Jak zarobić szybkie pieniądze w jeden dzień: 11 pośpiech pod klucz

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarobić szybkie pieniądze w jeden dzień: 11 pośpiech pod klucz

Jeśli chodzi o twoje finanse, czasami, bez względu na to, jak dobrze planujesz, znajdziesz się w sytuacji, w której musisz szybko zarobić pieniądze. Być może nie możesz dziś uzyskać dostępu do swojego konta bankowego lub straciłeś pracę w niepełnym wymiarze godzin i desperacko potrzebujesz gotówki. Niezależnie od przypadku, będziesz chciał mieć pewność, że możesz szybko zarobić pieniądze, aby się utrzymać.

Wiele pomysły na pobocze może pomóc Ci zarobić dodatkowe pieniądze.

Oto jak szybko zarobić pieniądze w jeden dzień dzięki 11 prostym pomysłom.

1. Prowadź ludzi dookoła

Jednym z najlepszych sposobów na szybkie rozpoczęcie zarabiania pieniędzy jest praca dla usług transportowych opartych na aplikacjach, takich jak Uber lub Lyft. Możesz łatwo zarobić szybką gotówkę i zarobić 100 dolarów dziennie z tymi aplikacjami. Co więcej, możesz pracować nad swoim harmonogramem i decydować, kogo chcesz odebrać i jeździć po okolicy. Im więcej jeździsz samochodem, tym więcej dodatkowych pieniędzy zarobisz.

Oczywiście nie każdy może szybko zarobić, szoferując ludzi. Pomocne byłoby, gdybyś miał co najmniej 21 lat, miał ważne prawo jazdy i co najmniej rok doświadczenia w prowadzeniu pojazdu, aby zostać kierowcą z większością tych aplikacji. Ponadto większość aplikacji będzie wymagać posiadania kwalifikującego się pojazdu, czystego rejestru jazdy, dowodu rejestracyjnego pojazdu i ubezpieczenia pojazdu, jeśli chcesz zacząć jako kierowca.

2. Sprzedawaj karty podarunkowe

Czy ostatnio otrzymałeś trochę Amazon karty podarunkowe na prezent i nie wiesz co z nimi zrobić? Innym sposobem szybkiego zarobienia dodatkowych pieniędzy jest zabranie niewykorzystanych kart podarunkowych i ich sprzedaż!

Witryny takie jak KartaGotówka pozwalają odzyskać do 90% całkowitej wartości kart podarunkowych. Wiele osób ma mnóstwo kart podarunkowych do sklepów, do których raczej nie będą uczęszczać. Jeśli to wygląda na to, że ty i karty upominkowe jeszcze nie wygasły, możesz je szybko sprzedać i zarobić dodatkowe pieniądze!

3. Dołącz do grupy fokusowej

Jednym ze sposobów na zarobienie dobrych pieniędzy, potencjalnie wypróbowanie doskonałych produktów i zdobycie kart podarunkowych jest dołączenie do płatnych grup fokusowych. Dołączenie do grupy fokusowej pozwala bezpłatnie przeglądać produkty i usługi i zarabiać!

Najpierw musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy online na stronie grupy fokusowej, a następnie czekać na zaproszenie. Organizacje, w których przeprowadzane są te badania, zwykle goszczą ich osobiście, ale czasami można to zrobić online, zwykle za pośrednictwem rozmowy wideo. Jeśli zostaniesz wybrany, może to być świetny sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie.

🔥 Zalecana:  Wysłałeś kartę podarunkową Amazon na niewłaściwy adres e-mail? Rzeczy, które możesz zrobić

4. Weź udział w ankietach online

Wiele witryn i aplikacji z ankietami online płaci za samo wypełnienie niektórych kwestionariuszy. Niestety, pieniądze, które zarabiasz dzięki tym ankietom, nie wystarczą, aby pomóc ci uciec z pracy w godzinach 9-17 lub uzyskać wolność finansową. Mimo to może to być niewielki impuls, którego możesz potrzebować w potrzebie.

