Jak zarabiać na obozie w namiocie, kamperze lub kabinie (w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarabiać na obozie w namiocie, kamperze lub kabinie (w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin)

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Wspaniałe miejsce na świeżym powietrzu to idealne miejsce na naładowanie baterii i ucieczkę od zgiełku życia. Matka Natura ma sposób na uspokojenie nas i znajdujemy ją, gdy jedziemy na kemping. Nie tylko możesz cieszyć się spokojem natury i szansą na odpoczynek pod gwiazdami, ale możesz także zarabiać na obozie.

Być może znasz już zalety biwakowania, ale inni mogą nie. Możesz dzielić się całą wspaniałością biwakowania z innymi i zachęcać ich do wyjazdu. Możesz pokazać innym wskazówki i sztuczki dotyczące bezpieczeństwa, aby mieć najlepsze wrażenia z biwakowania. Dodatkowo możesz pomóc im wybrać najlepsze miejsca w okolicy do zwiedzania.

Zapoznaj się z tym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak zarabiać na kempingu. Nie musisz być profesjonalistą kempingowym, aby zarabiać na obozie. Istnieje wiele sposobów zarabiania na wychodzeniu i cieszeniu się przyrodą.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Najlepsze sposoby zarabiania na obozie

Kiedy jesteś na kempingu, zarabiaj na wykonywaniu niektórych prac, abyś mógł zarobić dodatkową gotówkę lub całkowicie zastąpić swoje dochody.

1. Przetestuj sprzęt kempingowy

Zarejestruj się, aby przetestować produkty w miejscach takich jak Placówka opinii. Dostępne produkty będą się różnić, ale możesz mieć oko na możliwości testowania sprzętu kempingowego.

Rejestracja w Opinion Outpost jest bezpłatna i płaci za czas potrzebny na wypełnienie formularzy opinii na temat testowanego produktu. Punkty zdobyte za każdy formularz zwrotny możesz wymienić na darmowe nagrody, takie jak karty podarunkowe do Home Depot, Macy’s, Target lub poprosić o wpłatę gotówki na konto PayPal.

Możesz także współpracować bezpośrednio z firmami kempingowymi, aby zarabiać na recenzowaniu produktów. Zabierz ich produkty na wyprawę kempingową i zanotuj szczegóły dotyczące funkcjonalności, łatwości użytkowania, trwałości i tak dalej. Marki kempingowe będą mogły uczyć się i ulepszać produkty w oparciu o Twoje opinie.

🔥 Zalecana:  Czy ChatGPT rozstrzygnie wojnę o chatboty? – W stronę SI

Powiązany: Zarabiaj na wyprowadzaniu psów

2. Zostań fotografem plenerowym

Zabierz ze sobą aparat i sprzęt podczas wypraw na kemping i zarabiaj na obozie jako fotograf plenerowy. Na zewnątrz jest tyle piękna przyrody, że można robić zdjęcia. Od zestawów sprzętu kempingowego, takich jak namioty, po spokojne widoki na rzekę i księżyc nad drzewami — wykorzystaj swoją wyobraźnię, aby uchwycić spokojną scenerię.

Możesz zarabiać na swoich zdjęciach, podpisując umowę z firmą outdoorową, która potrzebuje konkretnych zdjęć z życia na kempingu. Możesz także sprzedawać zdjęcia online lub lokalnym firmom w okolicy, które mogłyby wykorzystać Twoje zdjęcia do dekoracji lub reklam.

Powiązany: Jak zostać edytorem zdjęć

3. Zostań przewodnikiem kempingowym

Istnieje wiele obszarów kempingowych, które są wyposażone w przewodnik kempingowy. Ta osoba jest odpowiedzialna za pokazywanie lub informowanie o kempingach. Oznacza to nauczenie cię, gdzie znaleźć łazienki, jakie obszary są dostępne do rozbijania namiotów zamiast kamperów, gdzie znajdują się najbliższe sklepy spożywcze i tak dalej.

Jako przewodnik kempingowy możesz zarabiać na biwakowaniu na stronie, za którą jesteś odpowiedzialny. Niezależnie od tego, czy jest to Twoja własna firma kempingowa, czy też jesteś pracownikiem kempingów, możesz zarabiać na kempingach.

Powiązany: Jak zarabiać na polowaniu

4. Zostań wychowawcą obozu

Doradcy obozowi są znani z zapewniania dzieciom bezpieczeństwa podczas określonych zajęć na kempingu. Na przykład istnieją obozy letnie dla dzieci, w których można uczestniczyć w zajęciach sportowych lub dodatkowych możliwościach nauki, takich jak obozy kosmiczne. Istnieją również obozy kościelne i inne miejsca letnich zajęć, które potrzebują doradcy obozowego.

Jako doradca będziesz odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom w Twojej okolicy. Będziesz także odpowiedzialny za uczestnictwo i koordynację działań, które sprawią, że kemping będzie zabawą dla uczęszczającej młodzieży.

Powiązany: Najlepsze letnie prace

5. Zostań Strażnikiem Kempingu

Właściciel kempingu to ktoś, kto utrzymuje obiekt i utrzymuje kempingi. Może to obejmować zapewnienie, że obozowicze opuszczą to miejsce w czystości i bezpieczeństwie, odpowiednio gasząc ogniska i zbierając śmieci. Dozorca jest również odpowiedzialny za utrzymanie wszelkich udogodnień zapewnianych wczasowiczom.

Jako dozorca łatwiej jest ci pozostać na miejscu podczas zmiany, aby móc szybko rozwiązać każdy problem.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

6. Przewoź kampery swoją ciężarówką

Jeśli masz ciężką ciężarówkę, która ma możliwość ciągnięcia dużych kamperów na kempingi, możesz zarabiać na obozie. Postępuj zgodnie ze wskazówkami klienta na kemping, pomóż mu ustawić kampera i rozbij namiot w pobliżu. Po zakończeniu wakacji możesz użyć swojej ciężarówki, aby odwieźć przyczepę z powrotem do domu. Otrzymasz zapłatę za swoje usługi i spędzisz noc lub dwie pod namiotem na łonie natury.

🔥 Zalecana:  Dlaczego bateria mojego laptopa umiera tak szybko? (Wskazówki, jak uzyskać dłuższe laptopy)

Powiązany: Jak zarabiać, aby otrzymać CDL

Więcej sposobów zarabiania na wyjeździe na kemping

Zarabiaj na kempingu, korzystając ze sposobów wymienionych tutaj. Notuj swoje doświadczenia, dziel się nimi z innymi i zarabiaj przy tym trochę pieniędzy.

7. Załóż niszę kempingową

Czy jest lepszy sposób na dzielenie się wrażeniami z kempingu niż na stronie internetowej poświęconej biwakowaniu? Załóż własną niszową witrynę i dziel się swoimi przygodami po drodze. Możesz uwzględnić kilka wskazówek i hacków, z których czytelnicy mogą skorzystać podczas własnych wypraw na kemping. Omów produkty, których używasz, dzięki którym biwakowanie jest łatwiejsze lub bardziej satysfakcjonujące. Podaj wszystkie szczegóły dotyczące piękna przyrody w swoich artykułach, podczas gdy zarabiasz na życiu w dziczy.

W swojej niszowej witrynie możesz zezwolić reklamom i linkom partnerskim na generowanie dochodu z kempingu. Dzięki reklamom możesz zarabiać za wyświetlenie, a niektóre sieci płacą za kliknięcie. Z drugiej strony w przypadku marketingu afiliacyjnego, jeśli czytelnik kliknie link w Twojej witrynie i dokona zakupu, otrzymasz prowizję.

Możesz zarabiać na udostępnianiu linków do produktów, o których wspominasz w swoich artykułach, i zarabiać na widzach, którzy kupują te produkty. Dodatkowo możesz rozważyć współpracę z firmami kempingowymi w celu tworzenia płatnych postów sponsorowanych. Istnieje wiele różnych sposobów zarabiania pieniędzy na niszy kempingowej.

Powiązany: Jak zarobić na wakacje

8. Utwórz kempingowy kanał YouTube

Widzowie lubią oglądać treści w akcji; co oznacza, że ​​lubią oglądać filmy, na których ludzie robią zabawne, pełne przygód rzeczy. Stwórz własny kanał YouTube i zabierz widzów na kempingowe przygody.

Podziel się swoimi przygodami na wędrówkach, jakie jedzenie można ugotować na kempingu i wszystkimi wskazówkami dotyczącymi wygodnego obozowania. Zwiększ swoje dochody dzięki kanałowi YouTube, zezwalając na wyświetlanie reklam i linków partnerskich w swoich filmach.

Powiązany: Jak zarabiać na łowieniu ryb

Zarabiaj podczas biwakowania

Poniższe sposoby to rzeczy, które możesz zrobić, aby zarabiać na biwakowaniu, co oznacza, że ​​możesz zarabiać na robieniu czegoś innego, podczas gdy Ty cieszysz się wycieczką na kemping.

9. Rozpocznij działalność dropshippingową

Możesz założyć biznes dropshippingowy i pozwolić mu działać w tle. Dropshipping pozwala na posiadanie sklepu internetowego bez konieczności przechowywania produktów w domu lub w magazynie. Chociaż początkowo będziesz musiał włożyć sporo pracy, aby uruchomić i uruchomić swój sklep internetowy oraz sprzedawać swoje produkty innym, nie będziesz musiał być obecny, aby dokonać każdej sprzedaży.

🔥 Zalecana:  Zbuduj Chatbota z ChatGPT… – W kierunku AI

Podczas biwakowania Twoja firma dropshipping może nadal przyjmować i realizować nowe zamówienia. Oznacza to, że możesz zarabiać pieniądze podczas biwakowania.

Powiązany: Jak zarabiać na jeździe konnej

10. Zostań korektorem

Korekta to świetny sposób na dodatkowy dochód lub całkowite zastąpienie dochodu w pełnym wymiarze godzin. Aby zostać korektorem wystarczy komputer, łącze internetowe i solidna znajomość języka angielskiego. Sprawdzaj blogi, artykuły, czasopisma, e-maile itp. Zasadniczo, jeśli firma prowadzi jakąkolwiek komunikację pisemną, potrzebny byłby korektor. Możesz nawet kontynuować naukę redagowania tekstów i zarabiać jeszcze więcej na swoich usługach.

Rozpocznij korektę od zarejestrowania się Bezpłatne seminarium internetowe Caitlin Pyle Korekta w dowolnym miejscu. Dowiedz się, jak zostać korektorem i jak znaleźć idealnych klientów, aby regularnie zarabiać. Ustaw laptopa pod gwiazdami po całym dniu spędzonym na kempingu i sprawdzaj go, odpoczywając na cały dzień.

11. Zacznij pisać jako freelancer

Freelancing oznacza, że ​​możesz podejmować pracę w dowolnym czasie i miejscu. Niezależni pisarze pracują na podstawie projektu lub umowy, co oznacza, że ​​nie są zobowiązani do jazdy do biura i pracy z określonej przestrzeni. Najlepszą częścią freelancingu jest swoboda robienia tego z dowolnego miejsca, o ile możesz dotrzymać terminów.

Skonfiguruj laptopa i zakończ swoje projekty pisarskie z kempingu. Możesz zarabiać na pisaniu, ciesząc się trzaskiem ogniska.

Powiązany: Jak założyć niezależne portfolio do pisania

Kemping to nie tylko S’mores

Kiedy wiele osób myśli o biwakowaniu, trudno nie kojarzyć go z pieczeniem pianek na ognisku i delektowaniem się s’mores. To jednak znacznie więcej. To okazja, aby cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie zarabiając na życie.

Kemping może być zmianą, której potrzebujesz, aby prowadzić satysfakcjonujące życie z naturą i przywrócić spokój, którego możesz szukać. Zarabianie za to jest premią.

Zastanów się, który z wymienionych tutaj sposobów wydaje ci się najbardziej atrakcyjny, jeśli chodzi o rozpoczęcie kariery i zarabianie na obozie. Nie musisz wybierać tylko jednego z tych sposobów; wybierz wiele, aby naprawdę zwiększyć swoje dochody i żyć pod gwiazdami.

Powiązany: Jak zarabiać na ćwiczeniach