Jak zdobyć więcej partii na Instacart – Ultimate 2023 Guide!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zdobyć więcej partii na Instacart – Ultimate 2023 Guide!

Więc obecnie pracujesz jako kupujący Instacart, ale nie otrzymujesz żadnych partii.

To jest frustrująca natura wielu aplikacji koncertowych… czasami po prostu nie ma wystarczającej ilości pracy, a Twoja stawka godzinowa może ucierpieć.

Ale jeśli zastanawiasz się, dlaczego nie masz partii, nie jesteś bezsilny.

W rzeczywistości istnieje kilka typowych powodów, dla których nie należy otrzymywać partii Instacart, i istnieje kilka wskazówek, jak zarobić więcej pieniędzy dzięki Instacart, których możesz użyć, aby odwrócić swoje szczęście.

Przyjrzyjmy się więc, jak zdobyć więcej partii na Instacart, abyś mógł wrócić do zarabiania pieniędzy!

Szukasz innych sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy? Wymeldować się:

 • Uber Eats: Zarabiaj na dostawach z Uber Eats!
 • Markowe ankiety: Podziel się swoją opinią, aby zdobyć gotówkę i karty podarunkowe PayPal!

Jak uzyskać więcej partii na Instacart

Brak partii Instacart oznacza mniej pieniędzy w kieszeni i dużo czekania, co jest frustrujące.

Omówię więc kilka sprawdzonych sztuczek, aby uzyskać więcej partii Instacart. Następnie omawiam kilka kluczowych błędów, których należy unikać, aby mieć pewność, że zarobisz jak najwięcej pieniędzy.

1. Poczekaj w pobliżu Hot Spotów Instacart

Jednym z najprostszych sposobów na uzyskanie większej liczby partii w Instacart jest czekanie w pobliżu gorących punktów. Jest to w zasadzie strefa z wieloma sklepami, więc szanse na otrzymanie zamówienia ze strefy są wyższe niż w innych obszarach.

Aplikacja Instacart Shopper ma mapę, która pokazuje gorące miejsca w Twojej okolicy.

Te hotspoty to obszary z wieloma sklepami spożywczymi i dużą liczbą zamówień, więc możesz poczekać wokół nich, aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie partii.

Interaktywna mapa informuje, jak daleko jesteś od hot spotu, a także podaje ocenę zapotrzebowania (wysokie zapotrzebowanie, niskie zapotrzebowanie itp.).

To nie jest niezawodne, ale czekanie w gorącym miejscu może pomóc szybciej uzyskać partie na Instacart.

Pamiętaj tylko, aby znajdować się w odległości co najmniej 1 mili od hot spotu, aby zwiększyć szanse na otrzymanie partii.

2. Ukończ kurs certyfikacji alkoholu

Czy wiesz, że prawie 14% partii zawiera jakiś alkohol w zamówieniu?

Tak więc, jeśli mieszkasz w stanie Instacart z włączonym alkoholem, łatwym sposobem na uzyskanie większej liczby partii za pomocą Instacart jest ukończenie kurs atestacji alkoholowej.

I to nie jest jakiś skomplikowany osobisty kurs lub program, który musisz zaliczyć; możesz znaleźć kurs certyfikacji alkoholu bezpośrednio w aplikacji shopper.

Możesz zaliczyć ten kurs za jednym posiedzeniem, ale musisz mieć ukończone 21 lat, aby dostarczać alkohol do Instacart, więc miej to na uwadze!

3. Uzyskaj zatwierdzenie toreb termoizolacyjnych

Jeśli posiadasz kilka izolowana torba na dostawę żywności aby zakończyć dostawy, uzyskaj natychmiastową akceptację toreb termoizolacyjnych!

Podobnie jak w przypadku kursu certyfikacji alkoholu, możesz uzyskać zatwierdzenie toreb do dostarczania żywności przez Instacart i uzyskać więcej partii zawierających produkty zamrożone lub wrażliwe na temperaturę.

Aby Twoje torby zostały zatwierdzone przez Instacart, dotknij znaku bezpieczeństwa żywności w aplikacji i przejdź przez proces weryfikacji toreb termoizolacyjnych.

Musisz zrobić zdjęcie swoich izolowanych toreb i pokazać dowód, że są one faktycznie izolowane i mogą utrzymywać żywność w niskiej temperaturze. Ale zdjęcie i trochę informacji o twojej torbie powinno załatwić sprawę.

To kolejna łatwa sztuczka, aby uzyskać więcej partii Instacart, a jeśli nie masz żadnych toreb, możesz znaleźć niedrogie na Amazon lub w Walmart za około 20 do 30 USD.

4. Kupuj w najbardziej ruchliwe dni Instacart

Jeśli nadal zastanawiasz się, jak zdobyć więcej partii na Instacart, odpowiedzią może być robienie zakupów we właściwy dzień.

Wspomniałem wcześniej o zakupach w godzinach szczytu Instacart, a powodem tego jest po prostu przejście do trybu online, gdy klienci są najbardziej aktywni.

To najlepsze dni na korzystanie z Internetu w Instacart (od najlepszego do najgorszego):

 • Niedziela
 • Poniedziałek
 • Piątek
 • Sobota
 • Wtorek
 • Czwartek
 • Środa

Według Instacart, niedziela ma o 25% więcej partii niż środa!

Jeśli Twój rynek jest bardzo konkurencyjny, poniedziałek jest również świetnym dniem do wykorzystania, ponieważ wciąż jest wiele partii, ale mniej kupujących online.

Zapotrzebowanie klientów jest dużą częścią tego wszystkiego, więc korzystaj z bardziej ruchliwych dni, kiedy tylko możesz. W zależności od Twojej lokalizacji kolejność najlepszych dni na zakupy może być inna.

Pamiętaj też, że paczki Instacart zaczynają się rano, więc możesz wstać wcześnie około 7:30, aby odebrać wczesne partie!

5. Uzyskaj certyfikat dostawy recepty

Podobnie jak w przypadku toreb termoizolacyjnych i alkoholu, istnieje specjalna certyfikacja, którą należy wypełnić, aby dostarczać klientom recepty na produkty.

Ponownie, jest to kolejny sposób na uzyskanie większej liczby partii Instacart, ponieważ Instacart współpracuje z firmami takimi jak CVS i umożliwia klientom dostarczanie ich recept.

I nie potrzebujesz wykształcenia medycznego, aby otrzymać te partie; wystarczy ukończyć krótki kurs, taki jak kurs alkoholowy, aby się kwalifikować.

🔥 Zalecana:  Jak technologia wpływa na branżę biznesową?

Tylko uwaga: niektórzy kupujący twierdzą, że zamówienia na receptę zazwyczaj dają mniej napiwków i ogólnie płacą mniej. Więc kieruj się swoim osądem i nie przyjmuj zamówień na receptę tylko po to, by przyjąć więcej partii!

Tak czy inaczej, jest to jeszcze jedna kwalifikacja, która może odblokować większy potencjał wsadowy na przyszłość.

Zapewni to znacznie większą przewagę konkurencyjną w ruchliwej okolicy, w której jest wielu kupujących.

Dodatkowe czytanie – ponad 20 płatnych aplikacji do jazdy.

6. Popraw swoją ocenę kupujących w Instacart

Chociaż wydaje się to oczywistą sugestią, ocenianie jest nadal jednym z najważniejszych sposobów na uzyskanie większej liczby partii na Instacart.

Postaraj się dać z siebie wszystko jako kupujący, aby uzyskać ocenę co najmniej 4,6 na 5.

Oczywiście, aby poprawić swoją ocenę, musisz zdobyć partie. To trochę scenariusz typu catch 22, ale właśnie dlatego staranie się jak najlepiej jest koniecznością, gdy je zdobędziesz.

Wraz ze wzrostem oceny klientów, Twoje partie znacznie wzrosną. Pamiętaj tylko, aby szybko je zaakceptować!

7. Przyjmuj podwójne partie, kiedy możesz

Dla tych, którzy nie wiedzą, podwójna partia to dwa pełne zamówienia realizowane jednocześnie w tym samym sklepie spożywczym.

Rozpoznasz to w aplikacji Instacart jako „2 zamówienia na pełną obsługę”.

Te partie zwykle płacą więcej niż pojedyncza partia, ale niekoniecznie płacą podwójnie.

Jeśli jednak cierpisz na gotówkę, podwójna porcja może pomóc ci zarobić przyzwoitą porcję pieniędzy w ciągu tej godziny. Jeśli wypadniesz bardzo dobrze, prawdopodobnie otrzymasz również dwie przyzwoite oceny, dzięki czemu Twoja ogólna ocena kupujących wzrośnie szybciej.

Pamiętaj tylko, że będziesz potrzebować wystarczająco dużo miejsca w samochodzie, aby zmieścić dwa razy więcej artykułów spożywczych.

Dodatkowa lektura – czy Instacart płaci za benzynę?

8. Skontaktuj się z pomocą techniczną Instacart

Jeśli nadal zastanawiasz się, jak uzyskać partie w Instacart, ostatnią sztuczką, którą możesz wypróbować, jest skontaktowanie się z obsługą klienta, aby zadać dokładnie to pytanie.

To raczej nie zadziała, ale dział obsługi klienta może wyjaśnić, dlaczego partie są realizowane powoli lub co możesz zrobić, aby uzyskać więcej partii.

Upewnij się również, że Twój telefon jest prawidłowo połączony z aplikacją i że Twoje dane są włączone, ponieważ czasami łatwo jest popełnić błąd.

Możesz także spróbować wyjść i zamknąć aplikację Instacart Shopper, a następnie otworzyć ją ponownie, aby sprawdzić, czy to rozwiąże problemy techniczne.

9. Skorzystaj z programu Cart Star

Ostatnim sposobem na uzyskanie większej liczby lepszych partii w Instacart jest skorzystanie z nowego programu Cart Star.

W ramach tego programu kupujący osiągający dobre wyniki otrzymują korzyści, takie jak zniżki na gaz za pośrednictwem aplikacji GetUpside i priorytetowy dostęp do partii.

Po przystąpieniu do programu zdobywasz 10 punktów za każdą ukończoną partię. A jeśli osiągniesz poziom Diamentowy, który wymaga ukończenia 200 partii, uzyskasz priorytetowy dostęp do partii, a także dostęp do partii o wyższych stawkach!

Okres kwalifikacji trwa trzy miesiące, więc masz trzy miesiące na ukończenie 200 partii, jeśli chcesz osiągnąć Diament. Ale jest to jeden nowy i skuteczny sposób na uzyskanie większej liczby partii w Instacart, a także zapewnia te lepiej płatne.

Instacart wciąż wdraża ten program nagród, ale przewiduje, że będzie on dostępny na każdym rynku w USA pod koniec 2022 roku.

Dlaczego nie otrzymuję partii na Instacart?

Teraz, gdy znasz już kilka wskazówek, jak uzyskać więcej zamówień Instacart, chcę omówić kilka typowych błędów popełnianych przez kupujących, które mogą ich powstrzymywać przy tej bocznej krzątaninie.

Istnieją sposoby, aby naprawić brak partii Instacart. Ale musisz zrozumieć pięć głównych powodów, dla których nie otrzymujesz partii:

 1. Niska ocena kupujących w Instacart
 2. Rywalizacja z innymi kupującymi
 3. Niski wolumen zamówień klientów Instacart
 4. Czekanie zbyt daleko od sklepów
 5. Nie akceptujesz partii wystarczająco szybko

Omówmy każdy z nich bardziej szczegółowo, abyś mógł zacząć zarabiać z Instacart co tydzień.

1. Niska ocena klienta Instacart

Głównym powodem, dla którego otrzymujesz zero partii Instacart, jest to, że masz niską ocenę Instacart Shopper.

Kiedy skompletujesz partię w Instacart, klienci oceniają swoje doświadczenie na pięć gwiazdek i obejmują takie aspekty, jak dokładność zamówienia, terminowość i ogólne wrażenia.

Twoja ocena Instacart Shopper to Twoja średnia ocena z ostatnich 100 partii.

Instacart sugeruje utrzymanie co najmniej 4,6 gwiazdek (na 5), ​​aby otrzymać wystarczającą liczbę partii. Tak więc niższa ocena natychmiast zmniejsza twoje szanse na otrzymanie stałego strumienia partii podczas pracy.

Jeśli masz niższą ocenę, nadszedł czas, aby popracować nad umiejętnościami obsługi klienta, aby podnieść ocenę. To znaczy:

 • Wysyłaj SMS-y do klienta więcej o tym, kiedy zaczynasz zakupy, jeśli napotkasz trudności i kiedy wychodzisz ze sklepu
 • Być przyjaznym
 • Być na czas
 • Ostrożne obchodzenie się z artykułami spożywczymi

Nadgodziny, możesz zwiększyć swoją ocenę Instacart Shopper, co pomoże Ci uzyskać więcej partii.

🔥 Zalecana:  7 kroków, aby zostać niezależnym redaktorem (bez doświadczenia)

Oczywiście wszystko powyżej 4,6 jest doskonałe i prawdopodobnie powinno utrzymać Cię na szczycie listy kupujących, którzy mogą zarabiać partie.

Pamiętaj, że istnieje mnóstwo czynników, które Instacart wykorzystuje do decydowania o wartości partii, więc nie przejmuj się, jeśli Twoja ocena jest jasna!

Jeśli masz wersję 4.6 lub wyższą i nadal nie otrzymujesz partii, być może występuje jeden (lub więcej) z pozostałych trzech powodów.

2. Konkurowanie z innymi kupującymi

Innym powodem, dla którego nie otrzymujesz partii Instacart, jest po prostu wynik konkurencji z innymi kupującymi.

Jest to również zdrowy rozsądek: jeśli jest zbyt wielu kupujących i niewystarczająca liczba zamówień, Instacart najpierw wysyła żądania partii do najwyżej ocenianych kupujących, więc możesz przegapić.

Jeśli mieszkasz w mieście z mnóstwem kupujących Instacart i nie otrzymujesz żadnych partii, masz kilka opcji:

 • Spróbuj robić zakupy w godzinach szczytu Instacart (piątek i weekend to najlepsze dni dla Instacart)
 • Spróbuj robić zakupy poza godzinami szczytu, aby sprawdzić, czy mniejsza konkurencja z innymi kupującymi ci pomoże

Zasadniczo eksperymentuj z różnymi dniami i godzinami, stopniowo zwiększając ocenę Instacart Shopper, aby uzyskać więcej partii.

3. Niski wolumen zamówień klientów Instacart

Innym czynnikiem, który może prowadzić do braku partii w Instacart, jest brak klientów.

Ponownie, jest to podstawowa podaż i popyt i ma sens; jeśli mniej klientów Instacart zamawia na platformie, jest mniej partii do obejścia.

Jeśli masz wysoką ocenę kupujących i nigdy nie dostajesz partii, to prawdopodobnie ten powód jest winowajcą.

Aby jednak uniknąć tego problemu z małą liczbą zamówień, możesz sprawdzić mapę hotspotów aplikacji Instacart Shopper (jak wspomniano powyżej), która podkreśla obszary, w których otrzymujesz więcej partii.

Ta mapa cieplna nie jest idealna, ale pokazuje obszary miasta ze sklepami, które otrzymują dużo zamówień.

Jeśli mieszkasz w dużym mieście, to naprawdę nie powinno stanowić problemu, ale może to być powodem braku partii Instacart, jeśli mieszkasz w małym lub średnim mieście.

4. Czekanie zbyt daleko od sklepów

Wiem, że czekanie na paczki Instacart siedząc wygodnie na sofie może być kuszące, ale jeśli mieszkasz daleko od sklepów spożywczych, może to zaszkodzić Twoim zarobkom.

Instacart uwzględnia Twoją lokalizację podczas przypisywania partii. Dlatego wielu kupujących parkuje swoje pojazdy na parkingach w pobliżu kilku sklepów spożywczych.

Jeśli więc nie otrzymujesz przesyłek Instacart, spróbuj zaczekać w pobliżu lokalizacji na mapie cieplnej Instacart lub w ogólnie ruchliwych miejscach w Twoim mieście.

5. Nieakceptowanie partii wystarczająco szybko

Terminowość jest głównym czynnikiem decydującym o tym, czy chcesz otrzymać partie.

Dla początkujących, masz cztery minuty na przyjęcie partii zapytaj, kiedy wejdzie.

Zwróć uwagę na odliczanie przycisku akceptacji.

Oznacza to spojrzenie na partię, zapłatę, pozycje w dostawie, odległość i podjęcie decyzji, czy ta partia jest tego warta, czy nie. Jeśli jesteś zbyt wolny lub z jakiegoś powodu nie sprawdzasz telefonu, czas upłynie i przegapisz partię.

Dodatkowo masz do godziny od zaakceptowania partii Instacart, aby następnie przesunąć suwak „rozpocznij zakupy”, aby rozpocząć zakupy.

Instacart wysyła Ci powiadomienia z przypomnieniem po zaakceptowaniu partii, ale nie poruszaniu się w kierunku sklepu, a po około godzinie nie jesteś przypisany do partii.

Jest to bardziej niszowy przypadek, dlaczego nie masz partii Instacart, ale chodzi o to, aby szybko zdecydować, czy partia jest tego warta, czy nie, zaakceptuj ją i udaj się prosto do sklepu.

6. Czekanie w pobliżu niewłaściwych sklepów

Ostatnim powodem braku partii w Instacart jest to, że czekasz przy niewłaściwym sklepie.

Lub, co gorsza, czekasz w sklepach, które zazwyczaj mają nisko płatne partie.

Najlepsze sklepy Instacart to zazwyczaj duże sklepy spożywcze, w których można kupić duże partie z wysoką wypłatą podstawową i potencjałem lukratywnych napiwków.

Niektóre z najlepszych sklepów Instacart do czekania w pobliżu obejmują:

 • Albertsonów
 • Aldiego
 • Kosztco
 • publiczny
 • klub Sama
 • Walmart
 • Wegmanowie

Detaliści, tacy jak CVS, mogą być również dobrymi sklepami Instacart, jeśli otrzymujesz wysoko płatne zamówienia na receptę, ale w większości główne sklepy spożywcze to miejsca, w których otrzymujesz najlepsze i najczęstsze partie Instacart.

W jaki sposób Instacart przypisuje partie?

Pomocne jest zrozumienie, w jaki sposób Instacart przydziela partie, aby można było zawęzić listę potencjalnych winowajców, jeśli nie otrzymujesz żadnych partii Instacart.

Instacart przypisuje partie przy użyciu pięciu czynników:

 1. Twoja ocena użytkownika Instacart
 2. Żądanie klienta
 3. Twoja lokalizacja
 4. Aktualność
 5. Dokładność w dostawach

Według ankiety przeprowadzonej przez Instacart, ponad 75% kupujących uważa, że ​​ocena klientów jest uczciwym sposobem oceny ich doświadczeń z kupującymi.

To, czy uważasz, że Twoja ocena Instacart Shopper jest uczciwym wskaźnikiem, czy nie, zależy od Ciebie.

Jednak jasne jest, że twoja ocena kupujących jest niezwykle ważna przy określaniu, czy dostaniesz partie, czy nie!

Inne czynniki, które wpływają na liczbę otrzymywanych partii Instacart, to wielkość miasta, w którym mieszkasz, oraz to, czy znajdujesz się w pobliżu wielu sklepów spożywczych, z których zamawiają klienci Instacart.

🔥 Zalecana:  Jak nauczyć się nowego języka z ChatGPT

Ponadto istnieje kilka innych czynników, które wpływają na liczbę otrzymywanych partii, na przykład praca w dni o wyższym popycie.

Co zrobić, jeśli nadal nie otrzymujesz partii

Jeśli po wypróbowaniu wszystkich tych wskazówek nadal nie otrzymujesz partii Instacart, jedyne, co możesz zrobić, to poczekać.

Instacart czasami zmienia swój algorytm, zmieniają się też nawyki konsumentów. Ponadto czasami Instacart działa wolno na niektórych rynkach. Mamy nadzieję, że dzięki przyzwoitej ocenie kupujących i czekaniu we właściwych obszarach możesz uzyskać więcej partii Instacart.

Ale nie musisz pozwolić, aby Twoje zarobki z dostawy spadły z urwiska podczas oczekiwania. Istnieje wiele innych miejsc pracy, takich jak Instacart, do których możesz w międzyczasie się zwrócić, aby zarobić więcej pieniędzy.

Na przykład możesz zarabiać na dostawach dla DoorDash lub spróbować prowadzić dla Uber Eats. Koncerty dostawcze, takie jak Grubhub, są również realną opcją.

Migawka zarobków kierowcy DoorDash od jednego kierowcy, który poświęcił kilka poważnych godzin w ciągu jednego tygodnia!

Obie aplikacje do dostarczania żywności pozwalają pracować, kiedy chcesz, a zamówienia są również łatwiejsze do zrealizowania niż partie Instacart, ponieważ nie robisz żadnych zakupów.

Możesz także wypróbować inne aplikacje do jazdy, takie jak jazda z Roadie lub GoShare, dwoma koncertami dostarczania peer-to-peer.

Wreszcie, praca na zlecenie, taka jak Amazon Flex, płaci do 25 USD za godzinę dostarczania paczek dla Amazon, więc jest to świetny sposób na szybkie zarobienie pieniędzy w wolnym czasie.

Dodatkowe czytanie – ile zarabiają kierowcy DoorDash tygodniowo?

Co sugerują inni kupujący Instacart?

Inną wskazówką, jak uzyskać więcej zamówień Instacart, jest postępowanie zgodnie ze wskazówkami innych kupujących Instacart, którzy odnoszą większe sukcesy na swoich rynkach lub mieli wcześniej do czynienia z tym problemem.

Oto, co mówią inni kupujący Instacart Reddit aby dowiedzieć się, jak uzyskać więcej partii InstacartS:

 • UndercoverShopper mówi: „Wreszcie wróciłem do poziomu 4,98 po miesiącu utrzymywania się na poziomie 4,96. Zdecydowanie trudno było uzyskać dobre zamówienie o każdej porze dnia. Teraz widzę tylko doskonałe wartości zamówień”.
 • traveltoonowhere mówi: „To, co zrobiłem i może w przyszłości możesz spróbować, jeśli zajdzie taka potrzeba, polega na tym, że za każdym razem, gdy moja ocena spada poniżej 5,0, przechodzę do obszaru, w którym ludzie są bardziej zachwycający, i/lub łapię szybką, łatwą porcję. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​​​szanse na dobrą ocenę są większe, a kiedy ocena wróci do normy, przejdź do bardziej… krytycznych obszarów, a zobaczysz partie przed tymi z niższą oceną, które zwykle pozostają w krytycznych obszarach.
 • GerbilSchooler13 mówi: „W ciągu ostatnich kilku niedziel tutaj przez dość długi czas utrzymywały się całkiem przyzwoite partie. W ostatnią niedzielę, po 19:00, było około 3-4/10 partii, które byłyby warte mojego czasu, ale skończyłem na ten dzień.

Jak widać, utrzymanie wysokiej oceny kupujących jest bardzo ważne dla uzyskania większej liczby zamówień Instacart.

Ci kupujący przyjmują nisko opłacane, łatwe zamówienia, jeśli ich oceny spadają, aby uzyskać szybką ocenę 5 gwiazdek, która pomoże im podnieść ogólną ocenę zakupów.

Mówią również, jak ważne są zakupy w ruchliwe dni, więc postaraj się korzystać z internetu w piątki i weekendy.

Ten film z YouTuber Gig Nation zawiera również świetne wyjaśnienie, dlaczego nie ma partii na Instacart.

Jego wskazówki, jak uzyskać więcej partii na Instacart, obejmują dodanie większej liczby stref zakupowych, utrzymywanie wysokiego wskaźnika akceptacji i zakupy w najlepsze dni, o których wspomniałem.

Dodatkowe czytanie – najlepsze sposoby na szybkie zarobienie 5000 $.

Końcowe przemyślenia

Podsumowując, ważne jest, aby pamiętać, że brak partii w Instacart to nie koniec świata. Prawie zawsze istnieje sposób, aby to naprawić, poprawić ocenę lub rozwiązać wszelkie problemy związane z klientami.

W najgorszym przypadku możesz wypróbować mnóstwo innych ekonomicznych aplikacji, takich jak DrzwiDashgoPuff lub Shipt.

Aplikacje Gig wymagają trochę praktyki, aby zmaksymalizować zarobki. Mam jednak nadzieję, że nasz przewodnik na temat uzyskiwania większej liczby partii w Instacart pomoże Ci wrócić na właściwe tory i zwiększyć zarobki godzinowe!

Szczęśliwe zakupy!

Szukasz innych pomysłów na zarabianie pieniędzy? Wymeldować się: