Jak zobaczyć, kogo ktoś ostatnio obserwował na Instagramie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zobaczyć, kogo ktoś ostatnio obserwował na Instagramie

Od czasu swojej premiery w 2010 roku Instagram jest jedną z aplikacji społecznościowych, z których korzystają miliardy ludzi na całym świecie. Słynna aplikacja do udostępniania zdjęć i filmów ma co miesiąc ponad miliard aktywnych użytkowników. Pierwotnie uruchomiony jako każda inna aplikacja, Instagram służy teraz różnym celom dla różnych użytkowników. Po przejęciu Instagrama przez Facebooka w 2012 roku związał się z gigantem rynku, który słynie z niezwykłych możliwości zbierania danych.

Później sztuczna inteligencja zdziałała cuda dla użytkowników Instagrama. Teraz, niezależnie od tego, czy jesteś biznesmenem, niedoszłym influencerem, czy masz ludzi, którzy cię podziwiają, Instagram służy każdemu inaczej.

Instagram więc…

Jeszcze nie tak dawno Instagram pozwalał śledzić osoby, na których Ci zależy, za pomocą zakładki aktywność. Mogłeś zobaczyć raporty i dzienniki aktywności użytkowników Instagrama. Pozwala również dowiedzieć się, jakie posty lubili i komentowali, kto je obserwował lub obserwowali kogo, a także inne raporty w uporządkowany sposób. Ale teraz nie jest tak samo.

Instagram teraz…

Chociaż wcześniej było to bułka z masłem, teraz nie możesz przeglądać dzienników aktywności innych osób. Dzieje się tak, ponieważ Instagram zaktualizował swoje funkcje i kładzie duży nacisk na prywatność użytkowników. Po drugiej stronie tego obrazu ludziom naprawdę trudno było poznać innych na Instagramie na bardziej osobistym poziomie. Ale wciąż istnieje sposób na obejście tego i to jest SnoopReport.

Zanim dowiesz się, jak zobaczyć, kogo ktoś ostatnio obserwował na Instagramie za pomocą SnoopReport lub jakiejkolwiek innej metody, omówmy, dlaczego wiedza o tym jest ważna.

Dlaczego śledzenie aktywności innych osób na Instagramie jest ważne?

Obraz 1. Podgląd raportu aktywności użytkownika Snoopreport na Instagramie

Wiele aspektów śledzenia aktywności użytkowników na Instagramie wskazuje na jego znaczenie. Od poziomu osobistego do oficjalnego, raporty z działalności mogą być wykorzystywane do celów produkcyjnych. Porozmawiajmy o tym, jak ważne jest śledzenie aktywności innych osób na Instagramie na różnych poziomach.

 • Indywidualny: na potrzeby dyskusji załóżmy, że masz przyjaciela lub partnera i chcesz poznać jego upodobania i antypatie na Instagramie. Korzystając z ich dzienników aktywności, możesz poznać tematy, którymi się interesują, rzeczy, które lubią, filmy, które lubią, ulubione itp. Dodatkowo możesz również zobaczyć, o której porze dnia są aktywni iw tym czasie, z kim wchodzą w interakcje z i czy zaprzyjaźnią się z kimś nowym na Instagramie. Jest to ważne, gdy chcesz sprawić im prezent lub po prostu jesteś wobec nich nadopiekuńczy.
 • Influencer: Bycie wybitnym na Instagramie wymaga dużo ciężkiej pracy i poświęcenia, utrzymanie tego w ten sposób i dalszy rozwój wymaga jeszcze więcej. Chcesz, aby Twoi obserwatorzy byli zaangażowani i bawili się za każdym razem, gdy odwiedzają Twój profil lub przeglądają Twoje posty. Z tego powodu znajomość ich preferencji, hobby i działań na Instagramie pomoże Ci generować treści specjalnie dla nich. Widząc, o której porze dnia większość Twoich obserwujących jest aktywna na Instagramie, będziesz w stanie dotrzeć do nich we właściwym czasie.
 • Biznes: jeśli chodzi o firmy, Instagram ze swoją ogromną publicznością jest idealną platformą marketingową. Jeśli jest to produkt lub usługa, którą chcesz przedstawić docelowym odbiorcom, Instagram jest najlepszą opcją. Dzięki ogromnej bazie danych i imponującym możliwościom kategoryzacji możesz dotrzeć do osób należących do odpowiedniej grupy demograficznej. Jeśli więc wprowadzasz nowy produkt na rynek, korzystając z raportów aktywności użytkowników Instagrama, możesz wyróżnić odpowiednich kandydatów. Później zaprezentowanie im ukierunkowanych reklam za pośrednictwem Instagrama będzie dziecinnie proste.
🔥 Zalecana:  TransUNet — Nigdy więcej CNN do segmentacji obrazu — w kierunku sztucznej inteligencji

Sposoby na zobaczyć, kogo ktoś ostatnio obserwował na Instagramie?

Teraz, do głównego tematu, istnieją dwa sposoby, aby nadal zobaczyć, kto kogo obserwuje na Instagramie. Pierwsza metoda jest dość łatwa i bezpłatna. Spójrz poniżej.

Metoda 1: Otwarcie Instagrama w przeglądarce

Odkąd Instagram porwał swoich użytkowników z przyjemności obserwowania aktywności innych, było wiele prób znalezienia sposobu na obejście tego problemu. Otwarcie konta na Instagramie w przeglądarce na komputerze lub smartfonie to najprostszy sposób, aby to zrobić. To może nie działać dla wszystkich. Będziesz musiał poeksperymentować, aby zobaczyć, czy to dla ciebie. Po prostu otwórz aplikację internetową Instagram w przeglądarce i zaloguj się, używając swoich inicjałów.

Następnie znajdź konto, o którym chcesz uzyskać informacje, kliknij opcję „Obserwowanie”, a być może zobaczysz, kogo obserwują. Lista może być w porządku chronologicznym lub może pokazywać, kogo ostatnio obserwowali na górze, lub może być losowa. Ta metoda jest dość myląca i jeśli masz szczęście, możesz to zrobić dobrze. Jeszcze jedno, jeśli konto jest prywatne, nie ma możliwości rozejrzeć się za jakąkolwiek aktywnością.

Metoda 2: SnoopReport

Cóż, zgadłeś. Jest to płatna metoda i możesz uzyskać każdą aktywność docelowego konta na Instagramie, o ile nie jest ono prywatne. To narzędzie jest idealną opcją, aby wiedzieć wszystko, co ludzie robią na Instagramie.

SnoopReport jest dość łatwy w użyciu i dość precyzyjny w zakresie dostarczanych informacji. Wszystko, co musisz zrobić, to utworzyć konto przy użyciu adresu e-mail. Nie musisz nawet podawać swoich inicjałów na Instagramie. Będąc na platformie, musisz wybrać plan spośród trzech różnych opcji i przystąpić do płatności.

Gdy to zrobisz, zostaniesz przeniesiony do menu, w którym możesz dodać konto, które chcesz śledzić. Wystarczy wpisać nazwę użytkownika i rozpocząć śledzenie. Po pewnym czasie, gdy wrócisz, otrzymasz szczegółowy raport o tym, kogo użytkownik obserwował na Instagramie. Możesz przeglądać listę w kolejności, w jakiej chcesz ją przeglądać. Możesz także zobaczyć, czy byli śledzeni i czy wchodzili z nimi w interakcję w jakikolwiek sposób.

🔥 Zalecana:  Transformacja funkcji — w stronę sztucznej inteligencji

Co jeszcze?

SnoopReport nie ogranicza się do obserwujących czy obserwowanych list, a potrafi znacznie więcej. Oto, co jeszcze możesz uzyskać z raportów dostarczonych przez SnoopReport.

 • Szczegółowy przegląd aktywności docelowego użytkownika Instagrama – jak często był aktywny?
 • Ich polubienia – jakie posty im się podobały? Czyje posty im się podobały?
 • Lista obserwujących – kto ich obserwuje?
 • Hashtagi trendy – jakie tematy najbardziej ich interesują?
 • Wszystko inne – jacy celebryci lub influencerzy są ich ulubieńcami? Jakie jest ich ulubione jedzenie? Jaki jest ich ulubiony sport? itd.
 • Raporty porównawcze – możesz również porównać wyniki z raportami z poprzednich dni.

Ile kosztuje SnoopReport?

W zależności od potrzeb możesz śledzić do 100 kont jednocześnie. Oto różne plany oferowane przez SnoopReport.

 • Plan osobisty: za 4,99 USD miesięcznie, jest to najtańszy plan. Możesz śledzić dwa konta jednocześnie. Jest to przeznaczone dla osób, które chcą mieć oko na najbliższych im ludzi.
 • Mały biznesplan: płacąc 14,99 USD miesięcznie, możesz śledzić do 10 osób. Ten plan przydaje się, gdy chcesz śledzić więcej niż dwóch członków rodziny i przyjaciół. Ponadto, jeśli prowadzisz małą firmę, może to pomóc Ci przyjrzeć się bliżej interesom kilku najważniejszych dla Twojej firmy osób.
 • Plan zawodowy: w cenie 44,99 USD miesięcznie, ten plan pozwala śledzić do 100 użytkowników Instagrama w dowolnym momencie. Plan przydaje się, gdy wprowadzasz produkt na rynek i chcesz znaleźć dla niego odpowiednią grupę odbiorców.

Więc, zarejestruj się w SnoopReport już dziś wybierz najodpowiedniejszy plan i bądź świadomy każdej aktywności swoich bliskich i potencjalnych klientów na Instagramie. To takie proste.