Jak zdobyć sławę na TikToku? (Oto czego potrzebujesz)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zdobyć sławę na TikToku? (Oto czego potrzebujesz)

Współcześni gimnazjaliści i licealiści większość wolnego czasu spędzają w mediach społecznościowych czy ogólnie w internecie. Z tego powodu usługi pisania na papierze, takie jak DoMyEssay zyskały na popularności, zwłaszcza wśród starszych uczniów.

Mogą teraz delegować swoje eseje i artykuły naukowe bez wysiłku i poświęcać swój wolny czas na swoje konta w różnych mediach społecznościowych. Wśród najpopularniejszych platform mediów społecznościowych jest oczywiście TikTok, który błyskawicznie podbił serca studentów na całym świecie i jest obecnie, według statystyk, najczęściej używaną aplikacją wśród nastolatków.

TikTok to jedna z sieci społecznościowych, w której użytkownicy tworzą i udostępniają atrakcyjne filmy lub dubsmashe. TikTok ma wielu użytkowników i fanów na całym świecie, i każdego dnia wiele osób udostępnia filmy na TikTok, ale czy wszystkie są popularne?

Czy wszystkim udaje się znaleźć wielu fanów i zasłynąć na TikToku? Tutaj chcemy omówić kwestie, które mogą odpowiedzieć na często zadawane pytanie dotyczące jak stać się sławnym na TikToku.

Więc jak stać się sławnym na TikToku?
Nie chodzi nam o to, jak Selena Gomez buduje konto do poziomu swoich obserwujących na Instagramie. Nasza publiczność to ci, którzy nie są typowymi celebrytami i muszę polegać na własnej kreatywności Do stać się sławnym i popularnym na TikToku. Chociaż wielu zwraca się teraz do agencja mediów społecznościowych aby pomóc im zbudować swoją markę.

Typowe bariery stania się sławnym na TikToku

TikTok ma wielu fanów wśród młodzieży i wydaje się być bardziej popularny wśród nastolatków. Jest bardzo dużo osób, które pracują na TikToku i robią filmy o różnej tematyce, ale zdobycie sławy na TikTok nie jest łatwym zadaniem.

Program z ponad 500 milionów użytkowników przypomina bardziej wirtualne pole bitwy. Tworzone przez Ciebie treści mogą zaginąć wśród milionów wartościowych i wciągających filmów które publikowane były na TikToku co sekundę.

Jeśli jednak jesteś marketerem lub influencerem, muszę to powiedzieć Twoje szanse na sukces na TikTok są stosunkowo wysokie Bbo tylko 4% marketerów korzysta z TikToka. (Chociaż Rywalizacja na TikToku nabiera rozpędu za szybko.)

Aplikacja TikTok jest stosunkowo nowy w porównaniu z innymi aplikacjami, np YouTube, Facebook czy Instagram. Wygląda na to, że musisz szybciej zbudować tu swój pałac zanim wejdą wspaniałe influencerki.

Wskazówki, jak zdobyć sławę na TikToku

TikTok stał się bardzo popularny na całym świecie i jest doskonałym źródłem rozrywki. Podczas gdy wiele osób używa TikTok tylko do rozrywki, dla wielu innych tworzenie filmów jest aspektem zawodowym. W rzeczywistości, wiele osób szybko staje się znanych na TikTok poprzez tworzenie zabawnych i zabawnych filmów.

Jeśli też chcesz być sławny na TikToku, zwróć uwagę na wymienione tutaj punkty. W jakiś sposób nagłówki tego artykułu mogą być uzupełnieniem niedawno opublikowanego artykułu nt zdobywanie obserwujących na TikTok.

Być innym

bycie wyjątkowym jest najważniejszym czynnikiem, który mają wszyscy znani tiktokerzy, więc spróbuj wygenerować unikalny pomysł i trzymaj się go. Jeśli zastanawiasz się, jak zdobyć pomysł, lepiej poszukaj swoich talentów, a następnie obejrzyj zdjęcia, filmy na TikTok i innych portalach społecznościowych.

Spójrz na te zdjęcia, oto kilka przykładów:

Przygotuj swój profil

Jednym z najlepszych sposobów na przyciągnięcie odbiorców do swojego profilu jest stworzyć angażującego awatara. Przede wszystkim dobre zdjęcie przyciągnie uwagę odbiorców już na pierwszy rzut oka. Dlaczego ktoś miałby się nim interesować konto, którego zdjęcie profilowe jest fałszywe, a jego nick jest bezsensowną kombinacją liter i cyfr?

Nie zapomnij wybrać zabawnego pseudonimu! Cholerni użytkownicy Twittera są w tym bardzo dobrzy. Znane konta w mediach społecznościowych zawsze mieć imponującą nazwę profilu i zdjęcie. To pierwszy krok, który musisz odpowiednio wykonać, jeśli chcesz stać się sławny na TikTok.

🔥 Zalecana:  Jak oglądać historię na Facebooku bez ich wiedzy [See How I Did It]

Bądź konsekwentny w publikowaniu

Miej regularny harmonogram umieszczania swoich treści na TikTok. Nie publikuj kilku filmów, a potem znikaj na kilka tygodni! Wytrwałość jest kluczem do sukcesu w zostaniu dobrze znanym użytkownikiem TikTok. Jeśli naprawdę chcesz być sławny na TikToku, pamiętaj o tym. Dobrym pomysłem jest nawet umieszczanie swoich postów na TikToku co godzinę o określonej godzinie. Ten algorytm najwyraźniej nie jest przeznaczony tylko dla TikTok.

Chociaż nie ma ostatecznego dokumentu dotyczącego zasad Instagrama lub TikToka, influencerzy we wszystkich sieciach społecznościowych nalegają na regularne publikowanie treści. Zwłaszcza w ciągu pierwszych 90 dni od założenia konta w tych sieciach nie zostawiaj przerwy między jednym filmem a następnym.

Trzymaj się konkretnego tematu

Być może widziałeś ludzi, którzy codziennie zmieniają dziedzinę tworzenia treści. Powód jest oczywisty, ogromna publiczność danego gatunku kusi ich do wyprodukowania wideo z różnych dziedzinaby zyskać więcej uwagi lub zaangażowania.

Posłuchaj mnie, użytkownicy po prostu określają wysiłki, które planują oszukać ich apetyt! Wybierz określony gatunek i generuj treści na ten sam temat. Pod tym względem podążaj za ludźmi, którzy dostarczają bardzo wyjątkowe treści i idź za przykładem. IJeśli jesteś biegły w kilku różnych tematach, dobrym pomysłem może być utworzenie osobnych profili dla każdego z nich i osobne umieszczanie na nich filmów. Aby stać się sławnym na TikToku, lepiej nie publikować treści o różnej tematyce w jednym konkretnym profilu, aby być znanym na konkretny temat.

Kreatywność pomaga w zdobyciu sławy na TikTok

Być może zauważyłeś, że wielu z nich filmy na TikTok są bardzo podobne. Wiele osób szuka tematów, nad którymi ktoś pracował i odniósł sukces w przeszłości, i myślą, że sami mogą odnieść sukces. Podkreślamy, że Twoje proste ale sztuka prowokująca do myślenia jest cenniejsza dla publiczności niż niektóre banalne Dabsmashes z Ellen Show lub inne klipy komediowe.

Oczywiście bycie kreatywnym nie polega tylko na byciu autorem. Wiedza o tym, na jakim stanowisku się znajdujesz i jaki rodzaj filmu chcesz stworzyć, jest również częścią Twojej kreatywności.

Znane konta na TikTok prezentują treści o dużej różnorodności

Nie zawsze produkuj w jednym stylu. Nie jest to sprzeczne z tym, co powiedzieliśmy wcześniej, nie zmieniaj cały czas gatunku swoich filmów! Ale czasami stworzyć małą różnorodność aby Twoje filmy nie były nudne dla widzów. Czy tworzysz treści humorystyczne? Więc dlaczego nie robić filmów z przyjaciółmi, którzy z tobą konkurują?

Być może pomyślałeś o tym, że mogą czerpać korzyści z twojej sławy i popularności na TikTok, cóż, weź to! Tak jak Ty! Przejdź do nowych przedmiotów. Idź do dzieci, rób z nimi dubsmashe. Czasami Twoje filmy są zatłoczone. Nie pozwól, aby rytm Twoich treści wydawał się odbiorcom przewidywalny.

Komunikuj się z odbiorcami – zyskasz więcej zaangażowania!

Jest ważne by wchodź w interakcje z publicznością, aby zwiększyć swoją popularność na TikTok. Oczywiście jest na to wiele sposobów, a jednym ze sposobów jest odpowiadanie na komentarze publiczności. Lub możesz nawet spojrzeć na ich kanał i filmy oraz pisać dla nich godne podziwu komentarze. Są to metody, których możesz użyć, aby zwiększyć swoją popularność, z przyspieszeniem reputacji.