Niektóre witryny z ankietami obejmują:

  • Swagbucks: zdobywaj punkty Swagbuck, które następnie możesz wymienić na gotówkę lub karty podarunkowe.
  • Punkty życia: Zbierając punkty LifePoints, będziesz mógł je zapisać w gotówce, na kartach podarunkowych lub otrzymywać zapłatę przez PayPal.
  • Ankieta ćpuna: Survey Junkie gromadzi Twoje dane dotyczące przeglądania i płaci Ci w zamian za nie.
  • MojePunkty: Nie tylko możesz wypełniać ankiety i zarabiać dzięki MyPoints, ale możesz także zdobywać dodatkowe punkty za zakupy u niektórych sprzedawców.
  • Influencerzy Toluny: Toluna zapłaci Ci za wypełnianie ankiet, a jako bonus możesz nawet wybrać określone tematy, które Ci się podobają.

5. Wykonuj prace dorywcze

Ludzie zawsze potrzebują różnych prac w domu i wokół niego. Jeśli dobrze się przyjrzysz, prawie zawsze znajdzie się tymczasowe miejsce na pracę dorywczą, którą trzeba wykonać. Niezależnie od tego, czy chodzi o opiekę nad zwierzętami, koszenie trawnika, sprzątanie domu czy mycie samochodu, na pewno znajdziesz pracę odpowiadającą Twoim mocnym stronom.

Możesz znaleźć potencjalne występy na stronach takich jak Craigslist lub skorzystać z aplikacji do pracy dorywczej, aby zlokalizować dochodowe możliwości w pobliżu. Jeśli pracujesz dla kogoś, kogo nie znasz, upewnij się, że spotkasz się z nim w dobrze uczęszczanym miejscu.

6. Zorganizuj wyprzedaż podwórkową

Czy masz mnóstwo rzeczy leżących w pobliżu, których prawdopodobnie nigdy więcej nie użyjesz? Szukasz okazji do uporządkowania swojego domu, a jednocześnie szybkiego zarobienia pieniędzy? Jeśli tak, rozważ zorganizowanie wyprzedaży podwórkowej i pozbycie się wszystkiego, czego nie chcesz.

Rozejrzyj się po domu w poszukiwaniu książek, ubrań, mebli lub antyków, których nie używasz i rozważ wystawienie ich na sprzedaż. Stare powiedzenie mówi, że „śmieci jednego człowieka są skarbem innego człowieka”. Być może coś, co nie jest wiele warte dla ciebie, jest wiele warte dla twojego sąsiada i dostaniesz za to rozsądną kwotę.

Organizując wyprzedaż podwórkową, znajdź dobry czas, gdy wiele osób przechodzi przez okolicę. Jeśli masz wystarczająco dużo przedmiotów, rozważ zorganizowanie kilkudniowej wyprzedaży w weekend. Zadbaj też o to, by się reklamować. Im więcej osób dowie się o Twojej wyprzedaży podwórkowej, tym więcej osób się pojawi i tym wyższe będą Twoje potencjalne zarobki. Jeśli zrobisz to dobrze, wyprzedaż stoczni może być świetnym sposobem na pozbycie się niechcianych rzeczy i zarobienie szybkich pieniędzy.

🔥 Zalecana:  Jak sprzedawać blogOstateczny przewodnik po sprzedaży (i przerzucaniu) blogów w 2022 r

7. Dostarcz jedzenie

W przeszłości, jeśli chciałeś zarabiać na dostawie jedzenia, musiałeś pracować dla wyznaczonej restauracji lub sieci spożywczej jako wyznaczony dostawca. Obecnie możesz od razu zarabiać dzięki aplikacjom dostarczającym jedzenie, takim jak Uber Eats, Postmates i DoorDash. Aplikacja do dostarczania jedzenia połączy Cię z restauracjami, które potrzebują dostawy, i dopóki zrealizujesz zamówienie, otrzymasz zapłatę.

Dzięki dostawie jedzenia masz komfort wyboru środka transportu, czy to rower, samochód, czy własne nogi. Co więcej, masz również swobodę wyboru, kiedy chcesz pracować, i możesz przede wszystkim dostosować swój harmonogram.

8. Sprzedawaj używane książki

Jeśli masz jakieś używane powieści lub podręczniki leżąc w domu, możesz wymienić swoje książki na gotówkę. To prosty sposób na szybkie zarobienie pieniędzy i zwolnienie miejsca na półce z książkami. Pamiętaj tylko, aby nie pozbywać się żadnych książek, które pewnego dnia będziesz chciał przeczytać w przyszłości.

Możesz wymieniać swoje książki za pomocą usług takich jak Bookscouter, program wymiany Amazon, Decluttr, Half Price Books i Powell’s Books. Alternatywnie możesz wystawić swoje książki na stronach takich jak eBay lub Craigslist i spróbować zmaksymalizować swoje zarobki.

9. Znajdź nieodebrane pieniądze

Nieodebrane pieniądze to wszelkie zapomniane pieniądze, które zgodnie z prawem należą do Ciebie. Ta gotówka może obejmować pieniądze z uśpionego konta bankowego, o którym zapomniałeś, lub leżący w pobliżu niezrealizowany czek. Alternatywnie, istnieje szansa, że ​​masz zamożnego krewnego, który zmarł bez pozostawienia testamentu, i masz prawo do części jego spadku.

Aby dowiedzieć się, czy masz jakieś nieodebrane pieniądze, musisz odwiedzić stronę internetową swojego rządu i wykonać podane czynności. W niektórych przypadkach rząd wymaga złożenia formularza roszczenia i przesłania go pocztą do swojego rządu jako dowód własności krążących pieniędzy.

Chociaż istnieje niewielka szansa, że ​​​​będziesz mieć nieodebrane pieniądze, jeśli chcesz szybko zarobić, nadal warto spróbować.

10. Przejrzyj muzykę

Jeśli lubisz słuchać nowej muzyki, rozważ pisanie recenzji piosenek i albumów za opłatą. Istnieje wiele stron internetowych, które wymagają od ludzi pisania recenzji muzycznych w celu sprawdzenia nowych i przyszłych piosenkarzy i autorów piosenek.

🔥 Zalecana:  Jak zresetować telefon Motorola

Wszystko, co musisz zrobić, to dołączyć do jednej z tych witryn i utworzyć swój profil. Po zatwierdzeniu profilu możesz zacząć słuchać muzyki i pisać recenzje. Im więcej muzyki słuchasz, tym więcej pieniędzy możesz potencjalnie zarobić.

Oto kilka stron internetowych, które warto sprawdzić, jeśli chcesz recenzować muzykę i zarabiać pieniądze:

  • Music Xray – możesz słuchać wybranych przez siebie gatunków i zarabiać 0,10 USD za utwór.
  • Playlist Push – wspieraj muzykę niezależną, słuchając nowych utworów i dodając je do list odtwarzania, które już masz.
  • Slice the Pie – wyszukiwarka muzyczna, która co miesiąc zapewnia obszerne informacje zwrotne amerykańskim wytwórniom płytowym i wielu niezależnym artystom.

11. Sprzedawaj Zbiory Zdjęć

Jeśli kochasz robić zdjęcia, możesz szybko zarabiać w Internecie, robiąc niesamowite zdjęcia, a następnie sprzedając je na stronach ze zdjęciami stockowymi. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się jako współtwórca i możesz zacząć wystawiać swoje zdjęcia na sprzedaż.

Niektóre popularne strony ze zdjęciami stockowymi to Getty Images, Shutterstock, Pexels i Pixabay. Zarobisz procent od każdego zakupionego zdjęcia w przypadku większości tych witryn.

Jeśli dopiero zaczynasz, zarobienie szybkich pieniędzy w jeden dzień może być trudne, więc pamiętaj, aby szybko otworzyć konto, aby mieć możliwość zarobienia gotówki, jeśli masz wiele zdjęć do przesłania jednego dnia .

Jako alternatywę dla przesyłania zdjęć stockowych, zawsze istnieje opcja sprzedam zdjęcia stóp jeśli brakuje Ci gotówki.

Podsumowanie: Jak zarobić szybkie pieniądze w jeden dzień

Jeśli zdarzy ci się znaleźć się w trudnej sytuacji finansowej, będziesz potrzebować niezbędnych narzędzi, aby postawić cię na nogi. Wiedza o tym, jak szybko zarobić pieniądze w jeden dzień, jest jednym z takich narzędzi.

Ten post dostarczył ci kilku różnych sposobów szybkiego zarabiania pieniędzy i pomocy w twojej sytuacji finansowej. Pamiętaj jednak, że musisz wyjść poza doraźne rozwiązania i wdrożyć je w życie pomysły na dochód pasywny aby osiągnąć długoterminowe stabilność finansowa. Tylko wtedy będziesz w stanie osiągnąć niezależność finansową.