Jak znaleźć grupę na WhatsApp?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak znaleźć grupę na WhatsApp?

Podczas gdy większość WhatsApp grupy wymagają uprawnień administratora, aby dołączyć, istnieją również grupy, które nie wymagają uprawnień administratora, aby dołączyć. Ten samouczek poprowadzi Cię do dołączenia do publicznej grupy WhatsApp bez zaproszenia za pomocą kilku aplikacji i stron internetowych innych firm.

Funkcjonalność WhatsApp w kanałach i grupach

Kanały WhatsApp odnoszą się do tych samych grup administratorów tego rodzaju komunikatorów. W tych grupach inni członkowie nie mogą uczestniczyć, a aktywny jest tylko administrator lub lider grupy.

Grupy WhatsApp świetnie nadają się do codziennych rozmów z rodziną i przyjaciółmi. Jednak kluczowym punktem w tej aplikacji jest ich wydajność. WhatsApp, jeśli chodzi o grupy i kanały społecznościowe, nie może wyświetlać tej samej funkcji, co aplikacje takie jak Telegram. Opcje WhatsApp do wyszukiwania różnych kanałów i grup; ponieważ ten program został zaprojektowany jako komunikator i nie ma aspektu społecznego.

Trudności w dostępie do publicznych kanałów i grup na WhatsApp zapobiegają pojawianiu się spamu i chronią prywatność osób na WhatsApp. Kiedy kanały nie istnieją, nie jesteś codziennie oblewany przez ogromną powódź informacji i wiadomości i nie musisz się martwić o informacje o swojej grupie.

Przedstawiamy różne typy kanałów i grup WhatsApp

Jak wspomniano, kanały WhatsApp i grupy społecznościowe nie są zbyt popularne. Większość grup WhatsApp jest prywatna i udostępniana tylko bliskim znajomym. Jednak niektórzy menedżerowie grup umożliwiają dotarcie do różnych kanałów i dołączenie do nich, udostępniając ogółowi społeczeństwa linki do zaproszeń grupowych.

Kanały WhatsApp i metody wprowadzania grup

Istnieją dwie główne metody dołączania do grupy na WhatsApp:

Członkostwo na zaproszenie

Jednym ze sposobów dołączenia do grupy i kanałów WhatsApp jest otrzymanie zaproszenia. Tylko członkowie administratorzy lub, jak to się mówi, administratorzy mogą wysyłać zaproszenia, a ty, jako osoba zaproszona, możesz dołączyć do grupy z poziomu WhatsApp, dotykając linku z zaproszeniem.

🔥 Zalecana:  Najtańsze plany telefoniczne na kartę: 5 najlepszych opcji dla konsumentów dbających o budżet

Członkostwo publiczne

Niektóre witryny internetowe zapewniają użytkownikom wygodną możliwość dołączania do grup, udostępniając publicznie łącza i listę linków zaproszeń. Możesz je łatwo znaleźć, wyszukując hasła takie jak Linki do grup WhatsApp, Link do zaproszenia grupy WhatsAppi tym podobne w Google.

WhatsGroupLink.com ma zaktualizowaną listę publicznych grup WhatsApp. Ta strona jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej renomowanych usług wśród użytkowników, która zapewnia możliwość wyszukiwania kanału w WhatsApp dla ogółu społeczeństwa, udostępniając listę kanałów informacyjnych WhatsApp, listę kanałów piłkarskich WhatsApp oraz listę gier WhatsApp kanały. Na przykład gorączka grup gier, takich jak PUBG, jest trendem na tej stronie.

Jak dołączyć?

Aby dołączyć do grupy, wybierz ją, aby otworzyć link do grupy WhatsApp w nowej karcie, a następnie wybierz zielony przycisk DOŁĄCZ DO CZATU, aby uzyskać dostęp do grupy, a następnie dołącz do grupy z WhatsApp.


Aplikacje

Wyszukaj aplikacje WhatsApp Group Store w App Store lub Google Play. Programy te pomagają dołączać do kanałów i grup, udostępniając różnorodne łącza z różnych dziedzin. Jeden z tych programów nazywa się Grupy dla WhatsApp, który można pobrać ze Sklepu Play. Program ma prosty i prosty interfejs użytkownika z łatwą do użycia zakładką kategoryzacji i znajdowania nowych grup na podstawie zainteresowań.

Aplikacja Trend Link to jedna z najlepszych aplikacji do wyszukiwania linków grupowych w WhatsApp i Telegramie. Po prostu pobierz ją z App Store i wybierz swój ulubiony motyw spośród motywów w aplikacji. Jedynym sposobem na zachęcenie ludzi do dołączenia do kanału jest opublikowanie linku. Im więcej osób jest dostępnych pod linkiem, tym większe prawdopodobieństwo, że na kanał wejdą nowe osoby.

Możesz także utworzyć kanał i udostępnić łącze znajomym. Sposobem na przyciągnięcie odbiorców jest wykorzystanie aplikacji takich jak Trend Link. Możesz udostępnić link do swojego kanału w tej aplikacji z krótkim wyjaśnieniem tematu kanału.

🔥 Zalecana:  Laptop do telewizora HDMI Brak sygnału? Poprawki robocze

Kroki, aby znaleźć grupę na WhatsApp przez App Store

1. Otwórz App Store: Znajdź ikonę App Store na ekranie głównym telefonu, dotknij jej i otwórz aplikację.

2. Wyszukaj „Grupy dla WhatsApp„: Ikona wyszukiwania znajduje się na dole aplikacji. Za każdym razem, gdy wpiszesz to pole, zobaczysz listę wyników. Wyszukując grupy fraz dla WhatsApp, możesz łatwo wyszukiwać i znajdować publiczne grupy WhatsApp na stronach internetowych.

3. Stuknij opcję Pobierz: Poczekaj chwilę, ta aplikacja zostanie zainstalowana na Twoim iPhonie lub iPadzie.

4. Otwórz grupy WhatsApp i dołącz do nich: Ikona aplikacji wygląda jak żółto-zielony dymek. Ta aplikacja jest na ekranie głównym. Zostaniesz poproszony o połączenie z kontem WhatsApp. Wszystkie łącza, które są Ci udostępniane, są publiczne i widoczne dla wszystkich w sieci.

5. Przejrzyj grupę, do której chcesz dołączyć: Możesz przeglądać kategorie i wybierać ostatnio aktywne grupy.

6. Stuknij opcję Dołącz i dołącz do grupy.


Kroki, aby znaleźć grupę na WhatsApp przez Sklep Play

1. Wejdź do sklepu Google Play: Znajdź, stuknij i otwórz ikonę Google Play na ekranie głównym, w schowku aplikacji lub wyszukując frazę Google Play.

2. Wyszukaj „Grupy do dołączenia”: Pasek wyszukiwania znajduje się u góry okna wyszukiwania. Podczas wyszukiwania frazy wyświetli się lista wyników. Groups to Join to aplikacja innej firmy, która ułatwia dołączanie do grup publicznych.

3. Stuknij opcję Instaluj: stuknięcie tej opcji spowoduje zainstalowanie aplikacji na urządzeniu z systemem Android po kilku chwilach.

4. Otwórz specjalny program, aby dołączyć do grupy.

5. Stuknij grupę, do której chcesz dołączyć: stukając w żądaną grupę, zostaniesz przekierowany do linku z zaproszeniem do dołączenia do grupy.

6. Stuknij opcję Dołącz do czatu: zobaczysz tę wyskakującą opcję w prawym dolnym rogu WhatsApp.

🔥 Zalecana:  Jak kryzys FTX wpływa na rynek NFT?

Ostatnie słowo

WhatsApp grupy to świetne wirtualne pokoje do wymiany informacji między ludźmi, więc tworzenie ich lub dołączanie do nich wydaje się owocne, aby uzyskać więcej z aplikacji społecznościowych.