Jak zarabiać na Reddicie – 15 najlepszych pomysłów na 2023 rok

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarabiać na Reddicie – 15 najlepszych pomysłów na 2023 rok

Kiedy myślisz o korzystaniu z Reddit, możesz pomyśleć o znalezieniu zabawnych memów lub byciu na bieżąco z najnowszymi wiadomościami.

Ale czy wiesz, że można również zarabiać pieniądze za pomocą Reddita?

Reddit, określany również jako „pierwsza strona internetu”, obsługuje 330 milionów aktywnych użytkowników i oferuje niesamowitą ilość możliwości zarabiania pieniędzy w Internecie.

Tak długo, jak znasz odpowiednie subreddity, do których możesz dołączyć, istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy na Reddit i rozpoczynania nowych, dochodowych zajęć pobocznych, a nawet znajdowania nowych miejsc pracy!

Jeśli brzmi to dla Ciebie atrakcyjnie, czytaj dalej, ponieważ omawiamy najlepsze sposoby zarabiania pieniędzy na Reddit.

Jak zarabiać na Reddicie

Głównym sposobem zarabiania pieniędzy na Reddit jest dołączanie do różnych subskrybentów, w których publikowane są możliwości zarabiania pieniędzy i legalne oferty pracy online.

Ale możesz także użyć Reddit jako źródła ruchu do promowania oferowanej firmy lub usługi online i zarabiania w ten sposób.

Tak więc, jeśli jesteś gotowy, aby zarobić trochę pieniędzy na Reddit, poniżej przedstawiam niektóre z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy za pomocą Reddit, abyś mógł je wypróbować.

1. r/Pieniądze na piwo

Jednym z najłatwiejszych sposobów zarabiania pieniędzy na Reddit jest dołączenie do niszowych społeczności, takich jak r/Pieniądze na piwo znaleźć sposoby na zarobienie dodatkowej gotówki co miesiąc.

Sub zawiera listę przydatnych zasobów na tematy związane z zarabianiem pieniędzy, takie jak:

Społeczność ponad 900 000 użytkowników jest zawsze dostępna, aby pomóc w niektórych zadaniach i doradzić, które z nich najlepiej wykonać.

Niektórzy użytkownicy zarobili nawet setki dolarów miesięcznie, wykonując zadania Beermoney, a comiesięczny wątek „Kto Ci zapłacił”, w którym ludzie dzielą się platformami, które płacą najwięcej, oraz wskazówkami, jak zmaksymalizować zarobki.

Beermoney to właściwie miejsce, w którym Tom dowiedział się o hodowli telefonów i zarabianiu pieniędzy na stronach internetowych GPT, więc sama ta subskrypcja zarobiła Tomowi kilkaset dolarów!

Przejrzystość jest zdecydowanie najlepszą częścią r/Beermoney, ponieważ użytkownicy dzielą się swoimi doświadczeniami z różnymi firmami, więc możesz wybrać te, które dobrze płacą.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym subreddicie, możesz również przeczytać nasz wywiad z dwoma czołowymi członkami r/Beermoney i ich przemyśleniami na temat świata beermoney!

2.

Użyj Reddita jako źródła ruchu

Innym skutecznym sposobem zarabiania pieniędzy za pomocą Reddita jest wykorzystanie go jako źródła ruchu dla Twojego bloga lub firmy online.

W rzeczywistości, jeśli Twoim celem jest skierowanie większej ilości darmowego ruchu do Twojej witryny lub bloga, Reddit jest doskonałym miejscem do znalezienia społeczności osób, które mogą być zainteresowane tym, o czym piszesz.

Pierwszym krokiem jest znalezienie odbiorców, którzy będą zainteresowani Twoimi treściami.

Po znalezieniu odpowiednich subredditów możesz udostępnić tam swoje najlepsze treści, aby uzyskać więcej oczu na swoją pracę.

Reddit to także sposób, w jaki This Online World generuje część ruchu.

W rzeczywistości w ciągu ostatnich kilku miesięcy ponad 2000 użytkowników przybyło z Reddit, aby przeczytać treści w This Online World.

To bezpośrednio generuje przychody z Reddit, ponieważ This Online World wyświetla reklamy Mediavine, a także ma linki partnerskie.

To prawda, że ​​jest to niewielki ruch, ale jeśli uda ci się sprawić, by post stał się półwirusowy na Reddit, możesz potencjalnie przyciągnąć tysiące dziesiątek tysięcy nowych użytkowników do Twojej witryny!

Pamiętaj tylko, że celem jest jakość, a nie ilość.

Użytkownicy Reddit są przyzwyczajeni do bombardowania tego rodzaju materiałami i są zmęczeni ludźmi, którzy próbują im coś sprzedać, więc bądź autentyczny i spraw, aby był atrakcyjny dla odbiorców.

Dodatkowa lektura – jak zarobiłem 272 000 $ na blogu w 2022 r.

3. r/Pracuj online

Jeśli szukasz poważniejszych sposobów na sprzedaż swoich umiejętności online i rozpoczęcie kariery online, r/WorkOnline jest dla Ciebie.

Ten subreddit udostępnia możliwości zarabiania pieniędzy, które możesz robić online, ze szczególnym naciskiem na długoterminowe prace i poboczne sprawy, takie jak:

Znajdziesz tu także posty o zarabianiu na blogu lub kanale YouTube, a także inne pomysły na biznes online.

Wreszcie, r/WorkOnline zawiera również wskazówki, jak rozpocząć zdalne poszukiwanie pracy, i zwykle jest comiesięczny wątek na najlepszych stronach internetowych z ofertami pracy zdalnej lub firmach, które obecnie zatrudniają pracowników zdalnych.

Możliwości są prawie nieograniczone – możesz nawet znaleźć oferty pracy w pełnym wymiarze godzin, jeśli chcesz pozostać na odległość, ale chcesz trochę więcej stabilności.

4.

Promuj swoją markę na Reddicie

Innym kreatywnym sposobem zarabiania pieniędzy za pomocą Reddit jest promowanie różnych produktów lub marek, które sprzedajesz jako marketingowiec stowarzyszony lub dla własnej firmy.

Podczas gdy Redditorzy zwykle unikają intensywnego marketingu, nie oznacza to, że nie możesz zbudować społeczności wokół produktu lub marki, którą posiadasz.

Stanie się wiarygodnym Redditorem to pierwszy krok do tego, ponieważ będziesz chciał rozwijać swoją Karmę (którą zdobywasz, zdobywając pozytywne opinie), aby ludzie ufali publikowanym przez Ciebie rzeczom.

Autentyczność jest tutaj kluczowa, w przeciwnym razie użytkownicy przejrzą Twoje posty, a Twoje wysiłki pójdą na marne.

Gdy już zaangażujesz się w odpowiednie subreddity, dodaj wartość do społeczności, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami i radami na temat postów innych osób.

Wreszcie, po ustaleniu swojej wiarygodności, stwórz treści, które promują Twój własny produkt lub usługę, aby uzyskać darmowy ruch na Twoje strony docelowe.

Oto przykład z r/Pasywny_dochód.

Spójrz na te wszystkie głosy!

W tym wątku oryginalny plakat dzieli się różnymi strumieniami dochodów, które wykorzystują do generowania pasywnego dochodu w wysokości 12 000 USD miesięcznie.

Zapewniają wiele wartości, wskazówek i przejrzystości, aby pomóc innym Redditorom.

Ale łączą się również z firmą SaaS, której są właścicielami, i swoim kanałem YouTube, zasadniczo promując zasoby, które posiadają dla 179 000 osób.

Porozmawiaj o darmowym, genialnym marketingu!

5. r/Zatrudnienie

Wiele najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy na Reddit polega na poznawaniu możliwości zarobkowania lub znajdowaniu firm, które obecnie zatrudniają.

Natomiast na r/Do wynajęciamożesz zostać zatrudniony przez ludzi z Reddit i faktycznie zarabiać pieniądze, współpracując z innymi użytkownikami Reddit!

Krótko mówiąc, r/ForHire pozwala publikować posty „zatrudniające”, które reklamują stanowisko, które próbujesz obsadzić, lub posty „zatrudniające”, które określają twoje umiejętności i otwartość na pracę.

Możesz więc zacząć od opublikowania postu „do wynajęcia”, aby sprawdzić, czy potencjalni pracodawcy chcą z tobą pracować.

Ewentualnie poszukaj postów „zatrudnianie”, w których dobrze pasujesz.

Wiele ofert pracy w r/ForHire jest przeznaczonych dla programistów, ale można również znaleźć oferty pracy dla:

 • Projekt graficzny
 • Pisanie niezależne
 • Marketing cyfrowy
 • Zapewnienie jakości
 • SEO
 • Praca wirtualnej asystentki
 • projektowanie stron

Nowe oferty pracy są publikowane cały czas, więc jeśli nadal zastanawiasz się, jak zarabiać na Reddicie, codziennie skanuję tę subskrypcję w poszukiwaniu nowych możliwości.

6. r/Pasywny_dochód

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć pasywny dochód, r/Pasywny_dochód subreddit to jeden z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy za pomocą Reddit.

Ta społeczność ma ponad 179 000 członków, którzy dzielą się pomysłami, dowodami i lekcjami na temat tworzenia pasywnych strumieni dochodów.

Niektóre z najczęstszych tematów to:

r/Passive_Income to także świetny sposób na zarabianie pieniędzy na Reddit, ponieważ zawiera wiele niszowych pomysłów biznesowych, takich jak prowadzenie biznesu z automatami sprzedającymi lub sprzedaż kursów online.

Ogólnie rzecz biorąc, nie znajdziesz sposobów na szybkie zarabianie pieniędzy na r/Passive_Income, ale jest to najlepsza subskrypcja, jeśli chcesz zarobić rezydualny dochód.

7.

Używaj Reddit do sprzedawania rzeczy

Ponieważ Reddit jest pełen niszowych społeczności, jednym z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy za pomocą Reddit jest sprzedawanie posiadanych rzeczy różnym kolekcjonerom w tych grupach.

W rzeczywistości Reddit ma mnóstwo grup kupna i sprzedaży, do których możesz się zwrócić w celu sprzedaży lub wymiany rzeczy, takich jak:

Teraz te rynki są nieformalne, więc jest to podobne do sprzedawania rzeczy w miejscach takich jak Facebook Marketplace lub Craigslist.

Innymi słowy, musisz komunikować się z kupującymi i pośredniczyć we własnej transakcji.

Ale jeśli masz wiele niszowych rzeczy do sprzedania, jest to jeden z najbardziej lukratywnych sposobów zarabiania pieniędzy dzięki Reddit.

8. r/freelance_forhire

Jak r/Zatrudnienie, r/freelance_forhire pozwala znaleźć możliwości freelancingu, aby zacząć zarabiać w Internecie jako początkujący.

Subreddit ma ponad 17 000 freelancerów i pracodawców i jest idealny do znalezienia pracy w takich dziedzinach jak:

 • Kodowanie
 • Kreatywne pisanie
 • Pisanie niezależne
 • Projekt graficzny
 • Marketing
 • Zarządzanie mediami społecznościowymi
 • Korepetycje

Możesz przeglądać posty lub reklamować swoje umiejętności we własnym poście – tak czy inaczej, na pewno znajdziesz dla siebie odpowiednią okazję!

9. r/Praca niewolnicza

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z freelancingiem lub pracujesz w kraju, w którym kilka dolarów dziennie to dobra pensja, r/Praca Niewolnicza może być świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy z Reddit.

Oferty pracy na r/SlaveLabour są poniżej stawek rynkowych, więc jest to subreddit przeznaczony dla osób szukających dorywczej pracy online, a nie pełnych dochodów.

To powiedziawszy, jeśli próbujesz zbudować swoje portfolio lub chcesz wykonywać mikrozadania za pieniądze, jest to przyzwoity sub na początek.

W r/SlaveLabour fajne jest to, że ludzie składają oferty pracywięc jest dość konkurencyjny, ale jest też mnóstwo codziennych ogłoszeń o pracę.

Ponownie, wadą tego podrzędnego jest to, że otrzymujesz niedostateczne wynagrodzenie za swoją pracę.

Ale jeśli chcesz szybko zarabiać pieniądze w Internecie i postawić stopę w drzwiach, jest to realny sposób zarabiania pieniędzy na Reddit.

Oferty pracy obejmują niemal każdy rodzaj pracy, więc nie wahaj się sprzedawać swoich umiejętności lub przeglądać subreddit w poszukiwaniu możliwości.

Dodatkowe czytanie – najlepsze strony, takie jak Appen, aby znaleźć mikrozadania.

10. r/DesignJobs

Jeśli jesteś grafikiem, który chce zarobić dodatkowe pieniądze, r/DesignJobs jest jednym z najlepszych subredditów z pieniędzmi, do których można się zwrócić.

Ludzie publikują wszelkiego rodzaju prace projektowe, od projektów logo po kompletne przeprojektowanie stron internetowych lub prace związane z animacją.

Fajne jest to, że moderatorzy uważnie sprawdzają ogłoszenia o pracę, a praca musi płacić co najmniej 20 USD za godzinę.

Jeśli chcesz znaleźć prawdziwe możliwości pracy z dobrą płacą – i potencjalnie zbudować bazę klientów – jest to świetny subreddit do sprawdzenia.

11. r/HireAWriter

Kolejnym z moich ulubionych sposobów zarabiania pieniędzy na Reddit jest znajdowanie koncertów na r/HireAWriter.

Podobnie jak inne niezależne subreddity, r/HireAWpisarz jest idealny, jeśli chcesz znaleźć pracę pisarską, aby zarabiać pieniądze w Internecie.

Nie ma znaczenia, jaki rodzaj pisania potrafisz lub lubisz robić, na pewno znajdziesz tu nieskończone możliwości.

Na przykład niektóre popularne koncerty pisarskie obejmują:

Ta subskrypcja ma prawie 55 000 członków i chociaż większość postów jest przeznaczona dla osób szukających pracy, potencjalnie możesz znaleźć swój następny koncert pisarski i kilku długoterminowych klientów na tej subskrybcji!

Dodatkowe czytanie – Jak zarobić 50 $ dziennie.

12. r/Jobs4Bitcoins

Większość sposobów zarabiania pieniędzy na Reddit obejmuje sprzedaż swoich umiejętności za gotówkę PayPal lub bezpośrednią płatność za pośrednictwem innego procesora płatności.

Jednak z r/Jobs4Bitcoinmożesz znaleźć różne koncerty online i zamiast tego zarabiać Bitcoinami!

Jest to w zasadzie tablica ogłoszeń dla freelancerów, z wyjątkiem tego, że jest pełna fanów kryptowalut.

Jeśli Twoim celem jest zarabianie w Bitcoinach, jest to najlepsza metoda zarabiania pieniędzy z Reddit.

Przykłady niektórych aktualnych ofert pracy na r/Jobs4Bitcoin obejmują:

 • Pisanie kryptowalut
 • Animator do gry NFT
 • Nauczyciel programowania
 • Grafik
 • Inżynier Blockchain
 • Analityk oszustw
 • CFO w firmie

Jak widać, na tej łodzi podwodnej jest kilka całkiem poważnych zadań technicznych, więc może to prowadzić do ekscytującej nowej kariery, która jest również związana z kryptowalutami!

13. r/RejestracjeForPay

Jeśli szukasz darmowych pieniędzy, np r/RejestracjeForPay subreddit to kolejny łatwy sposób na zarabianie pieniędzy za pomocą Reddita.

To dlatego, że ten subreddit zawiera posty, które oferują najbardziej bezmyślny sposób na zarobienie trochę dodatkowej gotówki: zapisanie się na różne rzeczy.

Na przykład wiele aplikacji z nagrodami i platform inwestycyjnych wypłaca natychmiastowe premie za rejestrację za ich wypróbowanie, dzięki czemu możesz przetestować kilka usług i szybko zarobić trochę gotówki.

Posty wskazują kwotę, którą otrzymujesz z programu, do którego się zapisujesz, więc łatwo jest wiedzieć, na co się zapisujesz i ile możesz zarobić.

Kto wie, może nawet zapiszesz się na wspaniałe oferty i platformy, o których wcześniej nie wiedziałeś!

Dodatkowa lektura – Najlepsze bonusy za rejestrację w wysokości 50 $.

14. r/Programowanie zadań

Jeśli jesteś programistą, który chce zbudować swoje portfolio i zarobić dodatkowe pieniądze na Reddit, to r/Zadania programistyczne jest dla Ciebie!

Zgodnie z zakładką Informacje o społeczności subskrypcji, ta subskrypcja jest „coś w rodzaju / r / slavelabour, ale koncentruje się na zadaniach związanych z programowaniem i danymi”.

Tak więc, jeśli chcesz dorobić niewielkie kwoty w wolnym czasie, jest to dobre miejsce do poszukiwania pracy.

Wszystkie zadania są stosunkowo niewielkie i nie powinny zająć dużo czasu, więc jest to doskonały sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy w wolnym czasie lub wypełnienie dnia i zwiększenie dochodów.

15.

Sprzedaj swoje konto Reddit

Innym sposobem zarabiania pieniędzy na Reddit jest sprzedaż konta Reddit za pieniądze.

Tylko uwaga: nie jest to technicznie dozwolone na Reddicie, ale mimo to zdarza się to cały czas.

Dlaczego więc ludzie kupują konta Reddit?

Cóż, jak wspomniano, Karma jest bieżącą walutą na Reddit i może wymagać dużo aktywnego, znaczącego zaangażowania, aby ją zbudować.

Możesz także zdobyć więcej Karmy, im dłużej Twoje konto jest aktywne.

Oznacza to, że konta Reddit z wysoką Karmą mogą mieć wysoką cenę dla firm, które chcą wykorzystać je do celów marketingowych.

Użytkownicy są bardziej skłonni zaufać długoletniemu kontu z dużą ilością Karmy niż zupełnie nowemu, wyraźnie zarządzanemu przez bota.

Jeśli to ty i nie masz nic przeciwko pożegnaniu się ze swoim kontem na zawsze, być może rozważ skorzystanie z platformy takiej jak Gracz w górę sprzedać za dobrą cenę.

Kilka tysięcy punktów Karma da ci od 40 do 60 $, podczas gdy konto z dziesiątkami tysięcy punktów Karma może dać ci kilkaset dolarów.

Czy można zarabiać na Reddicie?

Zarabianie pieniędzy za pomocą Reddit jest zdecydowanie możliwe i można znaleźć bezpośrednie i pośrednie sposoby zarabiania na tym popularnym forum społecznościowym.

Pamiętaj tylko, że na Reddit możesz znaleźć połączenie możliwości pracy w niepełnym wymiarze godzin iw pełnym wymiarze godzin lub wykorzystać je do promowania własnego biznesu online, więc jest tu wiele możliwości.

Teraz, jeśli szukasz wskazówek, jak zarabiać na Reddit, oto kilka rad, o których warto pamiętać:

 1. Uważaj na oszustwa.

  Jeśli oferta pracy lub oferta pracy brzmi zbyt dobrze, aby mogła być prawdziwa, prawdopodobnie tak jest.

  Zawsze kieruj się zdrowym rozsądkiem, kiedy zarabiasz na Reddit i nigdy nie podawaj danych osobowych ani danych bankowych osobom, których nie znasz lub którym nie ufasz.

 2. Bądź przejrzysty.

  Jeśli sam promujesz swojego bloga lub firmę na Reddit, aby zarabiać pieniądze, bądź szczery.

  Redditorzy nie lubią autopromocji, ale jeśli zapewniasz subskrybentowi wartość i jesteś w tym szczery, zazwyczaj to akceptują.

 3. Rozgałęziać się.

  Reddit to tylko jeden ze sposobów zarabiania pieniędzy, ale nie bój się szukać pieniędzy na różnych zdalnych tablicach ogłoszeń lub platformach handlowych, takich jak Upwork.

 4. Wysyłać wiadomości do ludzi.

  Możesz kierować wiadomości do ludzi na Reddit, i tak właśnie Tom znalazł w przeszłości niezależną pracę pisarską! Jeśli zauważysz właściciela firmy lub firmę, która może zatrudniać, nie bój się najpierw wysłać do nich wiadomości, aby znaleźć możliwości pracy.

 5. Nie wierz we wszystko, co widzisz: Śledzenie wielu dochodowych społeczności na reddicie, takich jak WallStreetBets, jest przyjemnością.

  Ale nie zawsze zapewniają najlepszą radę dla twojej własnej sytuacji.

Możesz także obejrzeć nasz najnowszy film, aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z Reddit do zarabiania pieniędzy:

Mamy nadzieję, że nasz przewodnik na temat zarabiania pieniędzy na Reddit pozwoli Ci zwiększyć miesięczny dochód dzięki tej wyjątkowej platformie społecznościowej.

Dodatkowa lektura – Ponad 20 najlepiej płatnych aplikacji.

Końcowe przemyślenia

Reddit ma mnóstwo możliwości zarabiania pieniędzy, mimo że strona nigdy tak naprawdę nie zapłaci ci bezpośrednio.

Ale jeśli chcesz zarabiać pieniądze z Reddit, pierwszym krokiem jest podjęcie decyzji, jak chcesz to zrobić.

Jeśli preferujesz łatwe zadania lub rejestracje, skup się na nich.

Z drugiej strony, jeśli masz pewne umiejętności zawodowe i szukasz pracy, znajdź fora, które najbardziej Ci odpowiadają i zacznij sprzedawać swoje umiejętności i budować portfolio.

Co najważniejsze, zaangażuj się w witrynę i znajdź społeczności, które są dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Budując swoją Karmę, możesz otwierać drzwi i budować zaufanie innych Redditorów, co jest szczególnie przydatne, jeśli chcesz poszerzyć grono odbiorców i promować swoją już istniejącą firmę.

Reddit może początkowo być mylący i nieco przytłaczający, ale nie poddawaj się.

Gdy zostaniesz doświadczonym Redditorem, będziesz pływać w możliwościach zarabiania pieniędzy online i nigdy nie będziesz chciał odejść!

Szukasz innych pomysłów na zarabianie pieniędzy? Wymeldować się:

🔥 Zalecana:  Jak wykonać kopię zapasową konta na Instagramie