Jak zarabiać na życie w dziczy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarabiać na życie w dziczy

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Matka Natura jest po prostu lekarstwem, którego wielu z nas potrzebuje, aby uciec od zgiełku świata i ponownie połączyć się z naszym prawdziwym ja. W rzeczywistości każdego dnia coraz więcej osób decyduje się na odejście od sieci i znalezienie sposobów na życie z ziemi. Ludzie coraz częściej szukają sposobów na zarabianie na życie w dziczy.

Chociaż życie może toczyć się w szybkim tempie, które jest zawsze połączone z mediami społecznościowymi lub ogólnie z Internetem, dobrze jest pomyśleć o sposobach, w jakie możemy zamiast tego odłączyć się od prądu. Niezależnie od tego, czy chcesz całkowicie przenieść się w dzicz, czy po prostu żyć poza siecią w niepełnym wymiarze godzin, nadal możesz na tym zarabiać.

Przygotowałam listę, która została specjalnie zaprojektowana, aby pomóc ci zrozumieć opcje, które musisz mieć, aby żyć w dziczy, a jednocześnie nadążać za swoimi dochodami. Oszczędzaj pieniądze, schodząc z sieci i jednocześnie zarabiając dodatkowe pieniądze.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

12 sposobów zarabiania na życie w dziczy

Poniższe sposoby szczegółowo opisują, jak zarabiać na naturze, żyjąc w dziczy. Przejrzyj listę i zdecyduj, jaki jest najlepszy sposób zarabiania pieniędzy w miejscu, które kochasz.

1. Zostań fotografem dzikiej przyrody

Zabierz ze sobą swoje umiejętności fotograficzne w nowe miejsce w dziczy. Rób zdjęcia zachodów i wschodów słońca przez drzewa, wspinaj się po górach, rób zdjęcia ptakom i korzystaj z wielu innych możliwości robienia pięknych zdjęć. Pod dowolnym kątem możesz uchwycić cud swojego domu na świeżym powietrzu.

Sprzedawaj swoje zdjęcia na własnej stronie internetowej lub współpracuj z inną platformą internetową, aby zarabiać na zdjęciach, które robisz i dzikiej przyrody. Możesz także współpracować z lokalnymi firmami, aby bezpośrednio sprzedawać im swoje zdjęcia. Możesz określić cenę swoich zdjęć, aby zarabiać takie pieniądze, jakie chcesz.

2. Sprawdź w swoim stanie

Może to być zaskoczeniem, ale w rzeczywistości niektóre stany płacą za mieszkanie. Na przykład mieszkańcy Alaski otrzymują wynagrodzenie w wysokości 1000 USD rocznie jako część dywidendy z Funduszu Stałego wypłacanej wszystkim mieszkańcom, którzy mieszkali tam przez co najmniej rok. Wybierz odległe miejsce na Alasce, zarejestruj się jako mieszkaniec i zarabiaj na życiu w dziczy.

🔥 Zalecana:  Jak odzyskać wyłączone konto na Instagramie (użyj tego na 3 sposoby)

Inne stany, które robią coś podobnego, to Hawaje, Maine i kilka innych. Każdy stan ma swoje własne wymagania, więc upewnij się, że je sprawdzisz przed przeprowadzką.

Powiązany: Zarabiaj, aby mieszkać w domu

3. Zostań influencerem

Chociaż chcemy odłączyć się od mediów społecznościowych, może się zdarzyć, że ponownie połączysz się ze światem Internetu, aby zarobić trochę pieniędzy. Aby to zrobić i żyć w dziczy, rozważ zostanie influencerem, aby móc zarabiać na życie w dziczy.

Publikuj w mediach społecznościowych wszystkie rzeczy, które robisz w ciągu dnia jako mieszkaniec dzikiej przyrody. Pokaż swoim widzom, jakich produktów i materiałów używasz do przetrwania każdego dnia. Polecaj marki i firmy, które wytwarzają trwałe i wydajne materiały eksploatacyjne, którym ufasz.

Jako influencer możesz zarabiać za polecanie innym firm swoim widzom. Zostań partnerem tych firm, co oznacza, że ​​otrzymasz specjalny kod lub link do udostępnienia widzom, który przekieruje ich do tych produktów w celu zakupu. Każdy zakup dokonany za pośrednictwem udostępnionego linku lub kodu oznacza, że ​​otrzymujesz prowizję za tę sprzedaż.

