Jak zarabiać na odbieraniu połączeń telefonicznych z domu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarabiać na odbieraniu połączeń telefonicznych z domu

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Nie lubię być odbiorcą zimnych telefonów od nieznanych osób. To jest powód, dla którego zwykle nie odbieram połączeń z numeru telefonu, którego nie rozpoznaję.

Mógłbym się jednak przekonać, gdybym mógł zarabiać na odbieraniu telefonów z domu. Dodatkowa gotówka za kilka minut mojego czasu na odbieranie telefonów to nie taki zły kompromis.

Kiedy po raz pierwszy dowiedziałem się, że mogę zarabiać na połączeniach przychodzących, natychmiast przypomniałem sobie te wszystkie połączenia, na które nie odbierałem w przeszłości.

W dzisiejszych czasach zarabianie pieniędzy poprzez odbieranie połączeń jest legalnym sposobem na zarobienie dodatkowej gotówki. Czego nie kochać? Odbieranie połączeń w zaciszu własnego domu i zarabianie na tym brzmi jak dobry interes.

Jeśli jesteś tak zaintrygowany, jak ja, aby dowiedzieć się o tej możliwości, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co możesz zrobić, aby zarabiać na odbieraniu połączeń telefonicznych.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

6 legalnych sposobów zarabiania pieniędzy na odbieraniu połączeń telefonicznych

Nie każda praca telefoniczna jest taka sama. Oto pięć prawdziwych i różnych sposobów zarabiania na rozmowie przez telefon.

1. Zarabiaj na odbieraniu połączeń telemarketingowych

🔥 Zalecana:  Jak naprawić Discord, który nie wysyła kodu e-mail i SMS-a

Czy wiesz, że możesz otrzymać do 1500 USD od telemarketerów na swój telefon komórkowy? Jeśli jesteś w National Do Not Call Registry i nigdy nie udzieliłeś wyraźnej zgody firmie na telefonowanie do ciebie, możesz otrzymać zapłatę za odebranie tych połączeń.

Nigdy nie myślałem, że mogę zarabiać na ciągłych połączeniach spamowych, które otrzymuję na mój telefon. Jeśli jesteś podobny do mnie i masz dość przypadkowych telemarketerów dzwoniących do ciebie, żądanie odszkodowania pieniężnego od nielegalnych robocallerów może być dla ciebie.

Odbieranie tych nieustannych telefonów to strata czasu. To część naszego życia zmarnowana na nielegalne działania kogoś innego. Odzyskaj kontrolę nad swoim telefonem, swoim życiem i dowiedz się, jak zarabiać na automatycznych połączeniach.

To całkiem prosty proces. Musisz tylko nauczyć się wydobywać informacje od dzwoniącego, sprawdzać rozmówcę i wysyłać oficjalne pismo z żądaniem zapłaty za szkody.

2. Zostań Wirtualną Asystentką lub Recepcjonistką

Wirtualni asystenci są jak wszyscy inni asystenci biurowi i dyrektorzy; są tam, aby pomóc tym, którzy ich potrzebują, a to obejmuje otrzymywanie zapłaty za odbieranie telefonów.

Od ogólnych zapytań po umawianie spotkań, praca asystenta ma sporo wspólnego z telefonem. Istnieją również zadania, takie jak odbieranie wiadomości dla kogoś lub sprawdzanie niechcianych połączeń. Wykonanie tych zadań może przynieść niezłą wypłatę za samą rozmowę przez telefon.

Stanowiska Wirtualnej Asysty stają się coraz bardziej popularne. Istnieje duża liczba osób pracujących w domu lub rozpoczynających własną działalność gospodarczą. Oferuj im swoje usługi wirtualne i zarabiaj na odbieraniu telefonów z domu.

Powiązany: Najlepsze kursy szkoleniowe wirtualnego asystenta

3. Oferuj usługi doradcze przez telefon

Wiele firm zatrudnia konsultantów o określonej wiedzy specjalistycznej, aby pomóc im podnieść poziom działalności. Może to dotyczyć marketingu, sprzedaży, projektowania stron internetowych i wielu innych rzeczy.

Jeśli jesteś w czymś dobry i znany ze swoich umiejętności (lub chcesz się wypromować i stać się znanym), możesz zaoferować usługi doradcze przez telefon, aby uczyć innych.

Dzięki usługom takim jak PayPerCall możesz automatycznie otrzymywać płatności za połączenia przychodzące. Najlepsze jest to, że możesz ustawić własne stawki, harmonogram i limity czasowe.

🔥 Zalecana:  Konto na Facebooku tymczasowo zablokowane; powody i rozwiązania

Powiązany: Jak zarabiać na czytaniu e-maili

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

4. Zostań aktorem głosowym przez telefon

Myśl nieszablonowo, odkrywając sposoby zarabiania na odbieraniu telefonów z domu. Dodaj możliwość zostania aktorem głosowym do listy, aby zwiększyć swój potencjał zawodowy. Odbieranie telefonów może wydawać się dziwnym wyborem dla aktora głosowego, ale może to okazać się lukratywnym zajęciem.

Być może słyszałeś o bezpłatnym numerze telefonu Disneya, pod który dzieci mogą zadzwonić, aby usłyszeć życzenia na dobranoc. Dzieci mogą wybierać spośród różnych postaci, takich jak Mickey, Donald, Goofy i nie tylko. Te klipy audio na dobranoc są nagrywane przez aktorów głosowych.

Ta sama koncepcja została dostosowana do świąt, kiedy dzieci mogą dzwonić do Mikołaja, aby powiedzieć mu, co jest na ich świątecznych listach. Rozważ inne rodzaje pracy głosowej, takie jak ta, których możesz użyć do zarabiania pieniędzy na odpowiadaniu na telefony.

Powiązany: Zarabiaj na oglądaniu filmów Disneya

5. Oferuj pomoc techniczną lub obsługę klienta

Przedstawiciele wsparcia technicznego i obsługi klienta otrzymują wynagrodzenie za odbieranie telefonów od klientów. Jeśli klient ma problem z produktem lub musi poprosić o zwrot pieniędzy, zazwyczaj osobą, która może mu pomóc, jest pomoc techniczna lub przedstawiciel obsługi klienta.

Obsługa klienta może być trudnym biznesem. Jednak nigdy nie musiałbyś spotykać się z klientem twarzą w twarz. To może być najlepsze dopasowanie dla ciebie w końcu.

Firmy takie jak fotokopiarka wynajmij pracę od domowego wsparcia technicznego i przedstawicieli obsługi klienta. Istnieje kilka innych firm, które oferują tę elastyczność, a także odbieranie połączeń z domu i zarabianie.

Powiązany: Jak zostać koordynatorem marketingu

6. Zostań Wirtualnym Sprzedawcą

Podczas gdy większość stanowisk sprzedażowych wymaga od sprzedawcy zbierania potencjalnych klientów i wykonywania połączeń wychodzących, istnieją firmy o ugruntowanej pozycji, które zatrudniają do połączeń przychodzących. Nie musisz pracować dla pracy w korporacji, możesz oferować swoje usługi lokalnym firmom i pracować w oparciu o wyniki… czego wiele firm nie może się oprzeć.

🔥 Zalecana:  Jak korzystać z VPN na Androidzie [Best Free and Paid VPN Apps]

Kiedy klient lub potencjalny klient dzwoni do firmy, aby zapytać o produkt lub usługę, wirtualny sprzedawca może wykorzystać swoje umiejętności, aby dokonać sprzedaży podczas tego połączenia. Jeśli możesz pokazać firmie swoją wartość i udowodnić, że jej sprzedaż rośnie w oparciu o twoje usługi, możesz bardzo dobrze zarobić sobie lepiej płatną pracę w odbieraniu telefonów.

Powiązany: Aplikacje, które płacą prawdziwe pieniądze za łatwe zadania i występy

Łatwo jest zarabiać na odbieraniu połączeń

Wbrew starym opiniom, nie musisz angażować się w nieszablonowe działania, aby zarabiać na odbieraniu telefonów. To nie musi być brudna robota, która polega na flirtowaniu z samotnymi mężczyznami; odbieranie telefonów to prawdziwy sposób na zarabianie pieniędzy.

Od identyfikowania nielegalnych telemarketerów po zapewnianie wsparcia technicznego lub przyjmowanie połączeń przychodzących w celu sprzedaży — istnieje wiele sposobów na szybkie zarobienie pieniędzy w ciągu jednego dnia. Oferowanie wirtualnej pomocy lub konsultacji pomaga ludziom zarabiać pieniądze, odpowiadając na telefony w ich własnym czasie iw zaciszu własnego domu.

W oparciu o swoje umiejętności i oferowane usługi możesz potencjalnie ustalać własne stawki i określać swoją przyszłość za pomocą rozmów telefonicznych. Nie musisz mieć dyplomu ani żadnego wcześniejszego doświadczenia, aby wykonywać zadania związane z telefonami. Zacznij już dziś z tą możliwością zarabiania pieniędzy i potencjalnie zacznij zarabiać szybko.