Jak zarabiać na wakacjach (11 relaksujących sposobów)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarabiać na wakacjach (11 relaksujących sposobów)

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Marzeniem większości ludzi jest możliwość wyjazdu na wakacje, kiedy tylko chcą, tak długo, jak chcą, bez martwienia się o niższą wypłatę. Nikt nie chce być zamknięty w biurze z jednym lub dwoma tygodniami płatnego urlopu rocznie. Dlatego uznałem, że ważne jest stworzenie listy specjalnie podkreślającej sposoby zarabiania na wakacjach.

Życie to o wiele więcej niż zarabianie pieniędzy na przetrwanie. Istnieją wspaniałe przygody do przeżycia, które będą o wiele bardziej satysfakcjonujące niż jakakolwiek praca. Wakacje to świetny sposób na wspaniałe wspomnienia z rodziną.

Jeśli jesteś gotowy porzucić ściany biurowe i zamiast tego zwiedzać, z przyjemnością dowiesz się, że istnieją możliwości zarobienia pieniędzy na wakacje. Koniec z martwieniem się o to, czy będziesz w stanie zapłacić rachunki po powrocie do domu lub obliczaniem, ile godzin urlopu Ci pozostało. To Twoja szansa, aby zacząć żyć życiem, którego pragniesz, zamiast bać się nieprzewidywalnej przyszłości.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

11 legalnych sposobów na zarabianie na wakacjach

Otwórz swój umysł na nowe możliwości, których możesz być częścią na wakacjach. Czasami wszystko, czego potrzebujesz, to komputer i połączenie z Internetem, aby zarabiać na wyjeździe na wakacje.

1. Wynajmij swój dom

Kiedy wyjeżdżasz na wakacje, oznacza to, że twój dom stoi pusty i bezużyteczny. To świetna okazja, aby rozważyć wynajęcie domu na Airbnb podczas Twojej nieobecności. Airbnb ułatwia wystawianie domów do wynajęcia i ustalanie dostępnych terminów. Goście będą mogli wybrać daty, które im odpowiadają, i mogą zostać w Twoim domu, gdy będziesz zwiedzać.

Wynajmowanie domu to doskonały sposób na załatwienie dwóch rzeczy na raz. Nie będziesz musiał płacić za opiekunkę do domu, ponieważ ktoś będzie w twoim domu ORAZ twoi goście będą płacić tobie, a nie na odwrót. Niektóre domy można wynająć za kilkaset dolarów za noc.

🔥 Zalecana:  19 sposobów zarabiania na oglądaniu filmów online (zarabiaj 25 USD za godzinę)

2. Utwórz wakacyjne listy kontrolne

Podczas podróży do różnych miejsc z listy rzeczy do zrobienia, zwróć uwagę na rzeczy, które mogą być pomocne dla innych. Jeśli podróżujesz w zaśnieżone miejsca, zastanów się, jakie rzeczy rodziny powinny zabrać ze sobą, aby było im ciepło i wygodnie. To tak samo, jakbyś podróżował do raju na plaży; pomyśl o przedmiotach, które poleciłbyś innym zabrać ze sobą na walkę ze słońcem i upałem.

Twórz listy kontrolne do wydrukowania, mając na uwadze wszystkie te elementy, i sprzedawaj je w sklepie Etsy jako cyfrowe pliki do pobrania. Rodziny będą wdzięczne za dodatkowe informacje podczas pakowania całej rodziny. Możesz także tworzyć przewodniki turystyczne, takie jak popularne miejsca do odwiedzenia w dowolnym miejscu docelowym, aby pomóc ludziom w jak najlepszym wykorzystaniu ich podróży.

Powiązany: Najlepsze rzeczy do sprzedania na Etsy

3. Zostań podróżującym fotografem

Jako podróżujący fotograf możesz zarabiać, by pojechać prawie wszędzie. Niezależnie od tego, czy klient zatrudnia Cię do podróży do niego, czy też chcesz podróżować gdzieś, aby robić zdjęcia, które możesz sprzedawać na własną rękę, bycie fotografem nie może się nie udać.

Rób zdjęcia egzotycznych miejsc lub ukrytych klejnotów, które zauważysz podczas swoich podróży. Zarabiaj, aby jeździć na wakacje do miejsc takich jak inne kraje lub na rejsy. Możesz pobierać opłaty za pakiety dla klientów lub pobierać opłaty za obraz w zależności od preferowanej metody.

4. Zostań nianią

Bycie nianią może wiązać się z wieloma korzyściami. Jednym z tych przywilejów jest zarabianie na wyjeździe na wakacje z rodziną, dla której jesteś zatrudniony. Nianie mogą pomóc rodzinom w spędzeniu przyjemniejszych wakacji, będąc dodatkową parą oczu i rąk, aby pomóc w opiece nad dziećmi, zwłaszcza jeśli są małe.

Nianie zazwyczaj mają opłaconą całą podróż, gdy są z rodziną, oraz wszelkie dodatkowe wydatki, takie jak jedzenie. Jeśli masz zawartą umowę z rodziną, możesz również otrzymać rzeczywiste wynagrodzenie oprócz podróży całkowicie opłaconej. To byłaby dla ciebie podwójna wygrana.

5. Załóż własny blog wakacyjny

Blogi to świetny sposób na dzielenie się doświadczeniami, dokumentowanie tego, czego się nauczyłeś i pomaganie innym, którzy czytają Twoje posty. Załóż własnego bloga o wakacyjnych wskazówkach, sztuczkach i tym, co robić w miejscach docelowych. Dziel się tym, co się sprawdziło, a co nie, kiedy byłeś na wycieczce, i zarabiaj, aby pomóc innym unikać wyzwań po drodze.

Jako bloger możesz zarabiać, umieszczając reklamy w swoich postach i zostając partnerem. Bycie partnerem to doskonała okazja do zarobienia pieniędzy na wirtualne wakacje. Wypróbuj wakacje w wirtualnej rzeczywistości, które stają się popularne i zarabiaj na reklamowaniu tych firm za pośrednictwem ich programów partnerskich.

🔥 Zalecana:  Jak studenci wpływają na rozwój technologii we współczesnym świecie

6. Zostań influencerem w mediach społecznościowych

Osoby mające wpływ na media społecznościowe otrzymują pieniądze za reklamowanie innych firm i marek. Możesz zarabiać na wakacje jako influencer w mediach społecznościowych na kilka sposobów. Możesz reklamować hotele, w których nocujesz i miejsca, w których jesz. Te firmy zwykle płacą ci za sponsorowane posty.

Możesz również zarabiać na reklamowaniu produktów, które okażą się przydatne podczas podróży. Reklamuj te „niezbędne rzeczy”, które inni powinni kupić, używając Twojego linku partnerskiego lub specjalnego kodu. Otrzymasz prowizję za każdym razem, gdy ktoś dokona zakupu za pomocą Twojego linku lub kodu.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

7. Utwórz eBook Porady i wskazówki dotyczące podróży

Książki elektroniczne zapewniają tak dużą wartość, ponieważ są łatwe w użyciu i zwykle zawierają informacje, których inni potrzebują w tej chwili. Wykorzystaj tę okazję, tworząc własne e-booki z poradami i sztuczkami. Pomóż podróżnym wiedzieć, czego mogą się spodziewać, gdy podróżują za granicę, z małymi dziećmi itp.

Możesz także utworzyć e-booka, który jest specyficzny dla miejsca docelowego. Napisz o najważniejszych rzeczach do zrobienia podczas wakacji w tym miejscu. Omów najlepsze restauracje, miejsca pobytu i atrakcje, które turyści powinni zobaczyć. Sprzedawaj swoje e-booki na Etsy, Amazon Kindle lub na własnej stronie internetowej.

8. Zostań testerem parku rozrywki

Istnieje specjalny rodzaj pracy, który możesz wykonywać podczas wakacji. Ostatecznym zadaniem jest zarabianie na testowaniu parków rozrywki. Wykorzystaj swoją miłość do parków rozrywki, aby zarabiać pieniądze na całej swojej zabawie. Pisz recenzje, bądź tajnym klientem lub zostań zatrudniony przez sam park rozrywki, aby testować różne rzeczy.

Podróżuj po kraju, wypróbowując wszystkie parki rozrywki i najlepsze przejażdżki. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi i pomóż parkom rozrywki wprowadzać ulepszenia w oparciu o Twoje opinie. Kto by pomyślał, że parki rozrywki mogą być zarówno zabawne, jak i lukratywne dla gości?

Więcej sposobów zarabiania na wakacjach

Jeśli nie chcesz wykonywać pracy związanej z wakacjami, istnieje wiele sposobów zarabiania na wakacjach. Rozważ następujące pomysły, które możesz zrobić podczas wakacji, gdzie wiał wiatr.

9. Zostań niezależnym korektorem

Wykorzystaj swoje umiejętności czytania i gramatyki do korekty dla klientów, gdy jesteś na wakacjach. Ustawiane przy plaży lub przytulone w pięknej kabinie z jakąś lekturą w ręku. Przejrzyj pracę swojego klienta, aby znaleźć błędy gramatyczne i ortograficzne.

🔥 Zalecana:  10 sposobów na zostanie twórcą treści i zarabianie ponad 100 USD/godz

Jako freelancer możesz otrzymywać wynagrodzenie za godzinę lub projekt. Możesz ustawić stawkę, aby mieć kontrolę nad swoim potencjałem zarobkowym. Ukradnij przerwy, gdy dzieci drzemią lub po całym dniu wycieczek. Godzina lub dwie pracy po pójściu spać mogą być idealnym miejscem na wakacje.

10. Rozpocznij własną niezależną działalność pisarską

Zostań niezależnym pisarzem i zabierz swoją pracę ze sobą na wakacje. Zdobądź klientów ze swojej ulubionej niszy, aby pisać posty na blogu, e-maile, posty w mediach społecznościowych i inne rodzaje treści. Niezależni pisarze mają swobodę pracy z dowolnego miejsca w dowolnym czasie, o ile mogą dotrzymać terminów.

Ustaw własne stawki i pracuj między zajęciami na wakacjach. Zabierz pracę ze sobą w podróże, loty samolotem, a nawet w pociągach lub na łodziach.

11. Zostań edytorem zdjęć

Edytorzy zdjęć otrzymują wynagrodzenie za edycję zdjęć dla fotografów. Potrzebujesz tylko komputera, internetu i najnowszego oprogramowania do edycji zdjęć. Oznacza to, że możesz edytować zdjęcia z dowolnego miejsca, nawet na wakacjach.

Zarabiaj podczas wakacji, edytując zdjęcia dla swoich klientów-fotografów. Poznaj preferencje swoich klientów dotyczące tego, jak lubią zmieniać swoje zdjęcia. Zarabiaj, wykonując to zadanie na godzinę lub na projekt.

Powiązany: Praca, w której czujesz się jak na wakacjach

Wakacje właśnie stały się o wiele bardziej zabawne i lukratywne

Wakacje są zabawne, ale mogą przynieść poczucie zmartwienia, gdy nie jesteś pewien finansów po zakończeniu podróży. Spraw, aby ta część twojego życia była bardziej relaksująca i satysfakcjonująca, korzystając ze sposobów zarabiania na wakacjach.

Zarabiaj pieniądze, wykonując jedną lub więcej z wymienionych tutaj rzeczy. Jeśli naprawdę chcesz, aby wakacje stały się bardziej stylem życia, wybierz więcej niż jedną opcję z tej listy, aby zwiększyć swoje dochody. Życie jest zbyt krótkie; wykorzystaj teraz czas, który masz na eksplorację.