Powiązany: Jak zarabiać na wyprowadzaniu psów

4. Wydzierżaw ziemię

Życie w dziczy oznacza, że ​​musisz żyć na jakiejś ziemi, którą posiadasz. Tylko 2,7% obszaru lądowego w Stanach Zjednoczonych jest określane mianem „pustkowia”. Oznacza to, że większość gruntów należy do kogoś.

W przypadku ziemi, którą posiadasz, rozważ wynajęcie jej innym osobom do polowania, organizowania imprez lub biwakowania. W zależności od powodu, dla którego ktoś chce wynająć Twoją ziemię, możesz pobierać opłaty za dzień lub godzinę.

Powiązany: Jak zarabiać na polowaniu

5. Załóż farmę robaków

Założenie farmy robaków oznacza, że ​​możesz sprzedawać odchody robaków jako nawóz do lokalnych sklepów rolniczych, innych właścicieli ziemskich w pobliżu lub na targu rolników. Byłbyś zaskoczony, gdybyś dowiedział się, za ile pieniędzy można sprzedać odchody robaków i co to oznacza dla twoich dochodów.

Możesz także poczekać, aż robaki się rozmnożą, a następnie sprzedać robaki innym za opłatą. Farma robaków nie zajmuje dużo czasu, aby nadążyć. Ustaw kilka wybranych robaków w pojemniku na pustkowiu i odżywiaj je. Zarabiaj pieniądze na małej lub dużej farmie robaków, żyjąc z ziemi.

Powiązany: Jak zarabiać na obozie w namiocie, domku lub kamperze

Więcej sposobów zarabiania na życiu w dziczy

Życie w dziczy nie oznacza, że ​​musisz być całkowicie odłączony. Jest tak wiele sposobów na zarabianie pieniędzy, żyjąc w dziczy, korzystając z ofert pracy online i możliwości przedsiębiorczości.

6. Zostań korektorem

Życie w dziczy ma różne poziomy narażenia na świat lub Internet. Aby przetrwać, ludzie potrzebują dostępu do Internetu lub połączenia na pewnym poziomie. Może to być wykonywanie połączeń alarmowych lub nadążanie za nowymi informacjami, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla ich bezpieczeństwa.

Biorąc to pod uwagę, musisz mieć pewien poziom połączenia z Internetem, aby móc zarabiać pieniądze żyjąc w dziczy, zostając korektorem.

Sprawdź książki, artykuły online, czasopisma lub inne formy kopii, które Cię interesują. Gdy zostaniesz korektorem, możesz czytać fragmenty w zaciszu swojego domu na łonie natury. Jeśli nie masz pewności, jak zacząć w świecie korekty, rozważ podjęcie Bezpłatne seminarium internetowe Caitlin Pyle zrozumieć, co to znaczy być korektorem.

🔥 Zalecana:  Jak zrobić czat grupowy na Snapchacie w 2023 roku

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

7. Podziel się swoimi doświadczeniami na kanale YouTube

Utwórz kanał YouTube i pokaż swoim obserwatorom, jak wygląda życie w dziczy. Zabieraj je na codzienne wyprawy, pokazuj, jak gotować bez kuchni i zarabiaj, by uczyć je, jak przetrwać w dziczy.

Ludzie mają instynkty, które mogą pomóc im przetrwać w wielu sytuacjach. Bądź ekspertem od dzikiej przyrody, do którego inni udają się, aby dowiedzieć się, jak mogą wieść życie podobne do twojego i wykorzystać swój instynkt przetrwania. Umieść reklamy na swoim kanale YouTube, aby zarabiać na leśnym życiu.

Powiązany: Jak zarabiać na wędrówkach

8. Utwórz blog o dziczy

Generuj pasywny dochód dzięki blogowi o dziczy. Na swoim blogu twórz artykuły z poradnikami, jak przetrwać w lesie lub co zrobić, aby przygotować się do życia w dziczy. Możesz także tworzyć posty, które podpowiedzą czytelnikom, jak zarabiać na lesie lub jak zarabiać na drzewach.

Jako bloger odpowiadasz za treść, którą chcesz opublikować. Bądź konsekwentny i pokazuj się jako ekspert, od którego ludzie chcą się uczyć. Będziesz osobą, do której się zwrócą, gdy będą zastanawiać się, jak żyć w dziczy. Dodaj kilka linków partnerskich do produktów, które polecasz i pozwól reklamom w swojej witrynie generować pieniądze.

9. Podziel się swoją opinią na temat sprzętu i marek outdoorowych

Dołącz do platformy internetowej, takiej jak Placówka opinii i zarabiaj na życiu w dziczy, dzieląc się swoimi opiniami. Opinion Outpost to strona z nagrodami, która płaci swoim członkom za wypełnianie ankiet. Kwota, którą zarobisz, będzie zależała od długości wypełnionych ankiet.

Każda wypełniona ankieta generuje punkty, które są nagradzane na Twoim koncie. Możesz zebrać wszystkie swoje punkty i wykorzystać je do wypłaty nagród, takich jak gotówka na konto PayPal lub karty podarunkowe do Visa i Amazon. Kiedy nie polujesz na jedzenie ani nie cieszysz się pogodą, zbieraj punkty za ankiety, aby kupić niektóre artykuły pierwszej potrzeby, których nie możesz wyprodukować ani wyhodować samodzielnie.

Powiązany: Zarabiaj, odpowiadając na pytania

10. Zostań niezależnym pisarzem

Zarabiaj na pisaniu na czyimś blogu lub tworzeniu artykułów dla innej firmy, zostając niezależnym pisarzem. Jako niezależny pisarz otrzymujesz wynagrodzenie za każdy projekt pisarski, który podejmujesz dla kogoś innego. Znajdź firmę w dziczy, w niszy myśliwskiej, a nawet wędkarskiej. Współpracuj z nią, aby tworzyć treści na jej platformę, które przemawiają do Twojej pasji.

🔥 Zalecana:  Czy lokalizacja Snapchata wyłącza się, gdy telefon umiera?

Niezależni pisarze często muszą samodzielnie znajdować klientów. Oznacza to budowanie silnych połączeń i zbieranie referencji od poprzednich klientów. Stwórz portfolio pisarskie, zbuduj swoją klientelę i zarabiaj, mieszkając w lesie jako niezależny pisarz.

Powiązany: Jak zarabiać na łowieniu ryb

Inne unikalne sposoby zarabiania pieniędzy na drzewach

Jeśli szukasz sposobów zarabiania pieniędzy na drzewach, które otaczają cię w dziczy, rozważ te dwa inne pomysły, które mogą być opłacalne.

11. Zrób drewniane bibeloty z drzew

Każdego dnia jesteś otoczony drzewami, a to oznacza, że ​​masz wokół siebie mnóstwo drewna. Znajdź powalone gałęzie drzew i patyki oraz strugaj drewniane bibeloty na sprzedaż.

Od figurek po ozdoby, a nawet drewniane meble — istnieje nieskończona ilość możliwości tego, co można zrobić z drewna. Sprzedawaj je, łącząc się z lokalnymi sklepami lub targowiskami. Możesz także sprzedawać swoje przedmioty na platformie internetowej, takiej jak Esty, aby naprawdę dotrzeć do mas. Jest publiczność, która z pewnością jest zainteresowana ręcznie robionymi przedmiotami z drewna.

12. Sprzedaj drewno opałowe

Zbieraj powalone drzewa i rąbaj drewno, aby sprzedać je na kemping lub ogrzać dom. Sprzedawaj kłody na poboczu drogi lub współpracuj z pobliskim sklepem, aby dostarczać im drewno na sprzedaż. Zachowaj trochę dla siebie, aby ogrzać się w zimnych porach roku.

Powiązany: Jak sprzedawać rośliny

Dzicz może zapewnić na wiele sposobów

Napełnij się naturą i zarabiaj, płacąc za życie w dziczy. Dokładne zrozumienie, w jaki sposób przeżyjesz w przyrodzie, nie oznacza tylko znalezienia następnego posiłku na polowanie. Oznacza to również zbadanie, jak zapłacić za ziemię, którą będziesz zajmować, oraz za wszelkie artykuły pierwszej potrzeby lub materiały, które musisz kupić.

Chociaż wiele osób może chcieć całkowicie odciąć się od samego społeczeństwa, nadal są pewne rzeczy, za które trzeba będzie zapłacić, a posiadanie dochodu na utrzymanie stylu życia jest niezbędne.

Ta lista została stworzona, aby dać ci pomysły, jak możesz urzeczywistnić to marzenie, jeśli chcesz zarabiać na życiu w dziczy. Poświęć trochę czasu na zastanowienie się, które kariery na świeżym powietrzu są dla Ciebie dostępne. Musisz także zdecydować, które opcje chcesz realizować, aby dzicz mogła zapewnić ci psychicznie i finansowo.

Powiązany: Jak zarobić 20 dolarów dziennie