Jak zmienić tag gracza Xbox (bezpłatnie!)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zmienić tag gracza Xbox (bezpłatnie!)

W prawdziwym życiu nie możesz wybrać własnego imienia. Jednak gdy jesteś osobą dorosłą, nadal możesz zmienić swoje imię. Ale do tego czasu spędziłeś już wiele lat swojego życia, będąc nazywanym imieniem, którego nie lubiłeś.

To powiedziawszy, w świecie Xbox możesz wybrać imię, które ci się podoba i nosić to imię, cokolwiek to jest. Nazwa wybrana w świecie Xbox jest znana jako tag gracza. Jest to nazwa, którą widzą inni użytkownicy podczas interakcji online.

Wybór lub zmiana tagu gracza Xbox jest czymś prostym. W tym artykule pokażę, jak zmienić tag gracza Xbox.

Zmień swój tag gracza Xbox w witrynie Xbox

Możesz zmienić swój tag gracza za pomocą różnych procesów. Ale wszystkie są proste i trochę podobne. Tutaj pokażę Ci jak to zrobić krok po kroku.

Krok 1. Przejdź na stronę social.xbox.com

Krok 2. Gdy znajdziesz się na stronie internetowej, zalogować się z Twoim konto Microsoft.

Krok 3. Następnie pojawi się okno i możesz po prostu zmienić swój tag gracza.

Krok 4. W Twój nowy tag gracza pole wpisz nazwę, którą lubisz i dotknij Sprawdź dostępność aby sprawdzić, czy ta nazwa jest dostępna. Jeśli wybrana nazwa nie jest już zajęta, możesz po prostu dotknąć Zmień tag gracza. Jeśli jednak wybrana nazwa jest już zajęta, do nazwy zostanie dodany sufiks. Na przykład, jeśli wybierzesz Jake, a to imię jest już zajęte lub używane, będzie to jak Jake154 lub coś takiego.

Pamiętaj, że tag gracza możesz zmienić tylko raz. Wybierz więc mądrze, ponieważ jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz to zmienić po tym, jak już raz to zmieniłeś, musisz zapłacić od 9 do 10 USD. To jest dla ludzi, którzy mieszkają w USA. Jeśli jednak mieszkasz gdzie indziej, cena będzie się różnić w zależności od regionu lub innych czynników.

🔥 Zalecana:  8 sposobów, aby stać się odpowiedzialnym podatkowo w tym roku

Zmień swój tag gracza Xbox z konsoli Xbox

Możesz także zmienić swój tag gracza za pomocą konsoli, co jest tak proste jak ABC. Działa to również na wszystkich urządzeniach Xbox, takich jak Xbox series S, Xbox series X i Xbox One.

Krok 1. Po prostu naciśnij Przycisk Xboxa na kontrolerze, aby otworzyć menu. To jest przycisk na środku kontrolera Xbox.

Krok 2. Przewiń w prawo i wybierz ostatnią opcję, którą jest Profil i system.

Krok 3. Następnie u góry menu wybierz Twój profil Ikona.

Krok 4. Teraz wybierz Mój profil.

Krok 5. Pojawi się menu z różnymi opcjami związanymi z Twoim profilem Xbox. Śmiało i wybierz Dostosuj profil.

Krok 6. Po lewej stronie ekranu wybierz swoją obecną Tag gracza Xbox.

Krok 7. Pojawi się nowe menu. Tutaj możesz wpisać dowolne tagi gracza, które lubisz, a następnie wybrać Sprawdź dostępność. Jeśli wybrana nazwa jest już używana, do tagu gracza zostanie dodany sufiks. Pamiętaj, że możesz wybrać tylko tag gracza składający się z maksymalnie 12 znaków. Nie możesz też zaczynać od numeru.

Krok 8. Gdy będziesz zadowolony z nowego tagu gracza, śmiało kliknij Zmień tag gracza.

Krok 9. Pojawi się nowe okno z pytaniem, czy na pewno chcesz zmienić swój tag gracza, po prostu kliknij Tag gracza Chane.Pamiętaj, że jeśli ponownie wykonasz ten sam proces zmiany tagu gracza, tym razem będziesz musiał zapłacić pewną kwotę w zależności od regionu, w którym mieszkasz. Tak więc możesz bezpłatnie zmienić swój tag gracza Xbox tylko raz.

Zmień swój tag gracza online (za pośrednictwem aplikacji Xbox)

Możesz przejść przez ten sam proces za pośrednictwem aplikacji Xbox. To również jest takie proste, a tutaj pokażę ci, jak to zrobić krok po kroku.

🔥 Zalecana:  Recenzja Lolli – czy to rozszerzenie zakupowe jest legalne i warte użycia?

Krok 1. Otwórz aplikację i w prawym dolnym rogu dotknij swojego ikona profilu.

Krok 2. W prawym górnym rogu znajduje się a ikona koła zębatego lub koła zębatego śmiało i dotknij go.

Krok 3. Pojawi się menu, przewiń w dół do miejsca, w którym jest napisane Tematy pomocy i dotknij go.

Krok 4. Stuknij w Zarządzaj swoim kontem i profilem.

Krok 5. Następnie dotknij Jak zmienić tag gracza Xbox.

Krok 6. Przewiń w dół i dotknij Zmień swój tag gracza online.

Krok 7. Następnie dotknij Zalogować się i zaloguj się za pomocą swojego konta Microsoft.

Krok 8. Teraz w Twój nowy tag gracza pole wpisz tag gracza, który Ci się podoba, a następnie dotknij Sprawdź dostępność. Jeśli nazwa, którą wybierzesz, jest dostępna i jesteś z niej zadowolony, możesz wybrać ją jako swój tag gracza. Możesz zmienić swój tag gracza jeden raz, zanim będziesz musiał zapłacić.

Zakończyć

W świecie Xbox posiadanie tagu gracza nie jest takie złe. Wielu graczy w świecie online może kontaktować się z Tobą za pośrednictwem Twojego tagu gracza. Więc jeśli twój poprzedni tag gracza nie pasuje do ciebie lub nie jest tym, co lubisz, na szczęście możesz to zmienić. Tutaj pokazałem Ci 3 sposoby zmiany tagu gracza Xbox, więc w zależności od Twoich preferencji możesz wypróbować dowolny z tych trzech sposobów.

Pamiętaj tylko, że możesz zmienić swój tag gracza raz na trzy. Więc upewnij się, że jesteś zadowolony z nazwy, którą wybierzesz. Ponieważ następnym razem będziesz musiał zapłacić trochę pieniędzy.