Jak zarabiać na Amazonie w 2023 roku – 18 najlepszych metod

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zarabiać na Amazonie w 2023 roku – 18 najlepszych metod

Nie można zaprzeczyć, że Amazon to absolutny behemot. W końcu to jedna z „Wielkiej Czwórki” firm technologicznych w USA i potężny gracz e-commerce.

W rzeczywistości, Amazon sprzedaje ponad 12 milionów produktówa przeciętny członek Amazon Prime wydaje ok 1400 USD rocznie na Amazon. Tego rodzaju skala nie jest nawet łatwa do zrozumienia dla konsumenta.

Ponieważ Amazon jest taką potęgą, firma stale potrzebuje pracowników. Dlatego każdy, kto chce poświęcić trochę czasu i wysiłku, może zarabiać na Amazon!

Jeśli szukasz pracy w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin, poniższe metody zarabiania pieniędzy w Amazon mogą być dokładnie tym, czego szukasz.

Jak zarabiać na Amazonie w 2023 roku

Ponieważ Amazon jest tak ogromną firmą, istnieje wiele sposobów na zarabianie pieniędzy w Internecie lub rozpoczęcie dodatkowej działalności za pośrednictwem tego giganta handlu elektronicznego.

Od lat zarabiam również na Amazon dzięki niektórym z tych pomysłów. Tak więc, jeśli szukasz nowych pomysłów na zarabianie pieniędzy, masz szczęście.

Czas przyjrzeć się legalnym sposobom zarabiania pieniędzy na Amazon, które możesz wykorzystać do zwiększenia swoich dochodów w tym roku.

1. Utwórz witrynę stowarzyszoną Amazon

Jednym z popularnych sposobów zarabiania pieniędzy w Amazon jest budowanie własnej witryny partnerskiej Amazon. I, Program partnerski Amazona jest całkiem proste.

Dzięki witrynie partnerskiej Amazon otrzymujesz wynagrodzenie za promowanie wielu z milionów produktów na sprzedaż w Amazon poprzez tworzenie linków w Twojej witrynie, które odsyłają czytelników do dokonania zakupu. Jeśli ktoś kupi ten lub inny produkt od Amazon w ciągu 24 godzin, otrzymasz prowizję.

Przykład witryny partnerskiej Amazon skoncentrowanej na bieżni. Witryny te charakteryzują się dogłębnymi recenzjami produktów, listami 10 najlepszych lub ogólnymi przewodnikami zakupowymi.

Aby zarabiać pieniądze z partnerami Amazon, zazwyczaj musisz stworzyć niszową stronę internetową. Zwykle strony Amazon Affiliate przyjmują rolę recenzowania produktów lub tworzenia przewodników zakupowych dla kupujących.

Podobnie jak zarabianie pieniędzy na blogowaniu, witryny partnerskie Amazon są niezwykle konkurencyjne pod względem SEO i faktycznie zachęcają ludzi do robienia zakupów za pośrednictwem Twojej witryny.

Jednak w 2023 r. nadal jest to realny sposób zarabiania pieniędzy na Amazon. Na przykład jedna z moich niszowych witryn zarobiła 554 USD w 2022 r. dzięki programowi partnerskiemu Amazon i dopiero zaczyna działać:

Ogólnie rzecz biorąc, te linki partnerskie mogą nadal przynosić stosunkowo pasywny dochód. Produkt stawki prowizji wahają się od 1% do 10%. Po wykonaniu wstępnej pracy możesz zarabiać prowizje ze sprzedaży partnerskiej na Amazon w nieskończoność.

Pamiętaj tylko, aby zachować uczciwość, polecając tylko zaufane produkty, które pasują do tematyki witryny, aby Twoi czytelnicy lub obserwujący nie widzieli, że próbujesz z nich skorzystać.

2. Dąż do Amazon Flex

Innym skutecznym sposobem zarabiania pieniędzy w Amazon jest zostanie kierowcą w Amazon Flex. Jeśli masz niezawodny pojazd i chcesz zarabiać, dostarczając paczki klientom Amazon, jest to idealna aplikacja do obsługi koncertów.

Dzięki Amazon Flex otrzymujesz wynagrodzenie za dostarczanie klientom paczek Amazon, artykułów spożywczych i zamówień Whole Foods. Rejestracja jest bezpłatna i jest obecnie jednym z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy za prowadzenie pojazdu.

Kierowcy Amazon Flex zarabiają około 18-25 USD za godzinę, w zależności od czynników, takich jak miejsce zamieszkania i szybkość realizacji dostaw. I według Rzeczywiście, Średnia stawka godzinowa wynosi 20,70 USD.

Zmiany dostaw, znane jako bloki Amazon Flex, trwają zwykle od trzech do sześciu godzin. Oznacza to, że pojedynczy blok Amazon Flex może zapłacić od 100 do 150 USD lub więcej, jeśli masz szczęście.

Aby zarejestrować się w Amazon Flex w Stanach Zjednoczonych, musisz mieć ukończone 21 lat. Ponadto często istnieje lista oczekujących, ponieważ jest to popularna praca ekonomiczna.

Jest to jednak jeden z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy w Amazon, jeśli chcesz mieć osobisty zgiełk i masz dostęp do pojazdu.

3. Arbitraż detaliczny Amazon

Chcesz inny pomysł na zarabianie pieniędzy z Amazon?

Cóż, nie musisz wymyślać koła na nowo. Korzystając z arbitrażu detalicznego, możesz zarabiać pieniądze z Amazon i potencjalnie skalować się do całkiem imponujących liczb, jeśli znajdziesz odpowiednią niszę.

Arbitraż detaliczny to proces kupowania produktów od sprzedawcy, a następnie odsprzedawania ich po wyższych cenach na Amazon.

Naciągacze arbitrażu detalicznego wykorzystują momenty, gdy dany sklep ma nadwyżkę zapasów i musi przenieść zapasy po niższej cenie. Następnie odsprzedają swoje produkty na Amazon, aby osiągnąć zysk.

Migawka zapasów wysyłanych do Amazon Fulfillment Center przez Nate’a i Alyshę, parę, która prowadzi biznes arbitrażu detalicznego o wartości miliona dolarów za pośrednictwem Amazon.

Ogólnie rzecz biorąc, detaliczni sprzedawcy arbitrażu koncentrują się na popularnych produktach i kategoriach, takich jak:

 • Strój
 • Książki
 • Elektronika
 • Biżuteria i zegarki
 • Artykuły domowe
 • Buty
 • Zabawki
 • Gry wideo

Ponownie, w większości przypadków musisz znaleźć produkty na wyprzedaży, aby osiągnąć zysk. Ale przy wystarczającej ilości zapasów możesz osiągnąć znaczne dochody.

Jeśli nie czytałeś wywiadu z młodymi pieniędzmi o tym, jak Nate i Alysha stworzyli biznes arbitrażu detalicznego o wartości miliona dolarów, koniecznie zapoznaj się z ich historią!

🔥 Zalecana:  10 darmowych automatów online i gier kasynowych, które płacą prawdziwe pieniądze

4. Amazon FBA

Czy wiesz, że więcej niż 50% przedmiotów sprzedawanych na Amazon pochodzi teraz od sprzedawców zewnętrznych a nie sam Amazon?

Amazon ułatwia sprzedawcom na całym świecie dostęp do e-commerce. Duża w tym zasługa tzw Program Amazon FBA.

Program Amazon FBA ułatwia sprzedawcom Amazon prowadzenie działalności bez martwienia się o obsługę towarów.

Gdy jesteś w programie FBA, możesz zacząć dodawać produkty do katalogu Amazon i tworzyć listy produktów. Następnie wysyłasz produkty do magazynów Amazon i tam zajmujesz się zakupami klientów.

Korzystanie z Amazon FBA zapewnia korzyści z wysokiej jakości obsługi klienta Amazon. Twoi klienci będą również zachwyceni 2-dniową dostawą Amazon z członkostwem Prime.

Płacisz coś za przechowywanie przedmiotów w ich magazynach i mogą obowiązywać opłaty za inne opcjonalne usługi. Jeśli jednak Twój towar sprzedaje się regularnie, program FBA jest niezwykle skutecznym sposobem zarabiania pieniędzy na Amazon i usuwania problemów logistycznych.

5. Prywatne oznakowanie Amazon

Oto kolejny pomysł na zarabianie pieniędzy na Amazon: rozpocznij działalność Amazon FBA Private Label.

Jeśli chcesz sprzedawać produkty, które są wytwarzane przez zewnętrznego producenta, sprzedawane pod marką i są realizowane przez Amazon, to jest dla Ciebie.

Ludzie, którzy używają marek własnych, aby zarabiać na Amazon, również mieszają sporo arbitrażu detalicznego, aby osiągnąć zysk. Zwykle wiąże się to z kupowaniem tanich towarów ze stron internetowych, takich jak Alibaba, w masowych ilościach, a następnie oznaczaniem produktu pod „nową” marką na Amazon.

W powyższym przykładzie widać, że ta fajna rozdrabniacz do czosnku kosztuje 1,31 USD za sztukę przy zamówieniach 2000 lub więcej.

Ryzykując, że Twój garaż będzie pełen setek pras do czosnku do końca życia, teoretycznie możesz kupić ten produkt hurtowo, a następnie odsprzedać go na Amazon pod własną marką.

Jest to oczywiście o wiele trudniejsze niż się wydaje. Amazon jest śmiesznie konkurencyjny.

Przeprowadź badania, aby dowiedzieć się, jakie rodzaje produktów prawdopodobnie sprzedają się i zapewnią opłacalny zwrot z inwestycji w stosunku do ryzyka.

6. Bezpośrednie publikowanie Kindle

Jeśli jesteś ekspertem w określonej dziedzinie lub masz kreatywny pomysł na e-booka, możesz wypróbować Kindle Direct Publishing, aby zarabiać na Amazon.

Pisanie e-booków to elastyczna możliwość zarobkowania, ponieważ możesz pisać dosłownie na każdy temat. Możesz wybrać beletrystykę lub literaturę faktu, a od tego momentu jest mnóstwo wskazówek.

Mój przyjaciel naprawdę interesuje się ciekawostkami historycznymi, więc opublikował kilka książek na temat Kindle. To dla niego świetny dodatek (z zawodu jest prawnikiem i planistą nieruchomości).

Publikowanie ebooka w Kindle Direct Publishing jest dość szybkie i bezbolesne. Twoja książka pojawi się również w sklepach Kindle w ciągu 24-48 godzin.

Teraz, oczywiście, musisz skutecznie sprzedawać swoją książkę, aby zarabiać na niej. Jeśli jednak masz już bloga z przyzwoitą liczbą obserwujących, jest to fantastyczna platforma do reklamowania Twojej książki.

Pisanie e-booków w żadnym wypadku nie jest łatwe, ale zdecydowanie łatwiejsze niż przechodzenie przez tradycyjnego wydawcę. Każdy może stworzyć pasywny dochód za pomocą tej trasy, ponieważ im więcej książek wyprodukujesz, tym większy będzie Twój potencjalny dochód.

Przeprowadź badania, napisz, zredaguj i opublikuj swojego ebooka raz, a potem możesz czerpać korzyści na zawsze!

7. Pracuj dla Amazon MTurk

Amazon Mechanical Turk lub MTurk pozwala zarabiać na Amazon, wykonując proste zadania, do których lepiej nadaje się człowiek niż maszyna.

MTurk to jedna z najpopularniejszych witryn z mikroofertami pracy. Przykłady zadań, za wykonanie których płacisz, obejmują:

Z Amazon MTurk nie zarobisz tysięcy dolarów miesięcznie. Ale jeśli poświęcisz trochę czasu na oglądanie telewizji lub przerwę na lunch, z pewnością możesz odbić się na swoich miesięcznych rachunkach.

Jeśli chcesz wypróbować inne witryny, takie jak Amazon MTurk, możesz również sprawdzić Appen i Clickworker, aby uzyskać więcej opcji.

8. Praca w magazynie Amazon

Innym prostym sposobem zarabiania pieniędzy na pracy z Amazon jest znalezienie pracy w magazynie Amazon.

Oferty pracy dla Amazon Warehouse płacić minimalne wynagrodzenie w wysokości 15 USD za godzinę, więc ci, którzy mieszkają w pobliżu magazynu lub centrum realizacji Amazon, mogą skorzystać z tej okazji. Ponadto nie jest wymagane żadne CV ani wcześniejsze doświadczenie zawodowe.

Różne linie biznesowe Amazon, dla których możesz pracować w magazynie, obejmują:

 • Centrum realizacji: Większość pracy spedycyjnej. Pełny etat, ustalone grafiki.
 • Centrum sortowania: Wymaga sortowania produktów między ciężarówkami a magazynem. Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin, 16-24+ godzin tygodniowo.
 • Stacja dostawy: Ostatnia granica przed wysłaniem paczek do doręczenia. 15-25 godzin tygodniowo, noc lub wcześnie rano.
 • Prime teraz: Super szybka dostawa w ciągu 2 godzin lub mniej. Elastyczne zmiany 3-4 godzinne.
 • Główna spiżarnia: Przekąski, artykuły kosmetyczne i artykuły gospodarstwa domowego. Planowanie w pełnym wymiarze godzin.
 • AmazonFresh: Usługa dostawy artykułów spożywczych Amazon. Głównie w niepełnym wymiarze godzin do 29 godzin tygodniowo.

Praca w magazynie jest zazwyczaj bardzo wymagająca fizycznie i wiąże się z długimi godzinami spędzonymi na nogach, więc pamiętaj o tym wymogu.

Ale jeśli chcesz szybko zarobić i nie masz nic przeciwko temu rodzajowi pracy, praca w magazynie to doskonały sposób na zarabianie pieniędzy z Amazon.

🔥 Zalecana:  Jak zakodować aplikację społecznościową

9. Sprzedawaj aplikacje Amazon Web Store

Istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy na programowaniu. Ale podczas gdy wielu programistów próbuje swoich sił w tworzeniu aplikacji i zarabianiu na nich w sklepie Google Play lub sklepie IOS, program Rynek aplikacji mobilnych Amazon jest nadal opcją.

Możesz tworzyć i sprzedawać własne aplikacje na Amazon. Aplikacje te będą dostępne dla klientów w prawie 200 krajach, umożliwiając zarabianie na klientach z całego świata.

Tak, ktoś zarabia na Amazon dzięki aplikacji o nazwie „Shark Sniping 2020”. Co za czas, by żyć.

Tworzenie aplikacji na Amazon jest również bezpłatne. Dowiedz się więcej o struktura płatności lub jak zacząć!

10. Sprzedawaj ręcznie na Amazon

Amazon ręcznie jest idealny dla Ciebie, jeśli masz jakieś umiejętności rzemieślnicze. Amazon Handmade to w zasadzie Etsy Amazon. Zasadniczo ta sekcja Amazon jest całkowicie poświęcona ręcznie robionym przedmiotom przeznaczonym wyłącznie dla rzemieślników.

Aby sprzedawać na Amazon Handmade, musisz złożyć wniosek. Istnieje kilka wskazówek potwierdzających, że Twoje produkty są wykonane ręcznie. Możesz sprawdzić warunki sprzedaży na Amazon Handmade uczyć się więcej.

Dołączenie do Amazon Handmade jest bezpłatne, w przeciwieństwie do programu dla sprzedawców, który pobiera opłatę w wysokości 39,99 USD miesięcznie. Sprzedawcy płacą 15% opłat za każdą sprzedaż dokonaną na Amazon Handmade, ale to wszystko.

Ostatecznie jest to jeden z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy na Amazon, jeśli tworzysz artykuły artystyczne jako hobby lub praca na pełny etat.

Dodatkowa lektura – mój eksperyment ze sklepem Dropshipping na Etsy.

11. Korzystaj z produktów Amazon

Towar Amazona może być świetnym sposobem zarabiania pieniędzy na Amazon dla każdego, kto ma umiejętności projektowania graficznego.

W Amazon Merch po prostu przesyłasz swoje projekty na stronę, wybierasz produkty, do których chcesz je zastosować, i ustalasz cenę aukcji.

Amazon Merch zapewnia następnie rynek do sprzedaży zaprojektowanych produktów (takich jak koszulki lub kubki). Amazon zajmuje się produkcją, wysyłką i obsługą klienta za Ciebie. Jest to w zasadzie wersja Amazon usługi drukowania na żądanie.

Korzystanie z Amazon Merch umożliwia zaprezentowanie projektów milionom potencjalnych klientów, z których wszyscy mogą zamówić za pomocą Amazon Prime, aby otrzymać bezpłatną wysyłkę w ciągu 2 dni.

Podobnie jak inne firmy POD, jest to trudny biznes. Musisz mieć świetne projekty, odpowiednie ceny, solidną niszę i umiejętność promowania swoich rzeczy.

Ale jeśli tworzysz przyciągające wzrok projekty, Amazon Merch może stać się dla Ciebie niezłym źródłem dochodu z autopilota.

12. Skorzystaj z programu wymiany Amazon

Czy minęło trochę czasu, odkąd posprzątałeś swoje stare elementy technologii? Nie organizuj tylko wyprzedaży garażowej ani nie rozdawaj rzeczy — wykorzystaj w pełni stare produkty technologiczne Program wymiany Amazon!

Program wymiany Amazon jest dość prosty. Program płaci użytkownikom darmowymi kartami podarunkowymi Amazon w zamian za tysiące kwalifikujących się przedmiotów.

Niektóre popularne kategorie programu wymiany obejmują:

 • Urządzenia Amazon, takie jak czytniki Kindle
 • Książki
 • Słuchawki
 • Konsole do gier, takie jak Xbox i Playstation 5s
 • Inteligentne urządzenia domowe
 • Odtwarzacze multimediów strumieniowych
 • Tabletki
 • Gry wideo

Amazon zapewnia natychmiastową ofertę i bezpłatną wysyłkę. Nie płacisz nawet za wysyłkę, jeśli Amazon zwróci przedmiot.

Ten program jest prawdopodobnie najłatwiejszym sposobem zarabiania pieniędzy na Amazon. Poza tym nigdy nie jest złym pomysłem zrobienie wiosennych porządków.

Dodatkowe czytanie – Jak zdobyć 500 $ do jutra.

13. Zdobądź zdalną pracę w Amazon

Jednym z najłatwiejszych sposobów zarabiania pieniędzy na Amazon jest po prostu praca dla firmy poprzez znalezienie pracy online.

Ponieważ Amazon jest tak ogromną firmą, prawie zawsze zatrudnia ludzi na różne stanowiska. Jeśli chcesz pracować z domu lub chcesz podróżować po świecie i zarabiać pieniądze na swoim laptopie, to jest to doskonała wiadomość.

Wirtualne oferty pracy Amazon są głównie do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy, chociaż niektóre stanowiska w niepełnym wymiarze czasu pracy są dostępne.

Jednak ta platforma jest świetna dla każdego, kto pracuje w HR, oprogramowaniu/rozwoju lub obsłudze klienta. Niektóre prace mogą wymagać mieszkania w pobliżu określonej lokalizacji geograficznej, ale nadal umożliwiają pracę z domu.

Po przejściu przez rozmowę kwalifikacyjną możesz zacząć zarabiać pracując z domu dla Amazon!

14. Dołącz do Amazon Vine

Chociaż nie jest to bezpośredni sposób zarabiania pieniędzy na Amazon, zostanie winorośl amazońska Member to nadal doskonały sposób na uzyskanie bezpłatnych produktów od różnych sprzedawców Amazon.

Amazon Vine to program wyłącznie na zaproszenie, który zaprasza najlepszych recenzentów Amazon do testowania produktów i wystawiania opinii. W zamian za Twoje recenzje możesz zatrzymać produkty, które wysyła Ci Amazon.

Członkowie Vine otrzymują wszelkiego rodzaju towary, w tym artykuły gospodarstwa domowego, elektronikę, żywność i odzież. Ogólnie rzecz biorąc, jest to najbardziej legalny sposób zarabiania pieniędzy na pisaniu recenzji Amazon.

Minusem jest to, że program jest dostępny tylko na zaproszenia. Jeśli chcesz zarabiać na pisaniu recenzji, zacznij regularnie zostawiać je na Amazon, aby zwiększyć szanse, że zostaniesz zaproszony.

15. Dołącz do programu Amazon Influencer

Influencer marketing był wściekły w ciągu ostatnich kilku lat i wydaje się, że Amazon w końcu zaczyna podążać za modą.

🔥 Zalecana:  10 najlepszych publikacji związanych z kobietami, które zajmują swoje miejsce w 2022 r

Jeśli masz kwalifikujące się konto YouTube, Twitter, Facebook lub Instagram, możesz dołączyć do programu Program Amazon Influencer zarabiać pieniądze.

Dzięki Amazon Influencer wybierasz preferowaną platformę mediów społecznościowych, a następnie tworzysz własną stronę z próżnym adresem URL. Tam będziesz udostępniać produkty na Amazon, które kochasz i które polecasz.

Różni się to od zarabiania pieniędzy na stronie partnerskiej Amazon. Program Influencer pozwala Ci stworzyć własną witrynę sklepową, która jest wyłącznie związana z Amazonem i możesz wykorzystać różne kanały społecznościowe do jej promocji.

Amazon przyjrzy się liczbie obserwujących Cię w mediach społecznościowych na wybranej platformie, a także innym wskaźnikom Twojej obecności w mediach społecznościowych.

Po zatwierdzeniu masz inne miejsce do prezentowania produktów swoim obserwatorom i zarabiania prowizji od każdej sprzedaży.

16. Oferuj usługi optymalizacji Amazon

Wykorzystanie umiejętności optymalizacji SEO, aby pomóc sprzedawcom Amazon, to kolejny sposób na zarabianie pieniędzy z Amazon.

Każdy, kto chce zarabiać na Amazon, musi mieć możliwość przeglądania swoich stron handlowych. Zostanie ekspertem w zakresie SEO specyficznego dla Amazon to świetny sposób na zarabianie pieniędzy poprzez oferowanie tej usługi innym przedsiębiorcom internetowym.

Szybkie wyszukiwanie w Upwork i Fiverr dla „usług Amazon SEO” wyświetla setki usług sprzedawców oferujących optymalizację profili sprzedawców, tłumaczenie stron lub tworzenie zabójczych opisów produktów:

Jak widać, niektórzy z tych sprzedawców Fiverr są blisko lub przekroczyli granicę 1000 zamówień, co daje w sumie tysiące dolarów przychodu.

Listy produktów staną się jeszcze bardziej konkurencyjne, więc nauczenie się, jak optymalizować profile sprzedawców, jest z pewnością lukratywnym cyfrowym zajęciem, którego możesz spróbować.

17. Oferuj usługi Amazon

Masz doświadczenie jako majsterkowicz? Czy możesz posprzątać cały dom w dwie godziny? Dobrze, sprzedaż tego typu usług na Amazonie zapewnia platformę dla profesjonalistów w sprzątaniu domu, przydatnych zadań i monterów, aby znaleźć pracę w swojej okolicy.

Usługi Amazon to elastyczny sposób dodawania ofert pracy do obciążenia pracą, niezależnie od tego, czy masz mnóstwo wolnego czasu, czy tylko kilka wolnych miejsc w ciągu typowego tygodnia.

Program pozwala profesjonalnym wykonawcom znaleźć lokalne koncerty gotówkowe, oferując swoje usługi za pośrednictwem aplikacji Amazon.

Kontrahenci mogą również przeglądać oferty pracy w swojej okolicy, które są kuratorowane przez Amazon i wybierać koncerty, które pasują do ich harmonogramu lub wiedzy.

Elektrycy, specjaliści HVAC, hydraulicy i generalni wykonawcy będą musieli przedstawić dowód certyfikacji lub licencji, aby móc działać za pośrednictwem usług Amazon. Jednak proces rejestracji jest dość prosty.

Nie ma opłaty rejestracyjnej, opłaty abonamentowej ani opłaty za generowanie leadów dla kontrahentów. Amazon pobiera od 15% do 20% w zależności od rodzaju oferowanej usługi i całkowitej wartości dolara.

Dodatkowe czytanie – Najlepsze oferty pracy płatne tego samego dnia.

18. Pracuj jako klient Prime Now

Dzięki usłudze dostarczania artykułów spożywczych Amazon możliwe jest zarabianie pieniędzy z Amazon, robiąc zakupy spożywcze w Whole Foods.

Amazon Fresh to przedsięwzięcie firmy Amazon na rynku dostaw artykułów spożywczych. Ponieważ Whole Foods jest sklepem spożywczym współpracującym z tą usługą, Kupujący Prime Now są odpowiedzialni za zakup produktów od Whole Foods, które są następnie dostarczane do drzwi głodnych właścicieli domów.

Niektóre z głównych zalet tej pracy to m.in:

 • Przynajmniej 15 dolarów za godzinę
 • 4-5 godzinne zmiany po około 20 godzin tygodniowo
 • Pełna elastyczność, przy minimalnym wymogu pracy wynoszącym zaledwie 4 godziny miesięcznie
 • 30-minutowy proces aplikacji

Ta praca jest podobna do aplikacji dostarczających, takich jak Instacart i Shipt. Ale Amazon faktycznie cię zatrudnia, więc otrzymujesz gwarantowaną stawkę godzinową i nieco większą stabilność.

Dodatkowe czytanie – Jak zarobić 500 $ tygodniowo dzięki DoorDash.

Końcowe przemyślenia

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zarabiać na Amazon, mam nadzieję, że ta lista opcji pomoże podkreślić, jak wiele jest możliwości.

Jeśli masz dużo czasu na pracę na miejscu w magazynie lub jako kierowca, śmiało. Jeśli potrzebujesz wyjątkowej elastyczności, rozważ jedną lub więcej dostępnych możliwości zarabiania online.

Oczywiste jest, że Amazon rozszerza swoją działalność na dziesiątki innych branż. Dzięki tej szybkiej ekspansji zarabianie pieniędzy na Amazon jest niezwykle łatwe i nie sądzę, aby ten gigant e-commerce miał zwolnić w najbliższym czasie.

Dziękuje za przeczytanie!

Szukasz więcej sposobów zarabiania pieniędzy? Wymeldować się: