Jak zarabiać na graniu w pik za prawdziwe pieniądze w telefonie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarabiać na graniu w pik za prawdziwe pieniądze w telefonie

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Spades to jedna z najpopularniejszych, bezwzględnych gier. Ta gra, wynaleziona prawie sto lat temu, stworzyła tak wiele wspomnień dla ludzi na całym świecie. Na szczęście pik jest teraz dostępny na urządzeniach mobilnych, więc możesz nadal cieszyć się grą w zaciszu własnego domu, a nie tylko w kasynie.

Chociaż scena kasynowa jest jednym z miejsc, w których można zarabiać pieniądze grając w piki, istnieją inne opcje gry w piki za pieniądze. Należą do nich gry mobilne i platformy internetowe, które płacą za rozgrywanie meczów jeden na jednego z prawdziwymi ludźmi.

Jeśli jesteś sceptyczny, uwierz mi, ja też byłem na początku. Ale tak naprawdę zarabiałem pieniądze grając w gry na moim telefonie, więc jestem tutaj, aby ci powiedzieć, że możesz grać w piki za pieniądze.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Co to jest Spades?

Spades to gra karciana, w której celem jest zebranie określonej liczby lew przed rozpoczęciem gry. Kiedy kładzie się pierwszą kartę, każdy gracz musi położyć ten sam kolor, jeśli to możliwe. Najwyższa karta w kolorze wiodącym wygrywa lewę.

Jest w tym jednak pewien zwrot – gra nazywa się „pik”, ponieważ kolor pik przewyższa wszystkie inne kolory w talii kart. Jeśli wyłożona zostanie karta pik, najwyższy pik wygrywa rozdanie.

🔥 Zalecana:  Jak sztuczna inteligencja jest wykorzystywana w kontroli ruchu lotniczego (ATC) – w kierunku sztucznej inteligencji

Gracz z największą liczbą punktów na koniec rundy wygrywa. Punkty zdobywa się, wygrywając co najmniej liczbę lew licytowanych w każdym rozdaniu.

5 najlepszych aplikacji Spades na prawdziwe pieniądze

Jeśli pik jest jedną z twoich ulubionych gier na prawdziwe pieniądze, sprawdź poniższą listę, aby dowiedzieć się, jak grać w pik na pieniądze. Wymienione gry będą warte twojego czasu, aby grać i zarabiać.

1. Spades Cash on Swagbucks

Jedną z najlepszych opcji gry w piki za pieniądze jest aplikacja Spades Cash, którą można znaleźć w Swagbucks odkryj portal. Graj w trybie solo, ale rywalizuj z innymi, porównując swoje wyniki z innymi graczami. Jeśli Twój wynik jest wyższy, wygrywasz.

Aby otrzymać premię w wysokości 40 $ od Swagbucks grającą w Spades Cash, musisz dołączyć Swagbucks, zainstaluj grę, dokonaj wpłaty i zagraj w co najmniej pięć płatnych gier. Twoje konto Swagbucks zostanie zasilone Twoimi SB po wykonaniu tych kroków.

Powiązany: Recenzja Swagbucksa

2. Spades Royale na InboxDollars

Skrzynka odbiorczaDolary to zaufana strona z nagrodami, która płaci prawdziwymi pieniędzmi i jest dostępna tylko dla tych, którzy mają darmowe konto. Członkowie mogą wykonywać zadania na platformie w zamian za gotówkę. Jednym z tych zadań jest granie w gry takie jak pik za pieniądze.

Po prostu utwórz własne bezpłatne konto InboxDollars, aby zacząć zarabiać. Następnie możesz pobrać grę pik (jeśli jest dostępna) przez InboxDollars i rozpocząć grę. Postępuj zgodnie z instrukcjami w grze, aby upewnić się, że osiągnąłeś wymagany poziom, aby otrzymać płatność.

Skrzynka odbiorczaDolary płaci ci prawdziwymi pieniędzmi, więc nigdy nie musisz zgadywać ani wymieniać punktów na pieniądze. Kiedy Twoje konto osiągnie 10 USD, co jest minimalną kwotą progową wypłaty, poproś o pieniądze w formie depozytu PayPal lub elektronicznej karty podarunkowej do kilku znanych firm, takich jak Amazon, Walmart lub karta podarunkowa Visa.

Powiązany: Skrzynka odbiorcza Przegląd dolarów

3. Spades on Mistplay (Sprawdź ponownie!)

pomyłka to innowacyjna platforma do gier dla użytkowników Androida, która udostępnia szeroką gamę nowych gier. Twórcy gier współpracują z Mistplay, aby reklamować swoje aplikacje przed odbiorcami gier. Gracze mogą wybierać, w które gry chcą grać w Mistplay, aby zarabiać pieniądze.

🔥 Zalecana:  20 najlepszych aplikacji Shopify do recenzji produktów do wypróbowania (2022 r.)

Każda gra jest oceniana na „szybkim” poziomie. Oznacza to, że niektóre gry będą zarabiać szybciej niż inne gry. Zdobywaj punkty GXP, szybko przechodząc przez kolejne poziomy, bierz udział w turniejach, aby zwiększyć liczbę punktów GXP i zarabiaj trochę pieniędzy, grając w gry mobilne.

Obecnie Mistplay nie oferuje gry pik. Jest to jednak świetne miejsce do sprawdzenia płatnych gier karcianych. Piki mogą być dostępne w różnych momentach, ponieważ Mistplay cały czas stara się oferować nowe gry.

Powiązany: Recenzja Mistplay

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

4. Spades Royale na Swagbucks

Spades Royale jest dostępne do gry na pieniądze, jeśli jesteś członkiem Swagbucks. Swagbucks to renomowana platforma nagród tylko dla członków, która zachęca swoich członków do wykonywania zadań, takich jak granie w gry. Spades Royale to jedna z takich gier.

Dzięki tej aplikacji hazardowej pik możesz otrzymać 30 $ od Swagbucks za pobranie aplikacji i grę. Po utworzeniu darmowego Swagbucks konto, znajdź aplikację na stronie gier Swagbucks i zainstaluj ją. Aby otrzymać pieniądze, musisz dokonać co najmniej jednego zakupu w aplikacji za co najmniej 2,99 USD i osiągnąć poziom 40 w ciągu ośmiu dni od zainstalowania Spades Royale.

Twoja nagroda przyjdzie w postaci Swagbucks (SB), które zostaną zaksięgowane na Twoim koncie. Następnie możesz poprosić o wypłatę za pośrednictwem strony nagród Swagbucks i wybrać między wpłatą PayPal a e-kartami podarunkowymi do miejsc takich jak Amazon, Walmart, eBay i innych.

Powiązany: Zagraj w remika na pieniądze

5. Pik Blitz na Skillz

Wprowadź kod promocyjny Skillz APget5 i otrzymaj BEZPŁATNĄ premię gotówkową przy pierwszej wpłacie w wysokości 5 USD lub więcej.

Kliknij, aby skopiować 👇🏻

Spades Blitz jest dostępne na platformie Skillz Inc. Skillz to firma o ugruntowanej pozycji, znana ze współpracy z twórcami gier w celu dostarczania innowacyjnych gier do rąk graczy mobilnych. W niektóre gry na Skillz można grać, aby zarobić prawdziwe pieniądze. Jedną z takich gier jest Spades Blitz.

🔥 Zalecana:  Artysta Johnathan Schultz rozdaje prawdziwe diamenty w darmowym projekcie NFT GemSet

Spades Blitz można grać za darmo tak długo, jak potrzebujesz praktyki. Po prostu pobierz aplikację i zacznij grać. Jeśli jednak chcesz grać w piki za pieniądze, będziesz musiał wpłacić gotówkę i zapłacić niewielką opłatę za wejście, aby dostać się do gier, w których możesz wygrać nagrody pieniężne.

Dzięki Spades Blitz możesz rywalizować z graczami z całego świata, którzy są na Twoim poziomie umiejętności. Każda gra jest rozgrywana przeciwko robotowi, a następnie punktowana przeciwko innemu graczowi, aby zobaczyć, kto wygrał. Jeśli wygrasz, możesz wypłacić swoje zarobki, prosząc o bezpieczną wypłatę. Gracze międzynarodowi mogą dodać środki do konta PayPal lub otrzymać czek pocztą w Stanach Zjednoczonych.

Powiązany: Najlepsze automaty online na prawdziwe pieniądze (bez depozytu)

Spades zmienia świat gier mobilnych i Twoje finanse

Graj w pik za prawdziwe pieniądze, aby zwiększyć swoje szanse na zarabianie większej ilości pieniędzy każdego miesiąca. W zależności od tego, jak często jesteś w stanie grać pik, Twoje dochody mogą szybko wzrosnąć dzięki akcji w grach mobilnych.

Spades od dziesięcioleci była grą bezwzględną i wtedy zwracała na siebie uwagę. Nawet teraz przyciąga wzrok, ale jeszcze bardziej zmienia świat gier mobilnych dzięki różnorodności sposobów grania i zarabiania.

Wybieraj spośród tych legalnych gier gotówkowych, aby zarabiać na grze pik. Będziesz wdzięczny, że znalazłeś opcje zarabiania pieniędzy w czasie przestoju i nie masz poczucia winy z powodu grania.

Możesz wybrać jedną lub wszystkie gry z tej listy, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy. Zmieniaj swoje finanse po jednej grze pik na raz.

Powiązany: Najlepsze gry na Androida na prawdziwe pieniądze