Jak zmienić datę urodzenia na Snapchacie i co robić po przekroczeniu limitu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zmienić datę urodzenia na Snapchacie i co robić po przekroczeniu limitu

Jeśli podałeś niewłaściwą datę urodzenia podczas tworzenia konta na Snapchacie, możesz ją zmienić. Snapchat umożliwia użytkownikom zmianę daty urodzeniaale ma limit, ile razy możesz go zmienić.

Jeśli chcesz zmień swoją datę urodzenia na Snapchacie z powodu tego, co początkowo umieściłeś w niewłaściwym lub właściwym miejscu. Możesz to zrobić, ponieważ Snapchat praktycznie nie zna Twojego pierwotnego dnia urodzin. Możesz umieścić dowolny rok urodzin.

Możesz łatwo zmienić swoje urodziny na Snapchacie, przechodząc do swojego profilu Snapchata, dotykając Ustawienia w prawym górnym rogu (ikona koła zębatego), dotykając Urodziny i zmieniając datę urodzin. Możesz także dowiedzieć się, jak zmienić datę urodzenia, gdy zbliża się limit.

W tym przewodniku dowiesz się jak zmienić swoje urodziny na SnapchacieI co robić po przekroczeniu limitu. Jeśli podałeś niewłaściwą datę urodzenia, oto jak to zmienić, aby otrzymać wszystkie życzenia i przyjęcia urodzinowe Snapchata.

Dlaczego Snapchat nie pozwala mi zmienić roku urodzin

Jeśli nie możesz Zmień swoje urodziny na Snapchacie, są trzy powody, dla których tak się dzieje.

Mogłeś osiągnąć limit zmian, masz ukończone 18 lat lub mniej niż 18 lat.

Tworząc konto Snapchat, po prostu podałeś zły rok urodzin i teraz chcesz go zmienić, ale Snapchat ci nie pozwala.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o zmianie roku urodzin na Snapchacie.

1. Osiągnąłeś limit zmian urodzin Snapchata

Istnieją różne powody, dla których Snapchat nie pozwala ci zmienić roku urodzin, a jednym z głównych powodów jest to osiągnąłeś swój limit.

Według Snapchata: „Bez względu na to, ile masz lat, będziesz mógł zmienić swoją datę urodzenia tylko ograniczoną liczbę razy, więc upewnij się, że wygląda to dobrze, zanim ją potwierdzisz”.

2. Urodziny na Snapchacie powyżej 18 roku życia

Jeśli nie możesz zmienić roku urodzin na Snapchacie, może to oznaczać, że próbujesz skrócić swój rok urodzin, ponieważ masz już ponad 18 lat.

Nie będziesz mógł zmienić swojego roku urodzenia, aby mieć mniej niż 18 lat.

3. Urodziny na Snapchacie poniżej 18 roku życia

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, Snapchat w ogóle nie pozwoli ci zmienić roku urodzin.

To Snapchat chroni swoich użytkowników przed podniesieniem ich wieku, jeśli już korzystają z roku urodzin poniżej 18 lat.

Mogliby zmienić miesiąc i urodziny, ale nie rok.

Czy mogę zmienić datę urodzin Snapchata po przekroczeniu limitu

Nie, nie możesz zmienić swojej daty urodzenia na Snapchacie po osiągnięciu limitu.

Obecnie nie ma możliwości zmiany daty urodzenia Snapchata po przekroczeniu limitu profilu konta.

Więc zanim zmienisz daty swoich urodzin, wybieraj je ostrożnie.

Ponieważ możesz zmienić daty urodzin Snapchata tylko kilka razy.

Snapchat nie chce, aby błąd ciągle się powtarzał, więc jeśli po wielu próbach nie znasz daty swoich urodzin, założą, że jej nie znasz, a tym samym nastąpi limit.

Jedyne, co możesz zrobić, to ukryć urodziny przed znajomymi, aby nie musieli ich widzieć, lub możesz usunąć konto i utworzyć nowe.

Jak zmienić urodziny na Snapchacie (Android i iPhone)

Snapchat ma ograniczenia dotyczące zmiany dat narodzin.

Jeśli wcześniej podczas tworzenia konta użyłeś niewłaściwej daty urodzenia, możesz dokonać zmiany w ustawieniach konta.

🔥 Zalecana:  Seth Ginns z CoinFund omawia przyszłość rynku kryptowalut na Hong Kong Web3 Festival 2023

Możesz zmienić datę tylko kilka razy, więc upewnij się, że nie powtórzysz tego błędu w kółko.

Po osiągnięciu limitu zmiana nie będzie możliwa, a ostatnią datą będą Twoje urodziny na Snapchacie.

Krok 1: Otwórz Snapchata i dotknij Bitmoji

Jeśli używasz urządzenia z Androidem lub iPhone’a, otwórz aplikację Snapchat. Kroki są takie same dla obu systemów operacyjnych.

Na ekranie aparatu Snapchata dotknij swojego Bitmoji w lewym górnym rogu ekranu.

Krok 2: Stuknij w Ustawienia

Gdy przejdziesz do swojego profilu Snapchata, dotknij Ustawienia profilu w prawym górnym rogu, jest to ikona koła zębatego.

Spowoduje to przejście do strony Ustawienia, na której możesz edytować swoje konto i zarządzać nim.

Krok 3: Stuknij w Urodziny

Zobaczysz różne ustawienia konta, takie jak numer telefonu i adres e-mail. Stuknij w Urodziny na stronie Ustawienia, aby poprawić datę urodzin.

Jeśli masz mniej niż 18 lat, nie będziesz mógł zmienić swojego roku urodzenia, a jeśli masz więcej niż 18 lat, nie możesz zmienić swojego roku urodzenia na mniej niż 18 lat.

Krok 4: Zmień datę urodzenia

Gdy stukniesz Urodziny, u góry zobaczysz powiadomienie z informacją, że musisz ostrożnie wybrać datę urodzin i że masz ograniczoną liczbę razy, aby ją zmienić.

Stuknij w datę urodzenia, a teraz możesz wprowadzić w niej zmiany.

Wybierz rok, dzień i miesiąc, jeśli masz więcej niż 18 lat, a dla osób poniżej 18 roku życia możesz zmienić dzień i miesiąc.

Przesuń palcem w górę iw dół po dacie, aby wybrać, a po wybraniu daty stuknij w Kontynuuj, zielony przycisk. Następnie dotknij OK w wyskakującym okienku, aby ustawić nową datę.

Co zrobić, gdy nie możesz zmienić daty urodzenia na Snapchacie po przekroczeniu limitu

Nie możesz zmienić daty urodzenia Snapchata po osiągnięciu limitu.

Ale są rzeczy, które możesz zrobić, aby umieścić odpowiednią datę urodzin na swoim koncie.

Aby zmienić datę urodzenia Snapchata po przekroczeniu limitu, będziesz musiał skontaktować się z obsługą klienta Snapchata i sprawdzić, czy mogą ci pomóc.

Wyjaśnij im problem, możesz nie uzyskać dobrej odpowiedzi, ale nie zaszkodzi spróbować.

Jeśli nadal masz nieprawidłową datę urodzenia na swoim koncie Snapchat, możesz ukryć urodziny żeby nikt nie mógł tego zobaczyć.

Aby ukryć daty urodzenia, przejdź do swojego profilu Snapchat i dotknij Ustawienia w prawym górnym rogu (ikona koła zębatego). Stuknij w Urodziny i upewnij się, że przyjęcie urodzinowe jest wyłączone.

Jeśli chcesz, aby Twoje konto wyświetlało Twoją datę urodzenia, ale nie możesz tego zmienić.

Inną opcją jest teraz utworzenie kolejnego konta Snapchat.

Po utworzeniu nowego konta upewnij się, że wprowadziłeś poprawną datę urodzenia.

Wniosek

Jeśli szukasz sposobu na zmianę daty urodzenia na Snapchacie po przekroczeniu limitu, obecnie nie ma takiej możliwości.

Jedyną szansą, jaką będziesz mieć, jest skontaktowanie się z obsługą klienta Snapchata i sprawdzenie, czy mogą ci pomóc.

Jeśli nie możesz tego zmienić, możesz po prostu ukryć to przed znajomymi, aby tego nie widzieli, wyłączając Przyjęcie urodzinowe.

Przejdź do ustawień Snapchata, dotknij Urodziny i wyłącz Przyjęcie urodzinowe.

Jeśli chcesz, aby Twoi znajomi zobaczyli urodziny w innym, aby świętować z Tobą, możesz po prostu utworzyć kolejne konto.

Gdy to zrobisz, opublikuj w swojej historii na Snapchacie, że utworzyłeś kolejne konto i usuwasz to.

🔥 Zalecana:  Databricks publikuje Dolly 2.0, pierwszy dostępny komercyjnie open-source Chat-LLM 12B

Poproś, aby wszyscy dodali Cię jako znajomego, gdy masz już wszystkich znajomych z poprzedniego konta. Następnie możesz usunąć swoje stare konto.

I nie zapomnij użyć prawidłowej daty urodzin lub daty, której chcesz użyć. Urodziny Snapchata miały ograniczenia co do sposobu ich zmiany, więc nie popełnij błędu.

A jeśli jesteś tym typem z więcej niż 3 datami urodzenia, Snapchat nie jest dla ciebie, ponieważ będziesz go nadal zmieniać i dojdziesz do limitu. Trzymaj się jednej daty i niech tak będzie.

Często Zadawane Pytania

Dlaczego Snap nie pozwala mi zmienić roku urodzin?

Istnieją dwa główne powody, dla których Snapchat nie pozwala ci zmienić roku urodzin: jeśli masz mniej niż 18 lat, nigdy nie będziesz mógł zmienić roku urodzenia. W przypadku konta, które ma więcej niż 18 lat, nie będzie można skrócić roku urodzin poniżej 18 lat.

Czy Snapchat ma odliczanie do urodzin?

Tak, Snapchat ma funkcję, która pozwala ustawić odliczanie do urodzin. Twoi znajomi mogą również oglądać odliczanie urodzin na Twoim profilu aż do dnia zawarcia umowy. Będą mogli zobaczyć Twoje unikalne naklejki związane z Twoimi urodzinami.

Co oznacza tort urodzinowy na Snapchacie?

Tort urodzinowy na Snapchacie oznacza, że ​​czyjeś urodziny są dzisiaj. Gdy zobaczysz emoji tortu urodzinowego na czyimś profilu, oznacza to, że ten dzień jest dniem jego urodzin. A dzieje się tak, gdy włączą przyjęcie urodzinowe.

Czy mogę zmieniać datę urodzenia na Snapchacie bez ograniczeń czasowych?

Nie, nie możesz zmieniać swojej daty urodzenia nieskończoną ilość razy. Snapchat ma limit, ile razy możesz zmienić swoją datę urodzenia, a kiedy osiągniesz ten limit, nie będziesz mógł ponownie zmienić swojej daty urodzenia.

Ile razy mogę zmienić datę urodzenia na Snapchacie?

Snapchat nie podaje całkowitej liczby przypadków, w których możesz zmienić swoją datę urodzenia. Nie ma określonej liczby dla limitu. Kiedy zauważą, że zbytnio nadużywasz funkcji Przyjęcia Urodzinowego lub nie możesz dobrze obchodzić swoich urodzin, wtedy zostanie zastosowany limit.

Jak zmienić datę urodzenia na Snapchacie, gdy przekroczono limit?

Nie możesz zmienić daty urodzenia Snapchata po przekroczeniu limitu, nie można tego zmienić. Gdy przekroczysz limit, a ostatnie urodziny, na które się zmienisz, nie będą Twoimi prawdziwymi urodzinami, utkniesz tam i nie będziesz mógł tego zmienić.

Skąd będę wiedzieć, czy mój znajomy na Snapchacie ma dzisiaj urodziny?

Aby dowiedzieć się, czy Twoi znajomi mają urodziny, obok ich imienia zobaczysz emoji tortu urodzinowego. Przejdź do listy znajomych i sprawdź ich imię i nazwisko, aby zobaczyć, czy zobaczysz emoji tortu urodzinowego. Zobaczysz także, że ich Bitmoji wygląda jak impreza.

Jeśli dodam datę urodzenia na Snapchacie, czy będą znać mój wiek?

Jeśli dodałeś swoje urodziny na Snapchacie, nikt nie będzie mógł poznać twojego prawdziwego wieku, zobaczy też, że obchodzisz dzisiaj urodziny i nic więcej.

Jeśli zmienię datę urodzenia, czy wpłynie to na uroki?

Tak, zmiana daty urodzenia ma wpływ na otrzymywane amulety. Gdy go zmienisz, będziesz musiał poczekać 24 godziny, aż zmiana zacznie obowiązywać, a tego dnia otrzymasz inny urok.

Jak zmienić wiek urodzinowy Snapchata?

Aby łatwo zmienić datę urodzenia Snapchata, otwórz Snapchata, dotknij swojego Bitmoji w lewym górnym rogu> Stuknij w Ustawienia (ikona koła zębatego)> Stuknij w Urodziny> Następnie wybierz datę urodzin.

🔥 Zalecana:  Valve potwierdza opracowanie nowego zestawu słuchawkowego VR

Czy Snapchat wysyła powiadomienia o urodzinach?

Tak, Snapchat wysyła przypomnienie o urodzinach do Twoich znajomych, informując ich o Twoich urodzinach. Możesz także dowiedzieć się o ich Bitmoji lub Torcie urodzinowym na ich imieniu.

Ile trzeba mieć lat, aby mieć profil publiczny na Snapchacie?

Aby utworzyć profil publiczny na Snapchacie, musisz mieć co najmniej 18 lat w aplikacji. Jeśli masz 16 lat lub mniej niż 18 lat, nie będziesz mógł mieć profilu publicznego.

Jak ukryć swoje urodziny w Snapchacie?

Aby ukryć swoje urodziny na Snapchacie, aby Twoi znajomi nie wiedzieli, że świętujesz urodziny. Otwórz Snapchata, dotknij swojego Bitmoji w lewym górnym rogu> Stuknij w Ustawienia (ikona koła zębatego)> Stuknij w Urodziny> Wyłącz przyjęcie urodzinowe.

Co się stanie, gdy Snapchat zablokuje twoje urodziny w niewłaściwym terminie?

Kiedy Snapchat zablokuje twoje urodziny w niewłaściwym dniu, tak pozostanie, ponieważ nie możesz ich zmienić po przekroczeniu limitu. Data urodzenia będzie obchodzona jako Twoje urodziny na Snapchacie.

Jak długo muszę czekać, aby zmienić datę urodzenia na Snapchacie?

Nie musisz czekać ani minuty, gdy już założysz konto i okaże się, że podałeś złą datę, możesz ją zmienić. I możesz kontynuować zmianę, nie czekając, aż osiągnie limit.

Dlaczego Snapchat nie pokazuje moich urodzin?

Jeśli Snapchat nie pokazuje twoich urodzin znajomym, oznacza to, że musisz to ukryć. Aby Twoi znajomi widzieli dzień, w którym masz urodziny, otwórz Snapchata, dotknij swojego Bitmoji w lewym górnym rogu> Stuknij w Ustawienia (ikona koła zębatego)> Stuknij w Urodziny> Włącz przyjęcie urodzinowe.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie

Table of Contents