Jak zobaczyć czyichś bliskich przyjaciół na Instagramie (zobacz to najpierw)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zobaczyć czyichś bliskich przyjaciół na Instagramie (zobacz to najpierw)

Jeśli jesteś zapalonym użytkownikiem Instagrama i chcesz wiedzieć jak zobaczyć czyichś bliskich przyjaciół na Instagramiejesteś we właściwym miejscu.

Instagram to jeden z najczęściej używanych serwisów społecznościowych na świecie. Ma wiele interesujących funkcji, takich jak funkcja bliskiego przyjaciela, która oddziela znajomych od publiczności.

Funkcja bliskiego przyjaciela jest jedną z często używanych funkcji na Instagramie i może być również znana jako lista najlepszych przyjaciół na Instagramie.

W tym artykule dowiesz się wszystkiego o funkcji bliskich znajomych na Instagramie i nauczysz się czy możesz zobaczyć czyichś bliskich przyjaciół na Instagramie i jak to zrobić.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego nie mogę przewijać na Instagramie? Zobacz, jak to naprawić

Kim są bliscy przyjaciele na Instagramie?

Bliscy znajomi to lista znajomych, którzy mogą przeglądać Twoje prywatne historie. Ta funkcja pozwala ograniczyć liczbę i rodzaj osób, które mogą zobaczyć Twoją historię na Instagramie.

Możesz ograniczyć tę liczbę tylko do bliskich przyjaciół lub rodziny. Funkcja bliskiego przyjaciela przypomina mniej więcej prywatną historię na Instagramie, w której tylko wybrane przez Ciebie osoby mogą przeglądać informacje i treści, które tam umieszczasz.

Lista dotyczy tylko zdjęć i filmów, które umieszczasz w relacji, a nie zdjęć i filmów, które publikujesz na swojej stronie na Instagramie.

Oznacza to, że każdy, kto ma dostęp do Twojego konta, może przeglądać Twoją stronę na Instagramie, ale tylko osoby znajdujące się na dodanej przez Ciebie liście bliskich znajomych mogą przeglądać historię bliskich znajomych.

To bardziej przypomina prywatną historię Snapchata, w której możesz wybrać kilka osób, z którymi chcesz podzielić się historią.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „Slay” na Instagramie? (Zobacz znaczenie)

🔥 Zalecana:  JPEX: Jakie są funkcje i rabaty JPEX Exchange? Doskonałe zasoby aktywów!

Jak mogę zobaczyć czyichś bliskich przyjaciół na Instagramie?

Niestety, żaden sposób nie pozwala zobaczyć listy bliskich znajomych innej osoby na Instagramie.

Ponieważ funkcja Zamknij znajomego jest ukierunkowana na prywatność użytkowników którzy chcą mieć historię tylko dla swoich bliskich przyjaciół, nie ma możliwości zobaczenia bliskich przyjaciół innej osoby, ponieważ jest to naruszenie prywatności tej osoby.

Brak Instagrama funkcja umożliwia poznanie innych osób znajdujących się na liście bliskich znajomych danej osoby. Możesz zapytać osobę z jej listy bliskich znajomych, ale to jedyny sposób, aby to zrobić.

Nie ma innej aplikacji, która pomogłaby Ci zobaczyć czyichś bliskich znajomych na Instagramie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „NFS” na Instagramie?

Jak powiedzieć, że jesteś na czyjejś liście bliskich przyjaciół

Możesz stwierdzić, kiedy zostałeś dodany do czyjejś listy bliskich przyjaciół, kiedy ty zobacz zielonkawy okrąg wokół relacji danej osoby na Instagramie.

Gdy zobaczysz zielonkawy pasek wokół historii osoby na Instagramie, ta historia jest historią jej bliskiego przyjaciela i zostałeś dodany do listy bliskich przyjaciół tej osoby.

Instagram nie powiadamia Cię, gdy dana osoba dodaje Cię do swojej listy Bliskich znajomych, a Ty nie możesz poznać innych osób z tej listy.

Instagram również nikogo nie powiadamia gdy osoba zostanie usunięta z listy bliskich znajomych.

Jeśli tworzysz swoją listę bliskich przyjaciół, jesteś tylko jeden kto mógłby zobaczyć listę.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „SMT” na Instagramie? (Zobacz inne znaczenie)

Jak utworzyć listę bliskich znajomych na Instagramie.

Tworzenie listy bliskich znajomych jest proste i dotyczy użytkowników Androida i iPhone’a. Oto kroki:

Otwórz aplikację Instagram na swoim urządzeniu > Stuknij ikonę swojego zdjęcia profilowego > Kliknij przycisk z trzema poziomymi liniami > Kliknij opcję Zamknij znajomego > Wybierz konta osób, które chcesz dodać do listy bliskich znajomych > Kliknij Utwórz Lista.

🔥 Zalecana:  Zoho (ManageEngine) liderem w rankingu IDC MarketScape w zakresie ujednoliconego zarządzania punktami końcowymi

Pamiętaj, że Instagram od czasu do czasu prosi o aktualizację listy bliskich znajomych i możesz ją zignorować lub zaktualizować listę.

Wniosek

Dopóki nie zobaczysz zielonego kółka wokół czyjejś relacji na Instagramie, nie będziesz wiedział, czy zostałeś dodany do jej bliskich znajomych.

Nie ma sposobu, aby zobaczyć czyjąś listę bliskich znajomych, nie pytając o to tej osoby.

Żadna funkcja ani aplikacja Instagrama nie może w tym pomóc. Wynika to z faktu, że Instagram chce zachować prywatność listy bliskich znajomych użytkownika.

Aby dowiedzieć się więcej o bliskich znajomych na Instagramie i jak wyświetlić listę bliskich znajomych, przeczytaj ten artykuł, który zawiera szczegółowe informacje o bliskich znajomych na Instagramie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza ikona osoby na Instagramie ze znakiem plus?

Często Zadawane Pytania

Jak usunąć kogoś z moich bliskich znajomych?

Aby to zrobić, kliknij swoją listę bliskich znajomych. Jeśli chcesz usunąć jedną osobę, naciśnij Usuń, a aby usunąć wszystkich, naciśnij Usuń wszystko.

Czy Instagram powiadamia użytkowników o liście bliskich znajomych?

Nie, Instagram nie powiadamia swoich użytkowników o dodaniu lub usunięciu z listy bliskich znajomych.

Jak udostępniać historie tylko moim bliskim przyjaciołom?

Aby to zrobić, prześlij historię w normalny sposób i zamiast klikać „Twoja historia” w lewym dolnym rogu, kliknij opcję Zamknij znajomych, która ma zielone kółko. Spowoduje to przesłanie historii tylko do Twoich bliskich przyjaciół.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie