Jak zarabiać na klikaniu reklam (najlepsze sposoby vs niewypały)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarabiać na klikaniu reklam (najlepsze sposoby vs niewypały)

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Chociaż możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, każdego dnia jesteś już narażony na mnóstwo reklam. Zastanów się, ile czasu spędzasz każdego dnia na telefonie, przeglądając komputer, oglądając telewizję, jeżdżąc obok billboardów i tak dalej. Nawet stacje paliw wyświetlają obecnie reklamy wideo.

Przy wszystkich reklamach, które widzisz każdego dnia, wygląda to prawie tak, jakby firmy wynajmowały Twoją przestrzeń mózgową. Kiedy widzisz reklamę, podświadomie zastanawiasz się, jak możesz z niej skorzystać. Być może nie zdajesz sobie sprawy, że nigdy nie odzyskasz tego czasu. Rozsądne jest więc myślenie, że powinieneś zarabiać za oglądanie reklam.

Ku mojemu zdziwieniu odkryłem kilka sposobów zarabiania na kliknięciach reklam, które widzę każdego dnia. Zobacz, w jaki sposób możesz zrobić to samo i zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze już dziś. Pamiętaj, że ta metoda w żadnym wypadku nie jest sposobem na szybkie wzbogacenie się. Ci, którzy chcą zarabiać 10 USD za klikanie reklam, powinni rozważyć alternatywną stronę.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

9 witryn, które płacą za klikanie reklam

Chociaż opłata za kliknięcie jest niska, możesz zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze z zaufanymi firmami wymienionymi tutaj. Z drugiej strony przyjmowanie klikniętych reklam może prowadzić do niesamowitych wypłat.

1. Skrzynka odbiorczaDolary

Skrzynka odbiorczaDolary od lat wiernie płaci członkom za wykonanie zadań. Zadania te obejmują oglądanie reklam wideo i klikanie reklam.

Skrzynka odbiorczaDolary płaci 0,02 USD za kliknięcie reklamy. Za każdym razem, gdy wykonasz to zadanie, Twoje pieniądze zostaną zdeponowane na Twoim koncie InboxDollars.

🔥 Zalecana:  Najlepsze ETF-y Ethereum w Kanadzie Maj 2023: Inwestuj w Ethereum

Możesz także odwiedzić tablicę ofert witryny, aby odkryć więcej sposobów zarabiania pieniędzy za klikanie w reklamy. Każda oferta płaci określoną kwotę w dolarach za kliknięcie reklamy i podjęcie działania, takiego jak dokonanie zakupu, pobranie aplikacji lub zarejestrowanie się w celu uzyskania bezpłatnego okresu próbnego. Dzięki tym prostym czynnościom możesz otrzymać do 150 USD za każdą.

Członkostwo w witrynach takich jak InboxDollars jest bezpłatne. Możesz utworzyć konto i od razu zacząć. Kiedy będziesz gotowy do wypłaty pieniędzy, możesz wymienić swoje zarobki na nagrody, takie jak bezpłatne karty podarunkowe do Amazon, Sephora, Visa lub depozyt na konto PayPal.

Powiązany: Skrzynka odbiorcza Przegląd dolarów

2. Swagbucks

Swagbucks to popularna witryna, która umożliwia członkom zarabianie dodatkowych pieniędzy na klikaniu reklam. Członkowie mogą wybrać, co chcą robić na stronie, aby zwiększyć swoje dochody poprzez różne zadania.

Możesz oglądać reklamy za pieniądze i zarabiać dwa Swagbucks (SB) za poświęcony czas. W kategoriach pieniężnych jeden SB odpowiada 0,01 USD.

Zarabiaj 10 USD za klikanie reklam po założeniu bezpłatnego konta Swagbucks. Ciesz się zwiększeniem swoich zarobków o 10 USD po utworzeniu konta. Oglądaj reklamy w wolnym czasie, między obowiązkami w pracy lub w przerwach. Zarabiaj za każdą obejrzaną reklamę i zbierz wystarczającą liczbę SB, aby wypłacić pieniądze na bezpośrednie wpłaty do PayPal lub karty podarunkowe do Starbucks, Home Depot, Target i innych.

Powiązany: Recenzja Swagbucksa

3. MojePunkty

MojePunkty przyznaje nowym członkom 10 USD na początek. Aby otrzymać bonus w wysokości 10 $, musisz założyć konto z adresu e-mail, który nigdy wcześniej nie był zarejestrowany na platformie i spełnić określone oczekiwania.

Zbieraj punkty, wykonując zadania, takie jak oglądanie i klikanie reklam. Możesz wypłacić swoje zarobki za pomocą karty podarunkowej Amazon lub Visa. Z pewnością nie możesz oczekiwać darmowych kart podarunkowych o wartości 500 USD za klikanie reklam, ale możesz zwiększyć swoje dochody, sprawdzając wszystkie oferty, za których wypełnienie płaci Ci MyPoints.

Powiązany: Recenzja MyPoints

4. Ibotta

Ibotta to aplikacja, która płaci Ci za robienie zdjęć paragonów, które otrzymujesz z zakupów spożywczych. Oblicza możliwości zwrotu gotówki i wyszukuje oszczędności dla klientów. Ibotta ma również oferty płatności za kliknięcie w aplikacji, dzięki którym możesz zarobić kilka centów więcej niż na początku.

Po prostu pobierz aplikację Ibotta, utwórz darmowe konto i przeglądaj sklepy w pobliżu. Gdy znajdziesz możliwości oszczędzania, które chcesz wybrać, często zobaczysz wyskakującą reklamę, zanim będziesz mógł kontynuować. To Twoja szansa na obejrzenie i kliknięcie, aby dodać tę konkretną opcję do kasy przy zakupie artykułów spożywczych. Dzięki temu kliknięciu zarobiłeś teraz dodatkowe pieniądze, które zostaną zaksięgowane na Twoim koncie w ciągu jednego do trzech dni od zakupów.

🔥 Zalecana:  Uber Eats vs Instacart – która strona zgiełku płaci więcej?

Ibotta ma próg 20 $, zanim będziesz mógł wypłacić swoje zarobki. Wypłaty możesz dokonać w formie bezpośredniej wpłaty na swoje konto bankowe.

Powiązany: Recenzja Ibotty

5. Rakuten

Rakuten to uznana witryna, która pobiera gotówkę z powrotem do portfeli klientów. Połącz swoją kartę debetową lub kredytową ze swoim kontem i używaj tej karty do robienia zakupów. Obserwuj, jak Twoje konto rośnie wraz ze zwrotem wszystkich dodatkowych pieniędzy.

Rakuten daje zwrot gotówki, gdy klikniesz reklamę, aby uzyskać tę specjalną ofertę. Oznacza to, że otrzymasz żądany przedmiot i potrzebne pieniądze z powrotem na swoje konto. Jest to sytuacja korzystna dla obu stron i możesz wymienić swoje nagrody, gdy masz 5 USD na koncie. Rakuten wysyła płatności co trzy miesiące w formie czeku lub pieniędzy na Twoje konto PayPal.

Powiązany: Rakuten Recenzja

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

6. Y Sense

Dołącz do ySense, aby mieć szansę wyboru spośród kilku opcji zarabiania, aby zarobić więcej pieniędzy. ySense to społeczność stworzona, aby pomagać członkom w zdobywaniu pieniędzy, aby mogli prowadzić bardziej satysfakcjonujące życie, wyciskając przez jakiś czas, aby zwiększyć swoje dochody.

Korzystaj z konta ySense, aby zarabiać na klikaniu reklam. Załóż bezpłatne konto, wybierz reklamy, które Cię interesują i zarabiaj na kliknięciu. Za każdym razem, gdy zarabiasz dzięki ySense, Twoje konto zasilane jest gotówką, którą można wymienić na bezpłatne karty podarunkowe dla dużych sprzedawców detalicznych, takich jak Apple, Amazon, Best Buy i wielu innych.

Powiązany: Zarabiaj, odpowiadając na pytania

Więcej sposobów zarabiania na klikaniu reklam (RYZYKOWNE niewypały!)

Te inne sposoby zarabiania na kliknięciach reklam obejmują witryny, które nie są tak miarodajne jak witryny wymienione powyżej. Nie są tak godni zaufania, więc kontynuuj na własne ryzyko. Uważam ich za „niewypały”, ponieważ istnieje bardzo mało dowodów na to, że firmy te wypłacają zgodnie z obietnicą.

🔥 Zalecana:  Jak zarabiać pieniądze na odwracaniu kart Pokémon

7. FusionCash

FusionCash to popularna strona „zarabiaj”, co oznacza, że ​​oferuje różne sposoby zarabiania pieniędzy za wykonanie zadania. Jedno z tych zadań obejmuje kliknięcia i otrzymanie płatnych zadań. Potencjał zarobkowy jest zwykle niższy w FusionCash niż w innych witrynach, ale to nie znaczy, że nie możesz nadal z niego korzystać. Rozważ opcje, aby naprawdę maksymalnie wykorzystać swój czas.

Zdobądź premię za rejestrację w wysokości 5 USD w FusionCash i zacznij szukać okazji do klikania i zarabiania. Osiągnij próg 25 USD, aby odebrać nagrody za pośrednictwem PayPal, czeku fizycznego lub bezpośredniego depozytu.

Powiązany: Jak zamienić karty podarunkowe Visa na gotówkę

8. Aticlix

Możesz zarabiać na klikaniu reklam w Aticlix, witrynie, która oferuje kilka możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy. Jest to młoda firma, która ma doświadczenie w płaceniu członkom dopiero od 2020 roku.

Witryna wyświetla stronę „dowodu płatności”, która wygląda podobnie do tabeli liderów w grze wideo. Tak naprawdę nie wskazywało to na rzeczywiste płatności, więc zachowaj ostrożność, jeśli zdecydujesz się zarabiać na klikaniu reklam za pomocą Aticlix.

Powiązany: Czy nagroda jest legalna?

9. BuzzBreak

Oglądaj reklamy w formacie wideo lub pisemnym za pomocą BuzzBreak i zarabiaj przy tym. Reklamy i historie są przesyłane przez użytkowników i można im zaufać, że są bardziej zabawne niż rzeczywiste źródło wiadomości.

Jeśli szukasz sposobów na zapełnienie swojego czasu możliwością zarobienia większej ilości gotówki, możliwe, że możesz zarabiać, klikając reklamy w BuzzBreak.

Powiązany: Przegląd iSurveyWorld

Zarabianie na klikaniu reklam ma pewne zalety

Chociaż nie jest to okazja do zastąpienia dochodu w pełnym wymiarze godzin, zarabianie na klikaniu reklam ma swoje zalety. W niektóre dni miło jest wykonać proste zadania, które pomogą oderwać się od zgiełku życia. Jeśli możesz włączyć trochę pieniędzy do tych zadań, to nie jest taka zła umowa.

Dowiedz się, której witryny chcesz używać do zarabiania na kliknięciu i zacznij od razu. Wypróbuj jedną lub więcej z wymienionych tutaj witryn, aby dowiedzieć się, która najlepiej pasuje do Twojego stylu życia.

Powiązany: Zarabiaj na oglądaniu Netflix