Jak zainstalować motyw Chrome ręcznie i ze sklepu internetowego

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zainstalować motyw Chrome ręcznie i ze sklepu internetowego

Chcesz mieć kolorowy i niepowtarzalny wygląd swojej przeglądarki Google Chrome na komputerze? Musisz po prostu użyć fajnych rzeczy, z którymi zbudowana jest przeglądarka Chrome. Od instalowania stylowych motywów w Google Chrome po wybieranie z listy polecanych — przeglądarkę Chrome można rozszerzyć, dodając rozszerzenie Chrome.

Aby zainstalować motyw Google Chrome, potrzebujesz dowolnej przeglądarki zbudowanej z silnikiem chromu, takiej jak przeglądarka Chrome i Edge.

Motyw pojawia się wokół obramowania przeglądarki i tła, gdy otwarta jest nowa karta. Istnieje wiele kolekcji motywów, z których możesz wybierać. Powinieneś wiedzieć, że nie wszystkie motywy są darmowe — niektóre są płatne. Jeśli chcesz korzystać z płatnego motywu, musisz dokonać zakupu.

Możesz wybrać motyw stworzony przez strony trzecie, Google lub na podstawie liczby gwiazdek. Motywy Chrome zaprojektowane przez artystów dają większy wybór, a wiele z nich zawiera niestandardowe tła dla nowych kart.

Podczas gdy motywy zaprojektowane przez Google zmieniają standardowy wygląd przeglądarki na coś bardziej żywego. Jeśli więc chcesz zainstalować motyw Google Chrome, oto jak możesz to zrobić.

Jak zainstalować motyw Google Chrome z Web Store

1. Aby zainstalować motyw Chrome, otwórz Chrome i zaloguj się na swoje konto. Idź do Sklep internetowy Chrome. Możesz użyć motywu innej firmy lub motywu utworzonego przez Google.

2. Zobacz dowolny motyw, który Ci się podoba, najedź kursorem na motyw Chrome, a wyświetli się krótki opis napisany przez twórcę motywu.

3. Po znalezieniu motywu, który Ci się podoba, kliknij miniaturę motywu, aby zobaczyć więcej szczegółów, takich jak data utworzenia i data ostatniej aktualizacji.

4. Wszystkie motywy mają recenzję, ktoś gdzieś mógł wcześniej zainstalować motyw Chrome i dać mu recenzję. Tak więc recenzja może dać ci wskazówkę dotyczącą jakości, problemu i ulepszeń motywu.

🔥 Zalecana:  Dlaczego połączenie Facebook Messenger kończy się natychmiast i jak to naprawić

5. Gdy jesteś przekonany, że chcesz motyw dla swojej przeglądarki Chrome, kliknij „Dodaj do Chrome”, a motyw zostanie dodany, a Twoja przeglądarka zmieni formę.

Możesz także uzyskać dostęp do motywu Chrome z poziomu ustawień przeglądarki.

  1. Otwórz Chrome, a następnie w prawym górnym rogu kliknij trzy kropki i dotknij Ustawienia.
  2. W sekcji „Wygląd” kliknij Motywy.
  3. Kliknij miniatury, aby wyświetlić podgląd różnych motywów, wybierz ten, który chcesz zainstalować, i dotknij Dodaj do Chrome.

Jak ręcznie zainstalować motywy Google Chrome

Możesz stworzyć dla siebie niestandardowy motyw i przesłać go jako motyw Google Chrome.

1. Otwórz przeglądarkę Chrome, zaloguj się na swoje konto Google, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, a następnie przejdź do MotywBeta.

2. Są to kroki, które należy wykonać, aby utworzyć nowy motyw w ThemeBeta. Zanim zaczniesz, nazwij swój motyw.

3. Następnie dotknij „Prześlij obraz” i wybierz obraz z komputera, powinien pojawić się w okienku podglądu po prawej stronie. Możesz powiększać i pomniejszać, używając elementów sterujących w okienku podglądu, aby skonfigurować obraz.

4. Po ułożeniu obrazu kliknij „Generuj kolory”. Spowoduje to edycję pasków narzędzi i menu w motywie, aby pasowały do ​​przesłanego materiału. Jeśli chcesz edytować te kolory, kliknij „Obrazy” lub „Kolory” u góry listy.

5. Kiedy jesteś zadowolony, kliknij „Pakuj i instaluj”. Spowoduje to pobranie pliku zawierającego edytowany motyw. Google Chrome może być podejrzliwy w stosunku do pliku motywu i zapytać, czy chcesz go zachować. Kliknij „Zachowaj”.

6. Kliknij „Pokaż w Finderze” lub „Pokaż w folderze” po zakończeniu pobierania.

7. Przejdź do przeglądarki Chrome i wpisz „chrome://extensions/” w pasku adresu. W prawym górnym rogu strony, która się otworzy, przełącz przełącznik „Tryb programisty”, aby białe kółko znajdowało się po prawej stronie.

8. Przeciągnij i upuść plik motywu ze swojego folderu na tę stronę. Pojawi się okno z pytaniem, czy chcesz „Dodać „ThemeBeta.com”?” Kliknij „Dodaj motyw”. aby zainstalować własny motyw.

🔥 Zalecana:  Co to jest czek poświadczony i jak go uzyskać w Kanadzie?

Odinstaluj motyw Chrome

Aby usunąć motyw Chrome i przywrócić domyślny wygląd projektu, musisz go zresetować; co oznacza, że ​​wszystkie wprowadzone zmiany zostaną usunięte.

  1. Otwórz Chrome i kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu, a następnie wybierz „Ustawienia”.
  2. Wybierz „Wygląd” z menu po lewej stronie i kliknij „Przywróć domyślne”. Spowoduje to zresetowanie wszystkich zmian wprowadzonych w motywie.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie