Jak zarabiać na nauce w domu lub osobiście

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarabiać na nauce w domu lub osobiście

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Nigdy tak naprawdę nie przestajesz się uczyć. Każdego dnia można się czegoś nowego nauczyć, czy to w pracy, w środowisku edukacyjnym, w rozmowie z nieznajomym, czy po prostu w życiu. Możesz nawet znaleźć możliwości zarabiania pieniędzy na naukę.

Jeśli chcesz opanować nową umiejętność lub spróbować czegoś innego, możesz otrzymać za to zapłatę. W zależności od tego, o czym zdecydujesz się dowiedzieć w następnej kolejności, określisz, ile na tym zarobisz. Nigdy nie jest za późno, aby nauczyć się czegoś nowego.

Zachowaj otwarty umysł, gdy przyjrzysz się wszystkim legalnym sposobom zarabiania przez uczniów. Zastanów się, w jakim rodzaju nauki chcesz uczestniczyć, i wybierz poniżej możliwość, która odpowiada Twojemu celowi. Będziesz zaskoczony, jak wiele możliwości jest dostępnych.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

10 najlepszych sposobów zarabiania na nauce

Jeśli jesteś gotowy, aby zdobyć nową umiejętność i uczyć się, jednocześnie zarabiając, poniższe pomysły, które wymyśliłem, zapłacą ci za samo „myślenie”. Znajdź odpowiedni sposób zarabiania na naukę w domu lub w pracy, w zależności od Twojego stylu życia i potrzeb.

1. Zostań Testerem Produktu

Poznaj nowe produkty, zanim pojawią się na rynku. Jeśli zostaniesz testerem produktów, możesz zarabiać, aby dowiedzieć się, jak te nowe produkty wpłyną na świat.

Zarejestruj się w witrynach takich jak Placówka opinii aby rozpocząć pracę jako tester produktów. Podaj kilka informacji o sobie, dopasuj produkty, które Cię interesują i zacznij testować produkty, które do Ciebie przychodzą.

Placówka opinii przyznaje punkty za każdą ukończoną recenzję, którą można wymienić na karty upominkowe do Amazon, MasterCard lub PayPal.

2. Odpowiadaj na pytania za pieniądze

Nauka ma wiele form. Nawet biorąc pod uwagę pytania i udzielone odpowiedzi, możesz dowiedzieć się całkiem sporo o sobie oraz o innych firmach lub organizacjach na świecie. Dołącz do godnych zaufania platform, aby skorzystać z możliwości odpowiadania na pytania za pieniądze.

🔥 Zalecana:  Jak zdać egzamin dla programistów Tensorflow — w stronę sztucznej inteligencji

Badania Szyszki to najlepsza płatna aplikacja do nauki, ponieważ ułatwia zarabianie podczas nauki. Po prostu znajdź czas w ciągu dnia, kiedy jest to dla Ciebie wygodne i wypełnij ankiety. Każda wypełniona ankieta to dodatkowe punkty na koncie. Wykorzystaj te punkty, aby wymienić je na wyjątkowe nagrody, takie jak bezpłatne karty upominkowe lub gotówka.

Powiązany: Ankiety, które natychmiast wypłacają gotówkę

3. Zostań niezależnym pisarzem

Możesz być zaskoczony, słysząc, że jako niezależny pisarz zarabiasz za naukę. Jako niezależny pisarz możesz pisać dla różnych klientów. Ci klienci dadzą ci tematy do napisania, a ty otrzymasz zapłatę za wypełnienie ich próśb. Jest bardzo mało prawdopodobne, że będziesz wiedział o każdym zadanym ci temacie, więc badania i nauka są kluczowe dla tego typu pracy.

Jako pisarz będziesz się uczyć, jednocześnie zarabiając pieniądze. Jako freelancer wiem, że moje zainteresowanie pojawia się, gdy dowiaduję się nowych informacji w czasie, gdy jestem kuratorem utworu. Możesz także ustawić własne stawki i godziny jako niezależny pisarz. Aby rozpocząć, stwórz niezależne portfolio pisarskie, aby udostępnić je potencjalnym klientom.

4. Rozpocznij działalność związaną z korektą

Zostań korektorem i bądź profesjonalistą, który czyta tekst przed publikacją, aby upewnić się, że nie ma błędów gramatycznych ani interpunkcyjnych. Niewiele jest rzeczy gorszych niż opublikowanie egzemplarza pełnego błędów.

Czytając pracę klienta, poznajesz temat, o którym pisze. Nie można tak po prostu przejrzeć pracy, trzeba ją przeczytać, aby zauważyć ewentualne błędy. To doskonały sposób na zarabianie na czytaniu i poznawaniu nowych tematów. Ustaw własne godziny i stawkę godzinową jako korektor.

5. Zostań stażystą

Wbrew powszechnemu przekonaniu istnieją płatne staże. Znajdź firmy, które płacą Ci za naukę poprzez możliwości stażu w dziedzinie pracy, która Cię interesuje. Wielu stażystów zarabia mniej niż faktyczni pracownicy. Jednak nadal nie jest to zły sposób na naukę.

Na przykład możesz ubiegać się o staże programistyczne i zarabiać na kodowaniu podczas doskonalenia swoich umiejętności. Jeśli masz jakieś wcześniejsze doświadczenie, sprawdź wymagania, aby wylądować na stażu w firmach takich jak Knodemy Inc., IBM, Google, Apple i Microsoft.

Staże zapewniają możliwość uczenia się od różnych specjalistów w pracy. Będziesz odpowiedzialny za pomaganie osobom w firmie od sprawnego dnia po realizację funkcji biznesowych. Jest to również znane jako „szkolenie w miejscu pracy” dla tych, którzy chcą zarabiać, aby nauczyć się zawodu.

🔥 Zalecana:  Jak wyłączyć RTT na Androidzie [Motorola, Samsung, LG phones]

Powiązany: Firmy, które płacą za pomysły

6. Zostań fotografem

Fotografowie otrzymują wynagrodzenie za naukę prawie każdego dnia w pracy. Od uczenia się, jak najlepiej fotografować obiekty, po zabawę oświetleniem w celu uzyskania najlepszego efektu wizualnego, fotografowie muszą jak najlepiej wykorzystać swoje otoczenie.

Twoim zadaniem jako fotografa jest poszukiwanie najlepszych miejsc do robienia zdjęć. Na przykład fotograf ślubny może odwiedzić miejsce ślubu, aby znaleźć najlepsze miejsca na zdjęcia w dniu ślubu. Rodzinny fotograf może chcieć przeszukać pobliskie plenery w poszukiwaniu pięknych scenerii. Zarabiaj, aby robić zdjęcia i uczyć się wszystkiego o branży.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

Więcej sposobów zarabiania na nauce online

Nauka online to popularny sposób, w jaki ludzie wybierają pogłębianie swojej wiedzy. Pomyśl o tym, jak połączyć naukę online z płatnymi możliwościami, które pasują do Twojego stylu życia.

7. Uruchom własny kanał YouTube

Założenie kanału YouTube jest samo w sobie nauką. Ale jeśli założysz kanał DIY, możesz uczyć się po drodze z każdym ukończonym projektem. Nie muszą to być rzeczy do majsterkowania w domu, jeśli nie chcesz. Zastanów się, jakie inne rodzaje rękodzieła lubisz robić i nagraj, jak je wykonujesz dla widzów.

Możesz rozpocząć nowy szydełkowy wzór, spróbować zrobić drewniane meble lub zrobić wystrój domu. Niezależnie od tego, co wybierzesz, pokaż krok po kroku proces, który opanowałeś, aby Twoi widzowie mogli się od Ciebie uczyć. Następnie umieść reklamy na swoim kanale, aby zarabiać na każdym kliknięciu reklamy i obejrzeniu Twoich filmów.

8. Napisz e-booka

Książki elektroniczne to świetny sposób na zapisanie tego, czego nauczyłeś się na określone tematy. Podobnie jak książki pt.[subject] for Dummies”, możesz napisać eBooki o tym, jak nauczyłeś się czegoś robić. Tematy mogą obejmować, jak zbudować coś z drewna, jak naprawić przebitą oponę, jak ozdobić dom lub samochód itp.

Możesz teraz zamienić wszystko, czego nauczyłeś się w życiu, w e-booka, który inni mogą kupić. Zarabiaj na swoich doświadczeniach edukacyjnych. Wyceń eBooka na pożądaną kwotę, aby zacząć zarabiać teraz iw nadchodzących dniach.

Powiązany: Praca online dla studentów

9. Sprzedawaj kursy online

Istnieje wiele sposobów zarabiania na kursach, ale czy zastanawiałeś się, że możesz zarabiać na kursach online dotyczących rzeczy, których się nauczyłeś? Brzmi trochę wstecz, ale jest wiele osób, które zarabiają na życie, sprzedając swoje kursy online w oparciu o swoje doświadczenia.

🔥 Zalecana:  8x palet zeskanowanych w I kwartale 2022 r. niż… – w stronę sztucznej inteligencji

Utwórz kurs i pokaż innym, czego się nauczyłeś i jak oni też mogą to zrobić. Rzeczy takie jak gra na określonym instrumencie, przezwyciężenie trudnego psychicznie problemu, zorganizowanie najlepszej imprezy i wiele więcej można zamienić w kurs. Po utworzeniu kursu możesz go sprzedawać na platformie takiej jak SamCart, aby ludzie mogli kupować w wolnym czasie.

Powiązany: Jak zostać korepetytorem online

10. Uruchom witrynę niszową

Witryny niszowe są idealnym miejscem do udokumentowania tego, czego się nauczyłeś, abyś mógł pomóc innym. Posiadając własną stronę internetową możesz pisać o czym tylko chcesz. Udokumentuj kroki, które podejmujesz podczas nauki nowej umiejętności, i opublikuj je w artykule przypominającym samouczek.

Najlepszą częścią witryn niszowych jest to, że można za nie zarabiać na różne sposoby. Włącz reklamy do swojej witryny, aby zarabiać na ruchu, który do niej dociera. Możesz także dodawać linki partnerskie do swoich artykułów i zarabiać za każdego, kto użyje Twojego linku, aby dokonać zakupu.

Powiązany: Jak zarabiać na robieniu dziwnych rzeczy

Zyski finansowe są również dostępne dla uczniów

Nie musisz być ekspertem w jakiejś dziedzinie, aby zarobić dodatkowe 5000 $ lub więcej rocznie. Wiele osób uważa, że ​​można zarobić na życie tylko wtedy, gdy masz wiedzę i wykształcenie. Oczywiście istnieje wiele sposobów zarabiania podczas nauki.

Od płatnych staży po niezależne pisanie, a nawet kanały YouTube, zarabiaj, aby się uczyć, jednocześnie rozwijając się jako profesjonalista, którym chcesz być. Możesz wybrać więcej niż jedną opcję wymienioną tutaj, aby naprawdę zwiększyć swoje dochody.

Jako uczeń masz wyjątkową okazję spojrzeć na sprawy ze świeżej perspektywy i doradzić, jak robić rzeczy na podstawie swoich obserwacji. To nieoceniony atut; nie pozwól, aby strach przed brakiem wiedzy powstrzymał cię przed odniesieniem sukcesu. Uczący się też mogą wygrać.

Powiązany: Jak zarabiać na nauczaniu w domu