Jak zdobyć czyjś numer telefonu ze Snapchata

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zdobyć czyjś numer telefonu ze Snapchata

Aby uzyskać czyjś numer telefonu ze Snapchata, musisz zapytać tę osobę bezpośrednio lub przeprowadzić wyszukiwanie wsteczne.

Snapchat nie publikuje danych osobowych osób bez ich zgody.

Jeśli więc dana osoba nie umieści swoich danych kontaktowych w swoim biografii, nie będzie możliwości uzyskania ich z aplikacji bez pytania lub szukania ich gdzie indziej.

Możesz poświęcić trochę czasu, aby stworzyć więź z osobą, rozpocząć passę, rozmawiać, wysyłać zdjęcia i brać udział w rozmowach wideo Snapchat, dopóki nie poczują się wystarczająco komfortowo, aby udostępnić swoje dane kontaktowe.

Alternatywnie możesz wypróbować następujące metody:

Jak zdobyć czyjś numer telefonu ze Snapchata

Wyszukiwanie wsteczne

Wyszukiwanie wsteczne polega na wyszukiwaniu przez Google nazwy użytkownika Snapchata danej osoby w celu znalezienia jej innych kont w mediach społecznościowych.

Te inne konta mogą mieć wyświetlane informacje kontaktowe. Alternatywnie możesz wyszukać nazwę użytkownika Snapchata na innych platformach społecznościowych. Osoba może używać tej samej nazwy użytkownika na różnych kontach.

Przeczytaj także: Miejsca, w których można kupić numery telefonów do telemarketingu

Facebook

Korzystając z Facebooka, nie musisz koniecznie znać imienia osoby, aby ją znaleźć – chociaż przyspieszyłoby to wyszukiwanie.

Zamiast tego możesz po prostu dowiedzieć się, gdzie chodzili do szkoły lub gdzie pracują. Jeśli znasz któregoś z ich przyjaciół, możesz również użyć tego, aby ich znaleźć.

Wyszukiwarki osób

Możesz korzystać z wyszukiwarek osób, takich jak Qipido, Sum społeczny, LudziBiałe strony, SpokeoZweryfikowano i Zabasearch znaleźć czyjś numer.

Każda witryna używa informacji, aby znaleźć więcej informacji, więc możesz potrzebować nazwy użytkownika, imienia i nazwiska lub adresu e-mail tej osoby, aby znaleźć dodatkowe informacje.

Witryny te zbierają publicznie publikowane informacje o ludziach w całym Internecie za darmo i nie wymagają żadnej rejestracji ani rejestracji. Są one jednak ograniczone do niektórych krajów.

🔥 Zalecana:  10 najlepszych witryn, takich jak Teesping, aby rozpocząć sprzedaż online

Zapytaj przyjaciela

Jeśli masz wspólnego znajomego z osobą, której numer próbujesz znaleźć, możesz go po prostu zapytać. Jednak, aby nie wyglądać jak pełzanie, pamiętaj, aby zapytać z szacunkiem iz wystarczająco dobrym powodem.

Wyszukiwarka numerów telefonów Snapchat firmy istaunch

Teraz możesz stwierdzić, ile osób martwi się o prywatność. A Snapchat dobrze radzi sobie z ukrywaniem tych informacji i chociaż wiele innych omówionych przez nas opcji będzie działać dobrze, oto jedna opcja, którą każdy, kto nie chciałby przechodzić przez stres związany z ręcznym znajdowaniem numeru, może wypróbować.

Aby użyć tego narzędzia, możesz przejść do strona internetowaotwórz wyszukiwarkę numerów telefonów przez iStaunch, wprowadź nazwę użytkownika w odpowiednim polu, dotknij Znajdź numer telefonu i znajdź numer telefonu konta Snapchat na stronie wyników.

Często zadawane pytania1. Czy ktoś może znaleźć mój Snapchat według numeru telefonu?

Tak, dość łatwo jest znaleźć dowolny numer telefonu Snapchata, a jak omówiliśmy w tym artykule, powinno to odbywać się ręcznie lub przy użyciu narzędzi takich jak iStaunch.

Jeśli ktoś ma Twój numer telefonu komórkowego, będzie mógł również znaleźć Twoje konto Snapchat, ponieważ większość tych aplikacji społecznościowych ma sposób przesyłania kontaktów mobilnych do aplikacji, więc za każdym razem, gdy osoby z Twojej listy, które nawet nie dołączyły później zarejestruj się, otrzymasz powiadomienie i dość łatwo zobaczysz tych, którzy mają konta.

FAQ2: Czy możesz zobaczyć czyjś e-mail na Snapchacie

Tak, na pewno możesz zobaczyć czyjś e-mail na Snapchacie, głównie jeśli ta osoba zdecyduje się upublicznić te informacje. Tak więc osoba może zdecydować o umieszczeniu swoich numerów telefonów w biografii Snapchata, dzięki czemu każdy może je łatwo znaleźć.

Z drugiej strony znalezienie tych e-maili jest prawie niemożliwe, jeśli ktoś nie ma swoich numerów telefonów w swoich profilach Snapchata.

🔥 Zalecana:  20 ekscytujących, legalnych ofert pracy, które płacą codziennie [Online & Offline]

Wspomnę również, że jeśli właściciel konta Snapchat wyraził zgodę na odnalezienie go za pomocą swojego konta e-mail, istnieje szansa, aby zobaczyć i znaleźć go za pomocą znanego adresu e-mail.

W rzeczywistości, jeśli znalezienie tych e-maili jest łatwe, prawie każde konto będzie zagrożone włamaniem i próbami logowania, dlatego znalezienie go jest prawie niemożliwe.

FAQ 3: Czy możesz utworzyć Snapchata z numerem telefonu innej osoby

Nie, nie będziesz w stanie pomyślnie utworzyć Snapchata z cudzym numerem telefonu, a powód jest dość łatwy do zrozumienia.

Większość aplikacji będzie musiała zweryfikować, czy jesteś właścicielem numeru telefonu i czy masz do niego dostęp, zanim zaczniesz korzystać z konta, więc utworzenie konta nie będzie możliwe.

Jedyną opcją utworzenia Snapchata z numerem telefonu innej osoby jest dostęp do numeru telefonu w momencie tworzenia konta.