Jak zarabiać na redagowaniu artykułów w wolnym czasie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarabiać na redagowaniu artykułów w wolnym czasie

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Jeśli możesz sobie wyobrazić, że pracujesz z dowolnego miejsca i nie musisz zgłaszać się do biura, być może zainteresuje Cię fakt, że jest to rzeczywistość wielu osób, które otrzymują wynagrodzenie za redagowanie artykułów. Redagowanie dokumentów można wykonywać w zaciszu własnego domu, na plaży podczas wakacji lub po prostu siedząc w ulubionej kawiarni. To luksus, za którym wielu tęskni. Jest to szczególnie przydatne dla rodziców, którzy chcą zostać w domu ze swoimi dziećmi.

Wbrew temu, co może sugerować tytuł tego postu, redagowanie artykułów nie czyni cię redaktorem. Redagowanie artykułów oznacza, że ​​jesteś korektorem. Jako korektor masz za zadanie czytać artykuły i znajdować błędy gramatyczne i interpunkcyjne.

Jeśli chcesz zacząć redagować dokumenty za pieniądze, dołącz do Caitlin Pyle bezpłatne seminarium internetowe Korekta w dowolnym miejscu. Na webinarze dowiesz się, jak zarabiać na redagowaniu artykułów. Dowiesz się również, czy jest to dla Ciebie kolejny krok w karierze z większą elastycznością.

Znajdź witryny i inne sposoby zarabiania na redagowaniu artykułów w tym przewodniku. Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, ile możliwości czeka na Ciebie.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Witryny, które płacą za edytowanie artykułów

Spójrz na tę listę, aby znaleźć najlepsze strony, które zapłacą Ci za redagowanie artykułów. Założenie konta i wyszukiwanie ofert pracy dla korektora online nie zajmuje dużo czasu.

1. Praca elastyczna

FlexJobs istnieje od ponad dekady. Jest przeznaczony do łączenia ludzi z pracą zdalną, taką jak redagowanie dokumentów z domu. Jest to platforma oparta na subskrypcji, która zapewnia członkom dostęp do ofert pracy, które są bardziej unikalne niż te, które można znaleźć na typowych tablicach ogłoszeń.

🔥 Zalecana:  Wolność finansowa: 7 kroków, które każdy może podjąć, aby ją osiągnąć

Możesz znaleźć pracę w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin lub jako wolny strzelec w zakresie edycji papieru FlexJobs. Dostępne prace będą się różnić pod względem wynagrodzenia w zależności od doświadczenia i czasu potrzebnego na ich ukończenie.

2. Piątka

Fiverr istnieje od ponad dekady. Jest to rynek freelancerów przeznaczony do łączenia freelancerów z klientami, którzy potrzebują redagowania swoich dokumentów. Aby pozyskać klientów za pośrednictwem Fiverr, musisz się zarejestrować i utworzyć szczegółowy profil opisujący oferowane przez Ciebie usługi.

Dla początkujących redaktorów papierowych ta strona jest świetnym punktem wyjścia. Wielu klientów poszukujących usług takich jak Twoja nie wymaga dużego doświadczenia. Z tego powodu możesz szybciej zbudować swoje portfolio, zaczynając od klientów na tej platformie. Poświęć trochę czasu na doskonalenie swoich umiejętności pod kątem przyszłej pracy.

Powiązany: Jak zostać korektorem

3. Skryb

Scribbr to platforma służąca do łączenia freelancerów ze studentami, którzy potrzebują innego spojrzenia na swoje prace akademickie. Możesz zarejestrować się w tej witrynie, aby zarabiać na redagowaniu artykułów, sprawdzając je pod kątem błędów gramatycznych, interpunkcyjnych i formatujących przed ich oddaniem.

Scribbr informuje, że redagowanie artykułów na jego stronie generuje średnio około 23-28 dolarów za godzinę w zadośćuczynieniu. Aby współpracować ze Scribb przy redagowaniu artykułów, potrzebujesz dyplomu ukończenia studiów wyższych i dobrej znajomości języka angielskiego. Wypełnij Aplikacja online redagować gazety za pieniądze.

4. Pisanie skrybów

Scribe był wcześniej znany jako Book in a Box. Współpracuje z autorami, aby stworzyć najlepszą możliwą wersję ich książki. Ukończenie każdego projektu książki trwa około czterech miesięcy, co oznacza, że ​​wybrani redaktorzy współpracują z autorem, aby uczynić książkę jeszcze lepszą.

Dzięki Scribe możesz zarabiać na redagowaniu artykułów, które staną się opublikowanymi książkami. Scribe płaci około 60 dolarów za godzinę. Każde stanowisko ma inne wymagania tzw sprawdź, w której pozycji najlepiej odpowiada Twoim kwalifikacjom.

Powiązany: Najlepszy quiz sprawdzający, aby sprawdzić swoje umiejętności

Sposoby zarabiania na redagowaniu artykułów

Jeśli szukasz jeszcze więcej sposobów zarabiania pieniędzy, redagując artykuły, sprawdź te pomysły, aby zmaksymalizować swoje wyniki finansowe. Te możliwości ułatwiają podwójne zanurzenie i zarabianie pieniędzy na wiele sposobów w tym samym czasie.

5. Oglądaj filmy podczas edycji

Skrzynka odbiorczaDolary to platforma znana z tworzenia możliwości zarabiania pieniędzy dla członków, takich jak zarabianie na oglądaniu filmów. Dzięki InboxDollars możesz założyć darmowe konto i otrzymać premię za rejestrację w wysokości 5 USD. Zacznij przeszukiwać witrynę w poszukiwaniu filmów do obejrzenia, a zostaniesz nagrodzony pieniędzmi dodanymi do Twojego konta.

🔥 Zalecana:  Jak używać ChatGPT do przewidywania wyników gier sportowych

Im więcej filmów oglądasz Skrzynka odbiorczaDolary, tym więcej możesz zarobić. Podczas edytowania dokumentów włącz filmy i pozwól im odtwarzać się w telefonie, dopóki nie zakończysz zadań związanych z edycją. Zwiększy to Twoje dochody, jednocześnie zarabiając na redagowaniu artykułów i oglądaniu filmów.

Odbierz swoje nagrody na InboxDollars w postaci darmowych kart podarunkowych do Amazon, Visa lub bezpośredniego depozytu na konto PayPal.

Powiązany: Jak zarabiać na oglądaniu filmów

6. Edytuj dokumenty, siedząc na zwierzaku

Podjęcie pracy jako opiekunka do zwierzaka wiąże się z własnymi zadaniami. Jednak w okresie, w którym opiekujesz się zwierzęciem, wystąpią przestoje, podczas gdy jego właściciel jest na wakacjach lub w interesach. Rozważ wykorzystanie przestoju, aby zarabiać na redagowaniu artykułów.

Twój futrzany przyjaciel nie tylko będzie się dobrze bawił w twoim towarzystwie, ale możesz również zasadniczo otrzymać podwójną zapłatę za opiekę nad zwierzakiem. Edytuj artykuły, gdy twój futrzany przyjaciel drzemie lub pomiędzy spacerami i zabawą w aportowanie.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

7. Edytuj dokumenty podczas opieki nad dziećmi

Opieka nad dziećmi wymaga pełnej uwagi, gdy dzieci nie śpią, zwłaszcza jeśli obserwujesz bardzo małe dzieci. Jeśli jesteś otwarta, aby zostać opiekunką wieczorami, rozważ zabranie ze sobą kilku dokumentów, abyś mogła zarabiać na redagowaniu dokumentów, gdy dzieci schodzą na noc.

8. Edytuj dokumenty siedząc w domu

Ludzie wyjeżdżają na wakacje lub w podróż służbową i potrzebują kogoś, kto będzie pilnował ich domu podczas ich nieobecności. To świetna okazja, aby zarobić na czasowe zamieszkanie w domu klienta, a jednocześnie zarabiać na redagowaniu dokumentów. Ustaw komputer w domu i zacznij pracować.

Powiązany: Zarabiaj na czytaniu

Więcej sposobów zarabiania na redagowaniu artykułów

Oto więcej sposobów zarabiania na redagowaniu artykułów we własnym czasie.

9. Załóż bloga

Blogi to świetna okazja do doskonalenia umiejętności pisania i edytowania. Użyj własnego bloga jako portfolio na żywo, aby zaprezentować swoje umiejętności. Możesz nawet założyć blog o redagowaniu artykułów.

🔥 Zalecana:  Jak założyć firmę bez rezygnacji z pracy – 7 kroków do rozpoczęcia

Na swoim blogu możesz umieszczać reklamy, dzięki czemu możesz generować dochód z całej pracy, którą wykonujesz ze swoimi postami. Im więcej widzów odwiedza Twoją witrynę, tym więcej zarabiasz za oglądanie i klikanie reklam.

Powiązany: Jak założyć niezależne portfolio do pisania

10. Rozpocznij własną działalność redakcyjną

Najlepszym sposobem na redagowanie dokumentów za pieniądze jest założenie własnej firmy. Uczyć się od Bezpłatne seminarium internetowe Caitlin Pyle „Proofread Anywhere”. jak możesz założyć własną firmę zajmującą się redagowaniem papieru.

Istnieje wiele kursów korekty online, które możesz wziąć w celu ulepszenia swoich usług, ale ostatecznie ważne jest, aby mieć naturalny talent. Na przykład, jeśli wyłapiesz błędy ortograficzne i gramatyczne w mediach społecznościowych, szyldach, gazetach i innych przypadkowych miejscach, możesz już mieć naturalne zamiłowanie do korekty i redagowania artykułów.

Pracuj we własnym czasie, znajdź własnych klientów i zarabiaj na korekcie i redagowaniu dokumentów. Możesz to zrobić jako freelancer lub zostać właścicielem agencji. Niebo jest granicą. Twoja firma może stać się dobrze ugruntowana w zakresie edycji papieru.

Powiązany: Korekta recenzji w dowolnym miejscu

Edytuj dokumenty we własnym czasie

Bez względu na to, jak zdecydujesz się redagować dokumenty za pieniądze, jedno jest pewne: możesz to robić z niemal dowolnego miejsca. Możesz zrobić z tego nową karierę lub możesz to zrobić jako dodatek; wybór nalezy do ciebie.

Jeśli masz talent do wyłapywania błędów w publikacjach, przywiązujesz dużą wagę do szczegółów i chcesz coś zmienić w świecie pisarskim, znajdź swoje miejsce do redagowania artykułów w wolnym czasie.

Użyj jednego lub więcej z tych sposobów, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy na redagowaniu dokumentów. Nie ma ograniczeń co do tego, jak odnieść sukces, robiąc coś, co kochasz, od aplikowania do witryn internetowych po znalezienie miejsca w ciągu dnia, aby zarabiać więcej, a nawet rozpoczęcie działalności jako redaktor gazety.

Powiązany: Najlepsze pomysły na usługi biznesowe