liczbę osób, które odwiedzają Twoją stronę na Instagramie. Jakie jest więc rozwiązanie problemu znalezienia ich nazwy użytkownika? Aby to zrobić, możesz użyć aplikacji prześladowczych na Instagramie.

Co robi aplikacja Stalker na Instagramie?

Aplikacja Instagram Stalker pomaga zobaczyć, kto śledzi Twoje konto na Instagramie. Możesz użyć tych aplikacji, aby uzyskać nazwy użytkowników prześladowców, aby zareagowali na nich, blokując ich lub ograniczając, jeśli chcesz.

Niektóre osoby uniemożliwiają prześladowcom odwiedzanie ich kont, zmieniając ustawienia kont na prywatne. Jeśli chcesz używać aplikacji Instagram Stalker do znajdowania prześladowców, pamiętaj o kilku kwestiach:

 • Aby korzystać z tych aplikacji, należy podać swoją nazwę użytkownika i hasło. W ten sposób wszystkie Twoje informacje będą dla nich dostępne.
 • Mogą sprzedawać twoje prywatne informacje niektórym firmom marketingowym. Jeśli nie chcesz, aby tak się stało, zapomnij o korzystaniu z tych aplikacji.

Mając na uwadze powyższe wskazówki, jeśli nadal chcesz zobaczyć, kto odwiedza Twoje konto, zostań z nami, aby dowiedzieć się, jak korzystać z tych aplikacji.

🔥 Zalecana:  Jak pobierać szpule i filmy z Instagrama

Najlepsze aplikacje prześladowcze Insta na Androida

Profile+ Obserwatorzy i Śledzenie profili

Za pomocą tej aplikacji możesz dowiedzieć się, kto oglądał Twój profil i obserwował, przestał obserwować lub zablokował Twoje konto. Możesz także znaleźć prześladowców, którzy przeglądali i zapisali Twoje posty i historie.

Po zainstalowaniu tej aplikacji będziesz otrzymywać powiadomienia o wszystkich działaniach na swoim koncie.

Ta aplikacja pokazuje statystyki każdego profilu i możesz przypiąć swoje ulubione profile, aby utworzyć swoją oś czasu.

Śledzący Insight na Instagramie

Ta aplikacja przekazuje informacje o twoich prześladowcach na Instagramie. Jeśli zainstalujesz tę aplikację na swoim telefonie, wyśle ​​Ci ona powiadomienie push, gdy ktoś zaangażuje się w Twój post i historię.

Znajdź mojego prześladowcę

Ta aplikacja to świetne narzędzie, które pomoże Ci poznać swoich prześladowców na Instagramie. Możesz użyć znajdź mojego prześladowcę aby zobaczyć, kto oglądał Twój profil i sprawdzał Twoje zdjęcie profilowe na Instagramie. Możesz zobaczyć swoich przyjaciół i podstępnych obserwujących. Zapewnia również analizę udostępnianych treści i filmów.

Analizator obserwujących dla aplikacji Instagram

Instalując tę ​​​​aplikację, możesz monitorować prześladowców konta. Praca z tą aplikacją jest bardzo łatwa. Zainstaluj go i utwórz tam konto. Następnie zaczyna analizować Twoje konto na Instagramie i obserwujących oraz monitoruje wszystkie wpisy na Twoim koncie.

w raportach

Wszystkie dostępne aplikacje, których używamy do znajdowania prześladowców na Instagramie, są prawie takie same. InReports to jedno z narzędzi, za pomocą którego możesz dowiedzieć się, kto widzi Twój profil i historie na Instagramie.

Funkcje InReports są następujące:

 • Pokazuje, kto oglądał Twój profil.
 • Możesz zobaczyć, kto oglądał Twoją historię.
 • Możesz dowiedzieć się, kto Cię obserwował i przestał Cię obserwować.
 • Możesz pobierać posty innych osób i ich zdjęcia profilowe.
 • Wskazuje najlepszy czas na udostępnianie postów i historii.
🔥 Zalecana:  Co sprawia, że ​​FXGM ZA różni się od innych

Najlepsze aplikacje prześladowcze na Instagramie na iOS

Aplikacja Visitors Pro

Jedną z najlepszych aplikacji, których możesz użyć, aby zobaczyć, kto oglądał Twój profil na Instagramie, jest Aplikacja Visitors Pro. Zainstaluj tę aplikację na swoim iPhonie i ciesz się rezultatem.

Analyzer Plus – obserwujący na Insta

Jeśli chcesz znaleźć odpowiedź na pytanie „Kto oglądał mój profil na Instagramie”, zainstaluj Analyzer Plus – obserwujący na Insta aplikacja. Po instalacji możesz znaleźć swoich prześladowców na Instagramie. Ta aplikacja pomoże Ci znaleźć użytkowników zainteresowanych Twoimi postami lub odwiedzić Twój profil. Ta aplikacja jest łatwa do zainstalowania i możesz szybko znaleźć prześladowców swojego konta.

Analiza użytkowników, którzy nie obserwują profilu+

Kolejną świetną aplikacją do testowania jest więcej Analiza użytkowników, którzy nie obserwują profilu+.

Możesz łatwo śledzić tych, którzy przeglądają Twoje konto, instalując tę ​​​​aplikację. Ta aplikacja jest bezpłatna i ma piękny interfejs użytkownika. Wśród funkcji tej aplikacji można wymienić:

 • Możesz w nim zobaczyć wydajność swojej historii na Instagramie.
 • Możesz zobaczyć osoby, które przestały obserwować Twoje konto.
 • Śledź oczekujące żądania można zobaczyć w tej aplikacji.
 • Możesz przypiąć posty i profile, do których chcesz później szybko uzyskać dostęp.
 • Dostarcza pełnych informacji o stalkerach.
 • Za pomocą tej aplikacji możesz śledzić swoich obserwujących na Instagramie.

Czy Twoja aplikacja Insta Stalker wyświetla prawidłowe informacje?

Wiele aplikacji zaprojektowanych do znajdowania prześladowców na Instagramie jest fałszywych. Są one tworzone wyłącznie w celu uzyskania nazwy użytkownika i hasła lub przychodów z reklam. Mogą więc pokazywać losowe konta jako prześladowców, gdy zaczną działać.

Niektórzy eksperci komputerowi uważają, że aplikacje prześladujące Instagrama mogą nie pobierać informacji z interfejsu API Instagrama. Tak więc wynik, który ci pokazuje, może nie być poprawny i dokładny.

🔥 Zalecana:  przypadek klastrowania – Ku sztucznej inteligencji

Instagram nie udostępnia wszystkich danych narzędziom innych firm i aplikacjom prześladowczym. Dlatego niektóre informacje dostarczane przez niektóre z tych aplikacji są fałszywe.

Jeśli chcesz wiedzieć, czy aplikacja, którą zainstalowałeś na swoim telefonie, działa poprawnie i wyświetla prawidłowe informacje, możesz wyświetlić swoje konto jako prześladowca z innego konta i sprawdzić, czy to konto należy do prześladowców.

Wniosek

Za pomocą Aplikacja Stalkera na Instagramie to metoda znajdowania prześladowców na Twoim koncie na Instagramie i ograniczania ich lub blokowania w razie potrzeby.

Zwróć uwagę na fakt, że wszystkie aplikacje prześladowcze nie są niezawodne. Wiele z nich pokazuje fałszywe i fałszywe informacje, aby uzyskać informacje z Instagrama w celu generowania przychodów z reklam.