Jak zarabiać za bycie obiektem testowym online lub osobiście

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarabiać za bycie obiektem testowym online lub osobiście

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, w jaki sposób nowe produkty, usługi i zabiegi medyczne pojawiają się na rynku, z pewnością zainteresuje Cię poznanie wszystkich sposobów zarabiania na byciu obiektem testów.

Duże i małe firmy potrzebują ochotników, którzy pomogą im przetestować kolejne wielkie pomysły, zanim będą mogły je sprzedać na rynku z zyskiem. Dobra wiadomość jest taka, że ​​płacą tym wolontariuszom.

Jako podmiot testowy rejestrujesz się, aby przekazać szczerą, cenną opinię na temat testowanego produktu, usługi lub leczenia. Firmy muszą znać wszystkie informacje o twoich interakcjach z ich pomysłami, aby pomóc im wprowadzać ulepszenia.

Jeśli czujesz się swobodnie jako obiekt testowy i zgadzasz się na potencjalne ryzyko (które zostanie ci przedstawione przed wzięciem udziału), przyjrzyj się wielu możliwościom, z których możesz skorzystać, będąc podmiotem testowym.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Jak uczestniczyć w badaniach naukowych i zarabiać

Zostań respondentem i zarabiaj na badaniach naukowych online bez konieczności wychodzenia z domu. Bycie obiektem testowym może być najłatwiejsze dzięki następującym sposobom.

1. Dołącz do Outpost Opinii

Zostań członkiem Opinion Outpost i zarabiać za bycie obiektem testowym. Opinion Outpost to bezpłatna strona, która płaci członkom za recenzowanie produktów. Testuj nowe produkty, które staną się dla Ciebie dostępne i zarabiaj na dokładnych opiniach na ich temat.

Opinion Outpost jest powszechnie znany z płacenia członkom za ich czas za pośrednictwem systemu punktów. Każda możliwość przetestowania produktu będzie się różnić w wynagrodzeniu. Zbierz wystarczającą liczbę punktów i nagradzaj się odkupieniem, takim jak bezpłatna karta podarunkowa do Amazon, Visa lub depozyt pieniężny na konto PayPal.

Powiązany: Przegląd placówki opinii

2. Dołącz do InboxDollars

Dołącz do bezpłatnej witryny tylko dla członków Skrzynka odbiorczaDolary. InboxDollars to popularna platforma, która wynagradza członków za wykonywanie zadań, takich jak otrzymywanie zapłaty za granie w gry. Firmy współpracują z InboxDollars, aby nawiązać kontakt z graczami. Jako gracz testujesz gry i zarabiasz prawdziwe pieniądze za poświęcony czas.

🔥 Zalecana:  Jak dostać pracę w FAANG

Witryny takie jak InboxDollars nagradzają graczy prawdziwymi pieniędzmi za testowanie gier. Zbierz wystarczającą ilość pieniędzy na swoim koncie InboxDollars, a następnie wypłać gotówkę PayPal lub bezpłatne karty podarunkowe. Otrzymasz premię w wysokości 5 $ za samo otwarcie konta na stronie.

Powiązany: Skrzynka odbiorcza Przegląd dolarów

3. Rozpocznij blog podmiotu testowego

Jeśli nie możesz znaleźć dokładnej pracy dla osoby badanej, której szukasz, utwórz własną, tworząc blog poświęcony testowaniu produktów lub usług. W swoich postach na blogu możesz pisać o wszystkich różnych produktach, które wypróbowujesz, takich jak makijaż, bielizna, nowe buty, aplikacje do dostarczania jedzenia i wiele więcej. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Klienci będą chcieli poznać doświadczenia innych kupujących z produktami i usługami, zanim w nie zainwestują. To idealna okazja, aby pokazać im, jakie były Twoje doświadczenia. Publikuj reklamy firm na swoim blogu i zarabiaj, gdy ktoś wejdzie na Twoją stronę i zobaczy reklamy. Możesz zarobić jeszcze więcej, jeśli kupią produkty, które polecasz jako marketingowiec stowarzyszony.

Powiązany: Zarabiaj na testowaniu ubrań

4. Utwórz kanał YouTube o byciu obiektem testowym

Stwórz własny kanał YouTube i zostań obiektem testów na żywo. Wykorzystaj swój kanał do testowania produktów na żywo, aby Twoi fani mogli je zobaczyć. Zabierz widzów ze sobą, jeśli wybierasz się w miejsce, w którym będziesz testować produkt lub usługę (biorąc pod uwagę wszelkie ograniczenia dotyczące nagrywania lub rozmów telefonicznych w środku).

Porozmawiaj z fanami na swoim kanale o swoich wrażeniach i dlaczego testowany produkt Ci się podobał lub nie. Pomóż im również znaleźć pracę przy testowaniu produktów. Istnieje wiele pomysłów na treści, które możesz wymyślić na swoim kanale YouTube do testowania produktów.

Zezwól na reklamy w swoich filmach, aby zarabiać na wszystkich wyświetleniach reklam generowanych na Twoim kanale.

5. Zostań rodziną testerów zabawek

Jeśli masz dzieci w domu, masz wyjątkową okazję, aby dać swoim dzieciom możliwość zarobienia pieniędzy za bycie obiektem testowym. Pozwól swoim dzieciom dobrze się bawić, będąc testerami zabawek dla firm, które potrzebują informacji zwrotnych od dzieci w każdym wieku.

Baw się ze swoimi dziećmi lub obserwuj ich reakcje na zabawki i przekaż informacje zwrotne firmom. Pomoże im to zrozumieć, gdzie mogą wprowadzić ulepszenia, zanim wejdą na rynek. Niektóre firmy produkujące zabawki, które potrzebują opinii, to Hasbro, Mattel Imagination Center i Lakeshore Learning.

Powiązany: Zarabiaj na budowaniu zestawów LEGO

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę
🔥 Zalecana:  Jak naprawić brak połączenia internetowego na Androidzie i iPhone'ach

6. Zostań ambasadorem marki

Jednym z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy za bycie obiektem testów jest zostanie ambasadorem marki. Oznacza to, że będziesz testować produkty takich marek, jak nowa odzież, dekoracje do domu, produkty do włosów i nie tylko. Dzielisz się marką lub produktem z innymi i zachęcasz ich do zakupu.

Jako ambasador marki pobierałbyś prowizję od każdej sprzedaży dokonanej z powodu Twojej chęci przetestowania produktu dla swoich widzów. Zbadaj marki w mediach społecznościowych, które chcą dodać ambasadorów marki do swojego zespołu.

Powiązany: Jak zostać respondentem

Jak zarabiać na byciu obiektem badań medycznych

Poniższe oferty pracy dla osób poddanych testom medycznym mają pomóc w poprawie przyszłości medycyny. Zostań częścią rozwiązania dla wielu postępów medycznych, których potrzebujemy w naszym świecie.

7. Zarejestruj się w Narodowym Instytucie Zdrowia

The Narodowy Instytut Zdrowia (NIH) od 1954 roku oferuje zdrowym osobom możliwość udziału w badaniach medycznych jako wolontariusze. Ochotnicy są wynagradzani na podstawie ich czasu i, w stosownych przypadkach, niedogodności związanych z procedurą. Istnieją doniesienia o płatnościach w wysokości 600 USD i więcej dla wolontariuszy za udział.

Obecnie prowadzi się setki badań. Znajdź najbliższego lekarza na stronie internetowej NIH. Wszelkie zagrożenia wynikające z badań zostaną Ci wcześniej ujawnione. Jeśli w grę wchodzą leki, badanie musi zostać wstępnie zatwierdzone przez FDA przed użyciem w teście.

Aby wziąć udział, zostaniesz poproszony o serię pytań dotyczących siebie i swojego zdrowia, aby określić, czy się kwalifikujesz.

Powiązany: Zarabiaj na ćwiczeniach

8. Złóż wniosek w NASA

Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej (NASA) prowadzi badania, które pomagają zrozumieć ludzkie reakcje, funkcje organizmu i reakcje związane z przestrzenią kosmiczną. Pustka przestrzeni znacznie różni się od naszej zachęcającej atmosfery. Naukowcy z NASA przeprowadzają badania zapobiegawcze przed wysłaniem astronautów w kosmos.

Popularna próba, która NASA płaci wolontariuszom za badanie leżenia w łóżku. Badanie to pomaga naukowcom w przygotowaniach do misji Księżyca na Marsa zaplanowanej na 2024 rok. Istnieją doniesienia o ochotnikach zarabiających około 19 000 dolarów za leżenie w łóżku przez dwa miesiące. Choć może się to wydawać łatwe, przed rejestracją musisz spełnić pewne warunki.

Jako ochotnik do leżenia w łóżku będziesz leżeć pod ujemnym kątem sześciu stopni z pochyleniem głowy w dół, aby naśladować efekty mikrograwitacji. To badanie pomaga naukowcom zrozumieć, czego astronauci doświadczą w kosmosie. Jako wolontariusz doświadczyłbyś tego, czego doświadczają astronauci, pracując nad ulepszaniem naszego świata i nie tylko.

Powiązany: Zapłać za sen

9. Pozwól studiować swój mózg

Weź udział w badaniach mózgu prowadzonych przez prestiżowe uniwersytety, takie jak Yale, Harvard, Stanford, NYU i University of Maryland. Te uniwersytety badają reakcję ludzkiego mózgu na określone sytuacje, aby lepiej zrozumieć ludzkie zachowanie.

Wszystkie te uniwersytety mają długą historię tworzenia programów badań psychologicznych i wywarły wpływ na nasz świat. Przyjrzyj się każdej uczelni, aby zobaczyć, jakie aktualne badania mózgu oferuje i zapisz się na tę, która Cię interesuje.

🔥 Zalecana:  Jak zarobić 60 $ dziennie – ponad 10 metod szybkiego zarobienia 60 $!

Zwróć szczególną uwagę na metodę płatności przed rejestracją. Niektóre oferują bezpośredni depozyt, czek lub depozyt PayPal. Są jednak tacy, o których wiadomo, że wprowadzają cię do jakiegoś losowania w celu potencjalnego zarobku pieniężnego.

Powiązany: Zarabiaj za swoje wynalazki

10. Weź udział w badaniach klinicznych

Badania kliniczne są powszechne w medycynie. Jednak są one szczególnie popularne wokół kosmetyków. Ponieważ nowe marki pojawiają się w biznesie, a obecne marki starają się pozostać aktualne, istnieje niezliczona ilość sposobów, w jakie firmy kosmetyczne wprowadzają innowacje do swoich produktów, aby dać ludziom to, czego chcą: więcej naturalnych składników i mniej chemikaliów.

W związku z tym muszą być testowane żywe osoby, aby zrozumieć reakcje, które mogą wystąpić u osób używających produktów. Wiele firm przechodzi na testy „wolne od okrucieństwa”, co oznacza, że ​​nie testują produktów na zwierzętach. Daje to ludziom możliwość zgłaszania się na ochotnika, aby stać się obiektami testowymi właśnie w tym celu.

Przed wzięciem udziału przeczytaj drobny druk i zrozum ryzyko związane z produktem (produktami), które będziesz testować. Zbadaj nowe możliwości w swojej okolicy, aby znaleźć dla siebie badania kliniczne.

Powiązany: Najlepsze grupy fokusowe, do których można dołączyć

Możliwości podmiotu testowego mogą zwiększyć Twoje dochody

Możliwości testowania nie muszą dotyczyć wyłącznie badań medycznych. Jak widać, istnieje wiele sposobów zarabiania na byciu obiektem testów, które wykraczają poza społeczność medyczną. Ludzie pragną informacji; daj im to, czego chcą, testując różne produkty i opowiadając im o swoich doświadczeniach.

Chociaż bycie obiektem testowym może nie zapewnić wystarczającego dochodu, aby od razu zastąpić dochód w pełnym wymiarze godzin, niektóre z wymienionych tutaj sposobów mogą przynieść znaczny dochód, jeśli poświęci się trochę czasu i ekspozycji.

Znajdź odpowiedni sposób, który pasuje do Ciebie i Twojego stylu życia, aby uczestniczyć w badaniach naukowych i zarabiać na odpowiadaniu na pytania. Twoje dochody będą Ci wdzięczne za czas poświęcony na pomaganie firmom w opracowywaniu najlepszych produktów, usług i metod leczenia na przyszłość.

Powiązany: Zarabiaj, aby mieszkać w domu