Jak zarabiać na oglądaniu Netflix — oglądaj i zarabiaj

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarabiać na oglądaniu Netflix — oglądaj i zarabiaj

A gdybym ci powiedział, że możesz zarabiać, oglądając swoje ulubione programy na Netflix? Zainteresowany? Dowiedz się, jak zarabiać na oglądaniu serwisu Netflix i zarabiać dodatkowe pieniądze, robiąc to, co kochasz.

Netflix to słynna platforma do przesyłania strumieniowego, która przejęła każde gospodarstwo domowe na całym świecie. Dzięki setkom filmów i programów do obejrzenia już nigdy nie będziesz się nudzić.

Wystarczy przesunąć palcem, aby przenieść się do innego świata fantazji, akcji, tajemnic i dowolnego innego gatunku, jakiego zapragniesz.

Netflix stał się lekarstwem na stres związany z wyzwaniami codziennej harówki.

I tu zaczyna się najlepsza część. Będziesz także mógł zarabiać, oglądając swoje ulubione programy.

Dzięki temu binge-watching nabrało zupełnie nowego znaczenia.

Co to jest Tagger Netflix?

Tagger Netflix to osoba zatrudniona przez Netflix do oglądania filmów. Osoby te oglądają treści na platformie streamingowej i przypisują programy odpowiednimi tagami.

Tagi obejmują język, gatunek, datę premiery, członków obsady i ekipy, reżyserów oraz etykiety, takie jak wulgaryzmy i przemoc przedstawione w serialu lub filmie. Te tagi ułatwiają klientom Netflix wyszukiwanie filmów, które chcą obejrzeć lub które są zainteresowane transmisją strumieniową.

Innymi słowy, tager Netflix to ktoś, kto ogląda jak najwięcej filmów, aby je zrecenzować. Następnie przypisują tagi do programu lub filmu, który mogli obejrzeć. Dlatego możesz zobaczyć rekomendacje Netflix, które są dość często trafne i precyzyjne.

Dobra robota, Netflixie!

Netflix tworzy zespół tagerów. Są one pogrupowane zgodnie z określonym gatunkiem filmu lub programu, który będą przesyłać strumieniowo i przeglądać. Dzięki temu zróżnicowana grupa osób przeprowadzi ocenę pokazów pod ich okiem.

Jak zostać tagerem Netflix?

Wielu z was może zastanawiać się, jak dołączyć do tego koncertu Netflix i zacząć zarabiać. Podobnie jak w przypadku standardowego procesu rekrutacji w innych firmach, musisz spełnić określone wymagania, aby zostać uznanym za kwalifikującego się jako tager Netflix.

Uruchommy proces i sprawdźmy, czy spełniasz kryteria.

Kandydaci powinni nie tylko kochać lub mieć głęboką wiedzę na temat filmów lub branży telewizyjnej. Wnioskodawca powinien również mieć co najmniej 5 lat rzeczywistego doświadczenia zawodowego lub edukacyjnego w branży filmowej lub telewizyjnej.

Zainteresowane osoby powinny również mieć możliwość rozróżnienia różnych rodzajów treści, które będą przesyłać strumieniowo w serwisie Netflix. Umiejętności komunikacyjne są również wymagane, ponieważ musisz dzielić się swoim zrozumieniem z grupą w zwięzły i pouczający sposób.

Kolejnym ważnym kluczem do zostania tagerem Netflix jest znajomość innych języków niż angielski. Widziałeś filmy z różnych krajów, prawda? A Netflix ma wybór filmów zagranicznych niezależnie od tego, gdzie mieszka klient. Będziesz musiał uczyć się innego dialektu, aby wziąć pod uwagę tę pracę.

Być może zastanawiasz się, czy te kwalifikacje są naprawdę potrzebne? Tak! Ponieważ to stanowisko wymaga od ciebie upewnienia się, że filmy i programy są sklasyfikowane we właściwej kategorii. Nie chcemy oglądać filmu akcji, kiedy tak naprawdę jest to dramat. To byłoby rozczarowujące!

Ile zarabiają tagerzy Netflix?

Jeśli zakwalifikujesz się jako tager Netflix, otrzymasz 500 $ za obejrzenie trzech programów Netflix. Oprócz tego otrzymasz rabat na wybraną przez siebie pizzę! Czego więcej szukasz? Wieczór filmowy i pizza! Co za życie.

Netflix zatrudnia profesjonalnych obserwatorów do oglądania telewizji i jedzenia pizzy w celu uzyskania szczegółowych recenzji filmów lub programów. Czasami prosili również o ocenę jedzenia.

🔥 Zalecana:  Rola zaniedbania w wypadkach motocyklowych

Jak zarabiać na oglądaniu Netflixa?

Sam Netflix płaci ci setki dolarów, gdy oglądasz od nich 3 lub 4 filmy. Ale czy wiesz, że są też inne strony, które zapłacą za oglądanie Netflixa?

Jeśli nie, to zapnij pasy. Czeka Cię długa przejażdżka.

Oprócz zarabiania pieniędzy jako tager Netflix, możesz także zarabiać oglądając Netflix z tych stron!

Swagbucks

Zacznijmy Swagbucks, która jest znana jako wiodąca witryna do zarabiania prawdziwych nagród za rzeczy, które robisz online i przez telefon. Za każdym razem, gdy robisz zakupy w swoich ulubionych sklepach internetowych, surfujesz po Internecie, znajdujesz świetne oferty, odpowiadasz na ankiety lub grasz w gry wideo, możesz zdobywać punkty.

Gdzie możesz po prostu wymienić na gotówkę przez PayPal lub karty podarunkowe do Twoich ulubionych sklepów, takich jak Walmart, Amazon i Target.

Aby zarabiać, musisz dołączyć do Swagbucks. Jest całkowicie darmowy i łatwy w użyciu. Kiedy zarejestrujesz się, otrzymasz bonus w wysokości 5 USD. Po utworzeniu konta pobierz aplikację Swagbucks na swoje urządzenie mobilne. A potem możesz zacząć od tego.

Jeśli martwisz się o aplikację, nie martw się! To jest legalne; możesz sprawdzić nasze recenzja dla Swagbucks i jak możesz zdobywać nagrody na tej platformie.

Skrzynka odbiorczaDolary

Możesz zarabiać oglądając Netflix z Skrzynka odbiorczaDolaryktóry jest internetowym klubem nagród, który umożliwia zarabianie pieniędzy poprzez oglądanie filmów, granie w gry, przeszukiwanie sieci i wypełnianie ankiet.

Każdy może zarejestrować się w Inboxdollars w taki sam sposób jak Swagbucks. Korzystając z laptopa, komputera stacjonarnego lub smartfona, możesz uzyskać do niego dostęp w dowolnym miejscu i czasie. Oznacza to, że możesz zarobić dodatkowe pieniądze, kiedy tylko jesteś.

Jedyną rzeczą, która odróżnia Swagbucks od Inboxdollars, jest 5 $ premii za rejestrację. Wszystko inne jest takie samo. Obie są doskonałymi witrynami do zarabiania pieniędzy i otrzymywania darmowych kart podarunkowych, po prostu oglądając Netflix i wiele innych.

Zrobiliśmy też A recenzja na InboxDollars abyś mógł sprawdzić i przekonać się, dlaczego ludzie tak lubią zdobywać punkty.

MojePunkty

Ukończenie trio na stronie z nagrodami jest MojePunkty, kolejna popularna witryna do zarabiania dodatkowych pieniędzy poprzez gromadzenie punktów w ankietach i na niezliczone sposoby. Wiele osób używa Mypoints do oglądania filmów w zamian za nagrodę, pieniądze lub kupony.

MojePunkty mają ten sam model procesów biznesowych co Swagbucks I Dolary skrzynki odbiorczej. Aby generować dochód, musisz zdobywać punkty za oglądanie playlist zamiast pojedynczych filmów. Musisz tylko po prostu rozpocząć listę odtwarzania, a kiedy skończysz, możesz zdobyć punkty.

Inną metodą zarabiania dzięki MyPoints jest robienie u nich zakupów, odkrywanie świetnych okazji, płacenie w ankietach online, granie w gry lub wypróbowywanie aplikacji, które płacą użytkownikom pieniądze.

Mówiąc o nagrodach pieniężnych, równie dobrze możesz podać kilka sugestii dotyczących stron ze zwrotem gotówki, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze. To są:

10 innych sposobów zarabiania na oglądaniu filmów online

Oprócz oglądania filmów w serwisie Netflix możesz także zarabiać, oglądając różne filmy online. Czasami oglądanie filmów może być męczące, a przerwa na oglądanie różnych filmów może być odświeżająca.

Oto inne sposoby zarabiania na oglądaniu filmów online:

Fiverr

Fiverr to rynek dla freelancerów i usług cyfrowych. Zapewnia zarówno kupującym, jak i sprzedającym wirtualną platformę transakcyjną. Jego unikalny sposób oferowania usług za pośrednictwem sprzedawców nazywa się Wiele osób oferuje usługę oglądania filmów na Fiverr i dużo płaci.

🔥 Zalecana:  PS5 z ograniczeniami do jednorazowego użytku, co to oznacza? I jak go używać

Gdy ludzie wchodzą do Internetu, wielu aspiruje YouTuberzy a filmowcy proszą o opinie na temat swoich filmów. Dzięki temu możesz rozpocząć własną usługę dostarczania uczciwych recenzji ich filmów w zamian za płatności.

Jeśli chcesz zanurzyć się w świecie freelancingu w ramach pracy w niepełnym wymiarze godzin, możesz znaleźć nasz artykuł na temat 9 najlepszych prac niezależnych, które możesz wykonywać z dowolnego miejsca.

Testowanie użytkowników

Jeśli lubisz oglądać filmy, programy lub filmy online, dlaczego nie zostać testerem użytkowników? Wyraź swoją opinię w czasie rzeczywistym podczas testowania nowych filmów i zarabiaj za to. To świetna okazja dla tych, którzy lubią wystawiać recenzje i wypróbowywać nowe rzeczy.

Testerzy użytkowników otrzymują wynagrodzenie w wysokości 10 $ za każdy 20-minutowy projekt, możesz zarobić do 30 $ za godzinę, a najlepsze jest to, że firma płaci ci gotówką bezpośrednio przez Paypal.

Zarobkowo

Zarobkowo to internetowa strona z nagrodami i zwrotami gotówki, w której możesz zarabiać pieniądze online, wypełniając ankiety, oglądając filmy i wypełniając oferty. Za każdym razem, gdy wykonasz zadanie, otrzymujesz za nie punkty. Możesz nawet wymienić swoje punkty na gotówkę za pośrednictwem PayPal lub kart podarunkowych, tak jak Swagbucks, Dolary skrzynki odbiorczeji inne strony z nagrodami.

Earnably ma minimalną wypłatę w wysokości 1 $. Czy to jest legalne? Tak, Earnably nie jest oszustwem.

Aby wypłacić pieniądze, musisz podać swój numer telefonu w celu weryfikacji tożsamości. Ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa przed oszustami i pozbawionymi skrupułów użytkownikami.

Zostań recenzentem filmowym i telewizyjnym

Czy lubisz pisać recenzje? Jeśli tak, to jest dla Ciebie! Utrzymujesz się z oglądania filmów, dlaczego nie rozważyć zostania recenzentem filmów i programów telewizyjnych? Pisanie o filmach może stać się pracą na pełen etat i na dłuższą metę jest dobre.

Aby nim zostać, będziesz musiał ciężko pracować, być oddanym i mocno trzymać się słów pisanych. Te cechy są potrzebne w tego rodzaju pracy, ponieważ krytyka filmowa i telewizyjna jest obecnie bardzo konkurencyjna.

Musisz być zawsze w grze, zbudować mocne CV i mieć duże doświadczenie. Po utworzeniu portfolio recenzji następnym krokiem jest wyrobienie sobie imienia. W ten sposób możesz mieć więcej prowizji i wyższą stawkę.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy tworzeniu CV, jakiego rodzaju czcionki musisz użyć, możesz przeczytać nasz artykuł na ten temat jak napisać CV.

Panel komputerowy i mobilny firmy Nielsen

Nielsona to firma znana z darmowych programów nagród. Opłaca się gromadzić dane o tym, jak korzystasz z internetu, jakich przeglądarek używasz, jak szybko korzystasz z internetu i jak często przeglądasz sieć. Oto sposoby na zarabianie pieniędzy z firmą Nielsen.

Oprócz zbierania danych możesz także zarobić 50 USD, oglądając filmy przez rok. Możesz oglądać dowolne treści, a po prostu oglądając i przeglądając, możesz udostępniać swoje recenzje na ich temat i zarabiać za ich ukończenie.

Portfel reklam

Portfel reklam to firma, która płaci komuś za oglądanie reklam wideo i wypełnianie ankiet. Zarabianie pieniędzy z AdWallet jest naprawdę proste, zakładasz konto, wyślą Ci SMS-a, a następnie obejrzą krótki film, odpowiedzą na poniższe pytanie i zdobędą nagrodę!

Za każdą transakcję możesz otrzymać gotówkę do 3 USD. To takie proste, prawda? Każdy film jest przez nich wybierany ręcznie na podstawie Twojego wyboru. Gdy zarobisz 10 $, możesz wypłacić je poprzez bezpośrednią wpłatę lub wymienić je na detaliczną kartę podarunkową.

🔥 Zalecana:  Jak długo trwa sprawdzanie tła Doordash?

Slicethepie

Możesz nie być obeznany Slicethepieale jest to popularna witryna z recenzjami, która pozwala zarabiać pieniądze, robiąc różne rzeczy, takie jak oglądanie fascynujących filmów, słuchanie muzyki i oczywiście odpowiadanie na płatne ankiety.

Ich filmy obejmują reklamy, zwiastuny filmów i programów telewizyjnych. To samo z AdWallet, ich minimalna wypłata wynosi co najmniej 10 USD za pośrednictwem konta PayPal. Po wykonaniu zadania zespół Slicethepie będzie musiał przeprowadzić przegląd przed dokonaniem płatności. Zwykle zajmie to do pięciu dni roboczych, zanim będziesz mógł wypłacić pieniądze.

iRazoo

iRazoo to najpopularniejszy internetowy program nagród, iRazoo. Dają ci darmowe karty podarunkowe i gotówkę za robienie rzeczy online. Niemal każdego dnia ludzie zarabiają pieniądze. Aby je zdobyć, musisz oglądać filmy, uzupełniać oferty i wypełniać ankiety online.

Gdy skończysz z dowolnym z nich, możesz zdobywać punkty i wymieniać je za pośrednictwem PayPal lub karty podarunkowej w swoich ulubionych firmach detalicznych.

Dzięki iRazoo zarabiasz, oglądając krótkie filmy, reklamy, zwiastuny aplikacji, recenzje filmów i samouczki kulinarne. Mają najnowsze treści każdego dnia do wyboru, a dzięki ponad 50 kanałom treści nigdy nie możesz się nudzić.

KashKick

Kaskick to najnowsza popularna platforma nagród online i strona, na której można zarabiać. Różni się on od stron, które Ci udostępniliśmy. Kashkick wyświetla swoje oferty w jednym miejscu. Podczas gdy inne witryny i aplikacje wymagają rejestracji w Kaskick, zarabiasz za promowanie produktów i usług.

Kaskick jest witryną przyjazną dla użytkownika i dzieli się z Tobą swoją prowizją, przeczytaj uważnie jej warunki.

Podsumowując, jak zarabiać na oglądaniu Netflix

Kto wiedział, że oglądanie filmów pozwala zarobić dodatkowe pieniądze? Przy obecnym stanie gospodarki lepiej mieć dodatkowy dochód, który pomoże ci pokryć wydatki. Oglądanie serwisu Netflix i zarabianie pieniędzy to łatwy sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie.

Pamiętaj tylko, że musisz mieć kwalifikacje, aby zostać zatrudnionym. Jest wiele rzeczy, które musisz zrobić, zanim zostaniesz tagerem Netflix. A jeśli to nie jest twoje powołanie, nie martw się, ponieważ istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy, takich jak płatne ankiety, blogowaniewolny strzelec, korepetycje onlinedołączam płatne grupy fokusoweopieka nad dziećmi, a nawet spacer z psem.

Istnieje również wiele miejsc pracy w niepełnym wymiarze godzin, które dobrze zarabiają i są tak łatwe do znalezienia. Musisz tylko znaleźć odpowiednie strony, które odpowiadają Twoim potrzebom i kwalifikacjom.

Oglądanie Netflix, aby zarabiać, to marzenie każdego. O co więcej możesz prosić? Upijanie się, jedzenie pizzy, siedzenie na kanapie i zarabianie za to? To dla ciebie wisienka na szczycie. Więc na co czekasz? Sprawdź je i sprawdź, czy masz to, czego potrzeba.