Jak zapisać rolki z Instagrama w rolce z aparatu 2023 (przewodnik krok po kroku)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zapisać rolki z Instagrama w rolce z aparatu 2023 (przewodnik krok po kroku)

Jeśli nagrałeś Relacja na Instagramie że będziesz chciał zapisz w rolce z aparatu, możesz łatwo zapisać wideo na swoim urządzeniu. Możesz także zapisać Reels z innego konta w rolce z aparatu.

Instagram umożliwia zapisywanie Reels, ale jeśli chcesz pobrać filmy Reels innych osób, potrzebujesz narzędzia innej firmy lub skorzystaj z opcji nagrywania ekranu.

Te aplikacje innych firm umożliwiają pobieranie Instagram Reels do rolki z aparatu. Będziesz mógł zapisywać Reels na swoim urządzeniu z Androidem lub iOS, korzystając z różnych poniższych opcji.

W tym artykule dowiesz się jak zapisać Instagram Reels w rolce z aparatu. Będziesz mógł użyć różnych opcji, aby zapisać Reels w swojej galerii telefonu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak reagować na wiadomości na Instagramie

Jak zapisać rolki z Instagrama w rolce z aparatu

Aby uzyskać Instagram Reels na rolce z aparatu, możesz użyć różnych metod pobierania wideo na swoje urządzenie.

Zachowaj własne szpule na Instagramie

Będziesz mógł zapisywać własne Instagram Reels w rolce z aparatu w telefonie, postępując zgodnie z kilkoma instrukcjami.

Krok 1: Otwórz Instagram

Otwórz aplikację Instagram na telefonie iPhone lub urządzeniu z systemem Android, a następnie przejdź do strony profilu. Teraz dotknij ikony Reels.

Krok 2: Otwórz rolkę

Z sekcji Instagram Reels, znajdź rolkę które chcesz zapisać w galerii telefonu.

Gdy zobaczysz ten, który chcesz zapisać, otwórz go i dotknij trzech kropek w prawym dolnym rogu.

Krok 3: Zapisz rolkę

Z listy menu stuknij w Zapisz w rolce z aparatu. Reel zostanie zapisany na Twoim urządzeniu. Jeśli chcesz zapisać Reels innych osób, możesz wykonać krok poniżej.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak dodać administratora do strony na Facebooku

Zapisz Reels na Instagramie poprzez nagrywanie ekranu

Łatwo jest zapisać swój Reel, ale co zrobić, jeśli chcesz zdobyć Reel innej osoby lub po prostu chcesz uchwycić chwilę?

Oto jak zapisać czyjeś szpule na Instagramie za pomocą nagrywania ekranu. Możesz użyć wbudowanego rejestratora ekranu Androida lub iPhone’a.

🔥 Zalecana:  Jak zarabiać pieniądze na odwracaniu kart Pokémon

Krok 1: Otwórz Instagram

Otwórz aplikację Instagram, a następnie przejdź do Sekcja kołowrotków aplikacji. Znajduje się na środku dolnej nawigacji.

Krok 2: Nagrywanie ekranu

Gdy zobaczysz Reel, który Ci się podoba, lub po prostu chcesz zapisać chwilę z klipu. Możesz nagrać ekran Instagram Reel.

Na urządzeniu z systemem iOS przejdź do Centrum sterowania i dotknij przycisku Nagraj, aby rozpocząć nagrywanie ekranu telefonu. Po zakończeniu nagrywania dotknij timera u góry, aby zatrzymać nagrywanie.

Jeśli nie widzisz funkcji nagrywania w centrum sterowania, musisz ją dodać w Ustawieniach. Przejdź do Ustawienia > Centrum sterowania > Dodaj nagranie ekranu.

Jeśli używasz urządzenia z Androidem, przewiń w dół od góry ekranu, i z szybkiego menu przesuń palcem w lewo, aby znaleźć Nagrywanie ekranu, a następnie dotknij go.

Stuknij w start, aby nagrać swój ekran, po nagraniu żądanej rolki. Stuknij przycisk zatrzymania u góry ekranu, aby zatrzymać nagrywanie.

Jeśli nie masz wbudowanej opcji nagrywania ekranu Androida, możesz pobrać jedne z najlepszych aplikacji do nagrywania ekranu Androida ze sklepu Google Play.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak przestać obserwować osobę, stronę lub grupę na Facebooku

Oszczędzaj szpule na Instagramie za pomocą narzędzi online

Jeśli nie chcesz nagrywać na telefonie Reel innych osób, możesz je pobrać do rolki z aparatu.

Ale nie będziesz mógł tego zrobić bezpośrednio z aplikacji Instagram. Będziesz musiał użyć a narzędzie internetowe innej firmy który pozwala zapisać Reel na swoim urządzeniu.

Te narzędzia są takie same jak te, których możesz użyć do zapisywania filmów TikTok w rolce z aparatu, pobierania filmów z YouTube, a nawet filmów z Facebooka.

Jeśli chcesz zapisać Reel na Instagramie, oto narzędzie online, za pomocą którego możesz zapisać czyjś Reel w rolce z aparatu.

W tym przewodniku użyjemy InDown, aby zapisać Reel w rolce z aparatu. Wszystko czego potrzebujesz to link do Reel.

Otwórz Instagram i znajdź dowolny Reel, który chcesz zapisać na swoim urządzeniu. Stuknij w trzy kropki w prawym dolnym rogu.

Zobaczysz opcję menu, z listy dotknij Link. Link zostanie skopiowany do schowka.

🔥 Zalecana:  Jak Zarabiać Pieniądze Online Za Darmo (Zerowe Koszty Startu)

Otwórz przeglądarkę internetową w telefonie i przejdź do witryny InDown. Stuknij w zakładkę „Reels” w witrynie i wklej skopiowany link Reel, a następnie stuknij w „Szukaj”.

Krok 2: Pobierz Reel

Stuknij przycisk Pobierz, a zobaczysz podgląd wideo, teraz ponownie stuknij przycisk Pobierz, a zostanie on pobrany na Twoje urządzenie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Instagram nie wysyła kodu SMS? Dlaczego i jak to naprawić

Pobierz Instagram Reels za pomocą aplikacji innej firmy

To jest jak narzędzie online, ale będzie miało formę aplikacji. Jeśli więc używasz urządzenia z systemem Android lub iOS, możesz pobrać aplikację ze sklepu App Store.

Aplikacja, która umożliwia pobieranie filmów z Instagram Reels to;

Będziesz musiał pobierz aplikację ze sklepu Google Play lub Apple App Store. Skopiuj link do filmu Reel, który chcesz pobrać.

Otwórz dowolną aplikację Reel Downloader i będzie automatycznie pobierz link ze schowka. Następnie dotknij przycisku pobierania, aby zapisać rolkę na swoim urządzeniu.

Otwórz Instagram i znajdź dowolny Reel, który chcesz zapisać na swoim urządzeniu. Stuknij w trzy kropki w prawym dolnym rogu.

Zobaczysz opcję menu, z listy dotknij Link. Link zostanie skopiowany do schowka.

Krok 2: Pobierz aplikację

Pobierz dowolną z powyższych aplikacji innych firm, które możesz pobrać na swoje urządzenie z systemem Android lub iOS. Jeśli używasz Androida, możesz użyć Narzędzie do pobierania wideo na Instagram.

Otwórz aplikację, a następnie automatycznie wklei skopiowany link Reel do tablicy adresowej. Teraz dotknij Pobierz.

Jeśli używasz iPhone’a, możesz pobrać InSaver z Apple App Store, otwórz aplikację, wklej link i pobierz film Reel do rolki z aparatu.

Wniosek

Instagram pozwala łatwo zapisać Reel na swoim urządzeniu, ale jeśli chcesz pobrać Reel kogoś innego do swojej rolki z aparatu, musisz użyć innych alternatyw.

Ponieważ nie możesz bezpośrednio zapisać kogoś innego Reel w swojej galerii telefonu, musisz użyć narzędzi innych firm [web/app] aby pobrać Reel do rolki z aparatu w telefonie.

🔥 Zalecana:  Jak kupić Decentraland (MANA) w Kanadzie 2023

Jeśli nie chcesz korzystać z żadnej z wyżej wymienionych aplikacji innych firm, zawsze możesz nagrać ekran Instagram Reel i zapisać go na swoim urządzeniu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza ikona osoby na Instagramie ze znakiem plus?

Często Zadawane Pytania

Czy możesz zapisać wersje robocze Instagram Reel w rolce z aparatu?

Tak, możesz zapisywać wersje robocze Instagram Reel w rolce z aparatu. Jeśli nagrałeś Reel i zapisałeś go jako wersję roboczą na swoim koncie, możesz go łatwo zapisać bez konieczności publikowania go na swoim koncie na Instagramie.

Czy można pobrać Reels z Instagrama?

Tak, możesz pobrać Reels z Instagrama przy użyciu różnych metod. Możesz użyć narzędzi innych firm [web/app] aby zapisać Reels na swoim urządzeniu lub skorzystać z opcji nagrywania ekranu. Możesz także zapisać swój własny Instagram Reel bez użycia narzędzia innej firmy lub nagrywania ekranu.

Jak zapisać rolkę w rolce z aparatu bez publikowania jej?

Jeśli Reel jest już opublikowany, otwórz i dotknij ikony z trzema kropkami w prawym dolnym rogu ekranu. Następnie dotknij „Zapisz na swoim urządzeniu”. Ale jeśli jeszcze go nie opublikowałeś, przejdź do Reel, który chcesz zapisać, a następnie dotknij „Podgląd” i dotknij przycisku „Zapisz” u góry.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie