Jak Zarabiać Pieniądze Online Za Darmo (Zerowe Koszty Startu)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak Zarabiać Pieniądze Online Za Darmo (Zerowe Koszty Startu)

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Prawdopodobnie widziałeś niezliczone reklamy mówiące ci, jak łatwo jest zarabiać pieniądze online za darmo. Jednak to, o czym ci nie mówią, to niektóre z ukrytych kosztów początkowych, które się z tym wiążą. Wtedy naprawdę zaczynasz się zastanawiać, czy istnieje możliwość zarabiania pieniędzy w Internecie bez uprzedniego płacenia czegokolwiek.

Niezależnie od powodu, dla którego chcesz dowiedzieć się, jak zarabiać pieniądze online za darmo, istnieje kilka opcji do rozważenia. Dla mnie chodziło o przyniesienie dodatkowej gotówki na utrzymanie rodziny. Nie szkodzi, że niektóre z wymienionych tutaj sposobów wypełniają również moje konto oszczędnościowe.

Dowiedz się, jak naprawdę możesz zarabiać pieniądze online za darmo. To wymaga pracy, ale jeśli podchodzisz do tego poważnie, możesz odnieść sukces. Rozpoczęcie oznacza, że ​​​​będziesz musiał wykonać wiele ciężkich prac samodzielnie, zanim będziesz mógł zainwestować w swój biznes.

Kiedy zaczynałem swoją działalność, zdecydowałem się robić to za darmo. Więc postanowiłem nauczyć cię, jak zacząć. Przyjrzyj się tym wypróbowanym i prawdziwym sposobom zarabiania pieniędzy w Internecie przy zerowej inwestycji.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Ponad 15 prawdziwych sposobów zarabiania pieniędzy w domu za darmo

W tym przewodniku dowiesz się, jakie są oferty pracy, które faktycznie pozwalają zarabiać pieniądze online za darmo. Niektóre prace będą wymagały więcej pracy niż inne, ale wszystkie obiecują wypłatę bez inwestycji.

1. Weź udział w ankietach online

Wypełnianie dobrze płatnych ankiet to świetny sposób na wypełnienie dodatkowego czasu w ciągu dnia darmowymi możliwościami zarobienia pieniędzy. Zarejestruj się online w różnych firmach zajmujących się ankietami i zacznij odpowiadać na pytania zawarte w ankietach.

Dołączyć Placówka opinii i zacznij wypełniać ankiety za pieniądze. Jest to jedna z najbardziej znanych, najlepiej płatnych stron, która oferuje mnóstwo możliwości zarobienia pieniędzy za darmo.

Każda wypełniona ankieta przyniesie określony zysk i będzie się różnić w zależności od ankiety. Oto przewodnik, jak założyć konto i jak najwięcej zarabiać dzięki ankietom.

Powiązany: Przegląd placówki opinii

2. Prześlij rachunki

Zarabianie na przesyłaniu paragonów jest tak proste, jak zrobienie zdjęcia paragonu po wycieczce do sklepu spożywczego. Możesz zarabiać pieniądze z pieniędzy wydanych na artykuły pierwszej potrzeby.

Dostępnych jest wiele bezpłatnych platform, które płacą za zakupy. Niektórzy mogą zapłacić nawet dolara za galon mleka, podczas gdy inni mogą zapłacić 2 dolary za zakup chleba. Wiele witryn płaci na podstawie procentu całej podróży na zakupy. Na początek załóż darmowe konto w Ibotta i zacznij zarabiać pieniądze w zamian za paragony.

Powiązany: Recenzja Ibotty

3. Odbieraj połączenia telefoniczne

Od odbierania połączeń telemarketingowych po obsługę klienta, a nawet wirtualną sprzedaż, odbieranie telefonów to darmowy sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie. Wynagrodzenie za odbieranie telefonów będzie się różnić, ale istnieje możliwość uzyskania dochodu w pełnym wymiarze godzin przy zerowej inwestycji z góry, o ile już posiadasz telefon.

Jednym z interesujących sposobów, w jaki prawdziwi ludzie zarabiają pieniądze za darmo, jest śledzenie firm, które wykonują nielegalne automatyczne telefony. Istnieją surowe przepisy, zgodnie z którymi firmy mogą dzwonić na Twój telefon komórkowy za pomocą automatycznego dialera, a jeśli jesteś w rejestrze National Do Not Call, możesz być winien do 1500 $ za każde nielegalne połączenie.

Po odebraniu nielegalnego połączenia i zidentyfikowaniu firmy możesz wysłać list z żądaniem zapłaty za usługę robocall.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę
🔥 Zalecana:  Jak usunąć stare konto na Instagramie bez hasła lub e-maila

4. Sprzedawaj swoje zdjęcia w witrynach z fotografiami

Robienie własnych zdjęć, a następnie sprzedawanie ich na różnych stronach ze zdjęciami stockowymi to świetny sposób na darmowe zarabianie pieniędzy w Internecie. Od zdjęć dzikiej przyrody i krajobrazów, przez zdjęcia rodzinne, po zdjęcia jedzenia i nie tylko, zdjęcia stockowe są potrzebne niemal każdej firmie.

Możesz zacząć od platform takich jak EyeEm i aplikacja Foap, a następnie przenieść swoje zdjęcia do lepiej płatnych witryn, takich jak Shutterstock, gdy zdobędziesz więcej doświadczenia. Różne witryny oferują różne kwoty płatności za Twoje zdjęcia.

5. Przejrzyj produkty

Używaj produktów, które kochasz i zarabiaj, aby wyrazić swoją opinię na ich temat. Niektóre firmy mogą zapłacić do 25 USD za pojedynczy formularz opinii, podczas gdy inne po prostu płacą za darmowy produkt.

Ipsos iSay oferuje konsumentom możliwość zarabiania pieniędzy za darmo, biorąc udział w ankietach na temat produktów, których używają. Możesz zdobywać nagrody, takie jak darmowe karty upominkowe lub gotówka PayPal, dzieląc się swoją opinią na platformie.

Ipsos i-Say przeprowadza ankiety online, aby poznać Twoje doświadczenia z niektórymi produktami i usługami. Udział w niektórych ankietach może nawet kwalifikować Cię do bycia testerem produktów!

Powiązany: Jak zostać tajemniczym klientem

6. Oglądaj reklamy

Oglądaj reklamy i reklamy z telefonu i łatwo zarabiaj w Internecie za darmo. Od kilku centów do kilku dolarów za reklamę, oglądanie reklam może szybko się sumować. Oglądanie reklam można zarabiać na różne sposoby.

Skrzynka odbiorczaDolary jest jedną z takich firm, która oferuje płatne reklamy. Możesz ustawić telefon tak, aby przesyłał strumieniowo reklamy podczas składania prania lub odkładania naczyń i zarabiania łatwej gotówki. Lub możesz przejrzeć sekcję płatnych ofert i zarobić znacznie więcej darmowych pieniędzy za podejmowanie działań na ofertach, które wyglądają na atrakcyjne dla Ciebie.

Powiązany: Jak zarabiać na publikowaniu reklam

7. Czytaj e-maile

Czytanie e-maili to prosty sposób na zarabianie pieniędzy, ponieważ wymaga robienia tego, co już robisz każdego dnia, czyli sprawdzania skrzynki odbiorczej. Poświęć kilka minut dziennie na czytanie e-maili i gromadź więcej pieniędzy.

Kaszkick e-maile są obecnie atrakcyjne. Każdy e-mail przedstawia ofertę (z których wiele jest bezpłatnych), która płaci za podjęcie działania. Jeśli nie podoba ci się oferta, po prostu ją pomiń. Ale jeśli bezpłatna oferta wygląda intrygująco, rozważ jej wypełnienie, aby otrzymać darmowe pieniądze już teraz.

8. Graj w gry

Testuj nowe gry na rynku z darmowym kontem na platformach, które płacą prawdziwe pieniądze za granie w gry. Zdobywaj punkty, które można zamienić na gotówkę po każdej rozegranej grze. Zgromadź wystarczającą ilość środków na swoim koncie, a następnie poproś o gotówkę PayPal lub kartę podarunkową Visa.

pomyłka to popularna aplikacja z nagrodami dla graczy na smartfony. Istnieją setki gier, które można pobrać za darmo, a także zdobywać jednostki na bezpłatne karty podarunkowe Visa za czas spędzony na graniu. Ponieważ aplikacja działa tylko na urządzeniach z Androidem, użytkownicy iOS będą musieli rozważyć inne aplikacje, takie jak Mistplay, aby zacząć zarabiać za darmo.

Powiązany: Jak wymienić karty podarunkowe Visa na gotówkę

Usługi, które możesz zaoferować, aby zarabiać pieniądze online za darmo

Oferowanie usługi może generować wyższą kwotę dochodu w zależności od tego, co możesz zrobić. Rozpocznij własną działalność usługową i zarabiaj pieniądze online bez kosztów początkowych.

9. Zostań niezależnym pisarzem

Pisanie niezależne to zasadniczo pisanie dla kogoś innego i otrzymywanie za to zapłaty. Tematy są nieskończone i zawsze znajdzie się coś dla publiczności. Nowi niezależni pisarze nie zarobią tyle, co doświadczeni pisarze. Jednak może to łatwo zastąpić pracę na pełny etat.

Aby zostać niezależnym pisarzem, musisz wybrać temat, w którym możesz wykazać się autorytetem i dogłębną wiedzą, nawiązać kontakty z potencjalnymi klientami i ćwiczyć profesjonalne umiejętności pisania.

Założenie portfolio niezależnego pisarza to świetne miejsce, aby zacząć zarabiać pieniądze online za darmo. Zacznij od bezpłatnej platformy, takiej jak Medium lub Muck Rack, aby opublikować swoją pracę, aby potencjalni klienci mogli ją zobaczyć.

🔥 Zalecana:  TransUNet — Nigdy więcej CNN do segmentacji obrazu — w kierunku sztucznej inteligencji

Powiązany: Jak szybko zarobić 5000 $

10. Zostań korektorem online

Korekta publikacji, stron internetowych lub innych firm to świetny sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie. Jeśli jesteś świetny w wychwytywaniu błędów ortograficznych i gramatycznych, korekta może być dla Ciebie odpowiednia. Wiadomo, że doświadczeni korektorzy robią co najmniej sześć cyfr.

Niełatwo zostać korektorem, jeśli nie ma się wrodzonej umiejętności wyłapywania błędów. Praca nad jednym kawałkiem, szukanie błędów i porównywanie poprawek z oficjalnym przewodnikiem, takim jak The Chicago Manual of Style, może zająć wiele godzin. Ale z biegiem czasu możesz studiować przewodniki po stylu i nauczyć się poprawiać szybkość korekty, aby zarabiać jeszcze więcej pieniędzy w krótszym czasie.

Caitlin Pyle to profesjonalna korektorka, która ma opanowany ten internetowy zgiełk. Zorganizowała bezpłatne warsztaty, aby pomóc początkującym korektorom dowiedzieć się, czy ta praca online jest dla nich odpowiednia. Dołącz do wolnych Korekta w dowolnym miejscu warsztaty i dowiedz się, co jest potrzebne, aby zacząć.

11. Zostań Wirtualnym Koordynatorem Marketingu

Wirtualni koordynatorzy marketingu opracowują strategie marketingowe dla firm do wdrożenia w celu maksymalnego wyeksponowania odbiorców, których starają się przyciągnąć. To przekłada się na sprzedaż. Średnia pensja początkowa za tę usługę wynosi około 45 000 USD rocznie i może rosnąć w zależności od liczby obsługiwanych klientów.

Koordynatorzy marketingu mogą specjalizować się w strategiach mediów społecznościowych, planowaniu lokalnych wydarzeń, analizie klientów, strategiach optymalizacji wyszukiwarek i wielu innych. Pomocne jest posiadanie dyplomu z marketingu lub doświadczenia w rozwijaniu własnej firmy, zanim zdobędziesz dobrze płatnych klientów. Aby zbudować swoje portfolio, rozważ bliską współpracę z profesjonalnym koordynatorem ds. Marketingu i uczenie się umiejętności na bieżąco.

Powiązany: Jak zarabiać na SEO

12. Zostań zdalnym edytorem zdjęć

Jako edytor zdjęć możesz pominąć lokalne sesje fotograficzne i po prostu zaoferować usługi edycji fotografom, właścicielom kont na Instagramie, czasopismom i innym firmom, które chcą zlecić to zadanie na zewnątrz.

Najłatwiej jest skorzystać z tej możliwości zarabiania pieniędzy online za darmo, gdy masz już umiejętności w zakresie edycji zdjęć, ale nie jest trudno nauczyć się ich najpierw, jeśli zajdzie taka potrzeba. Katie jest profesjonalną fotoedytorką, która zarabia ponad 75 000 $ rocznie na edytowaniu zdjęć. Ona stworzyła Przewodnik edytora zdjęć dla osób zainteresowanych nauką zawodu. Udostępnia również szczegółowy, bezpłatny film szkoleniowy dla początkujących fotoedytorów.

13. Zostań Wirtualną Asystentką

Istnieje wiele firm, które chcą, aby wirtualny asystent wykonywał za nich zadania, takie jak sprawdzanie wiadomości e-mail, umawianie spotkań, rejestrowanie wydatków, odbieranie telefonów, planowanie treści w mediach społecznościowych itp. Początkujący wirtualni asystenci płacą około 20 USD za godzinę, podczas gdy bardziej doświadczeni asystenci mogą pobierać opłaty do 100 dolarów za godzinę.

Ponieważ istnieją setki umiejętności, które mogą mieścić się w nazwie stanowiska, stosunkowo łatwo jest zostać wirtualnym asystentem bez doświadczenia. Aby rozpocząć, ważne jest, aby wybrać niszę, w której będziesz pracować, a następnie doskonalić umiejętności, które już posiadasz. Możesz później rozszerzyć swoją ofertę usług, aby zwiększyć liczbę klientów.

Najważniejszą częścią zostania wirtualnym asystentem jest nauczenie się, jak się sprzedawać i nawiązywać relacje ze stałymi klientami. Uczyć się od W pełni zarezerwowane VA aby sprawdzić, czy to jest dla Ciebie.

Pomysły na biznes online, które można rozpocząć za darmo

Rozpocznij biznes w domu, który jest naprawdę Twoją pasją i zarabiaj na tym. Istnieje wiele sposobów na założenie własnej firmy i zarabianie pieniędzy w Internecie bez żadnych opłat.

14. Przerzucaj darmowe przedmioty online

Podobnie jak w przypadku przerzucania domów, możesz także kupować tanie lub znajdować darmowe przedmioty do przerzucania online. Przejdź się po pchlim targu lub wyprzedaży garażowej i znajdź tanie przedmioty, które możesz naprawić, by zarobić.

Najlepszym sposobem na zarabianie pieniędzy w Internecie za darmo jest rozpoczęcie od wyczyszczenia własnej szafy, strychu, garażu i szopy. Znajdź rzeczy, które możesz sprzedawać, aby zarabiać pieniądze, i wystawiaj je na Facebook Marketplace, eBay lub w innych witrynach sprzedaży.

Książki mogą być lukratywnym przedmiotem do przerzucenia. Niektórzy twierdzą, że zarabiają ponad 20 000 USD w ciągu jednego miesiąca, przeglądając książki online. Możesz spróbować ZenArbitrage za darmo, aby sprawdzić, czy ta okazja jest dla Ciebie odpowiednia. System uczy strategii zarabiania wielkich pieniędzy poprzez przewracanie książek i zapewnia narzędzia do efektywnego robienia tego.

🔥 Zalecana:  Jak pobrać El Capitan bez App Store

15. Otwórz sklep Etsy

Etsy to internetowy rynek, na którym wiele osób sprzedaje domowe wyroby i przedmioty vintage. Załóż własny sklep i sprzedawaj rzeczy, które są dla Ciebie ważne. Chociaż nie ma kosztów początkowych, po sprzedaży każdego przedmiotu są naliczane opłaty. Koszt pochodzi z twojej płatności, a nie z twojej kieszeni, więc jeśli nic nie sprzedajesz, nic nie płacisz.

Powiązany: Najlepsze rzeczy do sprzedania na Etsy

16. Rozpocznij działalność konsultingową

Jest wiele rzeczy, w których możesz być ekspertem, a inni skorzystaliby z nauki dzięki tobie. Rozpocznij własną działalność konsultingową i pobieraj opłaty za nauczanie innych nowych umiejętności.

Ważne jest, aby stać się ekspertem w temacie, który chcesz konsultować z innymi. Oznacza to poświęcenie czasu na poznanie szczegółów i samodzielne ich zastosowanie. Wybierz specjalność, w której masz doświadczenie ze szkoły lub pracy, aby udowodnić swoje umiejętności.

Powiązany: Jak zarabiać na udzielaniu porad

Uzasadnione opłaty startowe, których możesz uniknąć z góry

Gdy z założeniem firmy wiąże się opłata, może to pozostawić niesmak w ustach. Opłaty niekoniecznie są oszustwem, ale jeśli masz mało środków, możesz znaleźć opcje, które pozwolą Ci zacząć za darmo.

Oto kilka typowych opłat, które możesz zapłacić później, gdy będziesz gotowy do zwiększenia strumienia dochodów.

Opłaty za hosting. Platformy hostingowe, takie jak WordPress, pobierają opłatę za posiadanie strony internetowej. Zamiast płacić tę opłatę, możesz skorzystać z bezpłatnej strony z portfolio na Medium zamiast tworzyć własną stronę internetową.

Opłaty członkowskie. Istnieje wiele witryn członkowskich, które wymagają uiszczania miesięcznej opłaty członkowskiej, aby zapewnić wyłączny dostęp do tablic z ofertami pracy, takich jak FlexJobs. Zamiast tego rozważ skorzystanie z bezpłatnych witryn z ofertami pracy, aby obniżyć koszty członkostwa. Będziesz musiał wykonać pracę wstępną i zbadać każde stanowisko, o które chcesz się ubiegać, aby uniknąć potencjalnego oszustwa.

Opłaty za kurs. Naucz się nowych umiejętności, korzystając z bezpłatnych zasobów wyszukiwania w Internecie, oglądania filmów na YouTube lub pobierania bezpłatnych przewodników. Może to pomóc wyeliminować potrzebę zakupu kursu. Gdy już wiesz dokładnie, jaką specjalizację chcesz studiować i uzyskałeś przynajmniej niewielki dochód, możesz potencjalnie zainwestować w kurs, aby dowiedzieć się więcej później.

Opłaty marketingowe. Zamiast płacić za reklamy, dołącz do bezpłatnych grup na Facebooku lub innych platformach społecznościowych, aby reklamować się i zdobywać tam klientów lub klientów. Poproś o rekomendacje od osób, z którymi wcześniej pracowałeś.

Powiązany: Zostań w domu Mamo Praca

Inwestycja z góry może sprawić, że Twoje dochody będą rosły szybciej

Rozpoczęcie działalności online może oznaczać różne rzeczy dla każdego. Niektórzy decydują się na rozpoczęcie, ponieważ muszą szybko zarobić pieniądze. Tak więc inwestowanie w celu codziennego zarabiania pieniędzy nie zawsze jest na początku opcją.

Chociaż inwestowanie w biznes online to świetny sposób na uzyskanie wiarygodnego dochodu, jeśli masz mało pieniędzy, istnieje wiele sposobów na zarabianie pieniędzy bez płacenia czegokolwiek. Gdy zaczniesz przynosić trochę pieniędzy, możesz je później ponownie zainwestować w swoją firmę.

Od odbierania połączeń po oferowanie usług, a nawet założenie sklepu internetowego — możesz znaleźć odpowiedni sposób na darmowe zarabianie pieniędzy w Internecie. Wypróbuj jeden lub więcej z wymienionych tutaj sposobów i obserwuj, jak rosną Twoje dochody.

Powiązany: Jak zarobić 50 000 $ w tydzień