Jak zalogować się do Discorda za pomocą tokena [Without Email or Password]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zalogować się do Discorda za pomocą tokena [Without Email or Password]

Discord jako aplikacja do czatu jest bardzo preferowana przez wielu graczy i większość społeczności internetowych, dzieje się tak ze względu na różnorodność funkcji, a także głównie ze względu na bezpieczeństwo.

Jeśli się zastanawiasz, tak, istnieje inny sposób zalogowania się na konto Discord oprócz wpisywania nazwy użytkownika i hasła.

Jeśli masz swój token Discord, możesz go łatwo użyć jako alternatywy do logowania się na swoje konto. W tym artykule dowiesz się, jak zalogować się do Discorda za pomocą tokena.

Co to jest token niezgody?

Token Discord to kod autoryzacyjny składający się z ciągu znaków alfanumerycznych, który służy do uwierzytelnienia użytkownika przy każdym logowaniu.

Te tokeny są również używane do szyfrowania i odszyfrowywania całej komunikacji do iz serwerów Discord.

Zapewnia to zwiększone bezpieczeństwo, aw rzadkich przypadkach wycieku informacji uniemożliwia ich odczytanie.

Jak zdobyć token niezgody

Krok 1: Otwórz Discorda

Na komputerze osobistym otwórz przeglądarkę internetową i odwiedź stronę Witryna Discorda. Zaloguj się przy użyciu swoich poświadczeń, aby uzyskać dostęp do swojego konta i pulpitu nawigacyjnego.

Krok 2: Ctrl + Shift + I

Jednocześnie naciśnij Ctrl + Shift + I na klawiaturze w tej kolejności. To powinno wywołać Opcja narzędzi programistycznych na stronie internetowej.

Odśwież stronę, naciskając klawisz F5 lub Ctrl + R na klawiaturze lub wybierając przycisk odświeżania na pasku menu strony internetowej

W górnej części ekranu wybierz Sieć i wpisz „/ api” w pasku wyszukiwania filtra, aby wyświetlić listę wszystkich połączonych interfejsów API konta Discord.

W kolumnie nazwy zlokalizuj plik biblioteka opcję i wybierz ją.

Wybierz Nagłówki z listy opcji po prawej stronie strony internetowej i przewiń w dół, aż zobaczysz Upoważnienie.

🔥 Zalecana:  Fuelarts i Tezos ogłaszają uczestników Akceleratora Art+Tech Web3

Krok 4: Skopiuj token

To jest twój kod Discord i zwykle zaczyna się od „OT” > Skopiuj swój token Discorda i wklej go w bardzo bezpiecznej lokalizacji

Jak zalogować się do Discorda za pomocą tokena

Krok 1: Przejdź do sieci Discord

Na komputerze osobistym otwórz przeglądarkę internetową i odwiedź witrynę Discord.

Krok 2: Ctrl + Shift + I

Na stronie logowania naciśnij jednocześnie Ctrl + Shift + I na klawiaturze w tej kolejności, aby uzyskać dostęp do narzędzi programistycznych.

Z wielu kart u góry strony wybierz opcję Konsola w prawym górnym rogu.

Krok 3: Wklej token

function login(token) { setInterval(() => { document.body.appendChild(document.createElement `iframe`).contentWindow.localStorage.token = `”${token}”`}, 50); setTimeout(() => { location.reload();}, 2500); } login(‘WKLEJ TUTAJ TOKEN’)

Tam jest pole tekstowe do pisania w sekcji Konsola. Skopiuj powyższy kod i wklej go do pole tekstowe.

Zastąp komunikat „WKLEJ TUTAJ TOKEN” z twoim tokenem Discord przy zachowaniu cudzysłowów.

Naciśnij Enter i jeśli postępowałeś zgodnie z instrukcjami, powinieneś zostać automatycznie zalogowany na swoje konto Discord bez konieczności wpisywania adresu e-mail lub hasła.

Wniosek

Powinieneś mieć świadomość, że użycie tokena do zalogowania się do Discord będzie działać tylko z internetową wersją aplikacji Discord.

Dlatego nie można używać urządzeń mobilnych do tego procesu, chyba że planujesz używać przeglądarki internetowej z opcją programisty.

Często zadawane pytania dotyczące logowania się do Discorda za pomocą tokena

Dalsza lektura

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie