Jak znaleźć czyjeś usunięte tweety 2023 (przewodnik krok po kroku)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak znaleźć czyjeś usunięte tweety 2023 (przewodnik krok po kroku)

Jeśli szukasz tweety które były usunięte przez celebrytę lub polityka na Twitterze po szalonym komentarzu w sprawie, po prostu wiedzieliśmy, jak to zrobić.

Po opublikowaniu tweeta o czymś szalonym często widzimy, jak celebryci lub politycy szybko usuwają tweety, aby uniknąć odniesienia.

Ale zawsze istnieje sposób na wyszukiwanie i znajdowanie czyichś usuniętych tweetów po godzinach, dniach lub miesiącach. Oto, co działa, korzystając z opcji różnicy.

W tym artykule dowiesz się jak wyszukiwać i znajdować czyjeś usunięte tweety i zapisaliśmy je na Twoim urządzeniu. Używaliśmy różnych metody dla tego.

PRZECZYTAJ TEŻ: Powiadomienie na Twitterze nie zniknie? Jak to naprawić

Co zrobić, jeśli ktoś usunął tweety?

Jeśli chcesz zobaczyć czyjeś usunięte tweety, cóż To nie jest takie proste zrobić, ale możesz. Nie możesz przeglądać usunięte tweety za pomocą aplikacji Twitter lub wersji internetowej.

Nawet jeśli chcesz zobaczyć usunięte tweety polityka lub celebrytów, są różny sposoby, w jakie możesz to zrobić.

Ale my polecić używając Droga powrotna maszynalub jeśli jest to niedawno usunięty tweet, możesz użyć Pamięć podręczna Google z ich wyszukiwarki.

Dla politycy w Stanach Zjednoczonych istnieje tzw strona który rejestruje wszystkie usunięte tweety od polityków sprawujących urząd lub ubiegających się o urząd.

Oto, co musisz zrobić gdy chcesz znaleźć czyjeś usunięte tweety. Będziesz musiał iść do the Archiwum internetowe [The Way Back Machine].

jeśli Tweety są przypadkowo archiwizowaneTy je znajdzie na maszynie Way Back [Internet Archive].

Archiwa Way Back Machine ogólnodostępne strony w Internecie, a nawet dla otwartej sieci społecznościowej, takiej jak Twitter.

Do znajdź czyjeś usunięte tweetyprzejdź do strony internetowej Way Back Machine i wprowadź link do profilu na Twitterze osoby, której usunięte tweety chcesz wyświetlić. Następnie kliknij PRZEGLĄDAJ HISTORIĘ.

A kalendarz otworzy się i zobaczysz daty zapisane przez Time Machine na stronie publicznej.

Stuknij w data tweeta [which was also the day it was deleted].

Następnie dotknij jednego z pokazane ramy czasowe [snapshot], a droga powrotna Twittera zostanie otwarta. Jeśli nie widzisz daty, oznacza to, że archiwum internetowe nie przeszukało strony.

jeśli Way Back Maszyna nie czołgała się stronie Twittera tego dnia nie będziesz mógł zobaczyć usuniętych tweetów.

Politycy, celebryci i popularni ludzie to jedyne konto, które jest indeksowane każdego dnia [not always].

Jeśli próbujesz znaleźć czyjeś usunięte tweety, to nie jest popularnymoże to być dla ciebie bardzo trudne.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy Twitter powiadamia osobę, gdy robisz zrzut ekranu? Prosta odpowiedź

Jak znaleźć czyjeś usunięte tweety

Jeśli chcesz znaleźć więcej sposobów przeglądania usuniętych tweetów z czyjegoś konta, oto inne metody, których możesz użyć. Ale najpierw;

Znajdź 1: Korzystanie z maszyny Way Back

Jeśli strona nie jest indeksowana, a używasz Way Back Machine, nie będziesz mógł zobaczyć usuniętych tweetów.

🔥 Zalecana:  Dlaczego małe firmy powinny kupować numer 0800, który będzie dzwonił na telefon komórkowy?

Musisz znać tzw data tweety zostały usunięte, jeśli zamierzasz używać Internet Archive, aby zobaczyć, jak ludzie usunęli tweety.

Jeśli dana osoba nie jest celebrytą, politykiem lub znaną osobą, trudno będzie ci zobaczyć usunięte tweety za pomocą Way Back Machine, ponieważ nie codziennie indeksuj zwykłe konta.

Krok 1: Otwórz Way Back Machine

Aby zobaczyć czyjeś usunięte tweety, musisz zacząć od przejścia do Witryna Internet Archive.

Krok 2: Wprowadź link do profilu

Na stronie głównej witryny zobaczysz pole tekstowe [https]. Wprowadź link do profilu osoby na Twitterze chcesz zobaczyć usunięte tweety, a następnie stuknij w Historia przeglądania.

Krok 3: Znajdź miesiąc

Załaduje się nowa strona i zobaczysz otwarty kalendarz roczny, który pokazuje wszystkie daty od stycznia do grudnia.

Zobaczysz daty, które Way Back Machine archiwizuje dla konta na Twitterze, pokazuje się na niebiesko i zielono.

Jeśli nie widzisz tych kolorów, oznacza to, że konto na Twitterze nie zostało zindeksowane, ale zapisane, i nie będziesz mógł zobaczyć żadnych usuniętych tweetów.

Krok 4: Znajdź dzień

Jeśli widzisz te kolory, przejdź do miesięcy i dotknij dnia usunięcia tweeta [if you know].

Zobaczysz różne migawki dostępne dla tego dnia i czas ich wykonania. Dzięki temu będziesz wiedział, który z nich kliknąć.

Stuknij w migawkę, a następnie otworzy się strona Twittera pokazująca usunięte tweety, które możesz zapisać, wykonując zrzut ekranu tweeta.

Krok 5: Znajdź tweety

Zobaczysz migawkę konta na Twitterze z tego dnia. Jeśli Way Back Machine nie zaindeksuje strony, nie będziesz mógł zobaczyć usuniętych tweetów.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Twitterze

Znajdź 2: Korzystanie z pamięci podręcznej Google

Pamięć podręczna Google to jeden z najprostszych sposobów na znalezienie usuniętych tweetów innej osoby. Ale to jest tylko dla ostatnio usunięte tweety.

Jeśli jest długi, nie będziesz w stanie zobaczyć niczego na stronie Google Cache na Twitterze. Gdy Google ponownie zaindeksuje stronę, pamięć podręczna może zniknąć. Aby zobaczyć tweety z pamięcią podręczną Google;

Krok 1: Przeszukaj konto na Twitterze

Aby nawet zobaczyć wersję z pamięci podręcznej w Google, konto musi być popularne, w przeciwnym razie możesz nie zobaczyć wersji z pamięci podręcznej.

Przeszukaj konto osoby na Twitterze w Google, możesz wpisać [Twitter + username]. Następnie zobaczysz różne wyniki wyszukiwania.

Krok 2: Zmień na pamięć podręczną

Podczas wyszukiwania zobaczysz różne wyniki, w tym ich najnowsze tweety. Upewnij się, że używasz komputera, jeśli nie, nie zobaczysz strzałki pamięci podręcznej.

Stuknij strzałkę w dół w pobliżu bułki tartej wyników wyszukiwania i stuknij w Buforowane.

Krok 3: Zobacz pamięć podręczną konta Google

Po dotknięciu W pamięci podręcznejzostanie otwarta wersja tweetów przechowywana w pamięci podręcznej Google i będzie można zobaczyć ostatnio usunięte tweety.

Jeśli chcesz, możesz wykonać zrzut ekranu tweetów, ale jeśli tego nie zrobisz, będziesz mógł ponownie wyświetlić tę wersję, ponieważ Google zastąpi ją nową.

🔥 Zalecana:  Jak stworzyć strategię mediów społecznościowych: kompletny przewodnik dla początkujących

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak usunąć wszystkie swoje tweety naraz

Znajdowanie własnych usuniętych tweetów [Easy]

Jeśli szukasz sposobu na zdobycie zobaczyć własne usunięte tweety jest prosty sposób, aby to zrobić bez pocenia się.

Ty po prostu musisz wniosek archiwum konta z Twittera, a będziesz mógł zobaczyć usunięte tweety.

Aby uzyskać archiwum Twittera, musisz przejść do ustawień konta i złożyć wniosek.

Krok 1: Otwórz Twittera

Jeśli używasz komputera, otwórz witrynę Twittera, zaloguj się na swoje konto i dotknij więcej z menu paska bocznego, a następnie kliknij Ustawienia i prywatność z menu.

Jeśli używasz urządzenia mobilnego, dotknij ikony swojego profilu lub przesuń palcem w prawo, a następnie dotknij Ustawienia i Prywatność w wyświetlonym menu.

Krok 2: Stuknij Konto

Na stronie Ustawienia i prywatność zobaczysz różne opcje, dotknij Konto. Na komputerze zobaczysz, że strona jest już otwarta.

Krok 3: Stuknij Pobierz archiwum swoich danych

Na stronie konta dotknij opcji Pobierz archiwum swoich danych z opcji pod kontem i wprowadź swoje hasło.

Zweryfikuj swoją tożsamość, potwierdzając kod wysłany na adres e-mail lub numer telefonu Twojego konta na Twitterze. Następnie dotknij Poproś o archiwum.

Po 24 lub mniej otrzymasz plik ZIP zawierający archiwum Twittera na swój adres e-mail.

Wiadomość e-mail poinformuje Cię, że Twoje archiwum tweetów jest gotowe. Teraz dotknij Pobierz teraz.

Krok 4: Wyodrębnij plik ZIP

Ponieważ jest to plik ZIP, musisz go rozpakować. Jeśli używasz Androida, oto jak to zrobić i zobacz tutaj dla iPhone’a. Jeśli używasz komputera, kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz „Wyodrębnij wszystko”

Po rozpakowaniu pliku zip otwórz plik „index.html” znajdujący się w folderze, który otworzy się w przeglądarce internetowej. Pokaże ci wszystkie twoje tweety, w tym tweety, które usunąłeś.

A co z witrynami stron trzecich, takimi jak Twipu i Snap Bird?

Cóż, próbowaliśmy uzyskać dostęp do aplikacji, aby sprawdzić, czy możemy wyświetlić usunięte tweety od celebrytów lub popularnych osób, i nie możemy.

A jeśli pytasz DLACZEGO, to dlatego, że witryna już nie działa, co oznacza, że ​​nie możesz używać tych witryn do przeglądania usuniętych tweetów.

Dla polityków

Jeśli przebywasz w Stanach Zjednoczonych, cóż, istnieje dedykowana witryna który rejestruje wszelkie usunięte tweety polityków sprawujących urząd lub ubiegających się o urząd.

Jak podaje strona, Politwoops śledzi usunięte tweety urzędników publicznych, w tym osób sprawujących obecnie urząd i kandydatów na urząd.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak włączyć tryb ciemny na Twitterze

Wniosek

Twitter to media społecznościowe, w których chce być każda celebrytka, z zaledwie 280 znakami i komentarzami [tweets] mogą być dzikie, ale można je szybko usunąć.

A aplikacja ptaków nie pozwala użytkownikom przeglądać czyichś usuniętych tweetów, ponieważ nie są jeszcze do tego wyposażone i prawdopodobnie nigdy nie będą.

Ale są sposoby, których możesz użyć do odzyskania usuniętych tweetów, a będziesz mógł zobaczyć usunięte tweety z konta.

Możesz użyć Way Back Machine i Google Cached, aby zobaczyć usunięte tweety z konta.

🔥 Zalecana:  Nowa kolekcja NFT eksploruje fotografię i poezję

Ale nie jest to łatwe, gdy szukasz usuniętych tweetów dla kogoś, kto nie jest popularny.

Jeśli patrzysz na usunięte tweety znanej osoby, istnieje szansa, że ​​tweety zostały zrzutem ekranu wykonanym przez kogoś w Internecie, a zobaczysz to w Internet Archive.

A jeśli są to ostatnio usunięte tweety, możesz użyć wersji z pamięci podręcznej Google, aby zobaczyć usunięte tweety.

PRZECZYTAJ TEŻ: Twitter nie działa? 12 sposobów rozwiązania problemu

Często Zadawane Pytania

Czy mogę znaleźć usunięte tweety

Tak, możesz znaleźć usunięte tweety, które zostały usunięte przez konto, dotyczące komentarza dotyczącego problemu. Nie możesz używać Twittera, aby zobaczyć usunięte tweety, zamiast tego musisz skorzystać z innych usług innych firm.

Czy mogę znaleźć tweety z usuniętego konta

Tak, możesz znaleźć tweety z już usuniętego konta na Twitterze. Jeśli chcesz wrócić do tweeta o problemie lub chcesz coś stamtąd zabrać, musisz użyć Way Back Machine.

Czy usunięte tweety są usuwane na zawsze?

Nie, usunięte tweety nie są usuwane na zawsze, nawet po pomyślnym usunięciu ich z konta. Ludzie zawsze będą mogli zobaczyć usunięte tweety na Twitterze. Najprawdopodobniej ludzie na Two nadal mają dostęp, a jeśli maszyna powrotna go zaindeksuje, tweety nadal tam będą.

Jak wyświetlić usunięte konto na Twitterze?

Jeśli chcesz wyświetlić usunięte konto na Twitterze, możesz skorzystać z archiwum internetowego [Way Back Machine] który zapisał publicznie dostępną stronę. Ale będziesz miał szczęście, jeśli konto na Twitterze zostało zindeksowane, jeśli nie, nie będziesz mógł zobaczyć usuniętego konta na Twitterze.

Czy mogę zobaczyć moje usunięte tweety?

Tak, możesz łatwo zobaczyć swoje usunięte tweety na Twitterze lub musisz złożyć wniosek o archiwum konta, a zobaczysz wszystkie swoje tweety, zarówno te, które są obecnie wyświetlane na Twojej stronie, jak i usunięte tweety.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie