Jak zmienić swój wiek na TikTok 2023 (zmień swoją datę urodzenia)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zmienić swój wiek na TikTok 2023 (zmień swoją datę urodzenia)

Czy zabroniono Ci korzystania z TikTok lub popełniłeś błąd przy wpisywaniu daty urodzenia, a teraz chcesz zmienić swój wiek na TikTok?

TikTok pozwolił ci zmienić datę urodzenia, aby odzwierciedlała twój wiek, ale nie będziesz mógł tego zrobić ręcznie, będziesz musiał skontaktować się z ich zespołem pomocy technicznej.

Jeśli chcesz zmienić swój wiek na TikTok, musisz to zrobić ręcznie, aby uniemożliwić niepełnoletnim użytkownikom publikowanie treści dla dorosłych w aplikacji.

W tym artykule dowiesz się jak zmienić swój wiek na TikTok. Ponieważ możesz zmienić swój wiek tylko ręcznie, musisz poprosić TikTok o zmianę daty urodzenia.

PRZECZYTAJ TEŻ: Ile TikTok płaci za wyświetlenie? (ZOBACZ Zapłać za 1000 wyświetleń)

Jak zmienić swój wiek na TikTok

Aby zmienić swój wiek na TikTok, musisz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej w aplikacji lub za pomocą poczty e-mail.

Jeśli więc podczas tworzenia konta w TikTok podałeś błędny wiek i chcesz to poprawić. Oto jak się do tego zabrać.

Jeśli chcesz poprawić swój wiek TikTok, wysyłając wiadomość e-mail do zespołu obsługi klienta, możesz skontaktować się z nimi pod adresem [email protected] poprosić o zmianę ze względu na swój wiek.

Będziesz także mógł skontaktować się z ich zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem sekcji Zgłoś problem w aplikacji.

Napisaliśmy, w jaki sposób możesz skontaktować się z pomocą techniczną TikTok za pomocą formularza zwrotnego. Twój profil > Stuknij w menu > Ustawienia i prywatność > Zgłoś problem > Konto i profil > Edycja profilu > Inne > Potrzebujesz dodatkowej pomocy >

Krok 1: Otwórz TikTok

Otwórz aplikację TikTok na swoim telefonie komórkowym i dotknij Profil w prawym dolnym rogu ekranu.

Krok 2: Stuknij Ustawienia i prywatność

Na stronie profilu dotknij trzech linii w prawym górnym rogu i dotknij Ustawienia i prywatność z menu.

🔥 Zalecana:  Szczyt tego, jak mózg może przeprowadzać analizę głównych składowych. – W stronę SI

Krok 3: Stuknij Zgłoś problem

Na stronie Ustawienia przewiń w dół do Wsparcie sekcji i stuknij w Zgłoś problem. Zobaczysz różne opcje, które możesz zgłosić.

Krok 4: Stuknij Konto i profil

Gdy znajdziesz się na stronie zgłaszania problemu, zobaczysz różne opcje, dotknij Konto i profil.

Krok 5: Stuknij w Edytuj profil.

Stuknij w Edycja profilu, aw opcjach stuknij w Inne u dołu strony, a następnie stuknij w Potrzebujesz więcej pomocy.

Po dotknięciu opcji Potrzebujesz więcej pomocy zobaczysz ikonę informacja zwrotna formularz, w którym możesz skontaktować się z TikTok, jeśli chcesz zmienić swoją datę urodzenia.

Możesz użyć wiadomości typu „Hej, wsparcie TikTok, muszę zmienić datę urodzenia, ponieważ podczas tworzenia konta wpisałem niewłaściwą datę. Proszę, czy możesz zaktualizować go do prawidłowej daty?”

Po prostu napisz A krótka notatkawyjaśniając im, a następnie stuknij w Zgłoś, gdy skończysz z wiadomością.

Jeśli wiadomość zostanie dobrze przyjęta przez ich zespół wsparcia, TikTok wyśle ​​Ci e-mail zwrotny z prośbą o zweryfikowanie daty urodzenia poprzez przesłanie dokumentu tożsamości wydanego przez rząd w celu potwierdzenia wieku i daty urodzenia.

Gdy go wyślesz i potwierdzą, że to ty, Twój wiek zostanie zaktualizowany na Twoim koncie TikTok.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak skontaktować się z pomocą techniczną TikTok (3 sposoby skontaktowania się z zespołem pomocy technicznej)

Wniosek

Jeśli podczas tworzenia konta TikTok błędnie podałeś niewłaściwą datę urodzenia, możesz ją zmienić, kontaktując się z zespołem pomocy technicznej.

Możesz to zmienić tylko ręcznie, kontaktując się z obsługą klienta, aby poprosić o zmianę wieku. TikTok nie pozwala użytkownikom zmieniać dat urodzenia na swoich kontach.

TikTok usunął możliwość zmiany urodzin przez każdego w aplikacji w 2021 roku, w innych w celu ochrony nieletnich przed szkodliwymi treściami.

Możesz użyć powyższego adresu e-mail, aby poprosić o zmianę daty urodzenia, a jeśli wszystko potwierdzisz, zostanie ona zmieniona. Możesz również skorzystać z formularza opinii.

🔥 Zalecana:  Ustępującemu przedstawicielowi Cawthornowi grozi dochodzenie etyczne dotyczące kryptowalut

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak przestać obserwować na TikTok (przestań obserwować jedno konto lub wszystkich)

Często Zadawane Pytania

Czy możesz zmienić swój wiek na TikTok?

Tak, możesz zmienić swój wiek TikTok, ale nie będziesz mógł tego zrobić ręcznie w aplikacji. Musisz skontaktować się z zespołem obsługi klienta. Dzieje się tak dlatego, że w 2021 roku TikTok usunie możliwość zmiany daty urodzenia po ustaleniu wieku.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie