Jak znaleźć wersje robocze na Twitterze

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak znaleźć wersje robocze na Twitterze

Twitter to renomowana platforma do mikroblogowania, co oznacza, że ​​możesz pisać i publikować swoje przemyślenia w ciągu kilku sekund. Czasami jednak tak się dzieje: jesteś w trakcie tworzenia tweeta i nagle zdajesz sobie sprawę, że możesz potrzebować więcej szczegółów. Szczegóły, których nie masz w tym momencie. Może to być link, konkretna statystyka lub cokolwiek innego, co zapewni Twojemu tweetowi większą przejrzystość i wiarygodność. Tutaj do gry wchodzą przeciągi. Dzięki wersji roboczej Twittera możesz zapisać niedokończony tweet, gdy będziesz gotowy do wysłania.

Co to jest wersja robocza Twittera?

Szkic to niedokończony tweet, który nie zostanie opublikowany, dopóki nie będzie gotowy do zobaczenia przez świat. Jeśli masz coś do powiedzenia, ale nadal nie chcesz się do tego zobowiązać, możesz zapisać to jako wersję roboczą Świergot. Następnie możesz wrócić i edytować wersję roboczą w dowolnym momencie przed jej opublikowaniem. W tym artykule pokażemy, jak znajdować, tworzyć lub usuwać wersje robocze na Twitterze, aby Twój tweet nie został zablokowany, gdy będziesz gotowy!

Stwórz wersję roboczą Twittera w aplikacji mobilnej kontra komputer stacjonarny

Powiedziawszy to, istnieje znacząca różnica między wersjami roboczymi Twittera a aplikacją mobilną. Można powiedzieć, że szkice są znacznie lepsze w aplikacjach na Androida i iOS. Na tych platformach mobilnych Twitter umożliwia zarówno zapisywanie tweetów w swoim profilu, jak i odpowiadanie na tweety innych użytkowników.

Z drugiej strony wersje robocze stron internetowych są nieco inne, ponieważ można zapisywać tylko odpowiedzi z tweetów innych użytkowników – nieco ograniczone, ale wciąż w jakiś sposób przydatne. Przyjrzymy się obu.

Jak znaleźć swoje wersje robocze na Twitterze Mobile

Oto kroki, które musisz wykonać, aby znaleźć swoje wersje robocze:

🔥 Zalecana:  Bluehost VPN: 11 rzeczy, które musisz wiedzieć

Krok 1: Podobnie jak w przypadku tworzenia wersji roboczych, kliknij ikonę pióra u dołu strony.

Krok 2: U góry pola do pisania zobaczysz nową opcję o nazwie „Wersja robocza”. Aby wyświetlić wszystkie zapisane wersje robocze, wybierz je.

Krok 3: Aby usunąć wersję roboczą, kliknij opcję Edytuj. Możesz teraz wybrać wersję roboczą do usunięcia lub wybrać je wszystkie w lewym dolnym rogu. Gdy to zrobisz, zobaczysz opcję usuwania w prawym dolnym rogu, po kliknięciu na to gotowe. Nie ma odwrotu, więc bądź ostrożny.

Tworzenie wersji roboczych w aplikacji mobilnej Twitter

Oto kroki, które należy wykonać, aby utworzyć wersje robocze:

Krok 1: Zaloguj się na swoje konto w aplikacji mobilnej Twitter.

Krok 2: Stuknij ikonę pióra w prawym dolnym rogu ekranu.

Krok 3: Wpisz swój tweet i kliknij przycisk „Anuluj lub X”.

Krok 4: Kliknij opcję „ZAPISZ wersję roboczą” w małym monicie, który pojawi się na ekranie. Pomyślnie utworzyłeś wersję roboczą.

Znajdowanie wersji roboczych Twittera na komputerze

Wykonując powyższe kroki, utworzyłeś wersję roboczą i zapisałeś ją w sekcji „Niewidoczne tweety” na swoim profilu na Twitterze. Twoim wyzwaniem jest znalezienie zapisanych wersji roboczych na Twitterze. Dlatego wykonaj poniższe kroki:

Krok 1: Po zalogowaniu się na swoje konto na komputerze kliknij przycisk Tweetuj po lewej stronie.

Krok 2: Teraz kliknij opcję „Niewysłane tweety” w prawym górnym rogu tego wyskakującego okna.

Krok 3: Spowoduje to wyświetlenie wszystkich niekompletnych odpowiedzi, które zapisałeś. Następny krok, który tu wykonasz, zależy od tego, czy chcesz edytować, czy usuwać wersje robocze tweetów.

Krok 4: Teraz, aby edytować niedokończony tweet, musisz go kliknąć, aby otworzyć okno tweeta.

Krok 5: Aby usunąć wersję roboczą, wybierz przycisk „Edytuj” w prawym górnym rogu ekranu. Spowoduje to aktywację pola wyboru dla każdego z niewysłanych tweetów.

🔥 Zalecana:  Jak zarejestrować konto CRA My Business w 2023 r

Krok 6: Po prostu kliknij wersje robocze, które chcesz usunąć, a następnie kliknij przycisk „Usuń” u dołu strony i potwierdź.

Zapisywanie tweeta jako wersji roboczej na pulpicie

To bardzo proste, a oto kroki, które należy wykonać:

Krok 1: Zaloguj się na swoje konto na Twitterze za pomocą wybranej przeglądarki.

Krok 2: Przejdź do przycisku Tweetnij po lewej stronie. Kliknij na niego, otworzy się okno tweeta, w którym musisz wpisać tweet.

Krok 3: Gdy uznasz, że wpisano wystarczająco dużo słów, kliknij dowolne miejsce poza stroną. Pojawi się małe wyskakujące okienko zatytułowane „Zapisz tweety”.

Krok 4: Teraz musisz wybrać pomiędzy przyciskami „Odrzuć” i „Zapisz”. Jeśli nie chcesz zapisywać tweeta jako wersji roboczej, kliknij Odrzuć, w przeciwnym razie kliknij Zapisz.

Pomyślnie utworzyłeś wersję roboczą Twittera na swoim komputerze.

Czy możesz narysować motyw na Twitterze?

To prawda, że ​​​​ciągi znaków Twittera można tworzyć tylko w aplikacji mobilnej, ale nie na komputerze. W przypadku urządzeń mobilnych kroki są prawie takie same, jak tworzenie wersji roboczej tweeta.

Po ukończeniu pierwszego tweeta zobaczysz pozytywną ikonę w prawym dolnym rogu pudełka. Możesz dodać kilka tweetów jednocześnie i zapisać je wszystkie jako wersje robocze.

Po dodaniu wszystkich tweetów kliknij przycisk Anuluj w lewym górnym rogu strony, a następnie otworzą się dwie opcje, usuwając temat lub zapisując wersję roboczą, wybór należy do Ciebie.

Podsumowując

Tak, w ten sposób zarządzasz wersjami roboczymi na Twitterze, w tym tworzysz, znajdujesz, edytujesz, a nawet usuwasz. Jak wspomniano powyżej, istnieje znacząca różnica między aplikacją mobilną a wersją internetową.

Jeśli chcesz zapisać tweety przed wysłaniem ich bezpośrednio na swoją oś czasu, najlepiej skorzystać z aplikacji mobilnej, ponieważ nie jest ona dostępna w sieci Twitter. Ponadto nadal możesz zapisywać i uzyskiwać dostęp do wersji roboczych niewysłanych odpowiedzi na tweety innych użytkowników na swoim komputerze. Jest to z pewnością bardzo ograniczone w porównaniu z telefonem komórkowym, ale nadal jest nieco przydatne.

🔥 Zalecana:  Jak szybko zarobić 5000 dolarów — 16 realistycznych metod do wypróbowania!