Ostatnio, w czasie epidemii Koronawirusa, wiele filmów na żywo zostało opublikowanych na Instagramie. Ich statystyki oglądalności były zdumiewające! Oczywiście, kwarantanna i gromadzenie osób znudzonych było skuteczne w zwiększaniu liczby odbiorców na żywo na Instagramie, ale sedno to jedno zdanie. The publiczność chce być widziana przez osobę, którą obserwuje.

Znajdź sposób, aby to zrobić. Im bardziej kreatywny, tym większe prawdopodobieństwo, że odniesiesz sukces.

🔥 Zalecana:  Jak naprawić niedziałającą aplikację Kik (8 poprawek roboczych)

Jakie są najbardziej znane konta TikTok?

Wraz ze wzrostem popularności TikToka, marki chcą rozszerzyć swoje działania marketingowe na TikTok. Starają się zaprezentować swoje produkty milionom odbiorców za pośrednictwem rozległych sieci tworzonych przez influencerów. W tym miejscu chcemy przedstawić Ci znane marki i influencerów z całego świata oraz krótko omówić ich działanie.

Najbardziej znane konta na TikTok | 1. Dom lotniczy

Z 20,4 milionami obserwujących, Flighthouse to firma medialno-rozrywkowa założona przez 20-letniego chłopca o imieniu Jakub Pace. Umieścili krótkie filmy na swoim kanale TikTok, w których influencerzy społeczni i celebryci omawiają trendy online. Wiele z nich filmy są podzielone na kilka postów TikTok. To dobra strategia, że ​​jeśli widzowie zobaczą tylko jeden z tych filmów, przejdą na konto FlightHouse aby obejrzeć pozostałe filmy.

FlightHouse szybko stał się jedną z najpopularniejszych firm na platformie ze względu na zawartość, częstotliwość i modę. Spektakularnym przykładem jest konto FlightHouse dla marek lub osób, które szukają sławy na TikTok. Możesz zrobić pierwsze kroki w tym kierunku, poznając zainteresowania odbiorców TikTok i tworząc odpowiednie treści.

Najbardziej znane konta na TikTok | 2. Nickelodeon

Z 4,7 milionami obserwujących strona jest kanałem telewizyjnym dla dzieci, którego programy od dziesięcioleci zdobywają różne nagrody, a Sieć telewizyjna stara się utrzymywać kontakt swoją nową i starą publiczność za pośrednictwem TikTok. Publikują nostalgiczne klipy ze swoich starych filmów, które są dobrze znane ich starszej publiczności i z pewnością to zrobią przyciągają nowych odbiorców kuszącymi historiami ich animacji.

Na tym kanale możesz oglądać ciekawe fragmenty najnowszych filmów, a także krótkie filmy ze starych filmów z nową muzyką. Chcesz wiedzieć, jakie popularne animacje stworzyła ta sieć? SpongeBob, Kanciastoporty, Żółwie Ninja, Rugrats, Wściekłe Bobry, Wróżkowie Chrzestni, Catdog, to jedne z najpopularniejszych seriali animowanych w sieci.

Najbardziej znane konta na TikTok | 3. Loren Grey

Loren to 17-letnia piosenkarka, piosenkarka i influencerka z 34,6 milionami obserwujących, z wieloma obserwującymi na Instagramie i YouTube. Zasłynęła z regularnie publikuje swoje filmy na TikTok i również udział w różnych wyzwaniach hashtagowych.

Relacja Graya może cię czegoś nauczyć jak wykorzystać unikalne cechy, aby przyciągnąć uwagę. W aplikacji takiej jak TikTok, która ma miliony filmów dziennie, publikowanie większej liczby filmów dziennie może zwiększyć Twoje szanse na bycie zauważonym i przyciągnięcie większej liczby odbiorców i obserwujących.

Wspomnieliśmy już jednak, że liczba tych dziennych postów nie powinna przekraczać Ograniczenia TikTok, które zwiększają ryzyko wykrycia spamu i robota.

Najbardziej znane konta na TikTok | 4. Mały Ariel

Z 29,8 milionami obserwujących, Baby Ariel to jedno z najpopularniejszych kont TikTok. Ariel Martin to 19-letni piosenkarz i aktor najbardziej znana ze swoich filmów na TikTok.

Kilka razy w tygodniu, Ariel publikuje stosunkowo różne filmy na TikTok. Niektóre z tych filmów są komediowe, podczas gdy inne opowiadają o jej życiu osobistym. Chwila wielu influencerów na TikToku myśli tylko o ulepszaniu swoich treści i filmów, Ariel próbuje stworzyć interaktywny kanał ze swoimi odbiorcami. Na przykład od czasu do czasu odtwarza film, w którym prosi widzów o odpowiedź na pytanie w komentarzach.

Strategia Ariel jest bardzo wyjątkowa. Publikując blogi wideo i zabawne treści, pokazuje swoim odbiorcom swoje codzienne życie. Ponadto stara się być bardziej interaktywna, rozmawiając bezpośrednio z odbiorcami i prosząc ich o opinie na temat muzyki lub treści. Kiedy odwiedzający widzą influencera wchodzącego w interakcję z publicznością, wydaje się on bardziej godny zaufania w oczach!

Najbardziej znane konta na TikTok | 5. Zach King

Podczas gdy wielu influencerów TikTok to piosenkarze lub aktorzy, 29-letni Zack King z 25,3 milionami obserwujących znany jest z układania puzzli i zagadek na TikToku. Większość jego filmów na TikTok to zagadki, w których prosi publiczność lub prosi o wpatrywanie się w magiczne obrazy.

🔥 Zalecana:  Jak sparować Apple Watch bez telefonu

Sukces Zacka Kinga na TikToku może być świetnym przykładem osoby, która pracuje własnym talentem i zdolnościami, a nie tańcząc czy robiąc dubsmashe! Wraz ze wszystkimi czynnościami TikTok, które są w większości czasochłonne, kreatywność Zacka Kinga pokazuje, że Młodsza generacja reaguje pozytywnie na wszystko, co pobudza ich umysły i motywacje.
Wygląda więc na to, że historia przyciągnięcia publiczności i zdobycia sławy na TikToku to już coś poza wyglądem atrakcyjnym fizycznie.

Najbardziej znane konta na TikTok | 6. Gil Croes

Podczas gdy wielu influencerów tworzy dubsmashowe filmy, Gil Croes tworzy bardziej teatralne filmy z ponad 21 milionami obserwujących. Tworzy również muzykę i edytuje własne filmy, dzięki czemu jego filmy wyglądają bardziej wyjątkowo niż inne.

Croes podobnie jak wielu innych influencerów, bierze udział w wyzwaniach TikTok. Croes jest dobrym przykładem influencera, który zawsze zaskakuje użytkowników niesamowite artystyczne filmy. The sekret zdobycia popularności na TikToku nie ma na celu zniechęcić słuchaczy. Jeśli będą zachwyceni nowo opublikowaną treścią, przede wszystkim przyciągnie ich to do Twojej strony.

Ostatnie słowo na temat stania się sławnym na TikToku

Dużo mówiliśmy o tym, jak stać się sławnym na TikToku. Obejmują one zarówno jakość treści, jak i sposoby, które należy zrobić, aby uzyskać więcej zaangażowania. Jednakże, nie możecie ignorować interesów mieszkańców waszego kraju. Dlaczego to jest ważne? Bo jeśli wiesz co przyciąga twoją publiczność, łatwiej będzie tworzyć angażujące treści.

Odkrywając świat TikTok, możesz łatwo zainspirować się różnymi pomysłami. Za pomocą hashtagów, możesz oglądać filmy stworzone z kreatywnymi pomysłami!
Może po prostu doprowadzić Cię do rozwinięcia swoich pomysłów i stworzenia wirusowego postu. Które mogą pomóc Ci w zdobyciu sławy na TikToku.

Aby rozpocząć, skorzystaj z pomocy niektórych narzędzi TikTok

Jak wiesz, jest ich wiele ludzi, którzy słyną ze swojej kreatywności w tworzeniu ciekawych treści na TikTok. Możesz się zgodzić, że nikt nie osiąga sukcesu w ciągu jednej lub dwóch nocy! Musieli poświęcić dużo czasu i wysiłku, aby osiągnąć swój sukces.

TikTok to platforma, na której musisz być stale aktywny, aby zdobywać fanów. Staraliśmy się tutaj wskazać główne rozwiązania, które Ci w tym pomogą. To, co powinieneś zrobić, to włożyć wysiłek i wytrwałość, aby osiągnąć swój cel. Jeśli chcesz zdobyć więcej serc i ulepsz swoją firmę na TikTok, możesz śledzić nasze artykuły na ten temat zdobywanie polubień na TikToku.

Możesz także przeczytać Instamberowy bot TikTok artykuł, aby zwiększyć zaangażowanie innych użytkowników i zarządzać swoim kontem. O TikToku napiszemy więcej.

Jeśli masz coś na myśli, podziel się z nami w komentarzach!