Jak zareagować na wiadomość na Instagramie w 2023 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zareagować na wiadomość na Instagramie w 2023 roku

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

Czy używasz zaktualizowanej wersji aplikacji Instagram? Masz dość wysyłania komukolwiek całego akapitu, gdy nie masz ochoty odpowiadać? Czy znalazłeś nową funkcję dodawania emotikonów reakcji do wiadomości? Czy naprawdę chcesz wiedzieć, jak korzystać z tej funkcji dla ułatwienia sobie?

Jeśli szukasz odpowiedzi na wszystkie te pytania, to powiem, że jesteś we właściwym miejscu. Instagram jest obecnie najbardziej znaną aplikacją społecznościową. Który służy do udostępniania zdjęć, filmów i innych treści. Instagram to aplikacja używana do wielu celów, takich jak interakcja z osobami, które obserwujesz lub które Cię obserwowały.

Instagram to nie kolejna aplikacja, to jedna z najbardziej niesamowitych i interesujących aplikacji społecznościowych. Instagram znalazł się wśród najczęściej używanych aplikacji na świecie. Uruchomiono wiele nowych funkcji, z których jedną jest reagowanie na wiadomości. Ta funkcja została uruchomiona w roku 2020, a dokładniej została uruchomiona 29 września. Ta funkcja przypominała reagowanie na wiadomości bez mówienia czegokolwiek w DM.

Są chwile, kiedy nie chcesz komuś odpisać lub nie jesteś w stanie komuś odpowiedzieć, w tym stanie po prostu reagujesz na jego wiadomość, aby nie czuł się ignorowany i możesz też pozostać w swojej strefie. Reagowanie na czyjąś wiadomość nie jest wielką sprawą lub nie musisz robić wiele jak pisanie lub cokolwiek innego, więc jest to najbardziej preferowana odpowiedź, gdy nie jesteś w stanie odpowiedzieć komuś.

To najwygodniejszy sposób odpowiadania obserwującym lub osobom, które wysłały Ci SMS-y, bez bycia niegrzecznym, gdy nie chcesz z nikim rozmawiać. Kiedy utkniesz między czymś i dostałeś wiadomość od kogokolwiek i nie chcesz na nią odpowiadać, ta funkcja Instagrama polegająca na reagowaniu na wiadomości przydaje się i sprawi, że staniesz po bezpiecznej stronie.

Zamiast wpisywać całą wiadomość w długich akapitach, możesz po prostu zareagować na ich wiadomość, a oni zobaczą, że zareagowałeś na ich wiadomość.

Instagram miał różne powody, aby dodać tę funkcję, a jednym z nich było to, że jeden pojedynczy emoji to krótki sposób odpowiadania nadawcy i pokazania lub przekazania mu krótkiej wiadomości o tym, co myślisz o tej wiadomości i bez konieczności wyjaśniania swoich emocji nadawcy w formie tekstowej, ponieważ pojedynczy Emoji wyraża emocje, odpowiedź lub intencję tej wiadomości wyraźniej niż osobna Wiadomość, więc jeśli ktoś wyśle ​​smutną wiadomość, możesz szybko zareagować na samą wiadomość, wybierając smutny emoji.

Oczywiście wiemy, że emotikony stały się teraz normą na wszystkich platformach społecznościowych, a ta funkcja zostanie dodana prędzej czy później do prawie wszystkich popularnych platform mediów społecznościowych.

🔥 Zalecana:  Jak kupić Dash (DASH) w Kanadzie (2023)

Funkcja Instagrama polegająca na reagowaniu na nasze wiadomości na DM to świetny sposób na nawiązanie więzi z naszymi przyjaciółmi i obserwującymi Bez konieczności wpisywania wiadomości, a druga aktualizacja dodana przez Instagram jest również całkiem wygodna Dla użytkowników Instagrama, ponieważ pozwala im wyróżnić wiadomość większość wiadomości i odpowiadanie na tę pojedynczą wiadomość osobno, ta funkcja pokazuje wyróżnienie wiadomości, na którą odpowiada użytkownik, co również wyjaśnia kontekst użytkownikowi, który wysłał wiadomości do użytkownika, który teraz odpowiada na nie osobno, aby uniknąć nieporozumień .

To dość łatwa rzecz do zrobienia, prawda? Wiele osób wciąż nie wie o tej funkcji Instagrama i o tym, jak z niej korzystać. Dlatego w tym artykule poinstruujemy ludzi, w jaki sposób mogą odpowiedzieć na DM innych osób w jednej reakcji bez pisania całego akapitu. Ta funkcja bardzo ułatwiła i odprężyła życie. Reakcje tych emotikonów są teraz dostępne również w aplikacji WhatsApp. Zagłębmy się więc w artykuł o tym, jak możesz reagować na wiadomości na Instagramie.

Dlaczego warto uczyć się, jak reagować w DM na Instagramie:

Wiele osób spotyka się z sytuacją, gdy rozmawiają z kimś iw pewnym momencie nie chcą odpowiadać na ich wiadomość w tym przypadku nie musisz się martwić, ponieważ teraz nowa funkcja Instagrama ułatwiła nam życie możesz po prostu reaguj na każdą wiadomość, zamiast wysyłać morze wiadomości. Ta funkcja jest błogosławieństwem dla wielu użytkowników Instagrama lub możemy powiedzieć, że jest dla nich wszystkich.

Te nowe funkcje Instagrama rozszerzyły wieloplatformowy system przesyłania wiadomości Facebooka, który został przejęty przez Facebooka w 2012 roku. Te funkcje zostały po raz pierwszy wprowadzone w komunikatorze Facebooka, a teraz rozprzestrzeniają się w aplikacjach, takich jak Instagram i WhatsApp.

Poznanie tej funkcji jest bardzo ważne, ponieważ jeśli nie wiesz, jak reagować na wiadomości, będziesz pisać i pisać i pisać, nawet jeśli nie chcesz odpowiadać. Przed tą funkcją możesz po prostu reagować na wiadomości innych osób, klikając ją dwukrotnie, a wiadomość się spodoba, ale teraz ta funkcja rozszerzyła tę reakcję za pomocą wielu emotikonów, na które możesz zareagować, jeśli ci się podoba, a także kiedy nie jakby to dało ci opcje.

Poznanie tej funkcji jest bardzo ważne, jeśli używasz dowolnej aplikacji, o której powinieneś wiedzieć o nowych aktualizacjach lub wszystkich funkcjach tej aplikacji. W przeciwnym razie nie będziesz mógł korzystać z tych funkcji.

Jak reagować na wiadomości na Instagramie:

Jeśli chcesz skorzystać z tej interesującej i przydatnej funkcji, musisz wykonać kilka kroków, aby była ona dla Ciebie pomocna. Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się, jak łatwo reagować na wiadomości na Instagramie. Funkcja reakcji bardzo ułatwiła nam życie. Czasami nie możesz nikomu powiedzieć, jak się czujesz lub co odpowiedzieć na jego wiadomość, więc w tej sytuacji możesz po prostu użyć jednego z emotikonów, które wyjaśniają twoją sytuację, a będziesz wolny od wysyłania SMS-ów w całości.

🔥 Zalecana:  Jak zarabiać na ćwiczeniach (lub pracy podczas ćwiczeń)

Te wszystkie kroki można wykonać tylko w wersji aplikacji mobilnej, a nie w żadnej innej wersji

1. Zaktualizuj aplikację:

Pierwszym i głównym podstawowym krokiem jest aktualizacja aplikacji. Jeśli używasz starej wersji, nie będziesz mógł wiedzieć o tej funkcji, ponieważ nie będzie ona dostępna w starszej wersji, tylko w zaktualizowanej wersji. W tym celu musisz zaktualizować aplikację Instagram ze sklepu Google Play. Nie tylko w przypadku tej funkcji najlepiej jest używać najnowszej wersji dowolnej aplikacji, aby korzystać ze wszystkich nowych funkcji aplikacji.

Oprócz nowych funkcji w najnowszych aktualizacjach dostępnych jest wiele innych rzeczy, takich jak ulepszenia bezpieczeństwa i stabilności oraz wiele innych rzeczy. Jeśli nie zaktualizujesz swojej aplikacji, przestanie ona działać lub może dodać błędy w pracy nad tą konkretną aplikacją. Aby zaktualizować aplikację, przejdź do sklepu Google Play. Jeśli jakieś aktualizacje są dostępne w dowolnej aplikacji, zobaczysz je z łatwością.

2. Otwórz rozmowę w aplikacji:

W drugim kroku musisz dowiedzieć się, jak reagować na emotikony na DM na Instagramie w ciągu zaledwie sekundy. Nie jest to bardzo skomplikowane, po prostu otwórz aplikację Instagram i zaloguj się na swoje konto na Instagramie, podając swoje dane uwierzytelniające, a następnie przejdź do opcji DM i otwórz dowolny czat. Zobaczysz ikonę wiadomości na Instagramie, która pojawia się jako strzałka w prawym górnym rogu ekranu. Otwórz to, a następnie otwórz dowolny czat.

3. Przywołaj reakcje emotikonów:

Po otwarciu czatu dowolnej osoby możesz po prostu dwukrotnie dotknąć dowolnej wiadomości, na którą chcesz zareagować. Po dwukrotnym dotknięciu spodoba ci się wiadomość, ta funkcja jest domyślna. Jeśli jednak chcesz zareagować na to innym emoji, możesz po prostu nacisnąć i przytrzymać wiadomość przez sekundę, a następnie pojawi się lista emotikonów, z której możesz łatwo wybrać ten, który chcesz. Możesz zareagować dowolnym z tych emotikonów. Te emoji obejmują śmiech, smutek, złość, najlepsze, serce i szokujące. Możesz zareagować na każdą z nich.

4. Jak zmienić domyślny emoji serca:

Możesz także zmienić domyślne emotikony serca na dowolne inne. Aby zmienić to emoji serca, które jest używane przez dwukrotne dotknięcie wiadomości, musisz wykonać następujące kroki:

 1. Trzymaj palce na bezpośredniej wiadomości
 2. Zestaw emoji pojawi się na twojej liście, dotknij i przytrzymaj emoji serca, która jest domyślna
 3. Następnie wybierz emoji, które chcesz ustawić jako domyślne
 4. Teraz naciśnij opcję

W niektórych regionach dowolnego kraju ta funkcja nie jest dostępna i zobaczysz ją, gdy przytrzymując wiadomość, nie zobaczysz listy emotikonów, z których chcesz wybrać. I z tym problemem nie możemy nic zrobić.

5. Jak dostosować reakcje emotikonów na Instagramie:

Pakiety emotikonów są dostępne na wszystkie urządzenia mobilne, ale używamy tylko tych wybranych, które najbardziej nam się podobają. Klawiatury mobilne mają mnóstwo emotikonów. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas na wyszukiwaniu emotikonów, których chcesz użyć, możesz po prostu dostosować reakcje emotikonów, aby zaoszczędzić czas. Po dostosowaniu listy nie będziesz musiał szukać emotikonów za każdym razem, gdy pojawią się po naciśnięciu i przytrzymaniu wiadomości.

🔥 Zalecana:  Amazon Kindle Self-Publishing: Jak uniknąć 30% amerykańskiego podatku u źródła

Aby dostosować listę reakcji emotikonów na Instagramie:

 1. Naciśnij i przytrzymaj dowolną wiadomość, na którą chcesz zareagować
 2. Z listy emotikonów, które pojawiły się na ekranie, dotknij ikony +
 3. Następnie wybierz opcję Dostosuj z listy menu
 4. Teraz pokaże ci całą listę emotikonów dostępnych na twojej klawiaturze
 5. Wybierz spośród emotikonów, których chcesz używać najczęściej i które chcesz umieścić na swojej liście reakcji
 6. Na koniec w prawym górnym rogu dotknij opcji znaku
 7. Następnie wybrane zostaną dodane do listy twoich reakcji

W ten sposób możesz dodać wybrane emotikony do listy reakcji.

Jak reagować na wiadomości na komputerze Instagram:

Korzystanie z tej niesamowitej funkcji Instagrama na Androidzie lub iPhonie jest bardzo łatwe, po prostu reagujesz na dowolną bezpośrednią wiadomość na Instagramie, ale wiele osób woli czatowanie na Instagramie na komputerze lub Macu. Dla tych osób mamy niestety złe wieści, nie możesz korzystać z tej funkcji na swoim komputerze lub Macu. Ta funkcja jest dostępna tylko dla wersji na telefon komórkowy. Na komputerze i komputerze Mac możesz po prostu dodać emoji serca, dwukrotnie dotykając wiadomości. Możesz też cofnąć tę czynność, ponownie stukając dwukrotnie wiadomość.

Wniosek

W tym artykule omówiliśmy, w jaki sposób możemy dodawać reakcje emoji do wiadomości tekstowych na Instagramie. Instagram to aplikacja z najciekawszymi funkcjami, a ta funkcja jest jedną z nich. Możesz po prostu odpowiedzieć innym w ciągu sekundy, reagując na ich wiadomość. Niestety przychodzi czas kiedy nie chcesz z nikim rozmawiać ale otworzyłeś wiadomość i żeby nie być niegrzecznym musisz im odpowiedzieć w takiej sytuacji ta nowa funkcja jest bardzo pomocna możesz po prostu odpowiedzieć na wiadomość dowolnym emoji zamiast wpisywać cały akapit do wysłania.

Ten artykuł będzie bardzo pomocny dla tych, którzy nie chcą robić więcej interakcji z innymi ludźmi. W tym artykule dowiesz się, jak dodawać reakcje do dowolnej wiadomości na Instagramie, a także jak dostosować listę emotikonów reakcji za pomocą emotikonów, które lubisz i chcesz dodać do listy, aby nie tracić czasu na wyszukując je za każdym razem, gdy chcesz zareagować na jakąkolwiek wiadomość.