Jak zarejestrować numer telefonu do połączeń spamowych i SMS-ów od telemarketerów w ramach zemsty na kimś

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarejestrować numer telefonu do połączeń spamowych i SMS-ów od telemarketerów w ramach zemsty na kimś

Więc chcesz komuś zrobić psikusa? Połączenia spamowe to z pewnością dobry sposób na zrobienie komuś psikusa. Robocalls są bardzo popularne w dzisiejszym świecie, a stale rosnąca liczba firm telemarketingowych nie troszczy się ani trochę o właściciela numerów telefonów i bez końca nęka Cię niechcianymi połączeniami i SMS-ami. Jedno badanie pokazuje nawet, że jest ich ponad 48 miliardów automatycznych połączeń rocznie.

Jak więc zapisać numer telefonu do połączeń i SMS-ów ze spamem lub podać numer telefonu telemarketerom i zarejestrować kogoś do połączeń i SMS-ów ze spamem, ten artykuł jest dość obszernym przewodnikiem, który docenisz.

Jak podać numer telefonu telemarketerom i zapisać kogoś do połączeń spamowych

Będziemy rozmawiać o tym, jak podać numer telefonu telemarketerom, po czym przejdziemy do szczegółów, aby omówić rejestrację kogoś do połączeń spamowych. Chociaż same w sobie mogą to być dwa różne tematy, pomyśleliśmy, że istnieją między nimi prawdziwe podobieństwa, ponieważ wielu z nas rozważy połączenia Telemarketera jako spam.

Jak podać numer telefonu telemarketerom

Nieświadomie mamy nasze numery w rękach telemarketerów, kiedy udostępniamy nasze numery, umieszczając je na publicznych profilach, takich jak nasze strony na Facebooku, strony internetowe i fora.

Dzieje się tak również wtedy, gdy akceptujesz niektóre warunki bez czytania między wierszami lub gdy biura kredytowe i organizacje charytatywne sprzedają Twój numer telefonu.

Może to być spowodowane zdarzeniami, na które nie masz wpływu, takimi jak duże organizacje sprzedające Twoje dane stronom trzecim. Ale jeśli celowo chcesz mieć numer telefonu w rękach telemarketerów, oto kilka rzeczy, które możesz zrobić.

Korzystanie z automatycznej identyfikacji numeru

Dla większości ludzi najłatwiejszym sposobem zdobycia numeru telefonu w oczach telemarketerów i zarejestrowania kogoś do połączeń spamowych jest zadzwonienie pod numer 800 888 lub 900. Kiedy to zrobisz, Twój numer zostanie przechwycony przez system automatycznej identyfikacji numerów.

To zidentyfikuje i zapisze numer, przeszuka sieć znaczników cyfrowych, które są ściśle z Tobą powiązane, i powinieneś zacząć otrzymywać spam od telemarketerów.

Zarejestruj się, aby skorzystać z wielu bezpłatnych wersji próbnych

Bezpłatne wersje próbne niektórych produktów i usług wymagają podania prawidłowego adresu e-mail i numeru telefonu. Niektóre prezenty i inne usługi również obiecują coś bardzo kosztownego, a jedynym zobowiązaniem jest numer telefonu i adres e-mail.

Prawdopodobnie będą nadal do ciebie dzwonić, mówiąc, że nie masz szansy na wygraną, ale możesz skorzystać z innych ofert, które mają.

🔥 Zalecana:  Jak przesunąć do połowy na Snapchacie bez otwierania

Ankiety online również należą do tej kategorii i… rozumiesz sedno, po prostu podajesz swój numer tak wielu facetom, jak to możliwe, i powinieneś być w stanie spamować swój numer telefonu połączeniami JAK NAJSZYBCIEJ.

Jak spamować numer telefonu za pomocą połączeń – Zarejestruj kogoś do połączeń spamowych [Spam phone calls revenge]

W porównaniu z umieszczaniem swojego numeru na liście telemarketerów, spamowanie numeru telefonu za pomocą połączeń lub rejestrowanie kogoś do połączeń spamowych może być trochę łatwiejsze i czasami zajmuje tylko kilka dolarów. Omówimy kilka sposobów spamowania numeru telefonu za pomocą połączeń.

Pierwszym z nich jest korzystanie z usług zaprojektowanych specjalnie do tego celu — spam telefoniczny wzywa do zemsty. Wackyprankcalls.com i sendrandomfacts.com to witryny internetowe przeznaczone do wykonywania spamowych połączeń telefonicznych i wiadomości, i chociaż mogą one kosztować kilka dolarów, z pewnością powinieneś być w stanie osiągnąć to, co zamierzasz zrobić.

Zamieść ogłoszenie w Internecie

To kolejny bardzo żałosny sposób na natychmiastowe zalanie telefonu spamem. Jeśli utworzysz profil na portalu randkowym i udostępnisz publicznie swój numer telefonu, na pewno będziesz otrzymywać mnóstwo takich połączeń.

Jeśli umieścisz reklamę na stronie internetowej, takiej jak Craigslist, i umieścisz przedmiot lub usługę po śmiesznie niskiej cenie lub zamieścisz reklamę czegoś, za co ludzie umrą, i zaoferujesz, że dasz to prawie za darmo, powinieneś zdobyć dużą liczbę osób brzęczenie telefonu w mgnieniu oka.

Czytaj także: Ile jest numerów telefonów na świecie?

Wypełnianie formularzy, ankiet i rejestracja na bezpłatne rzeczy

Podobnie jak w przypadku nakłonienia telemarketera, aby do ciebie zadzwonił, spam może również przebiegać w ten sam sposób, tylko tym razem może pochodzić z bardziej niefortunnych środków.

Podając numer telefonu na stronach internetowych dla dorosłych, w ofertach gier hazardowych, w celu otrzymania szczęśliwych bonów upominkowych, a czasami w celu wykazania zainteresowania pomocą organizacjom charytatywnym, możesz dostać swój numer w ręce ludzi, którzy będą bombardować Cię telefonami.

Ze wszystkich sposobów zapisania kogoś na rozmowy spamowe skorzystanie z usługi, która się w nich specjalizuje, może być najłatwiejszym rozwiązaniem, nawet jeśli może być drogie. Widzieliśmy ten artykuł, który pokazuje listę aplikacji na Androida, za pomocą których można wykonywać połączenia spamowe.

Jak spamować numer telefonu SMS-ami

Aby spamować numer telefonu SMS-ami, możesz zarejestrować numer telefonu na stronach ze spamem. Witryny te wysyłałyby następnie tablicę wiadomości do celu. Takie strony ze spamem to:

Spoofbox.com

Ta witryna ze spamem korzysta z systemu kredytów, aby umożliwić każdemu wysyłanie żartów na dowolny numer. Możesz kupić lub zarobić kredyty, a następnie stworzyć i uruchomić dowcip. Jest dostępny na całym świecie.

🔥 Zalecana:  Recenzja Unbounce 2023: Jak dobry jest ten kreator stron docelowych?

Txtemnow.com

Dzięki tej stronie z dowcipami możesz anonimowo wysyłać wiadomości na dowolny numer – wystarczy dodać numer i wiadomość na stronie. Ta strona jest dostępna na całym świecie i bezpłatna, ale wiadomości są ograniczone do 300 znaków.

Textem.net

Funkcja tej strony jest bardzo podobna do powyższej Txtemnow.com. Jedyną różnicą jest ograniczenie – to ogranicza wiadomości do 155 znaków. Jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych.

Armsms.com

Możesz użyć tej witryny do anonimizacji dostosowanych tekstów i żartów na dowolny numer.

Ta strona działa również w systemie kredytowym; w związku z tym będziesz musiał zarobić lub kupić kredyty, aby wysłać wiadomość dłuższą niż 160 znaków.

Ta strona ma opcje bezpłatne i płatne i jest dostępna na całym świecie.

Sendanonymoussms.com

Ta witryna pomaga sfałszować Twój numer i wysyłać dowcipne SMS-y do każdego na całym świecie. Jest bezpłatny, dostępny na całym świecie, nie wymaga rejestracji i ma pewne ograniczenia.

Autonadawca

W przeciwieństwie do innych opcji z tej listy, ta jest aplikacją. Jest to aplikacja na iOS, która pozwala zaplanować nieograniczoną liczbę SMS-ów do wysłania w określonym czasie na dowolny numer jako bombę tekstową.

Witryny ze spamem dla numerów telefonów – 5 usług używanych do spamowania czyjegoś numeru telefonu

Oto kilka sposobów zapisania kogoś na rozmowy/wiadomości spamowe lub podania numeru telefonu telemarketerom:

1# Wackyprankcalls.com

Dzięki tej stronie możesz anonimowo wysyłać fałszywe, zabawne telefony do swojego celu lub wysyłać im kilka przypadkowych faktów za pośrednictwem wiadomości tekstowych. Jest to jedna z najlepszych witryn do tego celu i jest łatwa w użyciu. Ponadto oferuje alternatywny numer telefonu do wysyłania połączeń i SMS-ów zamiast rzeczywistego numeru.

2# Wyślijrandomfacts.com

Ta strona pozwala ci robić żarty swojemu celowi w sposób nieagresywny. Dzięki niemu możesz wysyłać mnóstwo losowych faktów o zwierzętach i różnych przedmiotach na dowolny numer telefonu. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać rodzaj faktów, które chcesz przesłać i ich liczbę. Należy pamiętać, że jest to strona płatna; możesz wysłać 50 SMS-ów za 3 USD. Jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

3# Blowupthephone.com

To kolejna słynna strona dla żartów. Witryna używa kilku losowych numerów telefonów do wysyłania SMS-ów i połączeń do celu. Możesz także wysyłać niestandardowe wiadomości, jeśli chcesz. Cel nie byłby w stanie zablokować liczb, ponieważ byłoby ich tak wiele. Ta strona oferuje 20 SMS-ów za 2,19 USD i jest dostępna tylko w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

🔥 Zalecana:  Dlaczego ludzie nie mogą udostępniać mojej historii na Instagramie?

4# Easyprank.com

Ta strona umożliwia łatwe wysyłanie do celu wielu śmiesznych pranków, ile tylko chcesz. Jednak ta strona nie ukryje Twojego numeru. Aby wykonywać żarty, musisz użyć aliasu.

5# Messagebomber.com

Podobnie jak blowupthephone.com, ta strona umożliwia wysyłanie ton SMS-ów – ale także zabawnych losowych obrazków i bomb tekstowych. Niektóre słynne figle na tej stronie obejmują fałszywy żart telefoniczny Craigslist” i „niekończący się spam z kotami”. Jest to również strona płatna; możesz wysłać 20 SMS-ów za 2,19 USD. Niestety jest dostępny tylko w USA i Kanadzie.

Złe rzeczy do zrobienia z czyimś numerem telefonu – kimś, kogo nienawidzisz

Jedną złą rzeczą, którą możesz zrobić, jest podanie numeru telefonu telemarketerom. Najlepszym sposobem na to jest wybranie numeru 800, 888 lub 900 z docelowym numerem telefonu.

Możesz również:

  1. Umieść atrakcyjne reklamy lub wyprzedaże na stronach takich jak Craigslist z numerem jako danymi kontaktowymi
  2. Podaj numer na portalach randkowych lub stronach dla dorosłych z sugestywnym zdjęciem lub tekstem – lub jednym i drugim
  3. Wprowadź losowe konkursy z numerem
  4. Zarejestruj się losowo, aby uzyskać bezpłatne wersje próbne, wakacje, rejsy, wyprzedaże lub inne prezenty, podając ten numer
  5. Opublikuj numer online, w mediach społecznościowych lub na stronach Darknet
  6. Nabazgraj numer w kabinach łazienkowych z zachęcającą wiadomością
  7. Naszą ostatnią złą rekomendacją jest zapisanie osoby na spamowe połączenia lub SMS-y.

Często zadawane pytania 1: Czy umieszczanie czyjegoś numeru telefonu w Internecie jest nielegalne?

Tak, umieszczanie czyjegoś numeru telefonu w Internecie bez zgody jest nielegalne. Można to uznać za nękanie, zwłaszcza gdy odbywa się to w złych intencjach – zwykle nazywa się to Doxing. Ofiara może podjąć kroki prawne w zależności od charakteru, zamiaru i zakresu doxa.