Jak zapisać wideo z wersji roboczych TikTok w galerii bez publikowania 2023

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zapisać wideo z wersji roboczych TikTok w galerii bez publikowania 2023

Jeśli chcesz zapisać wersję roboczą wideo na TikTok w swojej galerii po edycji, musisz zmienić ustawienia prywatności posta na Prywatne, opublikować wideo, a następnie zapisać wideo na swoim urządzeniu. Lub możesz użyć innej metody poniżej.

TikTok doskonale nadaje się do tworzenia krótkich filmów, ze wszystkimi wbudowanymi funkcjami, które pozwalają edytować i dodawać efekty. Możesz więc użyć go do edycji wideo zapisz wersję roboczą filmu TikTok w galerii telefonu używać w innych mediach społecznościowych.

Zapisywanie wideo TikTok w wersji roboczej jest łatwe w aplikacji, ale problem pojawia się, jeśli chcesz zapisać go w galerii telefonu. Jest to coś, czego nie można zrobić, naciskając przycisk pobierania lub klikając Zapisz w rolce z aparatu.

W tym przewodniku dowiesz się jak zapisać wideo TikTok z wersji roboczych w galerii telefonu bez publikowania go. Napisaliśmy różne metody, które mogą pomóc Ci zapisać wersję roboczą filmu na TikTok w rolce z aparatu.

Czy mogę zapisać wersje robocze TikTok w Rolce z aparatu?

Tak, możesz zapisać wideo TikTok w wersjach roboczych w swojej galerii. Ale, możesz to zrobić tylko wtedy, gdy opublikujesz film prywatnie.

Dzięki temu Twoi obserwatorzy ani żadna inna osoba nie będą mogli zobaczyć filmu, z wyjątkiem Ciebie.

Jeśli nie opublikujesz wersji roboczej filmu TikTok prywatnie na swoim koncie, inne osoby i Twoi obserwatorzy będą wiedzieć, że opublikowałeś film.

Obecnie nie ma przycisku umożliwiającego pobranie wersji roboczej filmu TikTok do Twojej galerii bez jej opublikowania.

TikTok nie opracował tej funkcji i nie sądzę, aby to zrobili. Ale dzięki temu przewodnikowi będziesz w stanie to zrobić zapisz na swoim urządzeniu tak, aby nikt nie widział wideo.

Będziesz musiał zmienić ustawienia prywatności filmu z Wszyscy na Tylko ja (prywatny).

Będziesz jedyną osobą, która zobaczy wideo. Tutaj jest krok po kroku, aby zapisać wersję roboczą filmu TikTok w galerii telefonu.

Aby zapisać wersję roboczą filmu, nie musisz koniecznie korzystać z aplikacji innej firmy, możesz zrobić wszystko z poziomu aplikacji.

Pamiętaj, że zanim będziesz mógł zapisać film w galerii, musisz go opublikować.

I będzie A Znak wodny TikToka w lewym górnym rogu i prawym dolnym rogu.

Jeśli chcesz go usunąć, możesz użyć aplikacji innej firmy lub przyciąć wideo.

Aby zapisać film TikTok z wersji roboczej do swojej galerii, musisz najpierw przejść do niego w Profilu > Znajdź wersję roboczą filmu > Stuknij film lub podpis > Zmień ustawienia prywatności filmu z Wszyscy na Prywatny > Następnie włącz opcję Zapisz na urządzeniu > Następnie opublikuj film.

Poniżej znajduje się przewodnik krok po kroku, w jaki sposób możesz udostępnić prywatny projekt wideo na TikTok i zapisać go w rolce z aparatu w telefonie.

Krok 1: Przejdź do filmu TikTok Drafts

Aby zapisać wersję roboczą filmu TikTok w rolce z aparatu, otwórz aplikację TikTok na urządzeniu z systemem Android lub iOS, a następnie przejdź do swojego profilu.

🔥 Zalecana:  Dlaczego TikTok nie działa (jak to natychmiast naprawić)

Przejdź do sekcji Wersja robocza (wideo), a zobaczysz wszystkie filmy, które zachowałeś jako wersje robocze (jest napisane Wersje robocze).

Możesz teraz utworzyć wersję roboczą filmu, jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej, dotykając „+” na środkowej karcie.

Następnie dotknij wersji roboczej wideo, którą chcesz zapisać w rolce z aparatu. Następnie wykonaj następny krok.

Krok 2: Edytuj wersję roboczą wideo

Po dotknięciu wersji roboczej wideo z karty otworzy się nowa strona, stąd będziesz musiał ją edytować, zanim będziesz mógł ją zapisać bez wiedzy kogokolwiek.

Stuknij w Wersja robocza filmu, który chcesz edytować. Jeśli nie dodałeś efektu, dźwięków lub tekstu, możesz je dodać. Jeśli dodałeś wszystko, czego potrzebujesz, dotknij Dalej.

Krok 3: Zmień ustawienia prywatności wideo

Jeśli chcesz, możesz dodać opis do filmu. Ale to nie jest konieczne. Przed opublikowaniem filmu musisz zmienić ustawienia prywatności filmu na prywatny.

Jeśli ustawienia prywatności są publiczne, wszyscy zobaczą przesłany przez Ciebie film. Więc zmiana jest konieczna.

Stuknij w „Kto może obejrzeć ten film”, a zobaczysz trzy opcje, wybierz opcję Tylko ja. Dzięki temu tylko Ty będziesz mógł zobaczyć wideo.

Możesz zdecydować o włączeniu komentarzy, zezwól na duety lub zezwól na ścieg. Włączenie ich ustawień nie jest konieczne, aby film został pobrany.

Aby zapisać wideo w swojej galerii, musisz włączyć opcję „Zapisz na urządzeniu”. Umożliwi to TikTok zapisanie wideo w rolce z aparatu po jego opublikowaniu.

Po ustawieniu ustawień prywatności na Prywatne i przełączeniu opcji Zapisz na urządzeniu stuknij w Opublikuj, aby opublikować wideo prywatnie. Następnie wideo zostanie zapisane w Twojej galerii.

Jeśli opcja „Zapisz na urządzeniu” jest wyłączona, wideo nie zostanie automatycznie zapisane na urządzeniu.

A potem będziesz musiał to zrobić ręcznie. Dotknij i przytrzymaj go, a następnie kliknij Zapisz wideo.

Jeśli nie chcesz publikować filmu na swoim koncie TikTok, nawet jeśli jest ono prywatne, możesz to zrobić użyj urządzenia do nagrywania ekranu wideo po zakończeniu edycji.

Nagrywanie ekranu będzie szybkie i łatwe, a wideo od razu pojawi się w galerii.

To ci pozwoli zapisuj wersje robocze TikTok w rolce z aparatu bez publikowania.

Aby móc nagrywać ekran, musisz edytować wersję roboczą filmu. Stuknij w Dostosuj klipy po prawej stronie ekranu.

Spowoduje to usunięcie wszystkich narzędzi znajdujących się po prawej stronie i wyświetlenie wideo u góry.

Rozpocznij odtwarzanie wideo wtedy możesz nagrywać ekran. Gdy skończysz nagrywać, edytuj wideo (przytnij je).

Do nagraj edytowany szkic wideo TikTok na swoim urządzeniu z Androidemmożesz skorzystać z wbudowanego rejestratora ekranu.

Możesz także użyć aplikacji do nagrywania ekranu, takiej jak AZ Screen Recorder itp. Po zakończeniu nagrywania możesz zatrzymać i edytować nagranie.

Do nagraj edytowany szkic wideo TikTok na urządzeniu iPhone lub iPadmożesz skorzystać z wbudowanego rejestratora ekranu.

Przejdź do Centrum sterowania, przesuwając palcem w górę i dotykając przycisku nagrywania, aby rozpocząć nagrywanie.

🔥 Zalecana:  Weteran technologii muzycznej, Shamal Ranasinghe, dołącza do platformy muzycznej Web3 Audius jako dyrektor ds. biznesowych

Możesz także użyć dowolnej aplikacji innej firmy pobranej ze sklepu Apple App Store.

Jak zapisać szkic wideo TikTok bez znaku wodnego?

Nie możesz zapisać wersji roboczych TikTok bez znaku wodnego. Gdy opublikujesz film prywatnie, pojawi się logo TikTok i nazwa użytkownika.

Aby zapisać wideo z wersji roboczej TikTok bez znaku wodnego, musisz najpierw pobrać wideo lub użyć łącza do pobrania za pomocą aplikacji innej firmy lub.

1. Usuń znak wodny za pomocą edytora wideo na swoim urządzeniu

Jednym z najlepszych sposobów na usunięcie znaku wodnego z filmu TikTok po jego pobraniu jest przycięcie filmu lub zmiana jego rozmiaru.

Spowoduje to usunięcie logo TikTok i nazwy użytkownika z filmu.

2. Usuń znak wodny za pomocą narzędzia innej firmy

Jeśli używasz narzędzia innej firmy do usunięcia znaku wodnego TikTok, możesz użyć narzędzia takiego jak Aplikacja SnapTikto narzędzie pozwala pobierz wideo TikTok bez znaku wodnego.

Wszystko, co musisz zrobić, to skopiować link wideo, wkleić go i pobrać

Możesz także użyć Medio.io, jeśli już pobrałeś wideo. Idź do strona internetowaprześlij film TikTok, a znak wodny zostanie usunięty.

3. Usuń znak wodny za pomocą nagrywania ekranu

Po edycji wersji roboczej filmu możesz zapisać go bez znaku wodnego TikTok i nazwy użytkownika. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zapisać wersję roboczą filmu TikTok bez znaków wodnych.

To ci pozwoli zapisuj wersje robocze TikTok w rolce z aparatu bez znaku wodnego.

Aby móc nagrywać ekran, musisz edytować wersję roboczą filmu. Stuknij w Dostosuj klipy po prawej stronie ekranu.

Spowoduje to usunięcie wszystkich narzędzi po prawej stronie i wyświetlenie wideo u góry. Następnie możesz wyświetlić nagranie na iPhonie i Androidzie.

Jak kontynuować edycję wersji roboczej TikTok?

Przed Tobą zapisz wideo z wersji roboczych TikTok do urządzenia, możesz kontynuować edycję, aby dodać kilka efektów, lub chcesz nagrać to na ekranie.

Na swoim profilu TikTok przejdź do sekcji Wersja robocza (wideo), a zobaczysz wszystkie filmy, które zachowałeś jako wersje robocze. Następnie dotknij wersji roboczej wideo, którą chcesz edytować.

Wniosek

Dzięki funkcjom edycji TikTok użytkownicy aplikacji są zwykle kreatywni, nawet bez tworzenia wideo z nimi w środku, można po prostu użyć efektu i funkcji.

Dlatego większość ludzi używa go do edycji wideo.

Ale kiedy chcą zapisać wersję roboczą wideo na TikTok w swojej galerii telefonu, będą musieli ją opublikować i ręcznie zapisać wideo w rolce z aparatu.

Będzie to obejmować znak wodny TikTok.

Jeśli nie chcesz tego, możesz zmienić ustawienia prywatności na Prywatne (tylko ja) przed opublikowaniem i włączyć opcję „Zapisz na urządzeniu”, aby zapisać go w swojej galerii. Opublikuj go, a TikTok pomoże automatycznie zapisać wideo na Twoim urządzeniu.

Jeśli nie chcesz publikować go na TikTok przed zapisaniem, możesz spróbować nagrać wersję roboczą wideo po zakończeniu edycji.

Jeśli nadal stanowi to problem, a chcesz zapisać wideo bez znaku wodnego, możesz w tym celu użyć narzędzia innej firmy.

🔥 Zalecana:  Snapchat ciągle się zawiesza? Oto jak naprawić w 2023 r

Możesz przesłać pobraną wersję roboczą do witryny innej firmy, aby usunąć znak wodny.

Użycie linku do pobrania wideo spowoduje usunięcie znaku wodnego TikTok, gdy chcesz zapisać wideo. Możesz spróbować przyciąć lub zmienić rozmiar wideo.

Często Zadawane Pytania

Czy moje filmy z wersjami roboczymi TikTok są dostępne wszędzie?

Nie, wersja robocza filmu TikTok nie jest dostępna na innym urządzeniu. Wersja robocza filmu jest dostępna tylko na urządzeniu, którego użyłeś do jej utworzenia. Jeśli wylogujesz się lub usuniesz aplikację TikTok, wersja robocza filmu zostanie usunięta z konta.

Czy mogę zapisać wszystkie wersje robocze TikTok na raz?

Nie, nie możesz zapisać wszystkich wersji roboczych filmów jednocześnie na swoim urządzeniu, będziesz musiał robić to pojedynczo.

Ile wersji roboczych filmów możesz zapisać na TikTok?

Możesz zapisać dowolną liczbę wersji roboczych filmów na TikTok w zależności od pamięci telefonu, a czasami limit może sięgać nawet 100, zgodnie z raportem.

Jak zapisać wersję roboczą TikTok bez jej publikowania?

Aby zapisać film z wersjami roboczymi TikTok bez publikowania go publicznie, możesz opublikować go jako prywatny i zapisać wideo na swoim urządzeniu. Lub możesz nagrywać wideo podczas edycji, co pozwoli ci nie publikować wideo.

Jak zapisać wersję roboczą TikTok w rolce z aparatu bez znaku wodnego?

Jeśli chcesz zapisać wersję roboczą TikTok bez znaku wodnego, musisz użyć narzędzia innej firmy, aby usunąć znak wodny lub nagrać wideo za pomocą wbudowanej nagrywarki lub aplikacji innej firmy.

Czy możesz zapisać wersję roboczą filmu TikTok przed jego opublikowaniem?

Tak, możesz zapisać wideo z wersji roboczych TikTok przed opublikowaniem. Aby to zrobić, będziesz musiał nagrać wideo po zakończeniu edycji. To jedyny sposób, poza tym nie możesz zapisać wideo przed wysłaniem.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie