Jak zablokować osobę, która zablokowała Cię na Instagramie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zablokować osobę, która zablokowała Cię na Instagramie

Niezwykle popularna platforma mediów społecznościowych, Instagram, słusznie włączyła mechanizm blokujący w celu zapewnienia bezpieczeństwa i spokoju użytkowników. Istnieje jednak problem z tą funkcją, który ci to utrudnia zablokuj osobę, która już Cię zablokowała.

Jeśli nie możesz się doczekać, aby pozbawić tę osobę, która cię pokonała przycisk blokowania treści, czytaj dalej, aby dowiedzieć się o możliwych sposobach jak zablokować kogoś, kto zablokował Cię na Instagramie. Wcześniej omówmy, w jaki sposób możesz się dowiedzieć, czy ktoś Cię zablokował.

Skąd wiesz, że ktoś zablokował Cię na Instagramie?

 1. Ich nazwa użytkownika nie pojawiłaby się, gdybyś szukał jej w pasku wyszukiwania.
 2. Imię i nazwisko osoby zostanie usunięte z obserwowanych i obserwujących, zmniejszając liczbę dla obu.
 3. Wszystkie polubienia i komentarze otrzymane od tej osoby znikną.
 4. Widzisz „Nie ma jeszcze postów” lub ich obserwujących, a liczba obserwujących wynosi 0.
 5. Zobaczysz wyskakujące okienko w ich profilu z informacją „Nie znaleziono użytkownika”.
 6. Twoja rozmowa na bezpośrednich wiadomościach na Instagramie zniknie.
 7. Nie będziesz już mógł śledzić tej osoby.

Czy osoba, która Cię zablokowała, będzie mogła zobaczyć Twoje treści?

Instagram nie pozwoli osobie, która Cię zablokowała, na dostęp do Twoich zdjęć, obserwujących lub obserwowanych ani bezpośrednich wiadomości. Jednak Twój profil może być dostępny za pośrednictwem udostępnionej przez Ciebie wiadomości bezpośredniej lub historii wyszukiwania.

Z drugiej strony nie będziesz mógł zobaczyć ich profili i treści. Ale jest szansa, że ​​minie kilka dni, zanim znikną. To zapewnia sposób na zablokowanie ich z powrotem. To okno możliwości nie będzie tam długo. Dlatego działaj szybko, zanim stracisz dostęp do ich profilu lub bezpośrednich wiadomości.

Jak zablokować kogoś, kto już zablokował Cię na Instagramie?

Najlepszy czas na zablokowanie kogoś z powrotem jest zaraz po tym, jak ci to zrobilibo nadal miałbyś dostęp do ich profili dla kilka godzin. Jak wspomnieliśmy wcześniej, możesz otworzyć ich profil, wyszukując go na pasku wyszukiwania lub za pośrednictwem bezpośrednich wiadomości, które wymieniłeś.

🔥 Zalecana:  Jak działa rajd Stop Loss

# 1 Spróbuj dotrzeć do ich profilu

 1. Poszukaj ich profili natychmiast przez Pasek wyszukiwania na Instagramie lub bezpośrednia wiadomość (jeśli rozmawiałeś).
 2. Zobaczysz ikonę trzech kropek w prawym górnym rogu. Stuknij w to.
 3. Na wyświetlonej liście opcji dotknij „Zablokuj” i potwierdź to.
 4. Otrzymasz wtedy przypomnienie, że nie będziesz otrzymywać powiadomień od tej osoby. Stuknij „Odrzuć”.

Będziesz wiedział na pewno, że udało Ci się zablokować osobę, jeśli przycisk „Odblokuj” jest widoczny. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z kanałem na Instagramie, możesz sprawdzić nasze samouczki.

# 2 Zablokuj za pomocą bezpośredniej wiadomości na Instagramie przed zniknięciem

Możesz zablokować kogoś za pośrednictwem bezpośrednich wiadomości, jeśli wymieniłeś je na Instagramie. Możesz to zrobić, wykonując poniższe czynności:

 • Przejdź do ich profilu za pomocą paska wyszukiwania bezpośredniego na Instagramie.
 • Znajdziesz wykrzyknik w prawym górnym rogu. Stuknij w to.
 • Tam możesz znaleźć opcję „Zablokuj”. Kontynuuj, aby go dotknąć.
 • Otrzymasz przypomnienie, że nie możesz otrzymywać powiadomień od tej osoby po jej zablokowaniu. Stuknij w „Odrzuć”.

Aby upewnić się, że pomyślnie zablokowałeś osobę, po zakończeniu procesu poszukaj przycisku „Odblokuj”.

# 3 Ty może korzystać z innych narzędzi

Możesz użyć narzędzia do automatyzacji Instagrama o nazwie Socinator, aby znaleźć osobę, która Cię zablokowała. Jeśli zauważysz, że ktoś z Twoich obserwatorów ostatnio nie wchodzi w interakcję z Twoimi postami, być może Cię zablokował.

Socynator ma opcję filtrowania, która pozwala znaleźć osoby, które nie wchodziły w interakcję z treściami, które ostatnio publikujesz. Za pomocą narzędzia do automatyzacji Socinator znajdziesz osoby, które ostatnio nie komentowały Twoich postów. W ten sposób możesz znaleźć osoby, które prawdopodobnie zablokowały Cię na Instagramie.

Nie zapomnij sprawdzić ich profilu pod kątem znaków, o których wspomnieliśmy powyżej, aby upewnić się, że Cię zablokowali. Użytkownik mógł być zbyt zajęty, aby sprawdzić Twoje posty na Instagramie. Nie chcesz ich za to karać, myśląc, że cię zablokowali.

🔥 Zalecana:  Jak znaleźć wersje robocze na Facebooku (zaktualizowana metoda 2023)

# 4 Zablokuj ich za pomocą czatu grupowego

Jeśli minęły więcej niż dwa dni, odkąd ktoś Cię zablokował, nie musisz się martwić. Wszystko, co musisz zrobić, to zablokować konto znajomego lub poprosić go o wykonanie następujących czynności. Utwórz czat grupowy zawierający Twoje oryginalne konto oraz konto osoby, która Cię zablokowała.

Napisz wiadomość przez konto znajomego. Następnie przejdź do natychmiastowego logowania się na własne konto. Następnie przejdź do czatu grupowego i wybierz opcję pozostania w grupie podczas wchodzenia na czat grupowy. Tam możesz zablokować konto osoby, która Cię zablokowała i opuścić czat.

Końcowa myśl

Jak widzisz, istnieje wiele sposobów na zablokowanie kogoś, kto już Cię zablokował, ale lepiej skupić się na ważnych rzeczach dotyczących konta, takich jak tworzenie angażujących treści i rozwijanie konta jak marketer. przydatne wskazówki można znaleźć na blogu Instamber, np najlepsze usługi do rozwijania konta na Instagramie!