Jak zarządzać pamięcią masową w WhatsApp za pomocą nowego narzędzia do zarządzania

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarządzać pamięcią masową w WhatsApp za pomocą nowego narzędzia do zarządzania

WhatsApp ma wiele funkcji, prywatna aplikacja do przesyłania wiadomości udostępniła funkcję, która umożliwia użytkownikom zarządzanie pamięcią WhatsApp. Pokazuje czaty, obrazy i dokumenty, które zajmują większość miejsca na urządzeniu.

Ta funkcja została wydana w 2020 roku wraz ze znikającymi wiadomościami WhatsApp. Dzięki tej funkcji będziesz mógł zarządzać swoją przestrzenią dyskową i zobaczyć, jak WhatsApp radzi sobie z tym krok po kroku.

Funkcja zarządzania pamięcią znajduje się w sekcji „Pamięć i dane” w ustawieniach.

Po kliknięciu „Zarządzaj pamięcią” pokazuje czaty i multimedia, które zajmują większość pamięci telefonu. Sekcja przechowywania i danych jest nowa i oto jak jej używać do zarządzania pamięcią w WhatsApp.

Jak zarządzać pamięcią WhatsApp

1. Kliknij „Ustawienia” w prawym dolnym rogu urządzenia iPhone lub iPad. W systemie Android kliknij „Ustawienia” po kliknięciu trzech kropek w prawym górnym rogu ekranu.

2. Kliknij sekcję „Pamięć i dane”, a zobaczysz narzędzie „Zarządzaj pamięcią”, które pokazuje całkowitą ilość miejsca zajmowanego przez czaty i multimedia WhatsApp.

Kliknij „Pamięć i dane”

3. Kliknij „Zarządzaj pamięcią”, a zobaczysz wszystkie swoje czaty i liczbę zajętych przez nie pamięci. Czaty są ułożone od najwyższego do najniższego.

Kliknij „Zarządzaj pamięcią”

4. Aby usunąć zdjęcia i filmy na czacie, kliknij czat i wybierz, co chcesz usunąć. Stuknij i przytrzymaj, aby wybrać wiele plików lub możesz wybrać wszystkie.

Możesz sortować pliki na czacie WhatsApp według najnowszych, najstarszych i największych. Przy największym możesz zobaczyć plik, który zajmuje miejsce.

Dzięki nowej koncepcji warunków WhatsApp i nieporozumień możesz chcieć sprawdzić, czy ją zaakceptowałeś i czy Twoje dane są udostępniane Facebookowi.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie

🔥 Zalecana:  Wspomagany przez sztuczną inteligencję artysta K-Pop śpiewa w 6 językach na potrzeby nowego albumu