Jak zobaczyć duety na TikTok (najłatwiejszy sposób)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zobaczyć duety na TikTok (najłatwiejszy sposób)

Aby zobaczyć wszystkie duety do filmu na Tiktok, musisz przejść do pola wyszukiwania i wpisać Duety @nazwa użytkownika i zastąp „nazwę użytkownika” nazwą twórcy na TikTok.

Duety na TikToku pozwalają tworzyć filmy ze znajomymi lub kimkolwiek w aplikacji. Tej funkcji można również użyć do zdobycia większej liczby obserwujących, a twórca rzuca wyzwanie tej funkcji. Przyjemnie się ogląda duety i łatwo jest je stworzyć.

W tym przewodniku dowiesz się jak znaleźć wideo z duetem na TikToki jak stworzyć duet TikTok w aplikacji. To proste, podobnie jak tworzenie wideo, które już robisz w aplikacji.

Jak znaleźć duety na TikTok

Jeśli widzisz Duety w swoim kanale od jednego z Twoich obserwujących i zastanawiasz się jak zobaczyć duety na TikTok od osoby lub innych wpływowych osób.

Dotyczy to wszystkich funkcji aplikacji i wyzwania wideo, które łączą twórców treści na platformie.

Duety TikTok to najpopularniejsze funkcje w aplikacji, które pomagają zdobywać obserwujących.

Znajdowanie duetów na TikToku aplikacja jest łatwa. Jeśli Twój ulubiony twórca ma wideo w duecie i próbujesz dowiedzieć się, czy nagrali więcej duetów niż ten, który właśnie oglądasz.

Cóż, prawdopodobnie tak, ponieważ wyzwanie Duety to najłatwiejszy sposób na zdobycie popularności w aplikacji.

TikTok nie ułatwia oglądania duetów ulubionego twórcy w jednym miejscu, nawet z tagiem.

Jeśli chcesz zobaczyć duety swojego ulubionego twórcy, musisz to zrobić ręcznie.

Te duety można wykorzystać do tworzenia wyzwań, a użytkownicy bardziej zwracają uwagę na tego typu filmy.

Więc jeśli chcesz zobaczyć duety z określonego konta, oto jak wyświetlić wyzwanie duetów osób na TikTok.

Krok 1: Otwórz aplikację TikTok

Otworzyć Aplikacja TikTok na Androidzie lub iPhonie. Nadal możesz korzystać z szerokiego wyświetlacza, takiego jak komputer lub laptop.

Krok 2: Wyszukaj duety

Aby znaleźć duety TikTokera, upewnij się, że ty znać ich nazwę użytkownika.

🔥 Zalecana:  Jak pobierać dane z Facebooka na urządzenia mobilne i stacjonarne

Na stronie głównej dotknij paska wyszukiwania w prawym górnym rogu ekranu.

Następnie wpisz „duet @username” na pasku. Podczas tego wyszukiwania będziesz zobacz wszystkie filmy duetów zrobili influencerzy.

A najpopularniejszy będzie na górze. Oglądaj dowolne duety.

Możesz także wykonać duet z wideo, jeśli pozwala na to TikToker. Jeśli tego nie zrobią, nie będziesz mógł używać wideo w duetach.

Jak wyświetlić wszystkie duety z tobą na TikTok

Jeśli jesteś TikTokerem i brałeś udział w duetach z innymi twórcami lub influencerami, możesz zobaczyć, czy ktoś wykonał Duet z Twoim TikTokiem.

Lub zobacz wszystkie filmy, które stworzyłeś w duecie, odkąd zacząłeś używać TikTok

Krok 1: Otwórz TikTok

Otwórz aplikację TikTok na swoim Androidzie lub iPhonie. Nadal możesz korzystać z szerokiego wyświetlacza, takiego jak komputer lub laptop. Przejdź do paska wyszukiwania w prawym górnym rogu.

Krok 2: Wyszukaj swoje duety

Wpisz „Duets @yourusername” w polu wyszukiwania lub „@yourusername duets”, to nie ma znaczenia, oba działają. Pamiętaj, aby wprowadzić swoją nazwę użytkownika

Jeśli wykonałeś wiele duetów wzdłuż linii, zobaczysz to wszystko, zaczynając od góry. Najbardziej lubiane filmy i te, które zyskują popularność.

Możesz nie widzieć niektórych, które zrobiłeś, ale jest to mało prawdopodobne. Zobaczysz także wszystkie popularne duety osób, które z Tobą wystąpiły.

Kto może duety z Twoim filmem

Możesz wybrać, kto może wykonać duet z Twoim filmem, zanim opublikujesz jakikolwiek film. A także skręć w duety, aby tylko twoje Przyjaciele może wykonać duet lub wybrać Wszyscy.

Aby wybrać, kto może Duety z twoim filmemprzejdź do swojej strony profilu w prawym dolnym rogu, dotknij 3 linii w prawym górnym rogu, a następnie dotknij Ustawienia i prywatność.

Stuknij Prywatność, a następnie stuknij Duet pod BEZPIECZEŃSTWO Sekcja. Następnie wybierz, kto może występować w duecie z Twoimi filmami.

Jak włączać / wyłączać duety dla filmów TikTok

Możesz włączać i wyłączać filmy, których nie chcesz, aby ludzie tworzyli duety. Uniemożliwi to każdemu, kto chce wykonać duet z Twoim filmem.

🔥 Zalecana:  Jak zmienić nazwę użytkownika Snapchata?

Jest dostępny dla wszystkich opublikowanych już filmów.

Aby włączyć lub wyłączyć opcję duetu dla dowolnego ze swoich filmów, znajdź film w swoim profilu, a następnie dotknij ikony z trzema kropkami, a następnie kliknij Ustawienia prywatności. W opcji Zezwalaj na duet możesz ją włączać i wyłączać.

Jak robić duety na TikTok

Tworzenie duetów na TikTok jest łatwe, znajdź film i gotowe. Ale wideo musi mieć włączone Duety, na wypadek gdybyś chciał go użyć. Niektóre filmy wyłączały opcję duetu.

Do utwórz film Duet na TikTok, znajdź film i stuknij ikonę strzałki po prawej stronie filmu. Następnie kliknij Duet na dole.

Wybierz jedną z opcji filmowania po prawej stronie i dotknij czerwonego przycisku, aby rozpocząć i zatrzymać nagrywanie. Stuknij znacznik wyboru, edytuj wideo i stuknij Dalej. Dostosuj ustawienia, utwórz podpis i dotknij Opublikuj.

Wniosek

Oglądanie filmów z duetami jest zabawne, możesz zobaczyć kreatywną stronę różnych wpływowych osób w aplikacji.

Z bardziej bez skazy niż niektóre i związanym z tym procesem.

Wszyscy jesteśmy tam dla zabawy i możliwości, jakie daje. Wspieraj więc swoich ulubionych twórców.

Jeśli lubisz oglądać filmy z duetami na TikTok, możesz także szukać innych filmów, jeśli nie chcesz trzymać się filmów z duetami twórców.

Możesz wyszukać dowolny rodzaj duetów, przechodząc do pola wyszukiwania i wyszukując filmy z duetami, tańce w duetach, wyzwania duetów i wszystko, co Twoim zdaniem jest popularne.

Często Zadawane Pytania

Czym jest duet na TikToku?

Duety na TikTok pozwalają tworzyć treści z wideo innego użytkownika, może to być wyzwanie lub pokaz kreatywności. Zazwyczaj oznacza to pożyczenie czyjejś oryginalnej treści i zrobienie tego samego z jej dziełem.

Duety są na podzielonym ekranie, oryginalny film jest pierwszy przed twoim. Po zakończeniu odtwarzania wideo rozpocznie się odtwarzanie treści.

Czy możesz znaleźć wszystkie filmy z wyzwaniami duetów na TikTok?

Tak, wszystkie filmy z wyzwaniami duetu można znaleźć na TikTok. Możesz to zrobić za pomocą przycisku hashtag. Jeśli chcesz zobaczyć duety z popularnego wyzwania, możesz wyszukać „duety + nazwa wyzwania”. Przejdź do filmu, a zobaczysz wszystkie filmy wykonujące duety z tymi słowami kluczowymi.

🔥 Zalecana:  R Labs pozyskuje 5 milionów dolarów kapitału początkowego

Możesz także znaleźć filmy z duetami za pomocą hashtagów. Jeśli zobaczysz film w duecie o wyzwaniu, możesz sprawdzić, czy podpis ma hashtag. Kliknij na nią, aby zobaczyć duety innych osób na filmie.

Czy moje duety będą miały więcej wyświetleń?

Tak, twoje duety będą miały więcej wyświetleń, jeśli podejmiesz odpowiednie wyzwanie. To także wiele innych powodów, dla których duety będą zyskiwać na popularności. Jeśli zrobiłeś coś bardziej interesującego w filmie i spodoba się to wielu osobom, TikTok udostępni Twój film większej liczbie osób, a duety uzyskają więcej wyświetleń.

Kiedy robisz duet z kimś na TikToku, czy on o tym wie?

Nie, nie będą mogli się dowiedzieć, jeśli wykonasz duet z ich filmem. Będzie dużo powiadomień. To samo dotyczy Ciebie, gdy ktoś próbuje wykonać duet z Twoim filmem. Nie dowiesz się, dopóki prawdopodobnie wideo nie stanie się popularne.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie