Jak znaleźć polubione komentarze na Instagramie (2023)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak znaleźć polubione komentarze na Instagramie (2023)

Dla stowarzyszenia czytelników na Instagramie. Cóż, to jest dla osób, które nie komentują postów na Instagramie, po prostu czytają i lubią jeden z komentarzy, które wspierają.

Jeśli korzystasz z Instagrama od lat, na pewno polubiłeś wiele komentarzy, więc jak znaleźć polubione komentarze na Instagramie?.

Jeśli jesteś ciekawy aby zobaczyć wszystkie komentarze polubiłeś przez lata w aplikacji do udostępniania zdjęć, mamy sposób, aby zobaczyć, jakie przezabawne polubienia zrobiłeś.

Więc jeśli zastanawiasz się, czy istnieje sposób przeglądania komentarzy, które Ci się podobają jak dotąd, cóż, możesz zobaczyć wszystkie polubione komentarze i reakcje, które dałeś pod postem.

Tak, możesz zobaczyć komentarze, które wcześniej lubiłeś na Instagramie, ale jest to w naturalny sposób, ponieważ Instagram nie stworzył funkcji, która pozwalałaby łatwo przewijać, aby znaleźć wszystkie komentarze, które Ci się podobały.

Od teraz jednym ze sposobów, które pomogą Ci zobaczyć komentarze, które Ci się podobają, jest pobranie danych z Instagrama.

Innym sposobem na zobaczenie komentarzy, które Ci się podobają, jest zapisanie posta. Może w tym czasie tylko w celach informacyjnych.

Ale dzięki temu dowiesz się, które komentarze podobały Ci się w poście. Ale nie możesz zapisywać wszystkich postów jako ulubionych tylko dlatego, że chcesz wrócić, jest to czasochłonne i wyczerpujące?.

Nie ma prostego sposobu, aby po prostu przewinąć i sprawdzić komentarze, które lubisz na Instagramie. Instagram pozwala zobaczyć różne rodzaje danych, w tym komentarze, które polubiłeś pod postami innych osób. Będziesz musiał pobrać swoje dane z Instagrama.

Możesz również spojrzeć na swoją aktywność w ustawieniach konta, aby sprawdzić komentarze, które Ci się podobają. A także sprawdź swój post, na pewno znajdziesz komentarze, które również Ci się podobały.

🔥 Zalecana:  Facebook Marketplace tylko lokalnie: jak go włączyć i używać?

W chwili pisania tego posta nie ma możliwości bezpośredniego dostępu do komentarzy, które Ci się podobają w aplikacji do udostępniania zdjęć.

Skorzystaj z danych pobranych z Instagrama

Jak zobaczyć swoje komentarze, takie jak Historia na Instagramie? Ponieważ nie ma oficjalnego sposobu, aby po prostu przewinąć i zobaczyć wszystkie komentarze, które lubisz na Instagramie, jedynym pewnym sposobem, w jaki możesz to zrobić, są dane na Instagramie.

Jest to archiwum zawierające wszystkie Twoje dane z Instagrama, zdjęcia, historię wyszukiwania oraz posty, które musisz zapisać itp.

Pobieranie danych z Instagrama na telefon lub komputer jest łatwe. Zanim będziesz mógł pobrać swoje dane, musisz poprosić o to, aby Instagram mógł przygotować plik do pobrania.

1. Przejdź do aplikacji Instagram, a następnie dotknij swojego zdjęcia profilowego w prawym dolnym rogu ekranu.

2. Kliknij trzy poziome linie w prawym górnym rogu i kliknij Ustawienia w otwartym dolnym menu.

Kliknij Bezpieczeństwo, a następnie stuknij Pobierz dane. Potwierdź swój adres e-mail i wprowadź hasło, a następnie wybierz opcję Poproś o pobranie.

3. Przycisk Pobierz dane nie znajduje się ponownie w sekcji Zabezpieczenia. Więc z dolnej listy menu stuknij w Twoja aktywność, a następnie przewiń do końca i kliknij Pobierz swoje informacje.

Wprowadź swój adres e-mail, jeśli nie użyłeś go do rejestracji konta, a następnie dotknij Poproś o pobranie.

Instagram wyśle ​​Ci link, za pomocą którego możesz pobrać swoje dane w ciągu 48 godzin.

Przejdź do swojego konta e-mail i otwórz link do pobrania danych. Rozpakuj plik, a zobaczysz różne typy folderów.

W rozpakowanym pliku kliknij folder Komentarze, a znajdziesz polubione_komentarze.

Istnieją dwa formaty plików. formacie .html lub .json. Stuknij jeden z nich, aby zobaczyć komentarze, które lubisz na Instagramie.

Jest to jeden z najlepszych sposobów, aby zobaczyć komentarze, które Ci się podobają w aplikacji.

🔥 Zalecana:  Jak włączyć tryb Nie przeszkadzać na iPhonie (najszybszy sposób)

W sekcji Twoja aktywność będziesz mógł znaleźć post, z którym wchodziłeś w interakcję, ta sekcja śledzi wszystko, co robisz w aplikacji.

Na stronie Interakcja przewiń i wyszukaj posty, które Ci się podobały, a być może znajdziesz komunikat, który Ci się spodobał.

1. Przejdź do aplikacji Instagram, a następnie dotknij swojego zdjęcia profilowego w prawym dolnym rogu ekranu.

2. Kliknij trzy poziome linie w prawym górnym rogu i kliknij swoją aktywność. Na następnej stronie dotknij Interakcje.

Na tej stronie możesz przewijać posty, które polubiłeś lub skomentowałeś.

Jeśli podoba Ci się post, istnieje możliwość, że polubiłeś również jeden z komentarzy.

Znajdź posty, z którymi wchodziłeś w interakcję, a znajdziesz komentarze, które Ci się podobały.

Jeśli szukasz komentarzy, które podobały Ci się w ciągu ostatnich kilku lat, w pierwszej kolejności powinieneś sprawdzić swój post.

Przejrzyj swój post, znajdź posty z komentarzami, a jeśli podoba Ci się któryś z komentarzy, powinien on znajdować się blisko góry.

A obok komentarzy zobaczysz różowe serce, co oznacza, że ​​Ci się podobało.

Nie, w ustawieniach Instagrama nie ma sekcji, która pokazuje wszystkie komentarze, które Ci się podobają.

Jeśli chcesz mieć jakiekolwiek szanse na znalezienie komentarzy, które Ci się podobają, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem powyżej.

To nie jest sekcja, a funkcja nie będzie dostępna na Instagramie, więc przejdź przez cały proces i pobierz swoje dane, aby znaleźć komentarze, które Ci się podobają. Lub sprawdź swój post, możesz też skorzystać z sekcji Moja aktywność na Instagramie.

Jak zobaczyć wszystkie posty, które polubiłeś na Instagramie?

Jeśli nie możesz łatwo zobaczyć komentarzy, które Ci się podobają, możesz skorzystać z tej funkcji, która pozwala użytkownikom zobaczyć posty, które im się podobają.

Jeśli spodobał Ci się jakiś post, możesz również polubić jeden z komentarzy. Ale nie bądź zbyt szczęśliwy, ta funkcja pozwala tylko na przejrzenie ostatnich 300 postów, które Ci się podobały. Oto jak zobaczyć posty, które polubiłeś na Instagramie.

🔥 Zalecana:  Ponad 60 przyciągających wzrok przykładów nagłówków Rover, aby znaleźć więcej klientów Pet Sitter

1. Przejdź do aplikacji Instagram, a następnie dotknij swojego zdjęcia profilowego w prawym dolnym rogu ekranu.

2. Kliknij trzy poziome linie w prawym górnym rogu i kliknij Ustawienia w otwartym dolnym menu.

3. Kliknij Konto, a następnie stuknij Posty, które Ci się podobają. Tutaj znajdziesz 300 postów, które ostatnio polubiłeś w aplikacji Instagram.

Możesz teraz zobaczyć wszystkie 300 postów, które ostatnio polubiłeś na Instagramie, nadal będziesz mógł je polubić, jeśli chcesz.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie