Jak zainwestować 200 000 – 9 realistycznych metod do wypróbowania

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zainwestować 200 000 – 9 realistycznych metod do wypróbowania

Dużo mówię o tym, jak stworzyć pasywny dochód w This Online World.

W rzeczywistości powiedziałbym, że wypróbowywanie nowych pomysłów na pasywny dochód jest jednym z głównych powodów, dla których w ogóle zacząłem ten świat online.

A jeśli chodzi o tworzenie nowych źródeł dochodu dla siebie i budowanie bogactwa, inwestowanie jest z pewnością jedną z najczęstszych strategii.

Ale jeśli masz dużą kwotę ryczałtową do zainwestowania w celu uzyskania dochodu, może być trudno dokładnie wiedzieć, od czego zacząć.

Więc w tym poście Przedstawiam najlepsze sposoby na zainwestowanie 200 tys.

Jeśli zastanawiasz się, jak zainwestować 200 000 $ i chcesz poznać kilka możliwości, to zdecydowanie jest to post dla Ciebie.

Weźmy się za to.

Najlepsze sposoby na zainwestowanie 200 tys

Jedna krótka uwaga, zanim przejdziemy do różnych sposobów inwestowania 200 000.

Zanim przejdziesz dalej, zawsze powinieneś rozważyć swoje cele finansowe, tolerancję ryzyka i to, jak pasywne mają być różne pomysły inwestycyjne.

Ponadto pamiętaj, że nie jestem certyfikowanym planistą finansowym i zawsze możesz porozmawiać z planistą finansowym lub doradcą majątkowym, aby uzyskać porady bardziej dostosowane do Twojej konkretnej sytuacji.

Mając na uwadze te uwagi, przyjrzyjmy się różnym opcjom inwestowania 200 000 USD.

1. Finansowanie społecznościowe nieruchomości

Jedną z powszechnych strategii inwestowania 200 000 USD jest inwestowanie w firmy zajmujące się finansowaniem społecznościowym nieruchomości.

Dzięki finansowaniu społecznościowemu na rynku nieruchomości możesz kupować udziały w nieruchomościach generujących dochód, a następnie uzyskiwać dochód dzięki wypłatom dywidend i wzrostowi wartości udziałów.

zazwyczaj firmy crowdfundingowe inwestują w domy wielorodzinne lub nieruchomości komercyjne, aby generować dochody z wynajmu.

Ogólnie rzecz biorąc, cały proces jest bardzo podobny do inwestowania w fundusze inwestycyjne nieruchomości (REIT), chociaż obecnie na rynku istnieje wiele różnych firm zajmujących się finansowaniem społecznościowym.

Jednym z popularnych graczy w kosmosie jest Zbiórka pieniędzya ta firma zajmująca się finansowaniem społecznościowym umożliwia inwestowanie już od 10 USD.

Fundrise inwestuje w różne nieruchomości, które generują dochód i wypłaca akcjonariuszom kwartalne dywidendy.

Historycznie, Fundrise zwraca około 8% rocznie. Płacisz 1% opłat za zarządzanie, co jest dość standardem w świecie finansowania społecznościowego nieruchomości.

Fundrise może mieć jednak lepsze lata, aw 2021 r. platforma zwróciła inwestorom średnio 22,99%.

Dodatkowo, jeśli zainwestujesz 200 000, odblokujesz Fundrise Premium, która ma wiele korzyści, takich jak dostosowana strategia portfela, inwestowanie w IRA i priorytetowy dostęp do zespołu inwestycyjnego Fundrise.

Ale fajną rzeczą w Fundrise jest to, że potrzebujesz tylko 10 $, aby zacząć inwestować, więc nie musi to stanowić kompletnej strategii inwestycyjnej o wartości 200 000 $.

Ostatecznie firmy takie jak Fundrise zapewniają łatwiejszy sposób dodawania nieruchomości do portfela, więc musiało to zrobić na tej liście sposobów na zainwestowanie 200 000 dolarów.

Dowiedz się więcej o inwestowaniu z Fundrise!

2. Akcje dywidendowe

Inną powszechną strategią inwestowania 200 000 jest inwestowanie w akcje wypłacające dywidendę.

Wielu zwolenników wcześniejszej emerytury finansowej (FIRE) cieszy się tą strategią, a pomysł polega na inwestowaniu w spółki i fundusze ETF, które wypłacają regularną kwartalną lub roczną dywidendę.

Następnie możesz reinwestować dochód z dywidendy z powrotem w dodatkowe akcje lub potencjalnie wykorzystać dochód na pokrycie rocznych kosztów utrzymania.

Tutaj również potęga czasu i odsetek składanych może naprawdę zdziałać magię.

Na przykład spójrz na ten kalkulator dochodu z dywidendy Bicie rynku:

Pokazuje, w jaki sposób zainwestowanie 200 000 USD w akcje dywidendowe o 5% rocznej stopie dywidendy może wygenerować 1,6 miliona USD i 82 000 USD rocznego dochodu z dywidendy po 20 latach.

🔥 Zalecana:  Jak zarobić 300 $ dziennie – 14 najlepszych metod, które działają!

To prawda, ten kalkulator zakłada kilka cyfr:

 • 20 000 $ rocznych składek
 • Reinwestowanie dywidendy
 • 3% roczny wzrost kwoty dywidendy
 • 3% roczna aprecjacja kursu akcji

Ale nawet jeśli trochę zmienisz liczby, nie można zaprzeczyć, że zainwestowanie 200 000 USD w akcje z dywidendą i fundusze ETF to bardzo realistyczny sposób na stworzenie nowego strumienia dochodów dla siebie.

Potrzebujesz pomocnej dłoni? Wymeldować się Motley Głupiec za porady i narzędzia do badania giełdowego!

3. Biznes internetowy

Jednym z bardziej kreatywnych sposobów zainwestowania 200 000 jest inwestycja w biznes online.

Szczerze mówiąc, jest to pomysł inwestycyjny, który chcę wypróbować w najbliższej przyszłości, a chodzi o zakup lub sfinansowanie firmy internetowej w celu wygenerowania dodatkowego dochodu.

Istnieje wiele przykładów firm internetowych, w które można również zainwestować:

Osobiście planuję kupić bloga na rynku takim jak Flippa w ciągu najbliższych dwóch lat.

Flippa to rynek, na którym ludzie sprzedają blogi, firmy e-commerce, aplikacje, a nawet nazwy domen.

A za 200 000 dolarów prawdopodobnie mógłbyś kupić blog, który generuje około 5000 do 6000 dolarów miesięcznego przychodu.

Tak więc, jeśli kupiłeś firmę internetową, poświęciłeś zasoby i czas na jej skalowanie, możesz odzyskać swoją inwestycję, a nawet odwrócić swoje pieniądze, sprzedając aktywa w dół.

Ta metoda inwestowania 200 000 $ wymaga więcej umiejętności, czasu i wiąże się z pewnym ryzykiem.

Myślę jednak, że jest to pomysł inwestycyjny, który ma ogromny potencjał wzrostu, zwłaszcza jeśli inwestujesz w aktywa cyfrowe, z którymi już pracujesz i które rozumiesz.

4. Jednostka wynajmu

Podobnie jak finansowanie społecznościowe nieruchomości, innym pomysłem na zainwestowanie 200 000 dolarów jest zakup wynajmowanej jednostki, abyś mógł zostać właścicielem.

Tradycyjnie nieruchomości były niezawodnym narzędziem do generowania bogactwa i nadal jest to metoda wykorzystywana przez wielu ludzi do dywersyfikacji dochodów.

Doskonałym tego przykładem jest włamanie do domu z dupleksem.

Chodzi o to, aby kupić bliźniak z przedpłatą, a następnie wynająć połowę domu najemcom, aby pomóc w pokryciu kredytu hipotecznego.

Na niektórych rynkach dochód z wynajmu może wystarczyć na pokrycie większości lub nawet wszystkich miesięcznych spłat kredytu hipotecznego, zasadniczo pozwalając ci żyć „za darmo”.

Ten film od YouTuber Shelby Grosch zawiera doskonały przegląd kosztów włamania do domu dwupoziomowego i wskazówki, które każdy, kto chce się w to zaangażować, powinien wiedzieć:

Z biegiem czasu możesz nawet rozważyć wynajęcie obu części bliźniaka, jeśli przeprowadzisz się gdzie indziej, zmieniając swoją początkową nieruchomość w aktywa generujące 100% dochodów.

5. Kapitał w małych firmach

Podobnie jak inwestowanie we własny biznes, innym sposobem na zainwestowanie 200 000 jest pomoc w finansowaniu małych firm.

I nie musisz być gospodarzem Shark Tank ani firmą venture capital, aby inwestować w firmy jako sposób na wykorzystanie swoich pieniędzy.

W przeciwieństwie do tego możesz korzystać z firm takich jak główny do inwestowania w różne małe firmy w całej Ameryce, które generują przychody, ale potrzebują kapitału, aby się skalować.

Mainvest wymaga tylko 100 USD, aby rozpocząć inwestowanie, a jeśli zainwestujesz we właściwy biznes na platformie, możesz podwoić swoje pieniądze.

W skrócie, Mainvest pozwala inwestować w różne firmy, które płacą określoną wielokrotność inwestycji.

Przykłady firm, które można znaleźć na platformie, obejmują:

 • Piekarnie
 • Browary
 • Rozwój nieruchomości
 • Restauracje

Możliwości Mainvest mają na celu zwiększenie inwestycji o 1,5x do 2xa także możesz czuć się dobrze, że pomagasz właścicielom małych firm odnieść sukces.

Jedna firma Mainvest, którą ostatnio znalazłem, to firma zajmująca się hot dogami ojca i córki.

Jak widać, ta okazja przynosi 1,5-krotność inwestycji i obecnie zebrała 24 500 USD od 77 inwestorów.

Zainwestowanie 200 000 USD w jedną firmę jest mało prawdopodobne, ponieważ większość ofert Mainvest nie wymaga tak dużych funduszy.

🔥 Zalecana:  Algorytmy AI cenzury: jak oszukują ich chińscy użytkownicy

Ale zawsze możesz rozłożyć całość lub część swojej inwestycji o wartości 200 000 USD na sfinansowanie kilku firm.

Warto również zauważyć, że Mainvest przyjmuje tylko około 5% kandydatów na swoją platformę, a także zawiera zgłoszenia SEC i informacje, które pomogą Ci w należytej staranności.

Oczywiście inwestowanie w Mainvest nadal wiąże się z ryzykiem, ale jest to zdecydowanie ciekawszy sposób na zainwestowanie 200 000 $.

Dowiedz się więcej o inwestowaniu z Mainvest!

6. Fundusze ETF i fundusze indeksowe

Podobnie jak inwestowanie w akcje dywidendowe, inną powszechną strategią inwestowania 200 000 jest inwestowanie w różne ETF-y i fundusze indeksowe.

Osobiście jest to jeden z głównych sposobów inwestowania i podoba mi się to, że jest bardziej praktyczny niż indywidualne inwestowanie w akcje.

Jest to również bardzo powszechna gra długoterminowa; zasadniczo lokujesz swoje pieniądze w różnych ETF-ach i funduszach indeksowych, mając nadzieję na około 7% rocznego zwrotu rocznie i cieszysz się oprocentowaniem składanym przez następne 30-40 lat lub dłużej.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz bardziej wyluzowanego sposobu na zainwestowanie 200 000 dolarów, ETF, fundusze indeksowe, a nawet fundusze wspólnego inwestowania mogą być właściwym wyborem.

7. Konta kryptowalutowe

Jeśli nie mieszkałeś pod kamieniem przez ostatnie kilka lat, prawdopodobnie wiesz, że kryptowaluty są obecnie na topie.

Pomiędzy wzrostem cen popularnych kryptowalut, takich jak Bitcoin i Ethereum, a wzrostem zainteresowania NFT, istnieje duże zainteresowanie wszystkimi zasobami cyfrowymi.

I, kryptowaluta to także jeden z nowych pasywnych pomysłów inwestycyjnych, z którym ostatnio eksperymentowałem.

Głównym eksperymentem, którego próbuję, jest użycie Nexokryptowalutowe konto odsetkowe, aby codziennie zarabiać na niektórych Cardano, które posiadam.

Konta kryptowalutowe, takie jak Nexo, często płacą od 10% do 15% RRSO lub więcej za zdeponowanie różnych kryptowalut.

Kupiłem więc trochę Cardano Baza monetzdeponowałem je na moim rachunku odsetkowym Nexo i teraz zarabiam około 8% RRSO na moim Cardano.

Kupiłem tylko Cardano za 500 USD, więc to mały test i nic nadzwyczajnego.

Jednak w przypadku zainwestowania 200 000 USD istnieje duży potencjał generowania zysków i poważnych zysków dzięki kryptowalutom.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, opiszę mój eksperyment z pasywnym dochodem Nexo w jednym z moich filmów na YouTube.

Oczywiście musisz wziąć pod uwagę swój poziom tolerancji na ryzyko, a także przeprowadzić należytą staranność na różnych platformach kryptograficznych i pożyczkowych.

Ale zawsze możesz wykorzystać część swoich 200 000 $ na zainwestowanie w kryptowaluty, a resztę przeznaczyć na bardziej tradycyjne pomysły inwestycyjne.

Dowiedz się więcej o Nexo!

8. Zadłużenie z tytułu nieruchomości

Jeśli nadal zastanawiasz się, jak zainwestować 200 000, jednym z pomysłów, o którym być może nie pomyślałeś, jest inwestycja w dług nieruchomości.

W przeciwieństwie do inwestowania w akcje, inwestowanie w nieruchomości polega na finansowaniu różnych pożyczek na nieruchomości w celu uzyskania odsetek od tych pożyczek.

Zasadniczo pożyczasz pieniądze budowniczym, aby mogli budować nowe projekty lub renowować istniejące.

I jak Zbiórka pieniędzyfirmy np Parter pomoże Ci rozpocząć inwestowanie w długi w nieruchomości za jedyne 10 USD.

Rynek Parter oferuje szereg projektów budowlanych i pożyczek, które możesz pomóc sfinansować.

Pożyczki są zazwyczaj krótkoterminowe i trwają od 6 do 9 miesięcy. Pożyczki mają również różne stopy procentowe i poziomy ryzyka.

Według jego strony internetowej, Do tej pory parter przynosił średnio 10,5% rocznie.

Oczywiście inwestowanie w długi wiąże się z ryzykiem. Na przykład pożyczkobiorcy mogą spłacać zobowiązania, a następnie Parter musi dążyć do wykluczenia, aby spróbować odzyskać część pieniędzy.

Ponieważ jednak Parter ma minimum 10 USD, możesz zbudować koszyk kredytów na nieruchomości, w które możesz zainwestować.

Jest to zdecydowanie bardziej ryzykowne podejście do inwestowania 200 000, ale jest to kolejny pomysł, który warto rozważyć, jeśli szukasz inwestycji krótkoterminowych.

🔥 Zalecana:  Jak śledzić znajomych z Facebooka na Instagramie

9. Inwestycje alternatywne

Kiedy myślisz o tym, jak zainwestować 200 000, pomysły takie jak inwestowanie w dobre wino, dzieła sztuki. a aktywa do wynajęcia mogą nie być najważniejsze.

Istnieje jednak wiele alternatywnych klas aktywów, w które można zainwestować 200 tys.

Oto kilka popularnych alternatywnych pomysłów inwestycyjnych:

 • AcreTrader: Inwestuj w grunty rolne generujące dochód i zarabiaj roczne dywidendy pieniężne.
 • arcydzieła: Pozwala inwestować w udziały w dziełach sztuki.
 • Wint: Zainwestuj w portfolio doskonałych win.

Innym alternatywnym pomysłem na inwestowanie, który bardzo mi się podoba, jest inwestowanie w rzeczy, które można wynająć za pieniądze.

Na przykład ludzie kupują samochody na wynajem w Turo, a nawet kupują domy na wynajem na Airbnb.

Najważniejsze jest to, że istnieje wiele alternatywnych pomysłów inwestycyjnych, które możesz wypróbować, aby Twoje pieniądze pracowały dla Ciebie.

Dodatkowa lektura – najlepsze pomysły na pasywny pośpiech.

Wskazówki dotyczące inwestowania 200 000 USD

Teraz, gdy wiesz, gdzie zainwestować 200 000, oto kilka wskazówek, o których możesz pamiętać podczas procesu!

 1. Zapytać o rade: Nie bój się poprosić CFP o profesjonalną poradę finansową, jeśli potrzebujesz pomocnej dłoni.
 2. Poznaj swój styl inwestowania: Określ swój poziom tolerancji na ryzyko i z jaką zmiennością możesz sobie poradzić, zanim zainwestujesz 200 000 $ (lub dowolną kwotę!)
 3. Urozmaicać: Jedną ze strategii stosowanych przez niektórych inwestorów jest tworzenie bardziej zdywersyfikowanego portfela. Możesz więc wypróbować akcje dywidendowe, fundusze ETF, Zbiórka pieniędzy, krypto i liczne klasy aktywów. Po prostu upewnij się, że przeprowadzasz badania, aby wiedzieć, w co inwestujesz.

Dodatkowe czytanie – Jak zamienić 10 000 $ w 100 000 $.

Często Zadawane Pytania

Czy wystarczy zainwestować 200 tys.

200k to zdecydowanie wystarczająca ilość pieniędzy na inwestycję. W rzeczywistości wiele pomysłów inwestycyjnych wymaga jedynie 10 USD na początek, więc ta kwota jest więcej niż wystarczająca, aby rozpocząć inwestowanie w celu budowania bogactwa.

Jaki jest najlepszy sposób na zainwestowanie 200 000 w pasywny dochód?

Inwestowanie w papiery wartościowe, takie jak akcje wypłacające dywidendy i fundusze ETF, to jedna z metod inwestowania 200 000 w celu uzyskania pasywnego dochodu. Firmy zajmujące się finansowaniem społecznościowym na rynku nieruchomości, np Zbiórka pieniędzy są również bardzo pasywnymi opcjami.

Jaki jest najlepszy sposób na zainwestowanie 200 000 w krótkim terminie?

Inwestycje krótkoterminowe powinny być generalnie bezpieczniejszymi, bardziej konserwatywnymi inwestycjami, ponieważ być może będziesz musiał sprzedać swoje inwestycje, aby wykorzystać pieniądze w najbliższej przyszłości. Dlatego wiele osób inwestuje w obligacje, płyty CD, a nawet lokuje gotówkę na wysoko oprocentowanym koncie oszczędnościowym.

Dodatkowe czytanie – Jak podwoić 50 000 $.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że nasz przewodnik na temat inwestowania 200 tys.

Jak wspomniano, nie wahaj się szukać profesjonalnej pomocy finansowej, rozmawiając z doradcą finansowym.

Powinieneś również dołożyć należytej staranności i przeczytać jak najwięcej o każdym pomyśle inwestycyjnym przed kontynuowaniem.

Powodzenia w inwestowaniu!

Szukasz innych pomysłów na zarabianie pieniędzy? Wymeldować się: