Jak zarabiać na „polubieniu” postów na Instagramie w wolnym czasie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarabiać na „polubieniu” postów na Instagramie w wolnym czasie

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Media społecznościowe – niezależnie od tego, czy je kochasz, czy nienawidzisz – to bardzo popularne miejsce do zarabiania pieniędzy. Jeśli cofniesz się myślami zaledwie dziesięć lat temu, nie było tak wielu dostępnych możliwości zarabiania pieniędzy, jak dodatkowa zgiełk, nie mówiąc już o dochodach w pełnym wymiarze godzin z mediów społecznościowych. W dzisiejszych czasach możesz zarabiać na polubieniu zdjęć na Instagramie i zarabiać na tym dobre pieniądze.

Istnieje strategia zarabiania pieniędzy na rzeczach takich jak polubienie postów na Instagramie. W zależności od tego, jak chcesz to zrobić, istnieją strategie, których możesz się nauczyć, aby naprawdę zmaksymalizować swój potencjał za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wiesz, jak trudno jest innym trzymać się z dala od kanałów społecznościowych, takich jak Instagram. Możesz skorzystać, będąc aktywnym na platformie, aby osiągnąć zysk.

Jeśli nie masz nic przeciwko spędzaniu jeszcze więcej czasu na Instagramie, to jest to praca dla Ciebie. Zarabiaj codziennie za polubienie postów na Instagramie i zarabiaj dodatkowe pieniądze, a nawet rzuć swoją codzienną pracę. Są tam pieniądze do zarobienia; musisz tylko znaleźć odpowiednią strategię, która działa dla Ciebie i Twojego stylu życia.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

10 najlepszych sposobów zarabiania na polubieniu zdjęć na Instagramie

Jeśli jesteś gotowy, aby zarabiać na polubieniu zdjęć na Instagramie, poniższe pomysły są właśnie dla Ciebie. Najlepsze jest to, że możesz określić, ile chcesz zarobić, robiąc to.

1. Zostań influencerem na Instagramie

Najbardziej oczywistym sposobem zarabiania na polubieniu zdjęć na Instagramie jest zostanie influencerem w mediach społecznościowych i zwiększenie liczby obserwujących na platformie. Aby rozwijać się organicznie, musisz często wchodzić w interakcje z innymi kontami. Odbywa się to poprzez wchodzenie na konta podobne do twojego i polubienie ich zdjęć. Jeśli skomentujesz ich zdjęcia i rozpoczniesz rozmowę, może to doprowadzić do szybszego obserwowania przez osoby, które chcą nadal widzieć, o co Ci chodzi.

Gdy liczba obserwujących przekroczy określone progi, Instagram pozwoli innym zobaczyć Twoją stronę w większym stopniu. Zwiększa to świadomość Twojego konta. Instagram poleca również Twoją stronę innym, co oznacza, że ​​masz potencjał na zdobycie jeszcze większej liczby obserwujących.

🔥 Zalecana:  Jak daleko możesz się posunąć z monitorem kostki? Efekty uboczne bransoletki na kostkę GPS

Najważniejszą rzeczą, o której musisz wiedzieć, jest to, że zwiększasz liczbę obserwujących, ponieważ masz coś do sprzedania lub promocji. Im więcej masz obserwujących, tym większe masz szanse na sprzedaż osobom, które lubią Twoje treści. W ten sposób zarabiasz tylko na polubieniu innych kont na Instagramie i korzystaniu z nich.

Powiązany: Jak zarobić na wakacje

2. Zostań menedżerem konta na Instagramie

Zostanie menedżerem mediów społecznościowych obejmuje zarządzanie kontami na Instagramie dla innych osób. Miałbyś za zadanie zwiększać liczbę obserwujących innych Instagramerów, aby pomóc zwiększyć ich obecność na platformie. Twoim zadaniem jako menedżera mediów społecznościowych będzie interakcja z innymi kontami na Instagramie, na przykład polubienie ich zdjęć.

Kiedy „polubisz” zdjęcie, drugie konto otrzyma powiadomienie, że zaangażowałeś się w jeden z jego postów. Pomoże to wygenerować tę ekspozycję dla Twojego klienta, gdy inne konta zobaczą polubienia.

Możesz określić stawkę, którą chcesz ustawić dla siebie jako menedżera mediów społecznościowych. Wybierz stawkę godzinową lub zaoferuj swoim klientom pakiety miesięczne. Zdobądź jednego lub więcej klientów, aby naprawdę wypełnić swój harmonogram i konto bankowe.

3. Zostań Ambasadorem Marek

Jako ambasador marki możesz mieć własne konto na Instagramie, które jest specyficzne dla marki, którą reklamujesz. Konto jest zwykle podobne do @brandnameambassador. Celem tego konta jest udostępnienie go jak największej liczbie osób, które potencjalnie mogłyby być klientami marki.

Kiedy zaczynasz lubić posty innych osób na Instagramie, rozpoczynasz reakcję łańcuchową zaangażowania. Od polubień po follow i rozmowy w wiadomościach, możesz szybko zachęcić ludzi do kupowania od marki. Oznacza to, że zarobisz prowizję za każdego, kto dokona zakupu za pomocą Twojego unikalnego linku lub kodu.

Możesz także zwerbować ich, aby zostali ambasadorami z tobą i otrzymywać wynagrodzenie, gdy się zarejestrują. Wszystko zaczyna się od prostego aktu polubienia posta i może prowadzić do pieniędzy dla Ciebie.

4. Publikuj sponsorowane posty na Instagramie

Firmy płacą użytkownikom Instagrama za napisanie dla nich postu i udostępnienie go swoim obserwatorom. Zazwyczaj firmy te lubią współpracować z kontami, które mają wielu obserwujących, dzięki czemu post zyska większą świadomość i zaangażowanie. Firma zapłaci Instagrammerowi za każde „polubienie” postów.

Znajdź firmy na własną rękę lub poczekaj, aż firmy skontaktują się z Tobą w sprawie możliwości partnerstwa. Twórz posty, które przyciągną uwagę widzów i zachęć ich do polubienia posta, abyś mógł zarabiać na polubieniach.

Powiązany: Jak zarabiać na oglądaniu TikToks

Więcej sposobów zarabiania na polubieniach postów na Instagramie

Nie musisz spędzać całego czasu na odwiedzaniu innych kont, aby zwiększyć liczbę obserwujących. Zastanów się, jak możesz zarabiać na polubieniu postów na Instagramie, aby zarobić jeszcze więcej pieniędzy.

5. Uruchom kanał YouTube z samouczkiem na Instagramie

YouTube to doskonałe źródło informacji dla innych osób, które chcą dowiedzieć się czegoś na określony temat. Możesz uczyć o Instagramie i zarabianiu na polubieniach na swoim własnym kanale YouTube. Twórz samouczki o tym, jak maksymalizować liczbę polubień, gdzie użytkownicy mogą znaleźć możliwości publikowania sponsorowanych postów lub pokaż im szereg kont, które lubisz obserwować.

🔥 Zalecana:  Jak zmaksymalizować punkty programu Scene+ Rewards w 2023 r

Dzięki YouTube masz wyjątkową okazję zarabiania pieniędzy na swoim kanale. Im więcej masz wyświetleń, tym więcej pieniędzy możesz zarobić. Dołącz reklamy do swoich treści i zarabiaj, gdy ktoś zobaczy lub kliknie reklamę.

6. Utwórz blog ze wskazówkami i sztuczkami na Instagramie

Założenie bloga pełnego informacji może być pomocne dla czytelników, którzy chcą dowiedzieć się, jak zarabiać na własnych kontach na Instagramie. Możesz być dla nich tym źródłem informacji, udzielając przydatnych wskazówek, jak zarabiać na polubieniu zdjęć na Instagramie.

Na swoim blogu możesz umieszczać linki partnerskie w swoich postach. Bycie partnerem firm, które kochasz i polecasz, oznacza, że ​​Twój blog będzie generował prowizję za każdym razem, gdy ktoś dokona zakupu za pomocą Twojego linku. Dodatkowo możesz dołączyć do sieci reklamowej i wyświetlać trafne reklamy swoim czytelnikom, aby uzyskać dodatkowy dochód pasywny.

7. Sprzedaj ebook o swojej strategii na Instagramie

Sprzedaż produktów cyfrowych może być łatwym sposobem na zarabianie na koncie na Instagramie. Ebooki to pomocne produkty cyfrowe, dzięki którym czytelnicy mogą uzyskać odpowiedzi szybciej niż zamawianie fizycznej książki. Można go pobrać na prawie każde urządzenie inteligentne i zazwyczaj jest znacznie bardziej przystępny cenowo. Jeśli masz wiedzę i doświadczenie na temat lajkowania zdjęć i zarabiania na tym na Instagramie, to masz idealny pomysł na ebooka.

Wyceń swojego ebooka tak, aby się sprzedawał, ale także doceniaj czas i pracę włożoną w jego stworzenie. Zarabiaj na wiedzy, którą posiadasz na temat zarabiania na polubieniu zdjęć na Instagramie.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

Więcej sposobów zarabiania na postach na Instagramie

Zarabiaj na postach na Instagramie, robiąc coś więcej niż tylko polubienie zdjęć. Dzięki poniższym pomysłom naprawdę możesz stać się ekspertem w przestrzeni na Instagramie.

8. Zostań niezależnym pisarzem dla kont na Instagramie

Niezależni pisarze mają swobodę tworzenia treści na dowolny rodzaj platformy, z którą czują się najlepiej. Może to oznaczać tworzenie treści dla kont na Instagramie. Przyjmuj klientów, którzy potrzebują twoich usług pisarskich. Współpracuj z nimi, aby opowiedzieć historię każdego z ich zdjęć na Instagramie.

Możesz naliczyć cenę, która jest najwygodniejsza dla twoich usług. Pomyśl, ile czasu zajęłoby napisanie posta na Instagramie i jak dobrze konwertuje treść. Dzięki temu Twoje umiejętności tworzenia treści będą bardzo cenne i warte swojej ceny.

🔥 Zalecana:  12 najlepszych gier ciekawostek, które płacą prawdziwe pieniądze

9. Zostań korektorem Instagrama

Korektorzy to eksperci, którzy przychodzą, aby sprawdzić treść, zanim zostanie ona opublikowana na żywo na Instagramie. Zanim klient kliknie przycisk „opublikuj”, powinien mieć dodatkową parę oczu, aby przejrzeć tekst. Korektorzy są w stanie wykryć błędy gramatyczne i ortograficzne, aby zapobiec wszelkim wpadkom w opublikowanych treściach.

Jako korektor możesz ustawić własną stawkę za tę usługę. Rozważ ustawienie stawki godzinowej, aby otrzymywać wynagrodzenie za rzeczywisty czas poświęcony na sprawdzanie postów na Instagramie dla klientów.

Jeśli jeszcze nie parałeś się korektą, dołącz Bezpłatne seminarium internetowe poświęcone korekcie Caitlin Pyle aby dowiedzieć się, co trzeba zrobić, aby odnieść sukces jako korektor zarabiający pieniądze.

10. Zostań specjalistą od hashtagów na Instagramie

Jeśli znasz już Instagram, to wiesz, jak ważne jest, aby wybrać odpowiednie hashtagi dla wszystkich postów. Za tym kryje się nauka, którą rozumieją tylko niektórzy ludzie. Używanie hashtagów, które są używane mniej niż określoną liczbę razy na innych kontach, i nie publikowanie tego samego hashtagu częściej niż raz w tygodniu to dwie strategie.

Jeśli znasz zasady algorytmu, będziesz cennym nabytkiem dla każdego konta na Instagramie. Każdego tygodnia poświęć czas na wyszukanie odpowiednich hashtagów na Instagramie, których Twoi klienci mogą użyć, aby zwiększyć swoją obecność w Internecie.

Powiązany: Zaufane oferty pracy online dla studentów

Instagram jest bardziej lukratywny niż myślisz

Można bezpiecznie założyć, że media społecznościowe mogą być stratą czasu dla wielu osób. Łatwo jest zgubić się w przewijaniu i przeglądaniu wszystkich zabawnych rzeczy, które publikują inni. Jednak przy odpowiednim użyciu możesz naprawdę wejść do gry, polubić zdjęcia i otrzymać za to zapłatę.

Kont na Instagramie nie brakuje. Pomóż innym zwiększyć ich obecność lub zwiększyć świadomość o własnych kontach lub kontach Twoich klientów. Tak czy inaczej, na platformie można zarobić pieniądze.

Nie przegap okazji, aby zarabiać na polubieniu zdjęć na Instagramie. Zastanów się, który z wymienionych tutaj sposobów wydaje ci się najbardziej atrakcyjny i zacznij od tego.

Powiązany: Jak zarabiać na robieniu dziwnych rzeczy