Jak zobaczyć czyichś ukrytych przyjaciół na Facebooku (co robić)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zobaczyć czyichś ukrytych przyjaciół na Facebooku (co robić)

Czy kiedykolwiek próbowałeś zobacz listę znajomych na Facebooku użytkownik tylko po to, aby zdać sobie sprawę, że lista znajomych jest ukryty?

Zdajesz sobie sprawę, że możesz zobaczyć tylko swoich wspólnych znajomych, ale nie całą ich listę znajomych.

Ukryci znajomi to funkcja Facebooka, która umożliwia ukrycie listy znajomych na Facebooku.

W tym artykule dowiesz się o funkcji ukrytego znajomego. Ty też będziesz wiedzieć czy można zobaczyć ukrytych znajomych na Facebooku.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak znaleźć czyjś numer telefonu na Facebooku (zobacz, jak)

Co to jest funkcja ukrytych znajomych na Facebooku?

Twoja lista znajomych na Facebooku zawiera wszystkich znajomych, których masz na Facebooku. Ukryci znajomi to funkcja na Facebooku, w której ukrywasz swoją listę znajomych z Facebooka przed innymi osobami na Facebooku.

Na Facebooku możesz mieć ogromną liczbę znajomych. Dzięki funkcji Ukrytych znajomych, jeśli ktoś spróbuje wyświetlić Twoich znajomych z Facebooka, będzie mógł zobaczyć tylko wspólnych znajomych, a nie listę Twoich znajomych.

Funkcja ukrytego znajomego uniemożliwia oszustom podszywanie się pod Ciebie i jest również używana, gdy nie chcesz, aby inne osoby wiedziały, z kim jesteś znajomym na Facebooku.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „FB” w tekście? (Zobacz inne znaczenie)

Czy mogę zobaczyć ukrytych znajomych na Facebooku

Nie, nie możesz zobaczyć ukrytych znajomych na Facebooku. To niemożliwe, nawet jeśli to było wcześniej, nie ma możliwości, żebyś to znowu zobaczył. Dlatego nazywa się to „ukryte”, a nie otwarte.

Jeśli możesz to zobaczyć i każdy może łatwo znaleźć ukrytych przyjaciół, oznacza to, że funkcja jest bezużyteczna. Przeprowadziłem głębokie badania, testowałem i testowałem, ale nie jest to już możliwe.

🔥 Zalecana:  Jak zrobić atrakcyjny post na Instagramie?

Rozszerzenie, które wcześniej umożliwiało wyświetlanie ukrytych znajomych, już nie działa. Możesz nawet zobaczyć powiadomienie od programisty, że Facebook go zablokował.

Wszystkie sposoby wyszukiwania ukrytych znajomych na Facebooku już nie działają, więc jeśli zobaczysz post z informacją, że możesz zobaczyć ukrytych znajomych na koncie na Facebooku, to jest źle.

To nie działa, przetestowałem wszystko, a przewodnik jest nieaktualny. To za sprawą Facebooka.

Jeśli ta funkcja ma na celu ukrywanie znajomych i istnieje jakiś sposób, który pozwala każdemu zobaczyć ukrytych przyjaciół, cóż, ta funkcja jest cholernie bezużyteczna.

Właśnie dlatego nie możesz już zobaczyć Ukrytych Przyjaciół na Facebooku. Nie będziesz nawet mógł zobaczyć listy znajomych, którzy włączyli tę funkcję.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy Facebook powiadamia, gdy robisz zrzut ekranu historii?

Co zrobić, jeśli nie widzisz ukrytych znajomych na Facebooku

Jeśli nie widzisz ukrytych znajomych na Facebooku, nic na to nie poradzisz. Nawet jeśli jesteś przyjacielem osoby, z którą próbujesz zobaczyć jego ukrytego przyjaciela.

Facebook zablokował wszystkie luki, co oznacza, że ​​nie będziesz mógł zobaczyć osoby ukrytej wśród znajomych i nie możesz nic z tym zrobić.

Wniosek

Ukryci znajomi to funkcja na Facebooku, która pozwala każdemu ukryć swoją listę znajomych przed innymi.

Widzenie ukrytych znajomych na Facebooku nie jest możliwe i nie można tego obejść. Większość ludzi decyduje się ukryć swoją listę znajomych na Facebooku ze względu na prywatność.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „LLS” na Facebooku? (Znaczenie)

Często Zadawane Pytania

Czy mogę ukryć niektórych znajomych na Facebooku?

Nie. Możesz ukryć wszystkich swoich znajomych lub
wcale ich nie ukrywać. Nie możesz wybrać ukrycia tylko określonej grupy osób.

Dlaczego nie widzę listy znajomych mojego znajomego?

Twój znajomy prawdopodobnie ukrył swoją listę. Ta funkcja Facebooka pozwala Twojemu znajomemu ukryć swoją listę znajomych przed kimkolwiek.

🔥 Zalecana:  Jak ukryć wiadomości na iPhonie bez ich usuwania

Czy powinienem ukryć moich znajomych na Facebooku?

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie lub prywatności i chcesz pozbyć się oszustów, możesz ukryć swoją listę znajomych na Facebooku.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie