Jak zapisać TikTok w rolce z aparatu 2023 (ze znakiem wodnym i bez)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zapisać TikTok w rolce z aparatu 2023 (ze znakiem wodnym i bez)

widziałeś a Film TikTok, który Ci się spodoba zapisać w rolce z aparatu i zapisać później? Cóż, pokażemy ci, jak się do tego zabrać.

Zapisywanie wideo jest łatwe w aplikacji i istnieją różne sposoby zapisywania wideo TikTok w galerii telefonu.

Możesz zdecydować, czy zapisać wideo ze znakiem wodnym na swoim urządzeniu, czy zapisać je bez znaku wodnego [the TikTok logo and username] z tym przewodnikiem.

W tym artykule dowiesz się jak zapisać wideo TikTok w rolce z aparatu. Poznasz również różne metody, których możesz użyć i zapisać ze znakiem wodnym lub bez niego.

PRZECZYTAJ TEŻ: TikTok nie działa? 8 sposobów rozwiązania problemu

Jak zapisywać filmy TikTok w rolce z aparatu

Pobieranie wideo TikTok jest łatwe, nie musisz koniecznie korzystać z aplikacji innej firmy i możesz zrobić wszystko z poziomu aplikacji.

W lewym górnym i prawym dolnym rogu pojawi się znak wodny TikTok. Jeśli chcesz go usunąć, możesz użyć aplikacji innej firmy [See how to remove it].

Pobierz filmy TikTok z ludźmi

Aby zapisać film TikTok w rolce z aparatu, musisz wyszukać film, który chcesz pobrać [if you see any video you like] > Stuknij ikonę udostępniania w prawym dolnym rogu > Stuknij w Zapisz wideo.

Poniżej znajduje się przewodnik krok po kroku, jak pobierać filmy TikTok na urządzenie z Androidem lub iPhone’a.

Krok 1: Otwórz aplikację TikTok

Aby pobrać film TikTok, musisz najpierw znaleźć film, który chcesz pobrać do rolki z aparatu.

Jeśli już wiesz, gdzie jest wideo [you’ve liked the video or favorited it] otwórz wideo i podczas odtwarzania dotknij ikony udostępniania.

Krok 2: Stuknij ikonę udostępniania

Stuknij w ikona udostępniania po obejrzeniu filmu, który zamierzałeś zapisać w swojej galerii.

Ikona udostępniania znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu Androida lub iPhone’a.

Krok 3: Stuknij Zapisz wideo

Po dotknięciu ikony Udostępnij u dołu ekranu pojawi się wyskakujące menu, pokazujące różne opcje udostępniania wideo.

Teraz dotknij Zapisz wideo, i rozpocznie się pobieranie na Twoje urządzenie. Po zakończeniu zobaczysz wideo w rolce z aparatu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego nie mogę polubić filmów na TikTok? Jak to naprawić

Pobierz swoje filmy TikTok

Aby zapisać własne wideo TikTok w rolce z aparatu, przejdź do swojego profilu TikTok, znajdź wideo, które chcesz pobrać [Save All] > Stuknij w trzy kropki w prawym dolnym rogu > Stuknij w Zapisz wideo.

Poniżej znajduje się przewodnik krok po kroku, jak pobrać film TikTok na urządzenie z Androidem lub iPhone’a.

🔥 Zalecana:  Wyciekły szczegóły sugerują, że zestaw słuchawkowy Apple zawiera mnóstwo aplikacji na iPada, gier, treningów i treści sportowych

Krok 1: Otwórz aplikację TikTok

Aby pobrać film TikTok, przejdź do swojego profilu TikTok, a zobaczysz wszystkie wideo zrobiłeś. Możesz zdecydować się na uratowanie wszystkich.

Krok 2: Stuknij w trzy kropki

Otwórz wideo i podczas odtwarzania stuknij w trzy kropki. Trzy kropki znajdują się w prawym dolnym rogu ekranu urządzenia.

Krok 3: Stuknij Zapisz wideo

Po dotknięciu trzech kropkiu dołu ekranu pojawi się wyskakujące menu z różnymi opcjami udostępniania wideo.

Teraz dotknij Zapisz wideo, i rozpocznie się pobieranie na Twoje urządzenie. Po zakończeniu zobaczysz wideo w rolce z aparatu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego TikTok zajmuje tak dużo miejsca? (Jak zwolnić pamięć)

Jak pobrać wideo TikTok bez znaku wodnego

Pobieranie filmów z TikTok na urządzenie jest bardzo łatwe, ale kiedy to zrobisz, znak wodny TikTok będzie znajdował się na wszystkich filmach, które chcesz zapisać na swoim urządzeniu.

Do zapisz TikTok w swojej galerii bez znaku wodnegoaby to zrobić, musisz użyć aplikacji lub witryn innych firm.

Przetestowaliśmy to i to narzędzie [app & website] pomoże Ci pobrać filmy TikTok bez znaku wodnego.

Krok 1: Skopiuj link wideo TikTok

Jeśli chcesz zapisać film TikTok bez znaku wodnego, musisz skorzystać z witryn innych firm.

Otwórz TikTok i znajdź film, który chcesz pobrać, i dotknij ikona udostępniania w prawym dolnym rogu. Następnie dotknij Skopiuj link.

Krok 2: Przejdź do Musically Down

Po skopiowaniu łącza wideo musisz przejść do Muzycznie w dół a następnie wklej link w polu z napisem „Wprowadź link do filmu lub piosenki TikTok”

Krok 3: Stuknij Pobierz

Po wklejeniu linku w polu, stuknij w Pobierać przycisk i będziesz mógł zapisz wideo do urządzenia, nawet jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego lub komputera.

Możesz zapisać nieograniczoną liczbę filmów TikTok bez znaku wodnego za darmo.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego moje wyświetlenia na Tiktok nagle spadają? (13 sposobów, aby to naprawić)

Dlaczego nie mogę zapisywać filmów na Tiktok?

Jeśli nie możesz pobrać filmu TikTok z aplikacji, oznacza to, że użytkownik to zrobił wyłączył funkcję umożliwiającą każdemu pobranie wideo.

Po włączeniu ustawień nie zobaczysz opcji pobierania po dotknięciu ikony udostępniania.

Istnieją jednak inne sposoby zapisywania wideo w rolce z aparatu, możesz użyć aplikacji innych firm na swoim urządzeniu lub skorzystać z usługi internetowej, która pomoże Ci pobrać wideo do rolki z aparatu.

🔥 Zalecana:  Algorytmy AI cenzury: jak oszukują ich chińscy użytkownicy

Co zrobić, jeśli nie możesz pobrać TikTok

Jeśli próbujesz pobrać film na TikTok, ale to nie działa, ponieważ TikToker wyłączył funkcję pobierania.

Oto, co musisz zrobić w innym, aby zapisać wideo w rolce z aparatu. Pierwszy, będziesz potrzebować TikTok Downloader.

Korzystamy ze strony Musically Down. Może pobrać dowolny film z linkiem, a także usunąć znak wodny.

Teraz poszukaj TikTok, który chcesz pobrać i skopiuj link wideo których nie możesz zapisać z poziomu aplikacji, dotykając ikony ikona udostępniania i dotykając Skopiuj link.

Otworzyć Muzycznie w dół strona internetowa i Wklej skopiowany link wideo TikToka następnie stuknij w Pobierać przycisk.

Będziesz mógł zapisać wideo w rolce z aparatu, nawet bez znaku wodnego. Możesz także skorzystać z serwisów typu ZapiszTik, SnapTik, TokSaverI GGTik.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „Wyczyść pamięć podręczną” w TikTok?

Czy mogę zapisać wersje robocze TikTok w Rolce z aparatu?

Tak, możesz zapisywać filmy TikTok z wersjami roboczymi w swojej galerii telefonu. Ale możesz to zrobić tylko wtedy, gdy opublikujesz film prywatnie. Dzięki temu Twoi obserwatorzy lub inne osoby nie będą go widzieć.

Możesz także zapisać szkice wideo TikTok, nagrywając je na ekranie i zapisując na swoim urządzeniu, ale to nie będzie w porządku.

Jeśli chcesz uzyskać pełną rozdzielczość, musisz opublikować wersję roboczą wideo jako prywatną, a następnie zapisać ją w rolce z aparatu. Napisaliśmy, jak możesz zapisać wersje robocze filmów TikTok.

Wniosek

TikTok umożliwia zapisanie czyjegoś wideo na swoim urządzeniu, możesz pobrać dowolny film w aplikacji, o ile twórca na to pozwoli.

Jeśli twórca wyłączył opcję pobierania w swoim filmie, możesz użyć strony innej firmy, takiej jak Musically Down, aby zapisać film na swoim urządzeniu.

Możesz nawet użyć narzędzia do pobierania stron internetowych, aby zapisać dowolne filmy TikTok bez znaku wodnego. Nie będzie znaku wodnego, takiego jak nazwa użytkownika i logo TikTok.

Możesz uzyskać dostęp do witryny z Androida, iPhone’a i komputera. Wszystko, czego potrzebujesz, to link do filmu TikTok, aby pobrać wideo.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zobaczyć, kto ogląda Twój TikTok (zarówno filmy, jak i profil)

Często Zadawane Pytania

Jak zapisać TikTok w rolce z aparatu bez publikowania go?

Aby zapisać film TikTok w rolce z aparatu bez publikowania, musisz opublikować film jako prywatny [only you’ll be able to see the video]. Wtedy będziesz mógł zapisać film bez publikowania go publicznie. Poza tym nie ma na to innego sposobu.

🔥 Zalecana:  Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Facebooku?

Jak zapisać jeden ze swoich filmów z TikTok

Aby zapisać swój film na TikTok, otwórz aplikację TikTok i przejdź do strony swojego profilu, a następnie znajdź film, który chcesz pobrać. Teraz dotknij ikony z trzema kropkami w prawym dolnym rogu ekranu i dotknij Zapisz wideo.

Jak pobrać wideo TikTok w jakości HD

Jeśli chcesz pobrać wideo w jakości HD, możesz skorzystać ze strony Musically Down. Wszystko czego potrzebujesz to link do filmu, wklej go i dotknij przycisku Pobierz. Zobacz, jak możesz to zrobić z tym przewodnikiem.

Jak pobrać wideo TikTok bez znaku wodnego

Jeśli chcesz pobrać film TikTok bez znaku wodnego, musisz użyć programu do pobierania Musically Down TikTok. Wszystko czego potrzebujesz to link do filmu, wklej go i dotknij przycisku Pobierz.

Dlaczego nie mogę zapisywać filmów na TikTok?

Jeśli nie możesz pobrać filmu TikTok z aplikacji, oznacza to, że użytkownik wyłączył tę funkcję, aby umożliwić każdemu pobranie filmu. Po włączeniu ustawień nie zobaczysz opcji pobierania po dotknięciu ikony udostępniania.

Jak zapisać wideo TikTok bez przycisku Zapisz?

Oto, co musisz zrobić w innym, aby zapisać wideo. Najpierw poszukaj TikToka, który chcesz pobrać, i skopiuj link wideo, którego nie możesz zapisać z aplikacji, dotykając ikony udostępniania i dotykając Kopiuj link. Otwórz stronę MusicallyDown i wklej skopiowany link wideo TikTok, a następnie dotknij przycisku Pobierz.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie